بازدید 5828
در رتبه 18 اقتصاد جهان قرار داریم

سردار نقدی: ایران یکی از آزادترین کشور دنیاست

کد خبر: ۸۴۹۳۲۷
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۵ 06 November 2018

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: وحدت و همدلی عامل اصلی پیروزی، موفقیت و بقای انقلاب اسلامی و کلید ایستادگی ملت ایران در برابر زیاده خواهی های دشمنان است.

به گزارش ایرنا، سردار«محمدرضا نقدی» روز دوشنبه در نشست بصیرتی نهضت روشنگری در مدرسه علمیه المهدی اراک، افزود: دشمنان با ترفندها و توطئه های مختلف به دنبال ایجاد اختلاف و آسیب رساندن به انقلاب اسلامی بوده و از بدخواهی آن ها علیه ایران اسلامی کم نشده است.

وی ادامه داد: مردم ایران اسلامی تا زمانی که با اتحاد و همدلی در برابر طاغوت ایستادگی کنند دشمنان با هیچ تجهیزات پیشرفته نظامی و ترفند و نیرنگی نمی تواند بر اراده آنان پیروز شوند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: تبعیت از ولایت فقیه رمز قدرت ایران اسلامی در چهار دهه حیات است و امروز نیز با اراده راسخ و حمایت قاطع از ولایت و ارمان های نظام به پیش می رود.

سردار نقدی گفت: برخی انقلاب های در جهان از جمله مصر و تونس تکیه به راهبری خارجی داشتند و دچار انحراف شده و تا یک سال نیز نتوانستند ادامه حیات دهند.

وی ادامه داد: ملت ایران اگر خواهان حفظ انقلاب اسلامی هستند باید ارتباط محکم با خدا و ایستادگی در برابر زیاده خواهی و توطئه های دشمنان را در دستور کار خود قرار دهند و قاطعانه در سنگر حق بیاستند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نفی حاکمیت غیر خدایی را رمز پیروزی انقلاب اسلامی و موفقیت مردم در برابر توطئه های دشمنان دانست و گفت: قدرت مردمی در ایران اسلامی این توان را دارد که آزادی، آزادگی و عزت را برای آنان همیشگی کند.

سردار نقدی خاطرنشان کرد: ارتباط با خدا نیروی مهمی است که اراده ملت ایران اسلامی از آن برخاسته است و با وجود این اراده راسخ هیچ دشمنی نمی تواند به نظام اسلامی صدمه بزند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: اداره کشور باید بر مبنای مردم سالاری دینی انجام شود و زمام امور تحت ولایت رهبری به دست ملت بزرگ و پر عظمت کشور به پیش برود.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی منشا تحولات عظیمی است که در طول 40 سال گذشته رخ داده و امروز ایران اسلامی را به یکی از آزادترین کشور دنیا تبدیل کرده است.

سردار نقدی یادآور شد: ایران قبل از انقلاب اسلامی از جمله بزرگ ترین صادر کننده نفت بود و با وجود یک سوم جمعیت کنونی 6 میلیون بشکه نفت حدود چهار برابر امسال نفت را صادر می کرد.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وجود مشکلات در حوزه راه های روستایی، برق، مخابرات را از از دیگر مسایل کشور در دوران ستمشاهی پهلوی دانست و گفت: اکنون 99 درصد مردم از نعمت برق برخوردار هستند و تحت پوشش خدمات مخابرات قرار دارند.

سردار نقدی افزود: 90 درصد مناطق کشور اکنون از نعمت گاز طبیعی بهره مند است و 91 درصد راه های روستایی به جاده آسفالته تبدیل شده است.

وی ادامه داد: تحصیل بیش از چهار میلیون دانشجو در دانشگاه های کشور، دستیابی به پیشرفت های بیوتکنولوژی، تکنولوژی سلول های بنیادی و نانو تکنولوژی نیز از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول چهار دهه گذشته است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بر اساس آمار سازمان های بین المللی ایران اسلامی در رتبه 18 اقتصاد جهان قرار دارد و در تمام رشته های صنعتی در زمره بیست کشور اول دنیا محسوب می شود.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # انتخابات ریاست جمهوری # انتخابات # حج # رفح