بازدید 16352
۴

یک دوز واکسن، مصونیت ایجاد می‌کند؟

فرماندار کوهدشت می‌گوید: اگر کسی یک دوز واکسن تزریق کرده فکر می‌کند که دیگر کرونا نمی‌گیرد و همین سبب افزایش مبتلایان شده است.
کد خبر: ۱۰۶۹۱۰۲
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۸ 10 August 2021

مجتبی بیرانوند در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در پیک پنجم کرونا، وضعیت شهرستان کوهدشت قرمز شده و همچنان اوضاع ناپایدار است.

وی ادامه داد: در حال حاضر نزدیک به ۵۰ بیمار کرونایی در بیمارستان بستری بوده و مبتلایان نیز آمار افزایشی دارند.

بیرانوند گفت: برداشت بنده این است که اگر کسی یک مرحله واکسن تزریق کرده فکر می‌کند که دیگر کرونا نمی‌گیرد اما این فرضیه رد شده و همچنان باید از ماسک استفاده و فاصله‌گذاری اجتماعی رعایت شود.

فرماندار کوهدشت تاکید کرد: متاسفانه بیشتر مردم دیگر از ماسک استفاده نمی‌کنند و به مرور زمان آمار ماسک کاهشی شده است.

وی با بیان اینکه به سبب برگزاری جشن عروسی در منازل، اجازه فعالیت تالارها با یک‌سوم ظرفیت را صادر کردیم، افزود: برگزاری مراسم عروسی در خانه با توجه به شرایط موجود بسیار خطرناک بوده ولی در تالارها با تعداد کم و حضور بازرسان انجام می‌شود که به ماه‌های محرم و صفر نزدیک می‌شویم و تالارها تعطیل می‌شود.

بیرانوند یادآور شد: جنازه‌ها ساعت ۱۹ به بعد تحویل می‌شود و ابتدا باید خانواده متوفی تعهد یدهد که مراسم برگزار نمی‌کنند و پس از آن روال کار طی شود. در شهر ۴ نفر از دستگاه‌های مختلف ازجمله فرمانداری و در روستاها، بخشدارها به منزل بازماندگان می‌روند و ضمن عرض تسلیت، درخواست می‌کنند که مراسم برگزار نکنند.

فرماندار کوهدشت بیان کرد: از چند وقت پیش مداحی‌ها و چاپ اعلامیه فوت توسط چاپخانه‌ها را ممنوع کرده‌ایم و در فضای مجازی نیز کسانی که اقدام به انتشار اعلامیه کنند، توسط پلیس فتا برخورد می‌شود.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۵
انتشار یافته: ۴
برای عزیزاشون حق ندارند مراسم برگزار کنند اونوقت چطور برای محرم آزاده برگزاری مراسم ؟!
درستش اینه که هیچگونه اجتماعی تشکیل نشه
نه برای عزای خانواده
نه برای عزای محرم ...
حافظه تاریخی
یادتون هست مسوولین دولت محترم آقای روحانی میگفتند که مردم ایران موش آزمایشگاهی نیستند
الان کدام واکسن تولید جهان در ایران تزریق نمیشود واکسن در آخرین زمان مصرف اهدایی ژاپن و واکسن هندی و چینی و .....
مفهمو موش آزمایشگاهی چیست؟؟؟؟؟
اون واکسن برکت با افتخار باعث افزایش بیماری شده است.
عزاداری برای رفتگان ممنوع ولی مراسم مذهبی با شکوه هر چه بیشتر برگزار می شود. این کار ها را می کنید که قرنطینه جواب نمی دهد. چون در ایران‌قانون استثناء های زیادی دارد.
برچسب منتخب
# انتخابات # مسعود پزشکیان # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # محمدباقر قالیباف # انتخابات ریاست جمهوری