بازدید 16265

در تور کیش چی بپوشیم؟

در این‌‎مقاله می‌خواهیم شما را با یکی از مهم‌ترین مواردی که باید قبل از سفر به آن فکر کنید، یعنی انتخاب لباس مناسب آشنا کنیم. در سفر شما متناسب با فصل، مقصد، نوع سفر و همراهان باید لباس‌های مناسبی را به‌همراه داشته باشید.
کد خبر: ۱۱۱۶۱۰۴
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۲ 17 May 2022

در تور کیش چی بپوشیم؟

همان‌طور که انتخاب وسیله نقلیه یا هتل از مهم‌ترین موارد برای سفر به کیش هستند، شما باید لباس‌های مناسبی را نیز به‌همراه داشته باشید. اگر هتل سارا کیش یا هر هتل دیگری را برای اقامت انتخاب کرده‌اید، وقت آن رسیده چمدان خود را با لباس‌های مناسبی پر کنید. فکر می‌کنید چه لباسی برای سفر به کیش مناسب است؟

شما نمی‌توانید با یک دست لباس کاملا رسمی به کیش سفر کنید و از همه جاذبه‌های آن لذت ببرید. اگرچه اگر برای یک سفر کاری به کیش می‌روید یا دوست دارید یک وعده غذایی را در یکی از رستوران‌های لوکس شهر باشید، بهتر است لباس رسمی مناسبی را هم به‌همراه داشته باشید. اگر بلیط لحظه آخری تهران کیش تهیه کرده‌اید باید بدانید شما برای چمدان خود وزن خاصی را اجازه دارید به هواپیما ببرید، پس بهتر است همین امروز لباس‌های مناسب سفر به کیش را بشناسید.

در تور و سفر به کیش چه لباسی بپوشیم؟

بهتر است برای پیداکردن پاسخ این‌سوال تعدادی از عواملی که تاثیر زیادی در انتخاب لباس‌های مناسب دارند در‌نظر بگیریم. قطعا فصل سفر یکی از مهم‌ترین عواملی است که تاثیر زیادی روی لباس‌های سفر شما دارد. ما هم در ادامه روی این‌موضوع تمرکز بیشتری خواهیم داشت. اگر برای شما فاکتور‌های دیگری مانند سفر کاری، قرار‌های خاص یا کار‌های ویژه‌ای هستند که به لباس مخصوص نیاز دارند، آن‌ها را نیز برای لباس‌های خود در‌نظر بگیرید.

لباس مناسب برای سفر به کیش در فصل بهار

اگر تور هتل سارا کیش یا دیگر هتل‌های را برای سفری در بهار در‌نظر گرفته‌اید بهتر است برای سفر لباس‌های مناسب بهار را با خود ببرید. در بهار هوای کیش به سمت گرم‌تر شدن می‌رود. به همین دلیل بهتر است لباس‌هایی را به‌همراه داشته باشید که برای ایام گرم مناسب باشند.

در تور کیش چی بپوشیم؟

داشتن یک صندل راحت در‌کنار کفش‌های دیگر توصیه می‌شود. این‌فصل برای شنا و گذراندن وقت در حوالی ساحل بسیار مناسب است. پس لباس‌هایی را به‌‎همراه داشته باشید که سبک باشند و به‌سادگی بتوانید آن‌ها را  با لباس‌های مخصوص شنا تعویض کنید. اگر بخواهیم خلاصه بگوییم لباس‌هایی مانند لباس‌ها و تیشرت‌های نخی، صندل و شلوارک برای آقایان از‌جمله‌ لباس‌های واجب هستند. برای شب‌ها نیز اگر سرمایی هستید، پتو یا لباس گرمی را به‌همراه داشته باشید.

در تور تابستان کیش چه لباسی بهتر است

کیش تابستان گرمی دارد. افراد بسیاری در این‌فصل به کیش سفر نمی‌کنند زیرا گرمای آن ممکن است به همراه رطوبت و شرجی بودن هوا واقعا آزار‌دهنده باشد. البته بسیاری هم این‌فصل را فرصت مناسبی برای سفر می‌دانند.

اگر شما هم از‌جمله افرادی هستید که در تابستان به کیش سفر می‌کنید یا بلیط لحظه آخری تهران کیش در این‌فصل را دارید، حتما لباس‌های مناسبی را با خود به کیش ببرید. حتما لباس‌های نخی و گشاد با خود داشته باشید.

توصیه می‌شود برای بیرون رفتن از هتل و محل اقامت حتما از کرم ضد‍‌آفتاب، عینک دودی و کلاه آفتابی استفاده کنید تا دچار سوختگی نشوید. صندل و وسایل شنا هم از دیگر وسایلی هستند که در ساحل و هنگام شنا به آن‌ها نیاز خواهید داشت. بهتر است تعداد لباس‌های سبک خود را در تابستان بیشتر کنید تا وقت برای شستن لباس‌ها داشته باشید.

برای تور کیش در پاییز و زمستان چه لباسی بپوشیم

معمولا پاییز و زمستان مخصوصا اواخر سال که به تعطیلات می‌رسند از بهترین اوقات برای سفر به کیش هستند. بسیاری از افراد از بلیط لحظه آخری تهران کیش در این‌‎ایام استقبال می‌کنند.

در تور کیش چی بپوشیم؟

با‌توجه‌به سرد‌تر شدن هوا در این‌ایام بهتر است کمی لباس‌های گرم مانند پلیور یا بافت نیز به‌‌همراه داشته باشید. کفش یا کتانی راحت و سبک، بلوز و پیراهن‌های آستین‌بلند، شلوار مناسب و سویی شرت یا کاپشن از‌جمله وسایلی هستند که بهتر است در فصل‌های سرد سال در سفر به کیش با خود ببرید. البته بهتر است همچنان کرم ضد‌آفتاب، کلاه لبه‌دار و عینک آفتابی خود را نیز فراموش نکنید.

آخرین توصیه‌ها برای لباس در سفر به کیش

در سفر به هتل سارا کیش یا دیگر هتل‌‎های این‌جزیره زیبا بهتر است برای انتخاب لباس‌های مناسب وقت بگذارید.

در ادامه نکاتی آورده شده که به شما در این‌موضوع کمک می‌کند:

  • چمدان خود را در سفر به کیش زیاد سنگین نکنید. سعی کنید لباس‌ها و وسایلی را ببرید که به آن‌ها نیاز دارید و قرار نیست همه کمد لباس‌های خود را به‌همراه داشته باشید.
  • اگر دوست داشته باشید امکان خرید لباس در فروشگاه‌ها و بازار‌های کیش نیز وجود دارد. البته همه لباس‌ها را به خرید از کیش واگذار نکنید. ممکن است برنامه‌های شما برای روز‌های اول خرید جور نشود یا لباس مناسبی که می‌خواهید را در زمان ایده‌آل نیابید.
  • برای موقعیت‌های حساس و برنامه‌ریزی‌های خاص خود لباس‌هایی که می‌خواهید را به‌همراه داشته باشید.

شما چه لباس‌هایی را برای سفر به کیش لازم می‌دانید؟ آیا لباس یا وسیله خاصی وجود دارد که در سفر به کیش کاربردی باشد؟ بد نیست در این‌باره با دوستان خود که قبلا به کیش سفر کرده یا بسیار سفر می‌کنند نیز مشورتی داشته باشید.

 

انتهای رپرتاژ آگهی/

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # یارانه تشویقی
وب گردی