بازدید 3691

تمجید از مهدی ترابی به سبک کفش طلایی

کد خبر: ۱۲۳۹۹۸۵
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۳۳ 29 May 2024

کفش مهدی ترابی را طلایی بسازید!

به گزارش تابناک به نقل از ورزش سه؛ مهدی ترابی گلزن‌ترین و گلسازترین بازیکن حال حاضر تیم پرسپولیس محسوب می‌شود.

 مهدی ترابی روز گذشته از روی ضربه ایستگاهی موفق شد گل سوم تیمش را به ثمر برساند و پیروزی سرخپوشان را در آخرین دقایق بازی تثبیت و خیال هواداران این تیم را از کسب سه امتیاز راحت کند.

این چهلمین گل مهدی ترابی برای پرسپولیس بود که او را در جدول گلزنان تاریخ این باشگاه به جایگاه پانزدهم می‌برد. جایی که محمود خوردبین و ادموند بزیک، به عنوان دو گلزن بالفطره در آن ایستاده‌اند و در تمام این سالها تنها علی علیپور توانسته بود از جایگاهشان عبور کند.

مهدی ترابی اگرچه هرگز در ترکیب پرسپولیس به عنوان مهاجم بازی نکرده اما حالا بیشترین گل زده را در بین بازیکنان کنونی پرسپولیس در اختیار دارد و همین موضوع باعث شده تا چهره یک ستاره تاثیرگذار و کلیدی را به خود بگیرد.
ترابی اگر در پرسپولیس بماند و 7 گل دیگر به ثمر برساند، به جمع ده گلزن برتر تاریخ باشگاه اضافه خواهد شد. جایی که به همراه ناصر محمدخانی و علی پروین تنها هافبک‌های این لیست خواهد بود و در محاصره مهاجمان قرار خواهد داشت
او همچنین تاکنون 50 پاس گل ارسال کرده تا همراه با امید عالیشاه بهترین پاسور تیم حال حاضر پرسپولیس هم باشد و از این نظر در موقعیتی ممتاز قرار بگیرد.

کفش مهدی ترابی را طلایی بسازید!

نکته جالب اینکه ستاره خط هافبک سرخپوشان در مجموع روی 90 گل اثر داشته تا از این نظر رکوردی استثنایی را در اختیار بگیرد و احتمالا در فصل آینده اثرگذاری خود را سه رقمی هم خواهد کرد.

پرسپولیس بسیار خوشبخت است که بازیکنی در حد و اندازه مهدی ترابی را در ترکیب خود دارد و شاید تمدید قرارداد با این بازیکن، مهمترین پروژه رضا درویش در پایان فصل باشد، هرچند که ترابی نیز در پرسپولیس توانسته به چنین موقعیتی برسد و در زمره پرافتخارترین بازیکنان لیگ برتر ایران باشد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم