بازدید 2387
فرمانده سپاه تهران بزرگ:

دشمن به جمع‌بندی رسیده که نظام پابرجا می‌ماند/یگان فاتحین محدودیت زمانی و حغرافیایی ندارد.

فرمانده سپاه تهران بزرگ گفت: دشمن از سال گذشته به این جمع‌بندی رسیده‌ که با نیروهای توانمند امنیتی ما و مردم بابصیرت این نظام باقی می‌ماند، هرچند می‌کوشند تا نظام را از تعادل خارج کنند.
کد خبر: ۱۱۹۷۶۱۶
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۵ 09 October 2023

تابناک _ سردار حسن حسن‌زاده در جریان «رزمایش امنیتی نبی‌اکرم ۲ یگان ویژه فاتحین» در جمع نیروهای حاضر در این رزمایش اظهار کرد: اولین ماه‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی بسیج به‌عنوان بزرگترین شبکه مردمی به فرمان امام راحل تشکیل شد. آن زمان که فعالیت بسیج آغاز شد کمتر کسی بود که در ذهنش این گستردگی و بالندگی و این شبکه اثرگذار در همه عرصه‌ها را ترسیم کند.

وی افزود: معنای کلی بسیج یعنی حضور مردم در همه عرصه‌ها که بخشی از آن مربوط به حضور عمومی مردم در فعالیت‌های بزرگ اجتماعی است. بخش دیگری از آن به حضور سازمان‌یافته در قالب یگان‌ها برای دفاع از انقلاب مربوط است. سطح سومی هم وجود دارد که باورش از سوی بسیاری ممکن نبود و آن حضور تخصصی برای ماموریت‌ها و عملیات ویژه است.

حسن‌زاده یادآور شد: در ابتدای تشکیل این یگان‌ها بسیاری مخالفت کردند و باورشان این بود که با نیروی بسیجی امکان اجرای این ماموریت‌ها وجود ندارد. یگان‌هایی که در سایر کشورها برای‌شان سرمایه‌گذاری سنگینی انجام می‌شود، فقط برای ماموریت‌های خاص در زمان‌ها و مکان‌های خاص تعریف می‌شوند.

فرمانده سپاه تهران بزرگ ادامه داد: افتخار می‌کنیم یگانی به نام یگان ویژه فاتحین که برای همه جهان اسلام تبدیل به الگو شده است، در یک گستره بسیار بزرگ این ماموریت‌ها را دنبال می‌کند. یگان فاتحین محدودیت زمانی و حغرافیایی ندارد. این یگان شامل رزمندگانی بدون‌مرز است و اگر لازم باشد در هر نقطه‌ای از جهان برای دفاع از اسلام و انقلاب آماده‌ است.

وی تاکید کرد: هرچه جلو می‌رویم نقش‌آفرینی یگان ویژه فاتحین در تعدد ماموریت‌های دفاعی،‌امنیتی و عملیات ویژه اضافه می‌شود. فاتحین تنها یگانی در جهان است که از بیشترین انعطاف برخوردار است تا بتواند در کمترین زمان ممکن ماموریت‌های خاصی را که با آن مواجه نشده اجرا کند و تبدیل به الگویی برای سایرین شده است.

حسن‌زاده گفت: مهمترین مولفه یگان فاتحین اخلاص، ایمان و پایبندی به آرمان‌های انقلاب اسلامی است. هر نهضت و انقلابی وقتی به نقطه‌ای رسید که روی پای خودش ایستاد، موفق شد. این ویژگی بارز فاتحین است که یک یگان خودکافی با قدرت درون‌زا و آماده اجرای هر ماموریتی است.

فرمانده سپاه تهران بزرگ تصریح کرد: در سطح یگان فاتحین همه نیروها و فرماندهان هم راهبردهای انقلاب را می‌دانند و هم روش‌های دشمن را می‌شناسند که موجب موفقیت در ماموریت‌های فاتحین شده است. بسیجیان در فراگیری تخصص‌ها بهترین هستند و این یکی از ویژگی‌های آشکار یگان فاتحین است.

وی گفت: دشمنان انقلاب اسلامی ۴۴ سال است تلاش می‌کنند انقلاب را به زانو در بیاورند و تمام راهبردهایی که بلد بودند اجرا کردند. امروز آنان در تمام راهبردها شکست خورده‌اند. از سال گذشته به این جمع‌بندی رسیده‌اند که با نیروهای توانمند امنیتی ما و مردم بابصیرت این نظام و انقلاب باقی می‌ماند و شکست‌ناپذیر است اما تلاش می‌کنند نظام را از تعادل خارج کنند تا خودشان باقی بمانند زیرا می‌دانند پیشرفت و موفقیت انقلاب مساوی با نابودی آنان است.

حسن‌زاده یادآور شد: شعارهای انقلاب اسلامی ماندگار است و تاریخ مصرف ندارد. ایمان، جهاد و شهادت محور اصولی فعالیت ماست و تا وقتی ملت ما بر این سه محور حرکت ‌می‌کند پیروز هستیم.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # سیدمحمدعلی آل هاشم # مالک رحمتی
وب گردی