بازدید 3492
۲

هاشمی: تجهیزات ورزش ایران فرسوده و قدیمی شده

کد خبر: ۱۱۸۸۴۹۹
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۰ 19 August 2023

سرپرست وزارت ورزش گفت:‌ کسب مدال در اولویت دوم قرار دارد و اخلاق و رفتار برای ما مهمترین مسئله است.

به گزارش تابناک ورزشی، کیومرث هاشمی، سرپرست وزارت ورزش و جوانان در بازدید از اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان اظهار داشت: بازی‌های آسیایی در سطح قاره به اندازه المپیک در سطح جهانی برای کشور اهمیت دارد، بنابراین بازی‌های آسیایی متفاوت از سایر مسابقات است و عملکرد مجموعه کاروان به عنوان عملکرد ورزش کشور تلقی می‌شود.

سرپرست وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: در بازی‌های آسیایی اینچئون در رشته تیروکمان توانستیم به مدال طلا برسیم و توجهات را به سمت این رشته جلب کنیم. توسعه تیروکمان از مدارس باید مد نظر قرار گیرد مورد توجه واقع شود.

هاشمی گفت: شاخص مهمی که در موفقیت کمانداران نقش دارد، مقوله تمرکز است و در اوج مسابقات باید کمانداران با تمرکز بسیار بالا موفق شوند. شاید اقدامات مختلفی در راستای بر هم زدن تمرکز و ایجاد حاشیه برای تیم رقم بخورد اما با توجه جدی به دستورات سرمربی و داشتن تمرکز کافی می‌توان بهترین نتیجه را به دست آورد.

هاشمی: تجهیزات ورزش ایران فرسوده و قدیمی شده

وی افزود: حمایت و پشتیبانی از تیم ملی تیروکمان در دستور کار وزارت ورزش و جوانان قرار دارد و انتظار می‌رود با تمام تلاش تمرینات خود را پیش ببرند و بهترین نتایج را کسب کنند. در جلسه سرپرستان کاروان موارد را منتقل خواهم کرد. باید تمام تمرکز بر اصل فعالیت باشد و به عنوان نمایندگان کشور موفقیت لازم به دست آید. کسب مدال در وهله دوم قرار دارد و اخلاق و رفتار برای ما مهم‌ترین مسئله است.

کیومرث هاشمی ادامه داد: ناوگان تجهیزات فدراسیون‌های ورزشی فرسوده و قدیمی شده و باید وزارت ورزش حداقل‌های لازم را در اختیار فدراسیون‌ها قرار دهد تا نتایج خوبی را به دست آورند. همچنین از نظر شرایط جوی و آب ‌و هوایی در رشته تیروکمان باید بررسی‌های لازم صورت گیرد، چرا که توجه به این مسئله بسیار مهم است.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۲
شانس آوردیم که همین ها را هم از قبل داشتیم. حالا ببین چند سال دیگه اگر اوضاع به همین منوال پیش بره چه شود. این مدال ها و افتخارات هم به خاطر جوانان با استعداد و کوشای ماست که آنها را هم یکی یکی دارند فراری میدهند.
خیلی جالب والبته تاسف بار است.در همه جا مسئولین همین بهانه را میآورند وکم کاری خودتوجیه میکنند.در حمل ونقل.در شبکه برق رسانی.در صنعت هواپیمایی تجاری.در سیستم های آبیاری.در اینجا. در آنجا در همه جا.پس شما مسئولین در این سه چهار دهه چه میکردید؟؟؟؟؟؟!!!!!
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری