بازدید 36630
هزار و سیصد و هفتاد و چهارمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند؛ پیشنهاد "جیسون رضاییان" به ترامپ درباره ایران/فراکسیون امید، خیلی از امیدها را ناامید کرد/ماجرای ویلای بحث برانگیزی که در اراضی ملی ساخته شد و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۸۴۶۹۱۸
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۳ 28 October 2018

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد. تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

جهانگیری دروغ‌های آمریکا را افشا کرد

معاون اول رئیس جمهور گفت: آمریکایی‌ها در دروغی می‌گویند که بعد از برجام 150 میلیارد دلار منابع مالی در اختیار ایران قرار گرفته است؛ اولا اگر چنین پولی بوده، پول خودمان بوده و دلیلی ندارد که آمریکایی در دنیا منت آن را بر سر ما بگذارند؛ پول ایران به ناحق در جایی حبس بوده و الان آزاد شده است؛ دوما آنکه هم آمریکایی‌ها و هم ما می‌دانیم که این پول 150 میلیارد دلار نبوده است. آمریکایی‌ها به خاطر این‌که به مردم دنیا دروغ بگویند، این رقم را اعلام می‌کنند. امروز بی‌سابقه‌ترین ذخایر اسکناس در تاریخ جمهوری اسلامی ایران در کشور وجود دارد. آمریکایی‌ها در ۱۳ آبان کار جدیدی ندارند، در ۶ ماه گذشته تمهیدات لازم را انجام داده ایم و ذخایر ارزی داریم که آمریکایی‌ها فکرش را هم نمی‌کنند. آنها در دروغی دیگر به مردم دنیا و خودشان می‌گویند که نفت عربستان سعودی و سایر کشورها باید جایگزین نفت ایران شود تا قیمت نفت بالا نرود. این در حالی است که نفت ایران هیچ جایگزینی ندارد. با بیان این‌که از نظر ذخایر ارزی کشوری با بیش از 100 میلیارد دلار ذخایر هستیم، اظهار کرد: گرچه در اوایل سال مقطعی برای ذخایر اسکناس در داخل با محدودیت‌هایی روبه‌رو بودیم و برخی از اتفاقات ارزی نتیجه آن محدودیت بود، امروز بی‌سابقه‌ترین ذخایر اسکناس در تاریخ جمهوری اسلامی ایران در کشور وجود دارد.

استعفا بخاطر نامه پرحاشیه آیت‌الله یزدی

حجت‌الاسلام عندلیب همدانی به دنبال نامه سرگشاده آیت‌الله محمد یزدی به آیت‌الله العظمی شبیری زنجانی از عضویت در این تشکل حوزوی استعفا داد. متن نامه استعفای وی به شرح زیر است:

محضر جناب آیت الله یزدی رئیس محترم شورای عالی جامعه مدرسین

سلام علیکم

نامه حضرتعالی به محضر مبارک مرجع بزرگوار شیعه حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی دامت برکاته هرگونه تردیدی را که تاکنون در باره ادامه عضویت در آن جامعه محترم داشتم مرتفع کرد چه اینکه به این نتیجه قطعی رسیدم که تفسیر من از استقلال حوزه و جایگاه رفیع مرجعیت با دیدگاه جنابعالی و همفکران شما در جامعه محترم مدرسین هیچ گونه هماهنگی ندارد و عملا امکان همکاری وجود ندارد و لذا از ادامه عضویت در آن جامعه معذورم.

محمد عندلیب همدانی ۱۳۹۷/۸/۶

کنایه نقوی حسینی به جهانگیری

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس نسبت به اظهارات اخیر معاون اول رئیس‌جمهور مبنی بر اینکه گفته حتی اراده تغییر منشی خود را هم ندارم، واکنش نشان داد. سیدحسین نقوی‌حسینی در گفت وگو با مهر، با اشاره به اظهارات اخیر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور که مدعی شده بود حتی اراده تغییر منشی خود را هم ندارد، اظهار داشت: اگر اینچنین است می‌توانند لایحه‌ای برای افزایش قدرت معاون اول رئیس‌جمهور به مجلس ارائه دهند و ما هم در خدمتشان هستیم!وی با فرافکنانه خواندن این اظهارات و کنایه به آن ادامه داد: ما قانون‌گذار هستیم و آمادگی کامل داریم که قوانینی را تصویب کنیم تا اختیارات معاون اول رئیس جمهور گسترده شود و دیگر از محدودیت‌هایش گله نکند. سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس علت این اظهارات را فرار رو به جلو و نگاه جهانگیری به انتخابات آینده دانست و تصریح کرد: قطعا افرادی چون جهانگیری به انتخابات‌های پیش‌رو چون انتخابات سال ۹۸ مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری ۱۴۰۰ فکر می‌کنند و برای پیروزی در آن، جنگ‌ زرگری راه می‌اندازند که بگویند ما از روحانی نیستیم!نقوی‌حسینی بیان کرد: دولتمردانی همچون جهانگیری نمی‌توانند از عملکرد بسیار ضعیف دولت دفاع کنند و مجبورند سرشان را پایین بیندازند و خود را از روحانی جدا کنند.

پیشنهاد "جیسون رضاییان" به ترامپ درباره ایران

"جیسون رضاییان" روزنامه‌نگار روزنامه "واشنگتن‌پست" آمریکا- از مجموعه رسانه‌های مورد غضب ترامپ - که مدتی را در ایران به اتهام جاسوسی در زندان بود، با نگارش مقاله‌ای در روزنامه واشنگتن‌پست، از استاندارد دوگانه دولت ترامپ در نحوه مواجهه با ایران و عربستان سعودی انتقاد کرده و خواستار تاخیر در اعمال تحریم‌های 4 نوامبرعلیه ایران و منوط کردن اجرای این تحریم‌ها به حسابرسی دقیق از حاکمان سعودی بابت پرونده قتل فجیع "جمال خاشقجی" روزنامه‌نگار منتقد سعودی شده است.

احدیان: برای تعطیلی مجلس رفراندوم بگذاریم

محمدسعید احدیان مدیر مسئول روزنامه خراسان طی توییتی درباره جلسه روز گذشته مجلس شورای اسلامی نوشت: دیگر به این مجلس امیدی نیست. پیشنهاد می کنم برای تعطیلی مجلس و برگزاری انتخابات مجدد #رفراندوم بگذاریم. #رفراندوم_انحلال_مجلس_دهم

فراکسیون امید، خیلی از امیدها را ناامید کرد

کیانوش راد در پاسخ به این که آیا در جلسه اصلاح‌طلبان با رئیس‌جمهور حضور داشتید و ارزیابی شما از این جلسه چیست، گفت: در جلسه با رئیس‌جمهور حضور نداشتم. اما این حرکت‌ها نباید نمایشی باشد، آسیب حرکت‌های نمایشی خیلی بیشتر از انجام ندادن این جلسات است. ظاهرا در انتخاب وزرای پیشنهادی جدید هیچ‌گونه مشورتی با اصلاح‌طلبان نشد و دفتر سیاسی حزب اتحاد هم ناخشنودی خویش را ابراز کرد و خصوصا در مورد وزارت صمت و وزارت راه و شهرسازی اظهار نگرانی کرد. نماینده پیشین اهواز در مجلس شورای اسلامی در خصوص عملکرد فراکسیون امید و مشخصا مدیریت محمدرضا عارف بر فراکسیون اصلاح‌طلبان گفت: عارف نتوانست فراکسیون را با هدف و برنامه و با انسجام به پیش براند. بهره‌روی هرکس روحیات خاص خود را دارد و اولویت‌های متفاوتی را شاید مدنظر داشته باشد. فراکسیون امید، خیلی از امیدها را ناامید کرد.

واکنش آیت‌الله ممدوحی به نامه‌ اخیر آیت‌الله یزدی

یک عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم معتقد است محتوای نامه آیت‌الله یزدی خطاب به آیت‌الله شبیری زنجانی کاملاً درست بوده و رسانه‌ها در این باره نباید جوسازی کنند. آیت‌الله حسن ممدوحی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم درباره نامه آیت‌الله محمد یزدی به آیت‌الله العظمی شبیری ‌زنجانی از مراجع تقلید معتقد است مسأله ساده‌ای است که می‌خواهند حاشیه‌سازی کنند.

عبدالفتاح سلطانی به زندان بازگشت

عبدالفتاح سلطانی پس از 85 روز برای پیگیری قانونی آزادی مشروط خود به زندان بازگشت. پرونده عبدالفتاح سلطانی از چند ماه پیش با دو محور آزادی مشروط و اعطای مرخصی در ایام ماه رمضان، جهت تصمیم‌گیری در اختیار دادستانی تهران قرار گرفت؛ کانون وکلا در دفتر هیأت نظارت و بازرسی حفظ حقوق شهروندی دادگستری تهران موضوع را پیگیری کردند، سرانجام با نظر مثبت این هیأت و متعاقباً ارجاع نامه از سوی رئیس دادگستری استان تهران، تصمیم در مورد این پرونده به دادستان تهران سپرده شد. سلطانی بیش از هشت سال از محکومیت حبس ده ساله خود را گذرانده و می‌تواند مشمول آزادی مشروط باشد، (ماده 58 قانون مجازات اسلامی مقرر می‌دارد که در مورد محکومیت به حبس تعزیری، دادگاه صادر کننده حکم می‌تواند در مورد محکومان به حبس بیش از ده سال پس از تحمل نصف و در سایر موارد پس از تحمل یک سوم مدت مجازات به پیشنهاد دادستان یا قاضی اجرای احکام با رعایت شرایطی حکم به آزادی مشروط را صادرکند. ) بر اساس اطلاعاتی که پیش از این وکیل سلطانی مطرح کرده‌ است، نظر زندان نیز مساعد و کلیه شرایط قانونی حاکم بر ماده ٥٨ قانون مجازات اسلامی فراهم است. اواسط مرداد امسال دختر سلطانی بر اثر ایست قلبی، درگذشت و وی به مرخصی آمد و امروز پس از 85 روز به زندان برمی‌گردد تا شرایط آزادی مشروط خود را به صورت قانونی از زندان پیگیری کند. اخباری که پیش از این منتشر شده حکایت از آن دارد که مقامات قضایی در رابطه با آزادی مشروط وی قصد همراهی دارند.

واکنش آشنا به نامه جنجالی آیت‌الله یزدی

مشاور فرهنگی رئیس جمهور نوشت: جامعه مدرسین همواره هم خود را در جایگاه یک کنشگر سیاسی قرار داده است و هم نسبت به کنش سیاسی مراجع و علمای طراز اول حساس بوده است. حسام الدین آشنا در کانال تلگرامی خود ادامه داد: این جامعه در چهل سال گذشته در مواردی مانند آقایان شریعتمداری و منتظری و آذری و . . . بسیار صریح و قاطع عمل کرده است. کنشهای سیاسی سلبی و ایجابی این جامعه نتایج خواسته و ناخواسته فراوانی داشته و از جمله منجر به ایجاد جریاناتی رقیب و موازی چون مجمع محققین و جلسه اساتید شده است. ای کاش دبیر محترم جامعه مدرسین مراقب باشند که یک تنه و بدون توجه به سرمایه نمادین خود در تعارضات جناحی وارد نشوند.

شهادت مأمور پلیس رشت به دست اراذل و اوباش

سرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه ، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت: جمعه شب اکیپی از عوامل یگان امداد شهرستان رشت در حال گشت‌زنی و کنترل حوزه استحفاظی، متوجه عربده‌کشی و ایجاد مزاحمت تعدادی جوان برای دیگر شهروندان در یکی از بوستان‌ها شدند. با توجه به اینکه این افراد در وضعیت عادی قرار نداشتند ضمن فحاشی و ناسزاگویی، با کارکنان پلیس درگیر شدند و متأسفانه در این جریان یکی از کارکنان متعهد و پرتلاش یگان امداد شهرستان رشت به نام ستوان یکم حسن پاینده به علت اصابت ضربات چاقو توسط این عناصر فاسد به شهادت رسید. پس از این موضوع، متهم به سرعت، محل جنایت را به مقصدی در خارج از استان ترک کرد که با اقدام مؤثر عوامل انتظامی و اجرای طرح‌های عملیاتی، قبل از خروج از استان در ایست و بازرسی‌ شهرستان رودبار دستگیر و در تحقیقات اولیه به جرم خود اعتراف کرد. /کیهان

عضو تیم ملی کشتی: پول نوشابه خریدن هم در مجارستان نداریم!

عبدولی دارنده مدال‌های طلای جهان و برنز المپیک و عضو تیم ملی کشتی فرنگی گفت: کشتی‌گیران خارجی مشکلات ما را ندارند و فقط به فکر تمرین و مسابقه هستند. بخدا پارسال برنز جهان گرفتم فقط ۲۷ میلیون تومان جایزه به من دادند. آخر با این پول چکار می‌توان کرد؟ در کشتی هیچ خبری نیست و همه برای خوشحالی مردم سختی‌ها را تحمل می کنند. الان ۳، ۴ روز است مسابقاتمان تمام شده و در مجارستان هستیم و در اتاق‌هایمان نشسته‌ایم. خدا شاهد است پول نوشابه خریدن هم نداریم!/ ایسنا

پاسخ فردوسی‌پور به مدیر شبکه سه

عادل فردوسی پور در تماس تلفنی با حالا خورشید گفت: من بیش از ٢٠سال است در صدا و سیما هستم. من فرزند رسانه هستم. تلاش کردم برنامه ای بسازم که منعکس کننده مشکلات و فساد در فوتبال کشور باشد. در هر مجموعه ای اختلاف سلیقه وجود دارد. قرار نیست من وعلی فروغی عزیز مثل هم فکر کنیم. من همیشه اصول حرفه ای را رعایت کردم و همه چیز را با پوست و گوشت و استخوانم لمس کرده ام. به تصمیم مدیران شبکه بابت عدم پخش برنامه نود به دلیل پخش بازی اسپانیا انگلیس احترام گذاشتم. اینطور نبود که به من گفته باشند ساعت ١٢ برنامه را اجرا کنم. این سوءتفاهم بود که از تماس تلفنی دوستانه من با یکی از مدیران شبکه پیش امد. باید تلاش کنیم مردم از برنامه های تلویزیون لذت ببرند و چند ساعت ماهواره نبینند.

ارز گران کدام دسته از ایرانیان خارج کشور را بیچاره کرد؟

محمد حسین ادیب، کارشناس اقتصادی در کانال تلگرامی خود نوشت: هشت میلیون ایرانی در خارج زندگی می کنند که تعداد زیادی از آنها در بانک های داخل سپرده گذاری کرده بودند و اکنون با افزایش نرخ ارز ، به حسب مورد تا ۷۰ درصد دارایی خود را از دست داده‌اند. اینها در گام یکم بزرگترین بازنده شرایط جدیداند و در گام دوم شمار زیادی از اینها با دریافت وام از خارج در بانکهای ایرانی سپرده گذاری کرده اند که وضعیت وخیمی دارند ، شماری از اینها عصبی، در حال خروج سرمایه از ایرانند و اینها بزرگترین متقاضی خرید ارز در بازارند. ارزی که طی ده سال وارد کشور شده حالا در فاصله چند ماه دارد از کشور خارج می شود، مهم ترین عامل افزایش نرخ ارز در وضعیت کنونی این دسته اند ، تقاضا برای خرید ارز در این دسته نجومی است. / خبرآنلاین

افشانی: استعفا نمی‌دهم

محمدعلی افشانی، شهردار تهران اعلام کرد: تا لحظه آخر به قانون پایبندم و به کار ادامه می دهم و استعفایی در کار من نیست. تا زمانی که طرح مستثنی شدن شهردار تهران در کمیسیون تخصصی مجلس بررسی و نتیجه اعلام شود من منتظر می مانم و همچنان پایبند به قانون هستم. وی در پاسخ به این که آیا شما همچنان امیدوار هستید، در شهرداری تهران باقی بمانید،گفت: من تا لحظه آخر پایبند قانون هستم، من استعفا نمی دهم. تغییرات و جابجایی‌ها یک اصل مدیریت است تا روزی که در شهرداری بمانم با نظم و اقتدار آن را اداره می کنم و باید یک سازمان منسجم را تحویل دهم و نمی توان به این نیت که بمانم یا بروم سازمان را رها کنم و ممکن است جابجایی ها ادامه داشته باشد. اما برخی از تغییرات در فضای مجازی صحت ندارد و با واقعیت در جریان مطابقت نمی کند. وی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا همانند دیگر شهرداران به دیوان عدالت اداری مراجعه می کنید؟) هنوز وارد چنین فضایی نشده‌ام. /اسکان نیوز

برخی اصلاح‌طلبان می‌خواهند فضای سیاسی را تند کنند

عباس سلیمی‌نمین درباره اصرار اصلاح طلبان تندرو برای ترغیب و تشویق اسحاق جهانگیری به استعفا دادن از معاونت اول رئیس جمهور به گفت: معقول ترین کار برای آقای جهانگیری آن است که در دولت باقی بماند چون آقای جهانگیری سال 96 تمام قد برای آقای روحانی تبلیغ کرد اما الان اگر از دولت خارج شود، جامعه این کار را نوعی فرصت طلبی تلقی خواهد کرد و دیگر فرصتی به او در آینده نخواهد داد. البته اصلاح طلبان تندرو می خواهند آقای جهانگیری از دولت خارج شود تا فضای سیاسی را تند کنند چون اگر در مجموعه اصلاح طلبان انسجام باشد، متأثر از آن، همگرایی نیز بین جناح های سیاسی حاصل می شود. کسانی که به اختلافات در درون اصلاح طلبان دامن می زنند به طریق اولی نمی گذارند اختلافات اصلاح طلبان با اصولگرایان کم شود. / خبرآنلاین

ممنوعیت توهین به مقدسات در ایرلند برداشته شد!

نتایج همه‌پرسی جمهوری ایرلند نشان می‌دهد، مردم به لغو یک ممنوعیت در قانون اساسی که به ندرت اجرا شده است، رای مثبت داده‌اند. براساس تازه‌ترین اصلاحات سکولاری، ممنوعیت توهین به مقدسات در این کشور شدیدا کاتولیک برداشته می‌شود. این ممنوعیت با رای مثبت ۶۵ درصدی مردم ملغی شد. اخیرا هم همه‌پرسی‌هایی اجازه سقط جنین و ازدواج همجنس‌گرایان را در این کشور داده است. /ایسنا

واکنش بنیاد مستضعفان به خبر تخلیه دفتر سید محمد خاتمی

یک مقام آگاه در بنیاد مستضعفان درباره خبر تخلیه دفتر سید محمد خاتمی (بنیاد باران) اظهار داشت: بنیاد مستضعفان ملکی را در اختیار آقای خاتمی قرار نداده بود که امروز بخواهد آن را پس بگیرد. یک مسائل حقوقی جزیی درباره ملک مورد نظر با موسسه نشر و حفظ آثار امام خمینی(ره) به وجود آمده است که به زودی این مسأله برطرف می‌شود.

انتقاد تند کارگردان سریال «دلدادگان» از پانته‌آ بهرام

منوچهر هادی، کارگردان «دلدادگان» با اشاره به عدم حضور پانته‌آ بهرام و قطع همکاری او قبل از پایان فیلمبرداری، گفت که این بازیگر باید به دلیل این رفتارش از مردم عذرخواهی کند، چون مخاطبان از این پایان‌بندی ناراضی بودند. منوچهر هادی درباره تغییر پایان‌بندی سریال به خاطر حاضر نشدن پانته‌آ بهرام گفت: «دستمزد پانته‌آ بهرام تا پایان دو ماه تسویه شد من به او زنگ زدم و گفتم شما تنها کسی هستید که ۱۵ روز جلوتر هم هزینه کار را گرفته‌اید. ایرج محمدی تهیه‌کننده کار برای حضور این بازیگر چک کشید اما باز هم خانم بهرام گفت نقد می‌خواهد و من این بار گفتم اگر او بیاید من می‌روم. خانم بهرام تربیت شده تئاتر است، او اتفاقا باید به خاطر این رفتارش توضیح بدهد و از مردم عذرخواهی کند چرا که مردم از این فینال دل‌شکسته هستند. »

نوشته‌های جالب روی میز نماینده مخالفی که موافق شد

مصاحبه چند روز پیش جعفرزاده ایمن آبادی در مخالفت با حضور محمد شریعتمداری در وزارت کار و صحبت‌های روز گذشته او در مجلس در موافقت وی این روزها سوژه رسانه‌ها شده. حالا تصاویری از یادداشت‌های جالب روی میز او در جلسه رأی اعتماد منتشر شده که روی کاغذهایی نوشته شده: «مصاحبه مخالفت شما با ایشان در صحن در حال پخش است، اشاره نفرمایید!»«لطفا اسم منم ببر!»

نوشته‌های جالب روی میز نماینده مخالفی که موافق شد/کنایه نقوی حسینی به جهانگیری/واکنش آشنا به نامه جنجالی آیت‌الله یزدی/عضو تیم ملی کشتی: پول نوشابه خریدن هم در مجارستان نداریم!/ارز گران کدام دسته از ایرانیان خارج کشور را بیچاره کرد؟

نوشته‌های جالب روی میز نماینده مخالفی که موافق شد/کنایه نقوی حسینی به جهانگیری/واکنش آشنا به نامه جنجالی آیت‌الله یزدی/عضو تیم ملی کشتی: پول نوشابه خریدن هم در مجارستان نداریم!/ارز گران کدام دسته از ایرانیان خارج کشور را بیچاره کرد؟

ادبیات مدیر جوان شبکه سه

فروغی مدیر شبکه جوان شبکه سه میهمان برنامه حالا خورشید بود و به حواشی مختلف این شبکه در ماه‌های اخیر پاسخ داد. از جمله مواردی که در این مصاحبه مورد توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت، برخی اظهارنظرهای وی بود که به صحبت‌های محمود احمدی‌نژاد در اوایل ریاست جمهوری‌اش شباهت داشت.
او در این برنامه درباره پوشش خودش گفت: به من گفتند کت بپوش اما من همیشه همینم (با کاپشن) بگذارید مردم من را همان‌طور که هستم ببینند!
همچنین در پاسخ به تعارف آب پرتقال از طرف رشیدپور گفت: اگر بخورم مردم دل‌شون می‌خواد، نمی‌خورم!

نخستین واکنش دفتر آیت‌الله العظمی شبیری زنجانی به نامه آیت‌الله یزدی

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا باباخانی درباره نظر حضرت آیت الله شبیری زنجانی درخصوص این نامه گفت: دفتر یا حضرت آیت الله شبیری زنجانی نظری در خصوص این نامه ندارند و طلاب و شاگردان ایشان، پاسخ می دهند. هم دفتر و هم حضرت آیت الله موضع خاصی نداشته و فعلا سکوت را پیش گرفته اند./شفقنا

خاتمی دفترش را تخلیه کرد

رئیس دفتر رئیس دولت اصلاحات گفت: آن دفتر صاحب و حساب و کتاب دارد؛ ما مهمان دفتر امام و حاج حسن آقا بودیم. طبق توافقی که با بنیاد مستضعفان صورت گرفته است باید آنجا را آماده کنند و لذا ما سربار آنان نیستیم.علی خاتمی، با تایید خبر تخلیه دفتر سید محمد خاتمی (بنیاد باران) گفت:‌ بله درست است، این نقل و انتقال طبیعی است و در حال انجام شدن است. رئیس دفتر رئیس دولت اصلاحات خاطرنشان کرد:‌ آنجا صاحب و حساب و کتاب دارد؛ ما مهمان دفتر امام و حاج حسن آقا بودیم. طبق توافقی که با بنیاد مستضعفان صورت گرفته است باید آنجا را آماده کنند و لذا ما سربار آنان نیستیم. خاتمی تاکید کرد: این تغییر و تحول با رضایت کامل است./ ایلنا

ماجرای ویلای بحث برانگیزی که در اراضی ملی ساخته شد

در پی انتشار عکسی از یک ویلا در منطقه شمیرانات، اکبر شیخ‌زاده، رئیس اداره محیط‌ زیست شمیرانات در مورد ویلای ساخته شده در مسیر فشم ضمن تأیید ساخت آن گفت: "ویلا در اراضی ملی و بخش خارج از اراضی حفاظت‌شده ساخته شده و مسئولیت آن با منابع طبیعی است و محیط زیست در خارج از اراضی حفاظت شده مسئول نیست." همچنین حسن شکری، رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان شمیرانات در رابطه با ساخت این ویلا در اراضی ملی گفت: "این ویلا هم در اراضی ملی و هم در مناطق چهارگانه حفاظت شده است. در مورد این ویلا تشکیل پرونده دادیم و به دادگاه ارسال کردیم.چون مالک این ویلا سند مالکیت داشته، دادگاه رای برائت صادر کرده و در حال حاضر، اداره منابع طبیعی به این رای اعتراض کرده و دادگاه تجدیدنظر در حال رسیدگی به این پرونده است." در همین حال علی کیان، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران نیز در مورد جزئیات ویلای مورد نظر در منطقه اوشان به تسنیم گفته است "مالک این ساختمان کمی بیش از چهار هزار متر سند دارد و بر اساس آن سند، ساخت و ساز انجام داده است، اما بر اساس بررسی‌های همکاران منابع طبیعی و طبق نقشه‌های ما، حدود سه هزار متر از این بنا جزو منابع طبیعی است."

نوشته‌های جالب روی میز نماینده مخالفی که موافق شد/کنایه نقوی حسینی به جهانگیری/واکنش آشنا به نامه جنجالی آیت‌الله یزدی/عضو تیم ملی کشتی: پول نوشابه خریدن هم در مجارستان نداریم!/ارز گران کدام دسته از ایرانیان خارج کشور را بیچاره کرد؟

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۲
در انتظار بررسی: ۳
انتشار یافته: ۱۳۹
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
جناب سید نقوی حسینی بیش از جهانگیری همکارتان کریمی قدوسی را دریابید که با اکاذیب پی در پی اشان حرمت نمایندگی را از بین بردند.......
امام صادق عایه السلام: مومن هرگز دروغ نمی گوید.
پاسخ ها
خان محمدعلی آقا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
آدم نباید دکتر محمود احمدی نژاد رو با مدیر شبکه سه مقایسه کنه
ناشناس
| Germany |
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
خودتون رای دادید پس حق اعتراض ندارید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
متحیرم آقای علم الهدی که به کوچکترین امور و حرکت و صحبت دولتیان و حتی مردم سریع عکس العمل نشان می دهند چطور از کنار تهمت های فراوان همشهریشان نسبت به دیگران راحت میگذرند...تهمتهایی که یکی پس از دیگری توسط نهادها و ...تکذیب می گردد..
خان محمدعلی آقا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
مگه مدیر شبکه سه حقوق شما رو میده که حرفی روکه درموردش گفتم، سانسور کردید؟!
پس بیچاره عادل که با چه کسی در افتاده!
خان محمدعلی آقا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
من کی نوشتم
«««حرفی روکه درموردش گفتم»» !!!!!
از کی تا حالا ... شده حرف بد !!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
اگه کریمی قدوسی دروغ میگه پس چرا بارها تبرئه شده.
ناشناس
| - |
۰۷:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
دکتری که یک کلمه انگلیسی بلد نیست و از اقتصاد چیزی نمی داند دکتر نیست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
آقای فروغی قبلا" یک کاپشن پوش دیگه هم داشتیم که حالا کت شلوارهای کریستن دیور تن میکنه . اسمش محمود بود..
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
بسلامتی ومیمنت دلار۱۶۰۰۰ تومان شد !!!
ناشناس
| Indonesia |
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
می شود بفرمائید کدام سخن ایشان کذب بوده است؟؟ سند برای کذب بودن این سخنان ارائه دهید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
وقتش شده واژهٔ نامانوس ، غریب و مظلوم " ارزانی" را از فرهنگ لغات فارسی حذف کنید .

ما سرپرستان خانوار شرمنده خانواده هستیم

خدایا کاری کن فقط برای یکهفته هم که شده جای مسئولان با مردم عادی جامعه عوض بشه تا بفهمند با مردم چه کرده اند.
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
خودتون رای دادید پس حق اعتراض ندارید
ناشناس
| Germany |
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
آمین
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
حاجی این مسئولهای ما، از همین مردم هستنااا
باور کن خود شما هم یه پست بهت میدادن، مثل مسئولین فعلی رفتار میکردی.
فرقی بینمون نیست.
مردم هربلایی میبینن، خودشون سر خودشون اوردن.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
ناشناس محترمی که در پاسخ به بعضی از نظرات نوشتی خودتون رای دادید پس حق اعتراض ندارید اتفاقا اولویت حق اعتراض با کسانی هست که رای دادند و کسانی که عمدا رای نداده اند در اولویت های بعدی برای برخورداری از حق اعتراض هستند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
اگر حرف جهانگیری درست باشه در واقع ذخیره مربوطه از جیب مردم بوده وبه قیمت گدا شدنشان تمام شده است
ناشناس
| - |
۰۷:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
کاندیداهای دیگه همه مثل هم هستند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
مسئولین فعلی هم یک زمانی از این آرزوها کردند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
خودت یه کاری کن عزیزم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
ما مثل شما فکر نمیکنیم که اگه رای دادیم پس حق اعتراض نداریم. همه حق اعتراض دارند اتفاقا چون رای دادیم حق اعتراض داریم
ناشناس
|
France
|
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
با دیدن مدیر کانال ۳ به خودم امیدوار شدم
پاسخ ها
ایول به خودمون
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
خخخخخخخخ
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
فروغی ژن فوق برتر داره
ناشناس
| - |
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
این آقا پسر باجناق آقای حداد عادل هست.ژن به این خوبی چرا مدیر نشه؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
فرزند باجناق آقایحداد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
این آقایی که ما بعنوان مدیر شبکه ۳ دیدیم و صحبتهایشان را هم شنیدیم در آن حد اندازه نبود بسیار متاسفم
مهراد سیروانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
آمریکایی‌ها در دروغی می‌گویند که بعد از برجام 150 میلیارد دلار منابع مالی در اختیار ایران قرار گرفته است؛ اولا اگر چنین پولی بوده، پول خودمان بوده و دلیلی ندارد که آمریکایی در دنیا منت آن را بر سر ما بگذارند؛ پول ایران به ناحق در جایی حبس بوده و الان آزاد شده است؛ دوما آنکه هم آمریکایی‌ها و هم ما می‌دانیم که این پول 150 میلیارد دلار نبوده است. آمریکایی‌ها به خاطر این‌که به مردم دنیا دروغ بگویند، این رقم را اعلام می‌کنند. امروز بی‌سابقه‌ترین ذخائر اسکناس در تاریخ جمهوری اسلامی ایران در کشور وجود دارد. آمریکایی‌ها در ۱۳ آبان کار جدیدی ندارند، در ۶ ماه گذشته تمهیدات لازم را انجام داده ایم و ذخایر ارزی داریم که آمریکایی‌ها فکرش را هم نمی‌کنند. آنها در دروغی دیگر به مردم دنیا و خودشان می‌گویند که نفت عربستان سعودی و سایر کشورها باید جایگزین نفت ایران شود تا قیمت نفت بالا نرود.این در حالی است که نفت ایران هیچ جایگزینی ندارد.با بیان این‌که از نظر ذخائر ارزی کشوری با بیش از 100 میلیارد دلار ذخائر هستیم،
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
اقا مهردا شما خون خودتو کثیف نکن چاله و چوله تو کشور زیاد اگه ده برابرش هم بیاد تو ایران شتر با بارش گم میشه ف
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
تابناکی های عزیر محتوی بخش نظرات را کلا به محضکه گرفته اید پس بهتره که مثل سایت انتخاب ،بهار و بقیه ، شما هم درِ بخش نظرات را تخته کنید.لااقل اینطوری به خواننده مطالب توهین نمیکنید
ناشناس
| - |
۰۷:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
از ویلاهای که بعضی ها در خارج از کشور خریده و میخرند معلوم است که دلارها چی شدند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
شما راستش را بگویید چقدر بوده است؟؟؟
ناشناس
|
France
|
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
کت و شلوار نماد رسمی بودن است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
رفتم تخت جمشید، هیچ کت و شلواری ندیدم که به عنوان لباس رسمی استفاده شده باشه...
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
نماد رسمی بودن کی وچیه .آخه چادر هم نماد رسمی اسلامه ولی هی بهش ایراد میگیرین.
ناشناس
| - |
۰۷:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
سری هم به بادیه نشینان اعراب بزنید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
احسنت به ناشناس ۲۳:۱۸
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
چطوری رفتی تخت جمشید ؟راهها رو بسته بودند که !!
ناشناس
|
France
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
این ملک آخری البته شبیه راه وروش وسبک زندگی رقبای احمدی نژاد است !هیچکس هم دلش نمیخواهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
بابت ویلا: "آخه مردم را چی فرض کردند این حضرات ، وسط اراضی منابع طبیعی این شخص از کجا سند مالکیت آورده ؟ خوب قشنگ معلومه که این سند مشکل داره دیگه اگر کسی بخواد رسیدگی کنه تمام اون کسانی که در صدور این سند نقش داشتند بدون استثنا اهل بخیه هستند." والسلام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
ای آقای جیسون دیگر جاسوس نیست. بدبخت فلک زده!!!
پاسخ ها
احمد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
این ویلا یک شبه ساخته نشده و چندین سال ساخت آن به طول انجامیده. در این مدت مدیران منابع طبیعی و محیط زیست کجا بودند. چرا اگر زورشان نرسیده از مردم و دوستداران محیط زیست کمک نگرفتند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
در ایران افرادی مسئول میشن که حتی توانایی اداره یک مهد کودک کوچک را هم ندارند و برای همین هم هست که الان فقط درجا میزنیم.

بعد شما امارات متحده عربی و شیخ نشین ها و حتی ترکیه رو ببینید .

همین عراق به شما قول میدم تا 10 سال دیگه از نظر توسعه یافتگی به حد کشورهای حاشیه خلیج خواهد رسید. همین حالا زیر ساخت ها ی عراق در حال ساخته شدن هستم . فروشگاه های زنجیره ای در عراق بهترین کالاهای دنیا رو به مردم عراق ارزه میکنند.

ما مردم ایران واقعا خیلی بی عرضه هستیم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
خلیج نه بلکه خلیج فارس درسته.امیدوارم مزدور سایبری بن سلمان برای کامنت گذاری نباشی. در هر حال اگر هم ایرانی هستی بی عرضه بودن خودت رو به پای همه ایرانیان ننویس
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
مجید دلبندم عرضه درسته نه ارزه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
ناشناس 00.00 نکته اول که مربوط به خلیج همیشه و تا ابد فارس را قبول دارم اما اگر این دوستمون وافعیتی را انعکاس داد نباید با حرف مفت پاسخش را داد بنده و خیلی های دیگه که عاشق مملکتمون هم هستیم نسبت به این وضعیت اقتصادی مملکت که ماحصل مستقیم وضعیت سیاسیمون است اعتراض داریم بنده هم معتقدم بی عرضه گی از خود ما مردم هست وقتی نماینده را به مجلس می فرستیم که رأی خود را 30 ثانیه ای عوض میکنند و باعث میشوند فردی که از 19 سالگی عضو شورای انقلاب بوده تا الآن 38 ساله مستمر در کابینه حضور دارد و هیچ عایدی هم برای مملکت نداشته و اخیرا از ترس استیضاح از وزارت استعفا داده مجددا وزیر بشه دیگه چه انتظاری داریم. در ضمن بنده هم معتقدم همین کشور عراق تا 10 سال آینده حکن بهشت برین را برایمان پیدا خواهد کرد . همین الآن حتی یک دستگاه پراید و سمند و تیبا در عراق فروش نمیره حتی یک دستگاه چون مردمش با هم متحد هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
ویلا رو عشقه...
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
ان سند هم مثل مدارک تحصیلی خودی ها قلابی است ریشه یابی کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
سیستم مدیریتی امروز ایران خیلی شبیه سیستم مدیریتی دوره قاجاره.
این سیستم یعنی به کار گماردن افراد فامیل ، باجناق، خواهر زاده، برادر زاده و ... . اگر یک مورد از این اتفاقات در اروپا و یا کشورهای توسعه یافته شرق آسیا اتفاق افتاده بوده کل دولت مجبور به استعفت میشد. مسئولین ایران بر خلاف مسئولین در بسیایر از کشورهای دیگر دو تابعیتی هستند و فرزندانشان در اروپا و آمریکا زندگی میکنند.
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
کلا زمان پهلوی هم همین بود. نام ها عوض شدند
ناشناس
| Germany |
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
خودتون رای دادید پس حق اعتراض ندارید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
در امریکا که اتفاق افتاده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
این بنده خدا که می گه خودتون رأی دادید حق اعتراض ندارید! بابا ما رأی ندادیم پدرانمون رای دادند برادر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
ناشناس 21:44 هیچ وقت زمان پهلوی چنین نبود شما آن زمان یا وجود نداشتی یا دهنت بوی شیر میداد پس لطفا بدون اطمینان و اطلاع اظهار نظر نفرمایید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
۲۷ ملیون به من بدن بتونم یه پراید بخرم مسافرکشی کنم باور کن نوشابه نمیخوام قهرمان المپیکم میشم جای نوشابه مدرک شریف را میزارم لب کوزه اب میخورم سپاس فراوان
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
خودتون رای دادید پس حق اعتراض ندارید
ناشناس
| Germany |
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
شما اول تو شهرخودت مقام بیار تا بعد برسیم استان و کشور و اسیا و جهان و در اخر المپیک.میدونی روزی چند ساعت باید عرق بریزی تا بشی قهرمان المپیک؟البته در اینکه بیکاری جوونها فراگیر شده با شما موافقم..باید فکر اساسی کنن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
اخه کشتی چه ربطی داره به رای حداقل دقت کن بعد بیا زیر کامنت همه عقده گشایی باخت انتخاباتیت را نشون بده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
ناشناس ۲۱و۴۸ یک جمله بهت سرمشق دادند مرتب تکرار میکنی و فکر هم میکنی که چقدر با نمکی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
ایران بدبخت افتاده دست کیها .چپو کنید ایران می ماند ولی تاریخ از شما مدیران نالایق به بدی یاد می کند و نفرین مردم تا ابد گریبان شماها کارمندان سو استفاده چی ومدریران اختلاس گر خواهد بود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
از ماست که بر ماست چیز دگری نیست
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
بذار به بدی یاد کند. حالا تاریخ ایران از قبلی ها هم به بدی یاد کرده نتیجه چی شد. اونها کار خویش بکردند و بهره وافر از دنیا و نعماتش بردن و ویرانه تحویل دادند. خر اونها از پل گذشت حالا تاریخ بد بگه و من و شما قضاوت کنیم چه فایده آثارش ما و بعد ما دیدیم ، می بینیم و خواهند دید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
به خدا اگر همین فردا تمام سازمان های دولتی ایران تعطیل بشن و مجلس و دولت و شوراها منحل بشن و مالیات ها حذف بشن و درآمد کشور به طور مساوی بین همه ایرانیان تقسیم بشه یک فقیر در ایران باقی نمیمونه و همه صاحب یک زندگی اشرافی میشن.

اراده ای در مسئولین بوده که اکثریت در فقر باشن و اقلیت کوچکی در ثروت قلط بزنن.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
قلط غلته
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
هم «قلط »و هم« غلته »هر دو غلطه پس با هم بنویسیم و یاد بگیریم «غلت »و «غلط» :)
محمد
|
Germany
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
کسی که میره وام از خارج میگیره، بعد پولشو چنج میکنه به ریال بعد از بانک ایران ربای 25%میگیره معادل 50 برابر سود بانکی امریکا و ابن پولا رو میبره خارج خرج میکنه! و هزینه های خارج رو له گردن افتصاد داخلی میاندازه، حالا بعلت بالا رفتن قیمت دلار بیشترین ضرر رو دیده؟
ایکاش دلسوزیها از روی تفکر باشه!
بیشترین ضرر رو جامعه کارگری و حقوق بگیر متحمل شدند که دیگه خیلی چیزا رو به همت بی لیاقتی عمدی مسولین بجای خرید، خوردن، پوشیدن، فقط تماشا میکنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
چرت نگو
ناشناس
| Germany |
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
خودتون به این مجلس و این دولت رای دادید پس حق اعتراض ندارید
ناشناس
| Germany |
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
دوست عزیز از اقتصاد سر در نمیاری.وقتی تورم سالانه۲۰ درصد هست سود بانکی ۲۴ درصد در عمل یعنی ۴ درصد سود.البته الان که تورم بیشتر هست یعنی فشار به بانکها و چاپ پول و برداشتن پول از جیب فقرا و ریختن اون بجیب وام گیرنده
محمد
| Canada |
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
کمی مطالعه کن، کاهش ارزش پول ملی یه حقیقته ولی شیوه جبران ان با ربا غیر از ایجاد تورم مضاعف کار دیگه ای نمی کنه، شما کمی مطالعه ان تا مثل مسولین فکر نکنی بعد اظهار نظر احساسی کن.
اگه چیزی رو نمیدونی مملکه به نظرت چرت بیاید ولی این فقط احساس صادقانه از باطن نامطلع شما
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
سلام تواین چندماه که ارز 6 برابر شد فقط قشر کارمند وحقوق بگیر وکاسبهای جز ازبین رفتند این چه سیاستی است که یکدفعه ارز میشود 15 هزارتومان اقای احمدی نژاد ارز 100 تومانی کرد 3300 تومان چقدر حرف وحدیث برایش درست کردند من دل خوشی از اقای احمدی نزاد ندارم ولی اقای روحانیکه میگفت اوضاع مردم خیلی عالی میشود دیگر مردم نگران نباشند چی شد حالا اقای جهانگیری میگویند امریکا اینقدر دلار نداده است پس چقدر داده است به مردم بگوید پول شماها نبوده پول مردم بوده که امریکا بلوکه کرده دست بردارید مردم دارند فشار تورم نابود تر میشوند شما ها دنبال چی هستید اقای تابناک عزیز شما اطلاع رسانی کن ببین از آمریکا چقدر دلارگرفتند وبه مردم بگوید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
الان ده ساله دارن در مورد ابن ویلا برسی میکنند ولی اسمی از صاحب اونا نمیارن.به این میگن شهرداری ومنابع طبیی بی لباقت ومسول منفعت طلب.
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
هنرپیشه ای که از دریچه تلوزیون ملی به شهرت و اسم رسم رسیده اگر حتی هیچ هم پول بهش نمیدادند باید بخاطر مردم نباید سریالی که ملیونها مخاطب داشت را بی نتیجه و ابتر میگداشت واقعا انتظار نمیرفت ...خانم بهرام باید از طرف سازمان بشدت تنبیه بشه .
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
خودتون به این مجلس و این دولت رای دادید پس حق اعتراض ندارید
:)
امیدوارم اونکه میاد این کامنت رو بنام پویا بنویسه .این کامنت رو که من بجای اون نوشتم ببینه ودیگه زحمت نکشه.حالمون بهم خورد از کامنت بیمحتوا و تکراریش.البته شایدم ربات باشه
دعاگو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
خوب ... اینطور که معلومه 150 ملیارد دلاره را گرفتید د د د .... !!! میفرمایید به امریکا چه ربطی داره پول خودمون است !!! اخه مومن پول ملتو گرفتید اقلا میگذاشتید با این پول ملت یک نفسی بکشند !!! درعوض شما چکار کردید قیمت دلار را بردید 19 هزار تا زندگی مردمو برزخ بکنید ؟؟؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
واقعا پلیسها اینقدر بی یال دم کو پال شدهاند که هرکسی انها را براحتی می کشد وخق هیچ گونه دفاعی از خود ندارند اگر پلیس این حرکت را کرد باید دیه یا به قصاص محکوم شود اخیرا پلیسی که به یک دزد سابقه دار شلیک کرده وباعث کشته شدنش شده محکوم به قصاص شده
پاسخ ها
کی به کیه
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
همین امروز تابناک یه خبر منتشر کرد از محاکمه پلیسی که در ایران به یک سارق شلیک کرده بود!
تو آمریکا پلیس، فوج فوج سیاهپوست های غیرمسلح رو به گلوله می بنده اونوقت تو ایران پلیس حق استفاده از اسلحه ش رو نداره!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
به جهانگیری بگویید اگر 100 میلیارد دلار دارید
میشود کل نقدینگی 1600 تریلیون پولی که از اول تا اخر در ایران چاپ شده را با دلار 16000 تومان خرید و مشکل نقدینگی زیاد برای همیشه حل شود
فقط دروغ تحویل مردم ندهید شما فقط به فکر مردم نیستید و بس
پاسخ ها
مهدی دوصفرهفت
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
حتماً یه خیریتی توشه!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
یکشنبه ۶ ابان ساعت ۱۵:۳۰
یورو ۱۶۸۰۰
دلار ۱۴۷۰۰
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
نکنه شما مرجع تعیین قیمت دلاری ؟!دیگه مردم به افزایش یا کاهش دلار اهمیتی نمیدن چون دلار ۲۰ تومنی کار خودشو کرد دیگه این چاقو برشی نداره جناب دلال ؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
این مجلس با رای 196 تایی به وزارت شریعتمداری نشان داد که ضعیف ترین مجلس تاریخ ایران از دوره مشروطه تا الان است.
پاسخ ها
کولی بالی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
شدیداً موافقم
البته تقصیر خودمونه که بصورت لیستی و بدون اینکه بشناسیمشون، انتخابشون کردیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
عاشق اسمتم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
من هم موافقم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
الان شرایط عرق جنگ زده از ایران بسیار بهتر است. بسیاری از شرکت های بزرگ دنیا و منطقه در عراق مشغول ساخت زیر ساخت های این کشور هستند. سطح رفاه مردم عراق خیلی بیشتر از سطح رفاه مردم ایران هست. این تنها یک چیز رو نشون میدهد و اون هم بی لیاقتی مسئولین ایرانه
ناشناس
|
France
|
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
همان بهتر که آن سریال زود تمام شد خاله زنک بازی بود توش ازدواج همش ازدواج . اگر این سریال ها ازدواج نباشه سوژه را کی میبینه . خشونت اواخر افراط بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
ای کاش عزمی بود برای مبارزه با فساد
جوان بیکار و مجرد دهه شصتی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
امیدوارم عمق استراتژیک کشور به جای سواحل مدیترانه در داخل پگیری شود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
این استراتژک که میگن طولو عرض داره که تا کشورهای دیگه رسیده.
اگر عمق داشت حتما داخل کشور بود نه ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
باور کنید من ستون نظرات تابناک رو به عشق دیدن عمق استراتژیک شما می خونم :))))))
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
ناشناس عزيز آلماني
بگيم شكر خورديم به اين دولت راي داديم وا مي دي ؟؟؟
اعتراض مردم رو از شير مرغ تا جون آدميزاد رو چسبوندي به اشتباه راي دهنده هاش
فكر كنم فقط اين وسط دولت مقصر نيست
خدايا خودت از سر تقصيرات ما بگذر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
چرا پليس نميتونه براحتي از اسلحه استفاده كنه؟ كه شاهد چنين وقايع تلخ و وقيح تر شدن اراذل و اوباش نباشيم
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
چونكه ديگه براي برادران در بازداشتگاه و زندان كاري نميمونه و حوصلشون سر ميره.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
قابل توجه اون کسی که مدام مینویسد«خودتون رای دادید پس حق اعتراض ندارید»و تابناک هم برای پر کردن عریضه بجای انتشار نظرات خوب از این جملات مشمئز کننده ی اون استفاده میکنه.
بله ما در هر دوره در انتخابات شرکت کردیم به امید اینکه اینبار و این یکی درست کار میکند که هیچوقت اتفاق نیافتاد ولی مانند تو هیچگاه خودمان را بدهکار کسی که به او رای دادیم نمیدانیم که بر عکس منتخب را بدهکار خودمان میدانیم. هرگاه ببینیم کج رفته گوشزدمیکنیم و اعتراض .اتفاقا کسی که حق اعتراض ندارد تویی که مدام بدون اینکه فکر کنی جملاتی القاء شده را طوطی وار زیر هر موضوعی و زیر هر کامنتی مینویسی.
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
جناب نقوی مردم همه چیز رو به خوبی درک میکنند که حتی در بعضی موارد رییس جمهورش هم از خودش اختیاری نداره ، پروژه زمینگیر کردن دولت دقیقا از روز بعد از تصویب برجام توسط دوستانتان کلید خورد و در دیماه در مشهد کامل شد
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
برو عمو این حنا دیگه برا ملت رنگ
نداره.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
احسنت .
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
آقای مدیر خیلی جوان شبکه 3 این کار ها دیگه برای مردم جایگاهی نداره اگه اینقدر به فکر مردمی که نگران نخوردن آبمیوه توسط مردم هستی پس لطفا اون حقوقها و پاداشهای غیر متعارف رو هم نگیر که مردم خیلی محتاج هستند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
از کسی که با رانت مدیر شده نه کاردانی هیچ انتظاری نباید داشت کت و شلوار اخه ولی حقوق نجومی به به
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
قربون دهنت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
لطفا بخاطر ملت هم شده جام زهر را بالا بکشید به خدا اوضاع مردم بخصوص قشر جوان بحرانیست ، هنوز که ملت صبرشون لبریز نشده به فکر انها باشید .
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
نتیجه برجام عزیزم. خودتون این رو انتخاب کردید. برای چی ناراضی هستید؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
اول خودت زهر بخور تا ببینیم چه جوابی میده بعد یکاریش میکنن......ا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
تابناک عزیز
لطفا دیگر نظرات خان محمد علی را اگر مثل امشب و شبهای قبل بی ربط زیر کامنت اول،پیام می گذارد ،درج نکن....دنبال دیده شدن است والا هر شب اینطور مسخره بازی در نمی آورد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
کمی دموکرات باش
ناشناس
|
France
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
کاربر محترم ۴۹-۲۰چرا میگی دولت و مجلس تعطیل بشه و ثروت و پول بین مردم تقسیم بشه آخه در این سایت قرار هست به معلومات سیاسی و اقتصادی و فرهنگی همدیگر اضافه کنیم مثلا منو و شما قشر تحصیلکرده کشوریم که چنین‌میگویید . عوص اینهمه معطلی نوشتن چنین‌مطالبی حداقل فکر خواننده را هم بکنید . مگر در سالیان پیشتر آقیان نمیگفتند اگر بیست روز نفت ایران را بمن و ماها بدهند ایران را گلستان میکنیم حالا چی شد ایران گلستان شد
ناشناس
|
France
|
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
خودمان رای دادیم . خودمان مقصر هستیم . متوجه هستین که فرمایش میکنند . یعنی من و شما را مجبور میکنند چه رییس جمهور و چه نماینده مجلس و چه شورای شهر را اول خودشان انتخاب میکنند که هیچکدام با هم فرق ندارند چون از قدرت احزاب و رقابت حزبی بالا نیامدند بنابراین به من و شما میگویند خودتان انتخاب کردید . لذا پرسش این هست آیا راه دمکراسی و تجربه دمکراسی مگر چنین هست . . میگه آش خالته . یعنی گرسنه ات باشه بهت بگویند همین که هست بخور فقط اینو داریم مفهوم شد
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
مثلا میخواستی کی رو انتخاب کنی که تایید نشده بوده؟ حتما همون کسی که گفت تکرار کنید و این وضعیت رو به وجود آورده!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
دقیقاً . این مجلس و دولت عصاره فضایل شورای نگهبان هستند .
ناشناس
|
France
|
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
تابناک تمام سایت ها حتی قاره دیگر براحتی با سرعت نور باز میشود ولی سایت شما با معطلی ده ثانیه و بیشتر و گاهی هم نصف و نیمه هست .جریان چیه . چیزی و وسیله ای سر راه قرار گرفته . آخه همه صفحات سرورها براحتی باز میشن .
ناشناس
|
France
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
چقدر در سالهای پیش گلایه میکردند که ای امان چقدر سود بانکی بالا هست . چه خبره . پول نزول هست . اما دیگر حرفی نمیزنند چون پول سپرده مردم به ملک و طلا و زمین و خودرو وووو.... زدند حالا حاصر نیستند در بانگ گواهی و راست آزمایی کنند آلان ازشان بپرسی میگویند بازار خراب هست و راکت هست . یعنی همش دنبال بلبشوی اقتصادی بودند و هستند . فکر کن چه ترفندی جلوی چنین حرکاتی را میگیرد . علم . علم . راستی چرا عوص نامه دادن به این مراجع و ان مراجع محترم نامه به بانک نزده که چرا از ارزش پول مردم حفاطت نکردید مگر شما نمیگویید طبق عقود اسلامی حافط مال و ارزش پول مردم هستید
سيد
|
United States
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
خدايا ، پيدا شود دلير مردى كه علت اصلى اين همه گرفتارى را شجاعانه اعلام كند و از تكرار طوطى وار جملاتى هم چون ، سوء مديريت ، كاهلى وزرا، بى تدبيرى رئيس جمهور ، عملكرد نفوذى ها ، متمايلين به غرب ، خود باختگان و شيفتگان غرب ، نقشه هاى دشمن و ..............خوددارى كند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
این آقای جهانگیری هم ادم جالبیه. هروقت اوضاع اقتصادی خرابه ،اون ومطهری ساکتند وهرموقع اوضاع داره بهتر میشه ،جهانگیری توی سمینارها حاضر میشه واوضاع رو همونجا داغون وقفل میکن ومطهری هم همزمان یک داستان تکراری گیر دادن به این واون دریک موضوع پرت را شروع میکنه.یعنی اینها اصل موضوع خرابی اوضاع هستن وفکر میکنن خیلی زرنگن.
ناشناس
|
France
|
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
کاربری محترمی غبطه عراق را میخورد که شاید از ایران تا ده سال دیگر ادر حوزه اقتصاد جلو تر بیفتد نه برادر من از این حرف ها نیست . چرا . برای اینکه در کشوری که براحتی میشود با یک سخنرانی اختلاف عقیدتی و سیاسی و مذهبی و قومی راه انداخت . عراق فقط در سایه دمکراسی قابل پیشرفت هست و اگر قرار بر این باشد که دولت عراق روز و شب سرش در زندگی خصوصی مردم از پوشاک تا لباس و جوراب باشد ترقی اقتصادی ندارد و در عوض بیشتر وقت و سرمایه کشورش در چنین مواردی مستهلک میشود
امیدوار
|
United Arab Emirates
|
۰۲:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
دولت باید به موانان تحصیلکرده و بیکار که سربازیشون تمام شده مستمری بیکاری بده ...مگر اینا فرزندان این ملت نیستند و مگر این مملکت مال این ملت نیست ؟!! بسیاری از جوانان در این سن از گرفتن پول تو جیبی از اولیاء شرمنده می شوند واقعا حیفه به روحیه جوانان ما صدمه برسه .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
سند کوه را چه کسی صادر کرده است؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
ما وسط شهر دور تا دور مسکونی سند هم داریم میگن طرح تربیت بدنیه زمینمون را دست نمی تونیم بزنیم.حتما یارو ژنش خوبه و ...
;d
|
United States
|
۰۷:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
خب جناب جهانگیری شما بفرمائید چقدر پول بوده و چه شد این همه پول؟
مزدک
|
United Arab Emirates
|
۰۷:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
اراضی ملی میگه مسیول منابع طبیعیه.منابع طبیعی هم لابد میگه مسیول مجیط زیسته.محیط زیست ارجاع میده به سازمان جنگلها و مراتع.و...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
محمدعلی افشانی، شهردار تهران اعلام کرد: تا لحظه آخر به قانون پایبندم و به کار ادامه می دهم و استعفایی در کار من نیست.آقای افشانی نگو به قانون پای بندم .بگو عاشق میزم تالحظه آخر ولش نمی کنم.................
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
ویلا در منطقه شمیرانات= این کاخ است نه وبلا
پسرک فضول
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
مگه همین یک دونه ویلا است. صدها ویلا به همین شکل ساخته شده است و منابع طبیعی و محیط زیست جلویشان را نگرفته اند.
پرویز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
۱دلاراز۱۵۰میلیارددلارکم بود امریکایی دروغگو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
فاتحه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
ارز گران کدام دسته از ایرانیان خارج کشور را بیچاره کرد؟
خوبی این گرونی ها این بود که یه عده مفت خور هم نقره داغ شدن از جمله عراقی هایی که در بانکهای ایران پول گذاشته بودند و اونهایی که وام کم بهره از خارج گرفته بودن و با خوابوندن توی بانکهای ایران سود میگرفتن ... حالا برگشتن به اول خط
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
همین که شما کامنت های مربوط به آقای یزدی رو حذف کردید، یا نشان از ارادت و وابستگی شما به ایشون داره یا می دونید قدرت ایشون چقدره ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
آقاي جهانگيري ظاهراً روحيه از دست رفته شان را بازيافتند . ماشالله ، هزار ماشالله .
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
تغییر نظر آقای جعفرزاده ایمن آبادی طبیعی هستش . اصلا مجلس ذاتا کارش لابی گری و بده بستان هست . با دیدن یادداشتهای روی میز این نماینده و نیز رفتار بسیاری از نمایندگان مجلس همیشه به یاد سریال ماندگار (( کیف انگلیسی )) می افتم چه کارها که این پول کثیف نمیکمند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
برخی برایشان مهم نیست اصل جیب نازنین شان هست.دریاجه خشک بشه رودخانه ازبین بره کشاورزی نابود بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
آقای جهانگیری دولت اگر وضعش خوبه. چرا مردم هی فقیرتر پول کشور بی ارزشتر فساد بیشتر رفاه اجتماعی کمتر و...درسته امریکا دشمن ماست ولی مردم که دشمن شما نیستند .به مردم برسید.
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
موضوع ساخت اون ویلا در اراضی دولتی و داشتن سند قطعا با رشوه و رانت و فساد بوده ..دوما کسانیکه اینگونه ویلاها میسازند ایا برای اخرت خود هم ویلا ساختند یا نه؟؟وای بر متففین و.....
پرویز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
چندروزقبل چندتاماموردوتامعتادکارتن خواب راتوخیابان کتک میزدندوقتی اعتراض کردم به من توهین کردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
رب گوجه 16هزاری را دریاب. ویا اجناس 4برابر شده را دریاب انوقت تخلیه فلان دفتر یا نامه فلان شخص مطرح میشود فقط برای انحراف افکار از گرانی چندین برابری است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
از اقدام آیت‌الله شبیری زنجانی لذت بردم اصلا پاسخ ندادند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
1- این ذخایر ارزی که آقای جهانگیری می فرمایند همانی است که در چند ماه اخیر دولت از جیب مردم جمع کرده است (علاوه بر آن که تمام قرض هاش را هم صاف کرد) و البته گفت که دولت از گرانی ارز سودی نکرد.
2- 100 میلیارد مگر چقدر است که این همه به آن می نازید با این همه ثروت و فروش نفت و غیره 100 میلیارد پولی نیست.
فرهاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
2
- من قبول دارم اینو که کسانی که رأی دادند حق اعتراض ندارند.
- "اگر چنین پولی بوده پول خودمان بوده" دقیقاً یعنی چی؟ آیا منظور این است که پول دولتی ها بوده و یا پول ملت؟ اگر پول ملت بوده ، ملت چه بهره ای از پول مذکور برده؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
آقای مدیر ژن خوب. ویلا ژن خوب .حقوق نجومی ژن خوب و.... چه کردیم با خودمان،،،!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
نمایندگان اصلاح طلب اینطوری هستن با جهت باد حرکت میکنند ایشون هم به سمت باد موافق رفته دیده وزیر رای میاره گفت از قافله عقب نیفتم
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
سامانه سعدی غلامرضا تاجگردون اعتبارنامه نمایندگی کاظم دلخوش حسین محمد صالحی