بازدید 6540

کشف ۱۸۰ کیلو تریاک از یک دستگاه کامیون بار گندم

جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر ۱۸۰ کیلو تریاک در بازرسی از یک دستگاه کامیون بار گندم کشف کردند.
کد خبر: ۱۱۷۸۱۱۵
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۰ 06 June 2023

به گزارش تابناک، باشگاه خبرنگاران نوشت: سرهنگ حسین باباپور اعلام کرد: مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران با یک سری کار گسترده اطلاعاتی به سرنخ‌های از بارگیری محموله قاچاق مواد مخدر و انتقال آن به شهر تهران دست یافته و رسیدگی به موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام انتظامی افزود: در تحقیقات فنی مشخص شد یک سوداگر مرگ که به صورت عمده در قاچاق مواد مخدر فعالیت دارند با همکاری همدستش با یک دستگاه کامیون باری مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را در بار گندم جاساز و در حال انتقال به شهر تهران هستند.

جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران تصریح کرد: محورهای مواصلاتی به شهر تهران تحت کنترل در آمد و با تلاش مأموران در نهایت خودروی متهم در محورهای مواصلاتی به جنوب شهر تهران مشاهده و متوقف شد.

سرهنگ باباپور گفت: در این عملیات هر ۲ متهم دستگیر و در بازرسی از خودروی متهمان ۱۸۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: هر ۲ متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری