بازدید 3339

مرگ کارگر سردخانه در آتش سوزی مینی بوس

کد خبر: ۱۱۵۵۱۲۵
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۱ 15 December 2022

یکی از مصدومان حادثه آتش‌سوزی مینی‌بوس در محور نقنه استان چهار محال و بختیاری در بیمارستان جان باخت.

به گزارش ایران، دکتر حسین بدیعی‌نژاد، معاون درمان بیمارستان امام موسی کاظم(ع) اصفهان با اشاره به آخرین وضعیت ۹ بیمار که با سوختگی شدید از چهار محال و بختیاری به بیمارستان امام موسی کاظم(ع) اصفهان منتقل شده بودند، اظهار داشت: در حادثه آتش‌سوزی مینی‌بوس در محور نقنه ۹ نفر دچار سوختگی شده که یک نفر مرد راننده مینی‌بوس و هشت نفر خانم بودند.

این مصدومان روز دوشنبه با سوختگی بین ۳۵ تا ۷۵ درصد به بیمارستان امام موسی کاظم(ع) اصفهان منتقل و در بخش ICU بستری شدند اما به علت سوختگی شدید و مشکلات تنفسی وضعیت مناسبی نداشتند.

معاون درمان بیمارستان امام موسی کاظم(ع) اصفهان با بیان اینکه راننده صبح دیروز از بیمارستان ترخیص شد، گفت: یکی از خانم‌ها به علت شدت سوختگی جان خود را از دست داد و از ۷ نفر بستری نیز حال ۲ نفر وخیم است.

وی با اشاره به اینکه پنج نفر دیگر نیز شرایط مناسبی ندارند، افزود: باید توجه داشت که همه این خانم‌ها از ناحیه صورت و دست‌ها به علت حبس شدن در مینی‌بوس به شدت آسیب دیده‌اند و در صورت بهبودی نیز تا پایان عمر درگیر زخم‌های ناشی از این سوختگی خواهند بود.

گفتنی است مینی‌بوس حامل کارگران یک سردخانه در بروجن بوده که در محور نقنه استان چهارمحال و بختیاری ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه صبح روز دوشنبه ۲۱ آذر به علت استفاده از پیک نیک برای گرمایش داخل مینی‌بوس دچار آتش‌سوزی شد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم