بازدید 5468

تامین مواد غذایی برای جمعیت کوهرنگ

با انسداد راه‌های روستایی مواد غذایی برای ۲۰ هزار نفر جمعیت در کوهرنگ تامین شود.
کد خبر: ۱۱۶۴۱۸۴
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۹ 16 February 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری، فرماندار کوهرنگ گفت: با توجه به انسداد راه ارتباطی ۱۱۰ روستا برای ۲۰ هزار نفر جمعیت اهالی این روستا‌ها نیاز به اقلام زیستی از جمله آرد و مواد غذایی و وسایل گرمایشی است.

شهباز اکبری افزود: بارش سنگین برف راه ارتباطی ۲۳۵ روستا را در شهرستان مسدود کرد که تاکنون راه ارتباطی تعدادی از این روستا بازگشایی شده، اما همچنان راه ارتباطی ۱۱۰ روستا مسدود است.

وی گفت: ارتفاع برف در شهر چلگرد دو و نیم متر و در برخی نقاط مرتفع و بلند به چهار متر می‌رسد به طوری‌که ارتفاع برف در برخی نقاط هم سطح با پشت‌بام واحد‌های مسکونی است.

اکبری از رهاسازی ۳۰۰ خودرو و اسکان اضطراری ۵۰ خانوار در این شهرستان خبر داد و گفت: بارش برف منجر به تخریب برخی واحد‌های مسکونی با بافت فرسوده شده است.

فرماندار شهرستان کوهرنگ گفت: در روز‌های اخیر قطعی برق در ۴۰ نقطه، قطعی آب در ۳۵ منطقه و قطعی مخابرات در ۲ بخش رخ داد که این مشکلات در حال حاضر مرتفع شده است.

اکبری با اشاره به خطر وقوع سیلاب در شهرستان با اشاره به بارش شدید باران گفت: بارش شدید باران باعث آبگرفتگی در برخی نقاط شهری و روستایی شهرستان شده است.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم