بازدید 2151
۹

گرانی نان در تهران تکذیب شد

- معاون استاندار و فرماندار تهران اعلام‌کرد: تاکنون هیچ مصوبه‌ای مبنی بر افزایش قیمت در انواع نان نداشته و مبنای نرخ‌ها نیز همان مصوبه‌های قبلی است.
کد خبر: ۱۱۹۴۴۴۲
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۷ 22 September 2023

گرانی نان در تهران تکذیب شد


به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، «احمد قیومی» روز جمعه در جمع خبرنگاران، دلیل بعضی از شایعات درباره افزایش قیمت نان را تغییر در نوع آرد بعضی از خبازی‌ها اعلام کرد و گفت: این موضوع از قبل هم مرسوم بوده و درخواست تغییر آرد نوع یک به نوع ۲ مورد بررسی قرار می‌گرفته است که ما به‌التفاوت توسط یارانه دولت برای نانوایی ها تامین می‌شود و تاثیری در قیمت نان به هیچ عنوان نداشته است.

فرماندار تهران افزود: به همین دلیل بعضی از نانوایی ها سوء استفاده کرده و اقدام به افزایش قیمت نان می کردند که این موضوع نیز در دستور کار شورای آرد و نان قرار دارد.

وی از مردم خواست به شایعات توجه نکرده و هرگونه افزایش قیمت را به تعزیرات آرد و نان گزارش دهند.

قیومی، افزایش دسترسی مردم از نظر کمّی و افزایش کیفیت را از اهداف شورای آرد نان عنوان کرد و ادامه‌داد: در هر دو شاخص برنامه‌های منسجم و اثربخشی تدوین و به‌زودی اجرایی می شود، به گونه‌ای که میزان آرد اختصاص یافته به خبازی‌ها ساماندهی و کیفیت نان نیز تغییرات محسوسی خواهد داشت.

معاون استاندار و فرماندار تهران اضافه‌کرد: نظارت بر فعالیت نانوایی‌ها در راستای افزایش کیفیت و جلوگیری از هرگونه انحراف در زمینه آرد توزیعی به صورت مستمر توسط دستگاه‌های متولی ادامه دارد و در این زمینه هیچ گونه کم‌کاری پذیرفتنی نیست.

وی تاکید کرد: بررسی‌های میدانی در سطح شهر تهران ‌نیز نشان از تغییر نکردن قیمت انواع نان دارد و مردم حاضر در صف خبازی‌ها نیز هرگونه افزایش قیمت را تکذیب کرده و به نوعی از کیفیت نان در بسیاری از نانوایی‌ها اعلام رضایت داشتند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۹
نانوایی ها علنا برا هر یکدانه نون ،پول دو تا نون رو میگیرند ،دستکاه کارت خون جدید کارشون رو راحت کرده
باتشکر ازایناکه میگن نون گران نشده


راست میگن نون گرون نشده پولمون بیارزش شده
باتشکر ازایناکه میگن نون گران نشده


راست میگن نون گرون نشده پولمون بیارزش شده
آرد رو ولش کن ، شرف کیلیویی چنده ؟!!!!!!
حالا حی با اعصاب مردم بازی کنید
نصف شدن ابعاد نان هم تکذیب میکنید؟
گران تر از این بشه ؟!!!!
هه تکذیب شد؟
امروز نانی به دو برابر قیمت خریدم
ظاهرا مسئولین افزایش قیمت را گرانی نمیدانند!!
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو