بازدید 6018
۲

حمایت نماینده مجلس از افزایش بودجه صدا و سیما

عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به عدم تناسب بودجه سالانه صدا و سیما با نیازهای روزافزون رسانه گفت: نباید بخش عمده زمان برنامه های رسانه ملی به تبلیغات اختصاص یابد برای همین مجلس و دولت باید از آن حمایت کنند.
کد خبر: ۱۰۹۴۷۷۱
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۹ 23 December 2021

به گزارش تابناک، فارس نوشت: جعفر قادری عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در واکنش به اخبار برخی رسانه ها درباره افزایش بودجه سازمان صداوسیما در لایحه بودجه 1401 با اشاره به توسعه روزافزون شبکه های تلویزیونی و هزینه‌ های بالای تولید و عدم تناسب بودجه سالانه سازمان با نیازهای روزافزون رسانه در ابعاد مختلف فعالیت‌هایش، اظهار داشت: در حال حاضر مهم‌ ترین راه برای تامین هزینه‌ های جاری و بودجه برنامه‌ های تولیدی رسانه ملی جذب تبلیغات است که در لایحه بودجه 1401 هم تعهد رسانه ملی برای فروش تبلیغات بیشتر شده است.


رییس کل بیمه مرکزی خبر داد : تامین بخشی از بودجه صدا و سیما از بیمه شخص ثالث
عضو کمیته اصلاح ساختار بودجه مجلس با بیان اینکه استقلال رسانه ملی از نگاه‌های سلیقه‌ ای دیگر قوا در کسب اعتبار و جلب اعتماد مخاطب بسیار مهم است، افزود: اگر بودجه‌ ای در اختیار صداوسیما گذاشته می شود باید تخصیص و محقق شدن آن از نگاه‌ های سلیقه‌ ای دور شود و به رسانه ملی اجازه داده شود تا بدون توجه به نگاه‌های سلیقه‌ای افراد و یا مشاوران سران قوا برنامه‌ سازی کند تا نیازی به فروش آنتن نداشته باشد.

عضو کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید با بیان اینکه کسب درآمد توسط دستگاه ها به خودی خود کار درستی است و باعث می شود بخش قابل توجهی از منابع بدون اتکا و وابستگی به بودجه های عمومی تأمین شود، خاطرنشان کرد: در عین حال که صداوسیما مجاز است از طریق پخش آگهی کسب درآمد کند ولی نباید بخش عمده زمان برنامه های آن به تبلیغات اختصاص یابد لذا در خصوص رسانه ملی مجلس و دولت باید از آن حمایت کنند.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۲۹
انتشار یافته: ۲
باید هم دفاع کنی. از فردا میشی کارشناس همیشگی در صدا و سیمای مزخرف
برنامه جهان آرا رو هر هفته رو آنتن میبره با اون مجری عقده ای و موذی و همیشه هم از مخالفان روحانی و مخالفان اصلاحات کارشناس و مجلسی و محفلی و دولتی میاره و اونا هم حسابی از خجالت اصلاح طلب ها و دولت روحانی در میان و هر راست و دروغی رو میگن و جالبه که یک بار نشده که مخاطبان این افراد تندرو تو همون برنامه بیان و پاسخ بدن.
سازمانی که حداقل ببیننده را دارد آنهم در روستاها و جاهایی که به اینترنت دسترسی وجود ندارد این همه بودجه را میخواهد چه کند؟!!!!!
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # اردوغان # اسدالله اسدی # حقآبه هیرمند # حج 1402 # انتخابات ترکیه 2023
آخرین اخبار
وب گردی