بازدید 11301
۷

اولین واکنش پورمحمدی به نتیجه انتخابات

پورمحمدی در بیانیه‌ای نوشت: دراین زمان اندک، گوشه‌ای از آرزوهایتان را با صراحت و از عمق جان باز گفتم. شما با مهرتان نشان دادید که سخن دل هم چنان شنیدنی است.
کد خبر: ۱۲۴۵۲۷۳
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۱ 29 June 2024

به گزارش «تابناک»، مصطفی پورمحمدی پس از برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست.جمهوری در کانال تلگرامی خود در بیانیه‌ای خطاب به ملت ایران نوشت:

مردم عزیز ایران؛

سلام و درود بر همه شما که روز ۸ تیر آمدید و احترام به همه شما که باور نکردید و نیامدید. آمدن و نیامدن شما، سرشار از پیامی است که امیدوارم شنیده شود. پیامتان صریح است و بی‌ابهام. 

همچنان براین باورم که راهی جز معجزه اعتماد نیست. فرصت دیدارتان برای من کوتاه بود و ناگفته‌ها فراوان. دراین زمان اندک، گوشه‌ای از آرزوهایتان را با صراحت و از عمق جان باز گفتم. شما با مهرتان نشان دادید که سخن دل هم چنان شنیدنی است.
نیک می‌دانستم که در این شرایط تبدیل مهر به رای امری است ناشدنی. با این حال و بی‌توجه به نتیجه آرا، از سر صدق و وفا برسر قرار خویش با شما ماندم. بر پیمان خود با شما بوده و هستم.

«در عهد تو دربستم، عهد همه بشکستم».

براین باور خود استوارم که گفتمان اصیل برآمد از انقلاب اسلامی، صلاح کار است و درمان درد های این روزگار. منتخب ملت با هر بینشی راهی جز پیمودن مسیر اعتماد شما را ندارد. از شما می خواهم با حضوری پرشکوه روز ۱۵ تیر بیایید و با تصمیم درست، راه را برکارآمدی و عقلانیت، هموار کنید و تحقق معجزه اعتماد را رقم بزنید.

خداوندا به لطف خود ملت ایران را شاد و شکوفا، رهبری معظم را سربلند و سلامت، روح امام وشهیدان را در جوار رحمت بی‌منتهای خود، خرسند و ایران و ایرانی را قدرتمندو عزیز در پرتو مهر خود قرار بده.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۲۹
انتشار یافته: ۷
0/8 درصد رای اورد بنده خدا حتی به 1 درصد آرا هم نرسید :))
این نشون میده که مردم ما اصلا براشون برنامه و مدیریت و... یک کاندید مهم نیست! فقط دنبال دو قطبی هستن!!!
خب یه کلام میگفتین به پزشکیان رای بدهید دیگه چون غیر از ایشون فرد دیگری از عقلانیت تعریف نکرده
چرا علما می توانند کوچک ترین مسئله ۱۴۰۰سال قبل را تحلیل و تفسیر کنند اما عدم شرکت ۶۰ درصد را نه؟؟؟
ایکاش از مردم بخواهید که به پزشکیان رای بدهند
با سلام و احترام به آقای پورمحمدی، من به عنوان یک ایرانی شمارو از زمان دولت احمدی نژاد که سکاندار وزارت کشور شدید شناختم ولی چون هیچ اعتباری به آن دولت قائل نبودم متاسفانه شمارو نیز مثل بقیه همکارانتان می‌دانستم اما خوشبختانه انتخابات چهاردهم فرصتی فراهم آورد که شما هویت واقعی خود رو به مردم بشناسانید و بنده هر چند به آقای پزشکیان رای دادم اما شما رو نیز انسانی والا، صادق، خوش فکر و قابل احترام تشخیص دادم بعبارتی میتوانم بگویم شما رو قلبا باور کردم و برای شما آرزوی موفقیت میکنم. این رو نوشتم تا بدانید مردم صداقت رو می‌فهمند و آنرا پاس می‌دارند.
احسنت یا شیخ
کاش به نفع مسعود رفته بودی کنار
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم