بازدید 8598
۱

با افزایش تولید و اشتغال، نیاز مردم به یارانه را قطع کنیم

یک نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با تقدیر از صداقت و شفافیت صحبت های رئیس جمهور درباره اصلاح نظام یارانه ها گفت: باید با ایجاد تولید و اشتغال به روزی برسیم که مردم نیازی به یارانه نداشته باشند.
کد خبر: ۱۱۱۸۱۳۸
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۱ 11 May 2022

به گزارش «تابناک»، حجت الاسلام احمد سالک در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه یکی از رسالت های مسئولان برقراری ارتباط مستقیم با مردم است، اظهار کرد: صحبت های رئیس جمهور درباره اجرای طرح اصلاح نظام یارانه ها قابل تقدیر است، زیرا شفافیت و صداقت با مردم موجب جلب اعتماد کردم به مسئولان و نظام می شود.

وی ادامه داد: صحبت‌های رئیس جمهور و بیانات رهبری در واقع در جهت تبیین سیاست های کشور است و در مقابل جریان نفاق و استکبار جهانی تلاش دارد که با ایجاد انحراف در افکار عمومی، مردم را از آرمان های انقلاب دور کند.

این نماینده ادوار مجلس خاطرنشان کرد: اصلاح نظام یارانه ها با هدف مدیریت هر خانواده در استفاده از یارانه انجام می شود، بنابراین صحبت های رئیس جمهور دوجنبه دارد؛ جنبه اول در واقع اعلام سیاست هایی است که قصد اجرای آن را دارند تا مردم نسبت به آن آگاه شوند، جنبه دوم مردم هستند که با توجه به حذف ارز ترجیحی و اختصاص یارانه به خود مردم، باید بتوانند مدیریت زندگی خود را داشته باشند. در واقع اطلاع رسانی رئیس جمهور، ارتقای مدیریت خانواده و مردمی است که تحت پوشش یارانه ها قرار می گیرند.

سالک در پایان با تاکید براینکه ایجاد اشتغال مهمتر از پرداخت یارانه به مردم است، تصریح کرد: باید برای یارانه بگیران و اقشار کم درآمد بستر کار و اشتغال فراهم شود تا خودشان بتوانند مدیریت زندگی را بر عهده بگیرند و دیگر نیازمند یارانه نباشند. دولت هم یارانه را به بخش تولید ملی و دانش بنیان هدایت کند تا در نهایت به روزی برسیم که در سایه افزایش تولید و اشتغال، یارانه قطع شود. من معتقدم ایجاد اشتغال و خودکفا شدن مردم بهتر از پول دادن به آنهاست.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۶
انتشار یافته: ۱
43 سال است همین رامی شنویم ولی کو عمل
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل