بازدید 22109
۲

انتقاد تند نماینده قم به شورای نگهبان درباره چینش نامزد‌ها

یک نماینده مجلس به شورای نگهبان حمله کرد و گفت که نتیجه به دست آمده را بیش و پیش از همه، نتیجه اشتباه عجیب این دوستان در چینش سیاسی نامزدها می‌دانم.
کد خبر: ۱۲۴۶۸۳۴
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۷ 07 July 2024

به گزارش «تابناک»، منان رئیسی، نماینده قم در کانال ایتای خود نوشت:

چند سطر برای شورای محترم نگهبان

تاکنون مردّد بودم که این چند سطر را بنویسم اما حالا که این ویدئو از فرمایشات امروز رهبر انقلاب را دیدم و مشاهده کردم که ایشان چطور از صراحت کلام شهید رئیسی تمجید می‌‌فرمایند تصمیم گرفتم من هم باصراحت، این چند سطر را بنویسم.

ضمن عرض تبریک به رئیس جمهور منتخب و آرزوی توفیق برای ایشان در عمل به توصیه‌های رهبر انقلاب و خدمت خالصانه به مردم، خدمت شورای محترم نگهبان عرض می‌کنم که نتیجه به دست آمده را بیش و پیش از همه، نتیجه اشتباه عجیب این دوستان در چینش سیاسی نامزدها می‌دانم! از قبل مشخص بود که اگر از یک طیف سیاسی فقط یک نفر را تایید بفرمایند و عمدا یا سهوا، همه رایهای آن طیف را بر روی آن یک نفر متمرکز کنند (آن هم کسی که دارای رایهای قابل توجه قومیتی است) و صلاحیت همه نفرات دیگر آن طیف، حتی افراد به مراتب بابرنامه‌تر و متشخص‌تر را تایید نفرمایند چه نتیجه‌ای حاصل خواهد شد!

اینکه به راحتی و بدون عاقبت اندیشی، طی پنج شش روز، پشت میز و زیر باد کولر بنشینند و بدون تحلیل لازم، ترکیبی را در فرایندی غیر شفاف تحویل ما دهند که هیچ جوره، حتی با خون دل خوردن و دوندگی مستمرِ جوانان و طلبه‌های انقلابی زیر گرمای چهل پنجاه درجه هم نتوان درستش کرد انصاف نیست. 

به ما که قاعدتا پاسخگو نیستند اما امیدوارم لااقل نزد خود بیندیشند که انصافا اگر قرار بر مهندسی انتخابات (گرچه سهوا) به نفع دوستان اصلاح طلب بود آیا میشد چینش نامزدها را بهتر از این اعلام نمود؟! قطعا خیر! انشاالله درس عبرتی بشود برای موارد آتی.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
بلیط هواپیما
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴
در انتظار بررسی: ۲۲۹
انتشار یافته: ۲
کاش یکنفر پیدا بشه و از این بنده خدا بپرسه که وظیفه نماینده مجلس چیه . چرا شما روز انتخابات کمسیون ها در مجلس نبودید و در ستاد جلیلی داشتید برای گرفتن پست در دولت ایشان چانه میزدید .
خود شما به وظیفه خودتان عمل نمیکنید .آن وقت از اورگان دیگری خرده میگیرید
سلام
مگه شما خودتان را نماینده همه مردم قم میدانید ؟
چند درصد مردم قم به شما رأی دادند؟
شما هم کمی فکر کنید
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم