بازدید 2664

عاملان شهادت کودک ۲ ساله فلسطینی بازخواست شوند

هماهنگ کننده ویژه سازمان ملل در روند صلح خاورمیانه به شهادت یک کودک ۲ ساله فلسطینی به دست نظامیان صهیونیست واکنش نشان داد.
کد خبر: ۱۱۷۸۰۶۷
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۰ 06 June 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر از فلسطین الیوم، تور وینسلند، هماهنگ‌کننده ویژه سازمان ملل متحد در روند صلح خاورمیانه روز دوشنبه، شهادت «محمد التمیمی» کودک ۲ ساله فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست را محکوم کرد.

این مسئول سازمان ملل تاکید کرد که عاملان این جنایت باید بازخواست شوند.

وی با انتشار یک پست توئیتری اعلام کرد: من این اقدام را محکوم می‌کنم و از فوت این کودک فلسطینی که چند روز قبل به ضرب گلوله نیروهای اسرائیلی در منطقه نبی صالح به شدت مجروح شده بود، ناراحت هستم.

وینسلند ادامه داد: غیرنظامیان به ویژه کودکان سنگینی این درگیری‌ها را به دوش می کشند. من به خانواده این کودک فلسطینی تسلیت می گویم و خواهان بازخواست عاملان آن هستم.

روز گذشته، منابع فلسطینی از شهادت کودک دو ساله فلسطینی به دست نظامیان صهیونیست در روستای نبی صالح در شمال رام الله خبر دادند.

بر اساس این گزارش، منابع بیمارستانی روز دوشنبه اعلام کردند که محمد هیثم التمیمی دو ساله که در جریان یورش دو روز قبل نظامیان صهیونیست به روستای نبی صالح در شمال رام الله در کرانه باختری زخمی شده بود، به شهادت رسید.

وی به علت وخامت اوضاع جسمانی در بیمارستانی دررام الله بستری بود. این کودک فلسطینی از ناحیه سر از سوی نظامیان صهیونیست هدف قرار گرفته و زخمی شده بود.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی