بازدید 65126
دو هزار و پانصد و بیست و نهمین بسته ویژه خبری «تابناک»
در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند: مصوبه کمیسیون قضایی برای مجازات اخلالگران اقتصادی / ادعای نماینده مجلس: مدیران پُرحاشیه وزارت نفت به ماموریت‌های خارجی اعزام می‌شوند و... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۰۶۴۷۵۵
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۷ 18 July 2021

بسته ویژه خبری «تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیترهایی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح های سیاسی و تحولات مهم داخلی انداخته می شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

روایت نماینده خوزستان در مجلس خبرگان از نقش ضد انقلاب در کشته شدن افراد بیگناه

آیت‌الله حیدری، نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، با تاکید بر مطالبه خونخواهی دو جوان کشته شده از شهرستان‌های شادگان و کوت عبدالله گفت: نه تنها اولیای دم بلکه همه مردم و انسان‌های دلسوز، درخواست خونخواهی این دو جوان بی‌گناه را می‌کنند، چرا که ما می‌بینیم انسان‌های جنایتکار، وابسته به اجنبی و ضد انقلاب با سوءاستفاده از مطالبات مردمی در بین آن‌ها تیراندازی کرده و افراد بی‌گناه را می‌کشند که هم خانواده‌ها را عزادار و هم ملت را رنجیده خاطر می‌کنند. آیت‌الله حیدری با بیان اینکه گروهک‌های ضد انقلاب برای رسیدن به منافع شیطانی خود از هیچ کاری اِبایی ندارند، عنوان کرد: این افراد در جهت تحقق منافع خود حتی حاضر هستند انسان‌های بی‌گناه را بکشند. از دستگاه قضا می‌خواهیم جنایتکارانی که مرتکب این جنایت شده‌اند، دستگیر کرده و به دست محکمه عادلانه قضا بسپارند تا حکم الهی در مورد آن پیاده شود.

پیشنهاد امام جمعه کیش برای طراحی لباس متحد‌الشکل در مبارزه با بدحجابی

حجت الاسلام احمد حسن‌زاده روز یکشنبه در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: در راستای حل معضلات اجتماعی، لازم است حراست ادارات و نهادها با نظارت بر رعایت لباس متحد الشکل، فضای ظاهری بد حجابی را در محل کار از بین ببرند تا تحقق این مهم برای بهتر شدن فضا در جزیره کیش منجر شود. وی افزود: معضلات اجتماعی ناشی از تردد برخی مسافران از شهرها و استان های مختلف به کیش و آشنا نبودن به فرهنگ غالب این منطقه سبب شده تلاش شورای امر به معروف در عمل نمودی نداشته باشد. حجت الاسلام حسن‌زاده با تاکید بر اینکه بین ساکنان کیش کمتر افرادی شناسایی می شود که گرفتار شدید معضلات اجتماعی باشند، گفت: برخی از معضلات اجتماعی در جزیره کیش را می توان در خودروهای کرایه ای، بازارها و کنار ساحل مشاهده کرد که از شهرها و استان های مختلف به این منطقه سفر می کنند و هیچ ارتباطی با جزیره ندارند.

تاجیک: در ایران دولت بیشتر یک نام است

محمدرضا تاجیک: همان‌طور که درباره احزاب گفته‌ام ما حزب بدون حزب داریم، درمورد دولت هم می‌توان گفت به یک معنا دولت بدون دولت داریم؛ یعنی بیشتر یک نام است و در اینکه وقتی دولتی مستقر می‌شود، سیکل تصمیم و تدبیر در درون خودش بسته می‌شود یا نه، تردید هست. بنابراین حتی در سطح آنچه قانون برای دولت مشخص کرده، این امکان در هیچ‌کدام از دولت‌های بعد از انقلاب وجود نداشته است، چون به تعبیر آگامبنی یا اشمیتی، ما بعد از انقلاب ۴۰ سال «وضعیت استثنایی» داشتیم؛ وضعیتی که اجازه می‌دهد از قانون عبور شود و دولت نتواند به وظایف قانونی‌اش آن‌طور که لازم است عمل کند و شرایطی به وجود می‌آید که باید یک قوه مافوق تصمیم بگیرد و تدبیر کند. این شرایط استثنایی اجازه نداده دولت‌ها حتی در چارچوب وظایف قانونی خود عمل کنند.

دوازده گزینه نهایی شهردار تهران اعلام شد

اقراریان، سخنگوی منتخبین شورای ششم: اسامی دوازده نفری که به مرحله نهایی رسیده‌اند اسماعیل احمدی‌مقدم، معصومه آباد، جمال آبرومند، مهرداد بذرپاش، محسن پیرهادی، مازیار حسینی، هابیل درویشی، علیرضا زاکانی، عباس علی‌آبادی، علی نیکزاد، رستم قاسمی و سید صولت مرتضوی است. این افراد یک هفته وقت دارند برنامه‌های خود را به منتخبین شورای ششم اعلام کنند تا از هفته آینده فرآیند بررسی آغاز شود/ فارس

مدل وین مذاکرات ادامه نخواهد یافت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: مدل وین تکرار بدتر برجام بود و از چاله درآمدن و در چاه افتادن بود. برگشت آمریکا به برجام برای این کشور آورده‌ای دارد که باید هزینه آن را بپردازد اما آمریکا حاضر نیست هزینه‌های بازگشت به برجام را بپردازد. ذوالنوری گفت: بایدن نمی‌خواهد به برجام بازگردد و همین محتوای تاریخ گذشته، برجام را قبول ندارد و تلاش دارد مدلی را اجرا کند که ۵۱۷ تحریم باقی بماند و مکانیزم ماشه نیز اجرایی شود. در این صورت شرایط تحریم‌ها سخت‌تر خواهد شد.مذاکرات برجام در صورتی ادامه خواهد یافت که حقوق ملت ایران تامین شود./مهر

طالبان ترکیه را تهدید کرد: اگر بیرون نروی با شما می‌جنگیم

سخنگوی دفتر سیاسی جنبش طالبان: ما با ماندن نیروهای ترکیه در افغانستان در چارچوب پیمان ناتو و به موجب توافق بین آنکارا و واشنگتن به بهانه تأمین امنیت فرودگاه کابل و مقرهای دیپلماتیک خارجی مخالفیم. در صورتی که نیروهای ترکیه در افغانستان بمانند ما علیه آن‌ها می‌جنگیم. بعید است با توجه به ارزش‌های دینی، فرهنگی و نژادی میان مردم دو کشور، افغان‌ها درباره این نیروها سهل انگاری به خرج دهند.آنکارا قبلا تعهد داده که هیچ اقدامی که مورد قبول ما نباشد، نکند. اما متأسفانه بعدا در رسانه‌ها شنیدیم که آن‌ها در افغانستان می‌مانند. این موضوع به پایان رسیده است و هیچ گفتگویی درباره آن با ترکیه وجود ندارد./ایسنا

تصویب FATF در دولت آینده پیشگویی است

حسین کمالی، دبیرکل حزب اسلامی کار به خبرآنلاین درباره پیش بینی تصویب FATF در دولت رئیسی گفت: اینکه اصولگرایان روی کار بیایند و برجام و FATF تصویب می شود، پیش گویی است، ولی مصلحت نظام این است که یک دوره سازندگی را آغاز و از تنش زدایی تبعیت کند. سیاست دولت فعلی با دولت بعدی درباره تحریم ها فرقی باهم ندارد . قبل از انتخابات به یک گونه حرف زده می شود و بعد از انتخابات به گونه دیگر.احتمال دارد در سیاست خارجی هم یک چنین وضعیتی را شاهد باشیم. در کشور ما تصمیم گیری در مورد مسائل سیاست خارجی در شورای عالی امنیت ملی و به نوعی توسط شخص رهبری کنترل می شود البته رابطه نزدیک بین دولت و رهبری می تواند تسهیل کننده امور باشد. گمانه ها درباره کابینه رئیسی یک کار تبلیغاتی است. در این لیست هایی که ارائه می شود معمولا یک نفر می خواهد خودش را مطرح کند و ده، بیست نفر دیگر را کنار خودش می گذارد. همه کسانی که به نوعی خودشان را در رئیس جمهور شدن آقای رئیسی شریک می دانند می‌خواهند یک سهمی در کابینه آتی داشته باشند.

شورای نگهبان به دنبال افزایش اختیارات خود در چه حوزه هایی است؟

شرق نوشت: مجلس یازدهم که برآمده از انتخاباتی حداقلی با نامزدهایی اصولگراست، رابطه خوبی با شورای نگهبان دارد و از همان ابتدای شروع به کار حتی زمان طرح‌نویسی هم اول نظر شورا را جویا می‌شد تا مبادا به این رابطه دوستی خدشه‌ای وارد شود، به درخواست شورا برای افزایش اختیارات قانونی نه نخواهد گفت.اما مساله مهم این است که نفس ایجاد شورای نگهبان چه بوده و اکنون چه نیازی به افزایش اختیارات دارد.شورای نگهبان علاقه و خواستی بر تداوم صلاحیت خود بر بحث نظارت بر نامزدها دارد و بارها هم شاهد بوده‌ایم بعد از برگزاری انتخابات و اعلام نتایج نهایی با تکیه بر نظارت استصوابی نامزد پیروز را مانند ماجرای مینو خالقی رد صلاحیت کرده است. شورای نگهبان، اختیار تصویب یا رد مصوبات مجلس شورای اسلامی را دارد. به‌علاوه مطابق اصل ۹۳ قانون اساسی، مجلس شورای اسلامی بدون وجود شورای نگهبان، قانونی نخواهد بود.وقتی حتی در جایگاه وظایف قانونی، شورا اعضای خود را در مقام پاسخ‌گویی قرار نمی‌دهند، در مرحله نظارت بر عملکردها ماجراهای ردصلاحیت‌های آتی بر فرض همراهی مجلس چالشی جدی خواهد بود که جز نارضایتی تأثیری نخواهد داشت.شورای نگهبان وظایف مهم و تأثیرگذاری دارد که نیازی به گسترش اختیارات و قدرت ندارد و هم‌اکنون هم یکی از نهادهای پرقدرت و تصمیم‌ساز در کشور است و تأثیر تصمیم این ۱۲ نفر بر زندگی ۸۰ میلیون ایرانی، مستقیم و غیرمستقیم، چه در امر قانون‌گذاری و چه نظارت بر انتخابات و بررسی صلاحیت‌ها کاملا ملموس است.

اینکه مردم در یک فضای عمومی آب بازی کنند، کدام خط قرمز به هم می ریزد؟

عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت: در چارچوب حکومت‌داری فقط باید به رفتارهایی پرداخت که نظم اجتماعی را مختل می‌کند، نظمی که برآمده از خواست عمومی است و نه نظمی که محصول اراده عده معدودی در حکومت است.حکومت مقتدر حکومتی نیست که خطوط قرمز آن زیاد باشد و بدتر اینکه افراد زیادی از آن عبور کنند. اینکه مردم در تابستان گرم در یک محل گردشگری آب‌بازی کنند، چه نظمی را به هم می‌زند، جز اینکه خطوط قرمز بی‌ارتباط با نظم اجتماعی برای رفتار مردم تعریف شده است؟ هنگامی که اسیدپاشی اصفهان به دختران بی‌گناه، واکنش جدی در مقابله با آن ایجاد نمی‌کند، ولی یک آب‌بازی ساده به سرعت با واکنش تند و قاطع مواجه می‌شود، به معنای آن است که فلسفه نظم به نفع فلسفه‌ای دیگر که مدعی هدایتگری است، عقب‌نشینی کرده است.

منتظر تورمی باشید که تاکنون آن را تجربه نکرده‌اید

مسعود خوانساری نایب رییس اتاق ایران و فعال اقتصادی در مطلبی هشدارآمیز نوشته است: طبق آمار بانک مرکزی میزان نقدینگی از ۳۷۰۰ هزار میلیارد عبور کرده و نسبت به دو سال پیش دوبرابر شده. اگرچه طی ماه‌های گذشته نسبت به عواقب افزایش نقدینگی براقتصاد و تورم هشدار داده شده، اما دریغ. با این روند در ماه‌های آینده دولت با تورمی رو به رو خواهد شد که هیچ گاه در کشور تجربه نشده است.

مردم عادی، پشت درهای فیلترینگ طرح مجلس

در صورتی که طرح «حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه فضای مجازی» تصویب شود، زندگی روزمره بخش عمده‌ای از ایرانی‌ها به‌طور بالقوه تحت‌تأثیر بخش‌هایی از آن قرار خواهد گرفت. اکنون توییتر، تلگرام و فیسبوک در ایران فیلتر هستند. با تصویب طرح مزبور اینستاگرام، واتساپ و احتمالا سیگنال در نوبت فیلترینگ قرار می‌گیرند. این در حالی است که بسیاری از مردم با فیلتر شدن تلگرام و همچنین در زمان شیوع کرونا، برای برقراری ارتباط با بستگان، اقوام و دوستان خود در ایران و سراسر جهان به واتساپ گرایش پیدا کردند. اینستاگرام به پلتفرمی برای امرار معاش بخش قابل‌توجهی از مردم تبدیل شد؛ از یک زن سرپرست خانوار گرفته تا یک روستایی که محصولات خود را عرضه می‌کند. با تصویب این طرح، جی‌میل، یاهومیل، گوگل مپ، سرویس ابری گوگل و... هم فیلتر خواهند شد./ همشهری

تبریک متفاوت ابطحی به اصغر فرهادی

ابطحی به اصغر فرهادی پس از موفقیت فیلم جدیدش «قهرمان» در جشنواره کن تبریک گفت. توئیت محمدعلی ابطحی به شرح زیر است؛

 

حمله توکلی به جهانگیری: حرف مُفت زده / زاکانی: در دوره احمدی‌نژاد اشتباه کردیم / تبریک متفاوت ابطحی به اصغر فرهادی پیشنهاد طراحی لباس متحد‌الشکل در مبارزه با بدحجابی

ادعای نماینده مجلس: مدیران پُرحاشیه وزارت نفت به ماموریت‌های خارجی اعزام می‌شوند

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: همانطور که نورچشمی‌ها در ماه‌های پایانی دولت به سفارت برگزیده می‌شوند، برخی مدیران وزارت نفت هم خود را برای اعزام به ماموریت‌های خارجی آماده کرده‌اند.مجتبی توانگر نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در توئیتی در صفحه شخصی خود نسبت به خروج نورچشمی‌ها از کشور انتقاد کرد و نوشت: همانطور که نورچشمی‌ها در ماه‌های پایانی دولت به سفارت برگزیده می‌شوند، چند مدیر وزارت نفت هم برای اعزام به ماموریت‌های خارجی در کشورهای انگلستان، هلند، سوئیس، اتریش، چین، سنگاپور و …خود را آماده کرده‌اند.وی تصریح کرد: وزارت نفت با این احکام ماموریت‌ها قصد خارج کردن تعدادی از مدیران پرحاشیه از کشور را دارد.

زاکانی: در دوره احمدی‌نژاد اشتباه کردیم

زاکانی اظهار داشته‌: «اینکه منِ حزب‌اللهی احساس کنم، حالا که رقیب از میدان به‌ در رفت، الان تسویه حساب‌های درونی را شروع کنم و به‌ خودمان بپردازم نیز یک تهدید است. ما که اینجا هستیم، به‌تعداد خودمان سلایق داریم، ولی مبانی فکری ما مشترک است، باید مبانی را مدنظر قرار دهیم، در دوره آقای احمدی‌نژاد این اشتباه را کردیم و به‌جای مبانی به سلایق مختلف توجه داشتیم. بچه‌های انقلاب باید احساس کنند که بیش از هر روزی به انقلاب و به نایب امام زمان (عج) و مردم بدهکار هستند، بیایند دست به‌دست هم بدهند و بیش از قبل انتخابات انسجام داشته باشند، چون اگر ما نتوانیم با هم کار کنیم و یکدیگر را تحمل نماییم، یک انقلابی نما، محور می‌شود و تمام میراث امام و شهیدان را که با زحمت‌های نیرو‌های انقلاب و متن مردم، تحت تدابیر رهبر معظم انقلاب منجر به چنین پیروزی شده نابود خواهد کرد.»

مصوبه کمیسیون قضایی برای مجازات اخلالگران اقتصادی

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس از مصوبه این کمیسیون برای تعیین مجازات درجه یک تا پنج حبس و جزای نقدی برای اخلاگران اقتصادی خبر داد.حجت‌الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز کمیسیون قضایی مجلس گفت: در جلسه امروز طرح مبارزه با مفاسد اقتصادی در کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به تصویب اعضای کمیسیون رسید.وی افزود: در این جلسه نمایندگانی از مرکز پژوهش‌های قم، مرکز پژوهش‌های مجلس و دیگر نهادهای مرتبط در کمیسیون حضور داشتند و نکته‌نظرات خود را مطرح کردند.نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس اظهار داشت: در این جلسه اعضای کمیسیون مصوب کردند کسانی که با اقدامات‌شان موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور شوند به تناسب جرمی که مرتکب شده‌اند به مجازات درجه یک تا درجه پنج حبس و جزای نقدی محکوم می‌شوند.

حمله توکلی به جهانگیری؛ حرف مُفت زده

احمد توکلی چهره‌ی اقتصادی مجلس سابق در گفتگویی در پاسخ به سوال خبرنگار اینگونه پاسخ می دهد: آقای جهانگیری گفته اند دولت آینده بی سابقه ترین مجموع ذخایر ارزی و طلای کشور را دارد و در دولت تدبیر و امید به این موضوع توجه داشتیم تا دست کشور در این زمینه خالی نباشد. شما در مورد این صحبت آقای جهانگیری چه نظری دارید؟

آقای جهانگیری حرف مفت زده‌اند. اگر این حجم از ذخایر اسکناس و طلا موجود است چرا گلایه می کنند؟ اگر این ارز موجود است چرا خرج نکردند؟ اینجاست که حرف هایشان با هم متناقض می شود. از یک طرف رییس دولت می‌گوید کشور ۶۰میلیون دلار خرج داشته و من ۱۰میلیون دلار بودجه داشتم از طرف دیگر معاون اول همان دولت می گوید خزانه را با طلا و اسکناس تحویل داده است.

توئیت میرسلیم درباره موضوع افزایش حقوق ها در پایان دولت دوازدهم

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در توئیتی به موضوع افزایش حقوق ها در پایان دولت دوازدهم اشاره کرد.سیدمصطفی آقامیرسلیم در توئیتی نوشت:دولت، بعد از سقوط ارزش پول ملی و گرانی بی سابقه، در آخر مهلت مدیریت نابسامان خود، شگرد افزایش حقوق‌ها را انتخاب کرده تا به نوعی التیام اجتماعی و خوش بدرقگی دست یابد. در حالی که با وجود کسری بودجه هنگفت و نیز روند رو به تزاید مطالبات برحق مردم، این روش غلط و تورم زا ‎مردم را مفلوک‌تر و ‎دولت جدید را مصیبت‌زده و فلج خواهد کرد.

تبلت لاکچری سعید جلیلی خبرساز شد

انتشار تصویری از تبلت مایکروسافت سرفیسِ سعید جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در شبکه‌های اجتماعی خبرساز و پربحث شده است.

 

حمله توکلی به جهانگیری: حرف مُفت زده / زاکانی: در دوره احمدی‌نژاد اشتباه کردیم / تبریک متفاوت ابطحی به اصغر فرهادی پیشنهاد طراحی لباس متحد‌الشکل در مبارزه با بدحجابی

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳۹
در انتظار بررسی: ۶
انتشار یافته: ۱۴۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
مایکروسافت شرکت متعلق به کدام کشور است؟
چین؟ روسیه؟ کره؟
میشه در عمل محصولات آمریکایی را استفاده کرد و دم از عزت ملی، صنایع ملی و مبارزه با آمریکا زد؟
دو صد گفته چون نیم کردار نیست.
البته قبلا مانیتور آقای شریعتمداری را هم دیده بودیم. خیلی تازگی نداشت.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
گوشی موبایل جناب حداد عادل را هم که با آن توییت علیه آمریکا می زنند دیده ایم که آیفون است . تعجبی نداره بقول حافظ
واعظان کاین جلوه بر محراب و منبر می کنند ......
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
چه ربطی داشت ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
آقای جلیلی فقط تولید ملی لطفا
البته اگر روحانی چیزی ازش گذاشته باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
جناب امام جمعه کیش جهت اطلاع شما حتی چین هم دیگه از لباس متحدالشکل استفاده نمی کنه !!
پاسخ ها
فرهادی
| Singapore |
۱۶:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
جناب امام جمعه من پیشنهاد میکنم روحانیت مثل مردم عادی لباس بپوشند تا متحدالشکل شوند ما نشنیده ایم لباس پیامبر و امامان با مردم عادی فرق داشته باشد ضمنا شماها هزینه میلیونی لباستون رو چطور تامین میکنین لطفا شفاف سازی کنین ممنون
حسن
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
اینکه ایشان در هر موردی اظهارنظر میکنند،نشانه خوبی نیست،مسئولان و اساتیددانشگاه اگر پیشنهادی میدادند،ازروی دانش وآگاهی بود،موردی که جامعه شناسان میگویند،لباسهای کردی،بختیاری،بلوچی...باید باشد ایشان خلاف اساتید به یک شکل بودن لباس درادارات اشاره می کنند،کاش درمورد اختلاس،رانت،گرانی،بیکاری...دیدگاه ارائه میکردند
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۹
دقیقا . الان فقط طالبان "عشق جدید این جماعت" داره از لباس متحد الشکل استفاده میکنه.
احتمالا دووباره یکی از این آقازاده ها رفته خارج و یه کشتی پارچه مزخرف و ارزون خریده و میخواهد بازار فروش اجباریش رو از این طریق تزمین کنه. فرم مدارس رو هنوز یادمون نرفته.
عبدالهی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
کاش شما یه تبلت ناقابل حد اقل برای 13 میلیون دانش آموز درست میکردید تا مردم بتوانند از آن استفاده کنند و مجبور نشوند از دیگر کشورها وارد کنند
پاسخ ها
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۹
.تبلت به چه درد میخوره؟ الان موشک از اوجب واجبات است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
بله اقای توکلی هم ارز هست هم طلا ولی در دسترس این دولت نیست بلکه قراره در دسترس دولت از ما بهترون باشه ضمنا وقتی شما در مجمع اف ای تی اف را مصوب نمی کنی مسلم است که اگر پول هم در اختیار این دولت باشه نمی تونه خرجش کنه که البته برای دولت اقای ریسی مثل دولت هاله نور همه جوره در خدمتید د اف ای تی اف را هم تصویب می کنید فقط منتظر بهانه انان برای تصویب انها هستیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
چه دلسوز بی سوادی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
به این اسامی توجه کنید: ذوالنوری،زاکانی، و....
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
حاج آقا حیدری فرار به آینده ( خیلی خیلی جلو ) فرموده اند!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
میشه تو این گرما دست از سر کچل این مردم بر دارید ؟! اگر هیچ کاری ندارید یک خرده چشم را درویش کنید تا این مناظر را نبینید !! به جای این کارها یک کم مطالعه بیشتر بدردتان میخوره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
زاکانی: در دوره احمدی‌نژاد اشتباه کردیم) خیلی خودتان را دست بالا گرفتید !! شما بفرما کی اشتباه نکردید ؟! همیشه اشتباه رفتید و منافع مردم را بباد دادید
شریعت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
اقای مصطفی میر سلیم . به حاشیه ترید . افزایش حقوق بازتشستگان برابر قانون بوده و است. دولت در اجرای ان کوتاهی کرد هنانطوریکه شما ها با مخالفت تان در حال کوتاهی هستید. اعتراض بازنشستگان مختص این سایت یا خبر گزاری نخواهد بود.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
در اینکه باید به عزیزان بازنشسته رسید هیچ حرفی نیست ولی این دولت الان یادش افتاده چون میخواد زمین سوخته تحویل بده خدا زودتر سایه اشان را کم کند .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
حقوق بازنشستگان از محل پس اندازهای ۳۰ ساله خودشان تامین و پرداخت می گردد

لدا اظهار نطر های عیر منصفانه و غیر کارشناسی و مغرضانه سیاسی امثال میر سلیم

فقط نگرانی ها و بدبینی های بازنشستگان گرفتار را بیشتر می کند و بس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
درخصوص فیلترینک فضای مجازی طرح مجلس باید گفت این مجلس بی سواد و نا کار آمد جز آنکه مایه خجالت کشور باشد هیچ چیز دیگر نیست...این مجلس حد اقلی از ابتدا از سوی مردم ترد شده بود.
ریاحی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
سلام احمد توکلیحرف مفت میزند چرا که می داند میلیارد ها دلار پول های بلوکه شده این دولت ، در بانک های خارجی -که بخاطر سیاست های ایشان وهمفکرانشان - ذخیره شده تا کاندیدای شکست خورده خود را به رییس جمهوری برسانند وبعد چند ماه با تصویب برجام وfitfذخیره دلال و طلا به دولت برسد که می رسد حالا حرف مفت را کی می زند؟! شش سال خون مردم را توی شیشه کردند حالا اگر مردم بفهمند خیلی بد می شود بتابر این با ادبی به سوال پاسخ می دهند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
هشت سال دولت روحانی مردم را با برجام و نگاه به خارج حتی برای اب بیچاره کرد صداتون در نیامد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
همه اتفافات توسط ضد اتقلاب رخ می دهد و همه تقصیرات هم گردن آمریکا پس این همه مسئول ... تشریف دارن؟!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
اقای زاکانی شما مرتب در حال اشتباه کردن هستید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
قبل این تورم این سرفیس ها یه چیز مفتی بودن
الان که دولت لیبرال همه چی رو گرون کرده گرون شدن وگرنه قیمتی نداشتن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
اقای توکلی شما چگونه اقتصاددانی هستی که نمیفهمی وقتی بودجه ای به مرجعی داده میشه خیلی فرق داره با درامد ان مرجع.مثل اینکه پدر خانواده هزار تومن درامد داره اما صد تومن انرا برای خرج کردن به مادر خانواده میده و ان نهصد تومن پس انداز میشه حال به بهای گرسنگی و ناراحتی خانواده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
سرفیس غلط و سرفس درست است.
مَنِیج غلط و مَنِج درست است.
تا کی دوستان کلمات ساده انگلیسی را اشتباه می نویسند‌
مثلا اَوِیلِبِل غلط و اِوِیلِبِل درست است‌ و ده ها کلمه دیگر که جملگی در ایران اشتباه تلفظ می کنند.بنده ۱۸ سال در آمریکا زندگی کرده ام.لطفا برای یادگیری چاپ نمایید.
پاسخ ها
کامی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
اینی که شما میگی تلفظ مادری یا نِیتیو است. لازم نیست وقتی فارسی صحبت میکنیم، کلمات را دقیقا مانند آمریکایی ها تلفظ کنیم. معمولا کلماتی که مستقیما استفاده میکنیم یک لباس فارسی تن آن میکنیم بنابراین تلفظ آن تغییر میکند
کی این موضوع را شما درک میکنید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۹
وقتی میخوای لباس فارسی تنش کنی همون فارسیشو بگو. در ضمن فتحه و ضمه و کسره را اشتباه گفتن لباس پوشوندن نیست.سعی کنیم کلمات را درست ادا کنیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
من فکر کردم آقای جلیلی پرایدش رو فروخته این تبلت خریده
محفوظ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
جلیلی همونی بود که با تیبا میومد مناظره
امیر
|
Germany
|
۲۳:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
در دوره احمدی نژاد اشتباه کردید و معلومه که عذرخواهی هم نمی کنید .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
البته ایشون عذرخواهیش بابت حمایتهایشان از تمام گندزدن های آقای احمدی نژاد که منجر به تنزل اعتبار بین المللی کشور و وضع تحریم های فراوان علیه مردم ایران شد نیست. میگه ما اشتباه کردیم که بین خودمان (اصوگراها) در بعضی موارد اختلاف سلیقه بخرج دادیم!!؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
ضد انقلاب ضد انقلاب ضد انقلاب . واقعا از این کلمه خسته نشدید؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
به فرهنگیان که رسید بودجه دولت ته کشید ،؟؟ شما که بودجه نداشتید چر ا لایحه رتبه بندی به مجلس میفرستی ؟؟
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
جنبش طالبان؟؟؟؟ حالا شد جنبش؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
حالا تو شدی انقلابی و احمدی نژاد شد انقلابی نما؟!
زاکانی. برو بابا تو کی هستی که در مورد احمدی نژاد حرف بزنی.؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
نوبخت : دولت بودجه رتبه بندی رو از کجا نامین کنه ؟؟
از همانحایی که حقوق ۵۴ میلیونی امثال خودت رو تامین میکنی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
بهد از نشست محمود احمدی نژاد به معلمان و این دفعه حسن روحانی در ماههای اخر دولت لایحه دروغین رتبه بندی روبدون منابع مالی تصویب کرد تا بار دیگر چهره واقعی خودش رو نشان دهد اشکالی نداره نوبخت و روحانی حتما تو اجتماع در بین مردم ظاهر خواهید شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
اقای جلیلی از مدیران‌ انقلابی جهادی ساده زیست هستند.
ناشناس
|
Romania
|
۰۱:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
خدا وکیلی خودتون خنده تون نمی گیره با این اسامی برای انتخاب شهردار تهران؟
ناشناس
|
Germany
|
۰۱:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
مگه وضع رو تو خوزستان نمیبینی که یه کلمه خبر نذاشتی؟! روز حساب شما هم میرسه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
اقای ابطحی در زیارت عاشورا می خوانیم : إِنِّي سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَكُمْ، وَحَرْبٌ لِمَنْ حارَبَكُمْ، وَوَلِيٌّ لِمَنْ والاكُمْ، وَعَدُوٌّ لِمَنْ عاداكُمْ؛ اقای فرهادی و شما جزو کدامین هستید ؟ دوستان امام یا دشمنان ؟
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
جلیلی هم مثل شریعتمداری و خیلیای دیگه فقط پز ساده زیستی و شعار مثل مردم بودن رو میدن. رو میز کارشون مایکروسافت و مک روشنه جلو دوربین و مردم ساده زیست میشن. گل سرسبد این مدل آدما احمدی نژاد بود که تو مسجد می‌خوابید و نون پنیر می‌خورد، آخرش مدیرانش نفت رو با دکلش دادن بعضیا خوردن. امان از عوامفریبی
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
ببخشید جمله م یه نقص داشت، احمدی نژاد عوام رو که فریب داد خیلی از خواص رو هم خام خودش کرد تا روزی که پته ش رو آب اومد و الان چیزی شده که همگان دانند.
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۱:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
چی بود اون احمدی نژاد، هنوز که هنوزم داریم تاوان ۸ سالش رو میدیم.....
بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
تبلت لاکچری سعید جلیلی خبرساز شد!!!

"مرگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ بررررررررررررررررررررررررررر آمريككككككككككككككككا "
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
زاکانی: در دوره احمدی‌نژاد اشتباه کردیم

آقاي زاكاني شما نگران نباشيد . هر مشكلي در كشور پيش بيايد شما در كسري از ثانيه مي توانيد خودتان را به كشور محبوب بچه ها " سوئيس " برسانيد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
الان هم اکتر ملت میگن یا احمدی یا هیچ احدی. احمدی نژاد مردمیست و از جنس ملت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
با سلام
آقای توکلی اقای جهانگیری خوب گفته است اگر هم نیست بل فرض هست دل مردم خالی نکرده سیا نمایی نکرده آقای ذالنور این تند روی ها شما امسال شما که برجام در مجلس آتش زدید چرا حالا به دنبال احیایی ان هستید اگر شما درس پیامبران و امامان را خانده بودید که چطور با دشمن صحبت چطور رفتار می کردند تا به توانند دین اینطور به ما برسانند و گرنه ان اول کار اسلام کارش تمام بود حضر زینب س و اما م چهارم ع در مجلس یزید با صحبت خطبه توانست خودش را معرفی کند و گرنه کربلا در کربلا می ماند و هیچ پیامی از کربلا بیرون نمی امد یا امامان بعد هم همینطور در مجالس با رفتار خودرا مطرح کردند و دین را معرفی کردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
با سلام
آقای توکلی اقای جهانگیری خوب گفته است اگر هم نیست بل فرض هست دل مردم خالی نکرده سیا نمایی نکرده آقای ذالنور این تند روی ها شما امسال شما که برجام در مجلس آتش زدید چرا حالا به دنبال احیایی ان هستید اگر شما درس پیامبران و امامان را خانده بودید که چطور با دشمن صحبت چطور رفتار می کردند تا به توانند دین اینطور به ما برسانند و گرنه ان اول کار اسلام کارش تمام بود حضر زینب س و اما م چهارم ع در مجلس یزید با صحبت خطبه توانست خودش را معرفی کند و گرنه کربلا در کربلا می ماند و هیچ پیامی از کربلا بیرون نمی امد یا امامان بعد هم همینطور در مجالس با رفتار خودرا مطرح کردند و دین را معرفی کردند
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۱:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۹
چگونه میتوان توکلی را با جهانگیری در یک مقایسه قرار داد؟؟
توکلی از همان اوان انقلاب تاکنون عصا زنان بدنبال آنست که چرا خواست های انقلاب عملی نمیشوند.
جهانگیری شب و روز چرتکه می اندازد که توسط بانک خصوصی متعلق بخود کدام زمین خواری را در مناطق مختلف رود تر بجریان بیاندازد.
کار بجایی رسیده بود که در رسانه ها از حسادت به زمین های ایشان شکوه کرده بود.
کدام ایرانی است که نداند چرا آب بروی اهوازی ها و تالاب های آن دیار بدستور امضا طلایی ها بسته و باز میشود؟؟
توکلی بدنبال پاسخ آنست
ناشناس
|
Canada
|
۰۶:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
پیشنهاد امام جمعه کیش برای طراحی لباس متحد‌الشکل در مبارزه با بدحجابی
حتما می‌خواد با یک تولید کننده لباس شریک بشه
ناشناس
|
Canada
|
۰۶:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
آقای جهانگیری حرف مفت زده‌اند. اگر این حجم از ذخایر اسکناس و طلا موجود است چرا گلایه می کنند؟ اگر این ارز موجود است چرا خرج نکردند؟ اینجاست که حرف هایشان با هم متناقض می شود. از یک طرف رییس دولت می‌گوید کشور ۶۰میلیون دلار خرج داشته و من ۱۰میلیون دلار بودجه داشتم از طرف دیگر معاون اول همان دولت می گوید خزانه را با طلا و اسکناس تحویل داده است
منظورتان است که ما اجازه مصرف نداشتیم ولی هست برای روز مبادا
ناشناس
|
Japan
|
۰۶:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
وقتی کیهان و۲۰٫۳۰وعرزشیهابه اصغر حمله نمیکنندکاملا مشخص است که این کارگردان باب میل.. فکرمیکندوفیلم میسازدوالبته مصاحبه میکند!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
جناب توکلی حالا که قدرت دستتون افتاده چرا این قدر عصبی هستی وبد دهنی می کنی ؟!!
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۱:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
برای اینکه برای پولهای بلوکه شده برنامه دارند و ما مردم نباید بدونیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
آقای عبدی اگر یک خانمی لباسش خیش بشه و به بدنش بچسبه چی میشه اگه گفتی پس خودتو به اون راه نزن در پارک مخصوص بانوان آنقدر آب بازی بکنند خانم که سیل راه بیفته
پاسخ ها
مریم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
اتفاق خاصی نمیافته اگه فکر بد و نگاه بدی پشتش نباشه مشکل از خود شماست خودتون رو اصلاح کنید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
برای ذهن های مریض و فاسد خیلی چیزا می شه
ناشناس
| Germany |
۲۱:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
شما عجب فکر مشغولی دارید. به چه چیزهایی فکر میکنید. کار و زندگی ندارید. فی قبلوبهم مرض همینه!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۹
انقدر دید ونگاه شما بیماره که فکر میکنید همه مثل شما سست عنصرند ...... روح وروان امثال شما بیماره
علی حاج ملا حاجی
| Germany |
۱۱:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۹
مریم خانم محترم.
اگر نگاه بد پدرتان نسبت به مادرتان نمیبود شما اکنون موجود نبودید
این «نگاه بد» و «درد زا» همان اشتیاق زندگی در نفس خود برای وجودیت خود است. اگر فقط تنها به گفتار بهشت پسندان رفتار کنید مانند کشور چین چنان از نظر انسانی نخ نما میشوید که مجبورید دوباره تعداد زادو ولد را آزاد کیند.
اکنون کلیه کشورهای جهان از هندوستان گرفته تا آمریکا، اروپا، ایران و روسیه... همگی به پیری جامعه دچار شده و اگر اینطور پیش رود بزودی بایستی با ربت ها زندگی کنند تا از بین بروند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
آقاي مير سليم همون ديروز اعضاي محترم هيات علمي موسسات پژوهشي وابسته به وزارتخانه ها در مجلس مجوز همسان سازي حقوق خود را گرفتند حقوق 6 ميليوني سال 93 عضو هيات علمي در سال 1400 شده 25 ميليون
آقاي مير سليم شما جلوي سه نهاد عامل تورم را بگيريد اول، دوم و سوم مجلس محترم بعد شهرداري و سوم ديوان عدالت اداري كه با اراي خود پول بيت المال را به جيب يك عده زياده خواه سرازير مي كند
ناشناس
|
-
|
۰۶:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
یک کاندید پوششی جوگیر شده و هر روز یک بیانیه توی روزنامه می ده
ناشناس
|
Japan
|
۰۷:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
دیکته روز:
خوزستان آب ندارد!اصغرجایزه دارد!
نقطه سرخط…
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۱:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۹
جایزه اصغر را زمین خواران خوردند
ناشناس
|
Japan
|
۰۷:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
دیکته روز:
خوزستان آب ندارد!اصغرجایزه دارد!
نقطه سرخط…
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
ای خدا چقدر ساده زیستند این آقای جلیلی!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
حافظ عليه الرحمه:
واعظان چون جلوه بر محراب و منبر مي كنند
چون به خلوت مي رسند آن كار ديگر مي كنند
تبلتت رو چند خريدي جليلي خان نه ببخشيد جان
جلالی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
سلام
آقای کمالی هنوز نمیدونه رئیس شورالی عالی امنیت ملی رئیس جمهوره نه رهبری ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
خدا رو شکر نظر آقای جلیلی در خصوص مرگ بر آمریکا و تحریم رو هم فهمیدیم.لااقل از تبلت های چینی استفاده برادر در سایه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
خدایا امان از دروغ دروغ دروغ!!؟که دراین مملکت کم نیست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
آقای تا جیک «وضعیت استثنایی» نداریم بلکه بیش از 40 سال است که در "شرایط حساس کنونی" گیر افتاده یم و تمامی ندارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
چرا مردم ایران باید اخبار خوزستان را از رسانه های برون مرزی دنبال کنیم. این همه اخبار به درد نخور و دریغ از مشکلی که در خوزستان وجود دارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
ایکاش آقای جلیلی هم از امکانات دانش آموزان و شبکه شاد استفاده می کردند.
سلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
با این همه بدبختی اب برق گاز خوزستان محیط زیست اعتیاد دزدی ناامنی بیکاری سرخوردگی فلاکت دنبال لباس محد شکل هستن ای خدااااا ب داد ما برس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
پیشنهاد لباس متحد الشکل پیشنهاد خوبی است اما ای کاش این آقا این پیشنهاد را برای کل مردم ایران می داد. مردها همه لباس بلند و دشداشه بپوشند و خانم ها همه چادر!!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۹
در ضمن از چهار پا بجای ماشین استفاده بشه وتلفن همراه ودیگر وسایل رفاهی هم نباشه .....البته اول حاج اقا ودوستان این برنامه را اجراکنند اگر خوب بود همه مردم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
شباهت پایان دولتهای هاشمی، خاتمی و روحانی!
معلوم بود دولت نحس مورد حمایت اصلاح طلبان بدون بلوا پایان نمی یابد. ۸سال سیل، زلزله و خشکسالی و رانت و بی کفایتی و گرانی و اعتراضات اقتصادی و کم آبی و..
اما مردم قهرمان خوزستان هوشیارتر از این بزرگنمایی فرقه الاحوازیه هستند.
البته همانند اعتراضات متعدد در دولت هاشمی ، اواخر دولت خاتمی در فروردین84 هم در اعتراضات خوزستان تعدادی کشته و زخمی شدند.
فقط سوال این است که چرا در پایان دولتهای غربگدا اعتراضات مردمی رخ می‌هد؟
#دولتهای_غربگدا
#رکورد_ناراضیسازی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
دمت گرم
ناشناس
| Germany |
۲۱:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
یعنی میخواهی بگی اصولگرا ها برای پایان دولت‌هایی منتخب مردم و پشیمون کردن مردم از انتخابات برنامه دارند؟ کشف کردی همه ۳۰ ساله از این بازی خبر داریم.
کوشا
| Germany |
۱۲:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۹
پرسش: چرا در پایان دولتهای غربگدا اعتراضات مردمی رخ می‌هد؟
#دولتهای_غربگدا
زیرا این دولت ها با سرعت زیادی به مرزهای نظام کشورهای خود میرسند تا دیگران که همان راه را آهسته تر میروند
خسته نباشید
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
شهردار بعدی از بین این دو نفر است (بذر پاش - نیکزاد ) دیگران دکور هستند .
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
این تبلت رو مردمی که میخواستن بدهی تبلیغاتی آقای جلیلی رو بدن براش جایزه خریدن.
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۱:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
نه نذر ایشون کردن!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
پنج دقیقه و سیزده ثانیه!

"قهرمان" اصغر فرهادی در جشنواره کن به نمایش درآمده است. سالن نمایش مملو از تماشاگر و نه تماشاگران عادی! که علاقمندان ترین آدمها به سینما که توانسته اند خود را به جشنواره برسانند، فقط برای تماشا.

فیلم که تمام می شود، جمعیت مشتاقی که به شدت تحت تاثیر فیلم قرار گرفته اند، به احترام اصغر فرهادی و همکارانش که در سالن حضور دارند، از جا برمی خیزند و شروع می کنند به کف زدن!

کف می زنند و کف می زنند، نه یک دقیقه و دو دقیقه که پنج دقیقه و سیزده ثانیه! انقدر که اصغر فرهادی به شدت تحت تاثیر قرار می گیرد و نمی داند برای تمام کردن این تشویق طولانی چه باید بکند. از اشاراتش به اطرافیان می شود این را فهمید.

این استقبال از نابغه سینمای ایران است در جهان. همه می دانند در جشنواره سینمایی کن درخشیدن آسان نیست و او نه تنها درخشیده که چشمها را خیره کرده است.

اصغر فرهادی نمونه بارزیست از نمود کشور و ملت ما در جهان. کسی که به خاطر محدودیت های داخلی مجبور است در خارج از کشور فعالیت حرفه ای کند. افسوس بر این است که این تواضع و تشویق جهانی فقط برای فرهادی نیست. چه بسیار دانشمندانی داریم که همین قدر قدر می بینند و بر صدر می نشینند، در مراکز علمی خارج کشور که مشغول کارند. چه بسیار بازرگانان و مديران و صنعت گران دیگری که در حوزه کاری خود چنیند.

اصغر فرهادی می توانست از ایران به کن پرواز کند تا "قهرمان" ایرانی را به دنیا نشان دهد. فیلم "قهرمان" او می توانست رسما به وسیله وزارت ارشاد ایران به جشنواره کن معرفی شود، اما نشده است و این مایه تاسف است. و مایه تاسف بسیار برای نداشتن آن همه نیروی کارآمد و نخبه دیگری که در سرزمین های دیگر سرآمد رشته خود هستند و توان شان و تخصص شان به سرزمین مادری راه پیدا نمی کند.

من به دنبال سرزنش کسی نیستم و نمی خواهم علت و دلیل را در اینجا بگویم که چرا چنین شده است. اما به هر روی این یک فاجعه است برای جامعه. مهاجرت نخبگان و نوابغ یک جامعه یعنی تهی شدن جامعه از ناب ترین سرمایه خود و از دست دادن اصلی ترین عامل برای توسعه کشور.

باید همه بدانند که تا سیستم به گونه ای سامان نیابد که فرهادی هایی که جهان به احترامشان پنج دقیقه و سیزده ثانیه ایستاده کف می زند، در کشور خودشان احساس امنیت و رغبت به کار پیدا نکنند، موتور توسعه به کار نمی افتد. این پاشنه آشیل همه مشکلات کشور است!

با حرف و وعده وعید هم نمی توان اینها را برگرداند. اینها جامعه سالم و آزاد می خواهند نه امکانات! شما به نخبگان آزادی عمل بدهید آنها خود برای همه مشکلات راه پیدا می کنند و امکانات می سازند. آنگاه خواهید دید جهان به احترام شما می ایستد و برایتان کف می زند.

باید جامعه به گونه ای باشد که همه اعضا و همه افکار بتوانند حول منافع ملی متفق شوند، فارغ از نوع سلیقه و اندیشه ای که دارند. این تنها راه پیشرفت است:

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت
آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت
____________
#ثنایی_نژاد
@yek_harf_az_hezaran
پاسخ ها
اسدی-یک بازنشسته
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۹
ما هم نخبگانی همانند جناب جنتی وعلم الهدی وسید احمد خاتمی وجنت مکانان خلد آشیان خاخالی وآیت ا....حسنی و.....را داریم که اگر در گردهماییهیی مانند جایزه نوبل و....می رفتند بجای 5دقیقه و13ثانیه 5ساعت برایشان کف میزدند !!!!همیشه مرغ همسایه غازه
#یکی بگو ویکی بشنو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
آقای زاکانی
بچه های انقلاب همه شون بچه هاشون رو برای تحصیل و زایمان می فرستند سرزمین کفار یا فقط بعضی هاشون؟
آقای جلیلی
کاش تو تبلت ده ها میلیونی تون فیلم مناظراتتون رو یکبار دیگه ببینید و مرور بفرمایید!
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
دورد بر آقای زاکانی، باید خدمت ایشان عرش کنم که این اشتباه شما 8 سال از عمر این مملکت رو خراب کرد، مطمئن هستید که این اشتباه رو دوباره تکرار نکردید، یه نفر این دوستان رو به پای میز محاکمه و عدالت بکشونه، بخدا جوانی ما رفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
منظور جهانگیری آزادسازی میلیاردها دلار پول کشور است که در کشورهای دیگه از عراق و چین و ماچین بلوکه شده. یعنی توکلی اینو نفهمیدی!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۱:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
اون پول صاحب داره و صاحبش هم ما نیستیم! یعنی نفهمیدی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
تبلت سامسوسنگ سیر فیس چیزی هست که ما بارها تو فیلم جلسات هیئت دولت جلوی رییس جمهور و وزرا دیدیم ، حتما تو مجمع تشخیص مصلحت هم مثل هیئت دولت به همه ی اعضا دادند، خود جناب رضایی هم که اونجا تشریف دارند
..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
این برادر ساده زیست زّد استعمار تیبا سوار نبود؟
نشاط
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
الان یکی از مشکلات مملکت پیدا شد، تبلت آقای جلیلی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
نه نشاط جون.یکی دیگه از متظاهرین و ریاکاران متشرع پیدا شده!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
وقت دولت دلار را گران می فروشد ودرامد کسب می کند باید حقوقهارا افزایش دهد. کسبه بازار و فعالان کار ازاد هر روز سود بیشتر می برند و دستمزدهایشان را به اختیار بالاتر می برند. امروز یک مکانیک معمولی در شهرهای بزرگ برای یک روز کار بین 700 هزار تا یک میلیون تومان دست مزد میگرد و در سایر بخشها هم همینطور است . ریشه تورم در حقوق و مستمری کارمندان و بازنشستگان نیست در وامهای هزار میلیاردی است که نورچشمی ها می گیرند و با ان بازار را به هم می ریزند و یا تبدیل به ارز می کنند واز کشور بیرون می برند. قدرت خرید کارمندان و بازنشستگان در دولت روحانی به یک سوم کاهش یافته است یعنی تقاضاث انها یک سوم شده است وقتی تقاضا کم شود به کاهش قیمت ها کمک می کند . من سال 94 با مستمری معادل سه سکه بازنشسته شده ام و حالا مستمری ام یک سکه هم نمی شود در این مدت قیمت مواد غذایی و اجاره و دیگر ضروریات زندگی تا ده برابر افزایش یافته است . اگر قرار است جلوافزایش حقوقها گرفته شود باید از مدیرانی که ماهانه دهها میلیون و گاه تا صد میلیون می گیرند شروع شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
من اتفاقا داخل مستند جناب زاکانی هم دیدم ایشون دارن بلاخره مرگ بر امریکا تحریم محصولات امریکایی همش حرف هستش
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
این میرسلیم تازگیها زیادحرف میزنه باید دید پشت این قضیه چیه!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
لاکچری چیه وسیله کار لاکچری ماشین دوسه میلیاردی خانه هایصد میلیاردی است نه وسیله پنجاه میلیونی ملت چی فرض کردید
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۱:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
اگه ماهی ۴ میلیون حقوق داشته باشیم، تمام سال باد هوا صرف کنیم هنوز دو میلیون قرض بگیریم برای خرید لبتاپ جناب جلیلی! شما نفست از جای گرم بلند میشه که دخل و خرجت برای همچین لبتاپی جور در میاد!
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
مال خودشه؟
مهدی م
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
خبرسازی تبلت؟ مثلا چه خبری؟ زشته به خدا. آقایون ملیارد ملیارد اختلاس می کنند و بودجه مملکت را صرف خوش
گذرانی خود و هم پیاله ای هایشان می کنند خبرسازی که هیج اصلا خبری منتشر نمی شود بعد اینطوری می خواهند اذهان مردم را جهت دهی کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
مرگ خوبه فقط براي همسايه !!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
چه تهرانی بشه این تهران
از اسم کاندیداهای شهرداری مو به تن ادم سیخ میشه
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۱:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
به هموطنهایی بگو که وایستادن کنار که اقای چمران برگردن به شهرداری!
naser
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
دقیقا نمایندگان شورای شهر تبریز هم همینطور هستند! از دیدن نام و چهره شان مو به تنم سیخ شد و افسوس خوردم به حال شهروندان تبریزی.0
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
جناب توکلی ، وقتی لغو تحریم های انتقال حدود ۱۵ میلیارد دلار از ژاپن و کره به دولت بعدی خواهد رسید
چرا بی انصافی میکنید و توهین می کنید ؟

خودتان میدانید که دولت روحانی در ۵ سال گذشته همیشه با نبود ارز کافی و کسری حداقل ۶۰ درصد بودجه روبرو بوده

جناب امام جمعه اهواز ، این ضد انقلابیون و دشمنان کیستند که فقط مردم معترض خوزستانی را می کشند ؟

چرا دستگیر نشده اند ؟

جبهه پایداری ها برای تسلط بر شهرداری تهران همگی کاندیدا شده اند و در حال تسخیر سنگرها با حداقل محبوبیت مردمی هستند
نقد و پرسشگري
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
مسئولين متظاهرن
وگرنه اين همه دوگانگي كه مسبب اين همه بي تدبري است به وجود نميآمد
طرف با پرايد ميومد تو تلويزيون كه چي بگه
اتاقي كه درش نشسته و ميز و صندلي و .... نمايانگر چيست؟
اينها درد مستضعفين ميدانند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
تبلت لاکچری ! ببینید از پول خودش خریده یا .... ؟ قرار نیست وارد مسایل شخصی افراد بشوید . دنیای امروز دنیای ارتباطات است مگر یک نفر با عنوان دکتر ( اصلا کاری با خط و فکر سیاسی ندارم ) نمی تواند یک وسیله شیک داشته باشد ، آن هم در زمانی که افرادی بعضا بی سواد بهترین ماشین ها را سوار می شوند و بهترین ساختمان ها را دارند .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
عنوان دکتر را هم درس نخوانده به دست اورده اند که اوضاع کشور اینگونه شده
ناشناس
| Germany |
۲۱:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
نه کسی که یک شوی اساسی در مورد ساده زیستی به خورد ما مردم میده!
بهرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
اقای ابطحی اقای اصغر فرهادی به تبرک گفتن شما نیاز ندارد ضمنا اگر هم میخواهی تبریک بگویی با شخصیت تبریک بگو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
اقای زاکانی یعنی حالا انقلابی نماها بر مسند نیستند و نخواهند بود. خودت چی؟ میگویید دورا احمدی نژاد اشتباه کردیم. نخیر اشتباه نکردید، روش و منشتان اینست. اگر اشتباه کردید پس انچه انباشتید را پس دهید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
اقتصاد مقاومتی برای مردم تبلت فر اعلا برای مسئولین .....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
دوستانی که شعار و تمام وجودشان مرگ بر آمریکاست در عمل هم به شعار خود پایبند باشند و از تبلت لنوو چینی استفاده کنند کیفیت مناسبی هم دارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
فکر کنم قیمت تبلت سرفیس آقای جلیلی از قیمت پرایدی که ایشان در انظار عمومی استفاده میکردند، بیشتر باشد
فریده بلوری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
جناب حسن زاده از سر شکم سیری فکری به حال اقتصاد نابود شده کیش بکنید اونقدر به مسائل زنان پرداخته اید که گمان میرود چیز دیگری برای ترویج دین ندارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
از کسی که صبح تا شب علیه آمریکا و غرب شعار میدهد و بعد از تبلت آمریکایی استفاده میکند، انتظار دارید تاکنون واکسن فایزر آمریکایی نزده باشد؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
تبلت مایکروسافت وتحصیل فرزندان در امریکا برای جلیلی وهمفکرانش مرگ برامریکا با گلوی دریده هم برای ما
احمد احمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
60 میلیون نه، 60 میلیارد
شما فرق میلیون و میلیارد رو نمیدونین و نظر میدین!
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
جناب زاکانی گویا شما نمی دانید که حضرتعالی و همپالگی هایتان به واسطه تندتازی هایتان چقدر به این مردم بدهکار هستید. این وضعیت کنونی ساخته و پرداخته اندیشه های تندروانه شما و امثال شماهاست. تنها چیزی که همیشه فراموش کرده اید؛ احترام به مردم و رعایت حق مردم بوده است. هر چند در ظاهر سنگ مردم به سینه زده می شود؛ اما مردم به خوبی می دانند که این فقط گفتاری عوام فریبانه ای بیشتر نبوده و نیست. احمدی نژاد و احمدی نژادی ها ساخته شما هستند. حال چگونه آسیب های ناشی از هزینه های داخلی و جهانی ناشی از تحمیل این افراد به مردم را جبران خواهید کرد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
درظاهر امریکا اه هست در باطن برای مسولین فخیمه و اقازادهاشون خیلی هم به هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
کشتن ۱۵۰۰ نفر در آبان رو هم محکوم کن
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
فقط دوازده نفر برای شهردار شدن چقدر خوب بود چهارده نفر بودند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
حجاب رو آزاد کنین و بجای بحث‌‌های انحرافی به زیرساخت برسید. ممکلت داره به فنا میره. ول کنین این حرفای عجیب رو.
شریک
|
France
|
۱۴:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
این امام جمعه احتمالا خودش تولیدی پوشاک داره !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
جناب آقای زاکانی کی استباه نکردی؟
پسرک فضول
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
البته جناب توکلی هنوز 20 میلیارد دلاری که از گردش پول دولت توسط بعضیها خارج شد،‌هست دیگه؟ همونو ایشون میگویند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
عبارت حرف مفت از زبان این آقا که موهایش سفید شده وسن و سالی از او گذشته و باید در رعایت بهداشت کلام و حفظ حرمت دیگران حساس باشند جای تأسف دارد . اولا که جناب توکلی راستی آزمایی سخن یک دولت مرد حداقل برای شما که همچنان در مناصب مهمی قرار دارید مثل آب خوردن است شما که به آمار و ارقام دسترسی دارید . گذشته از این ذخایر ارزی مورد ادعای آقای جهانگیری پس از رفع تحریم ها قابل استفاده خواهند بود طبیعی است که این داراییها نصیب دولت بعدی که از همفکران شماست میشود . فرار رو به جلو نکنید و ازالان برای ناتوانی های احتمالی در اداره ی امور اقتصادی کشور بهانه نتراشید . کوتاهترین مسیر در هر امری از جمله سیاست و حکمرانی رو راست بودن است .
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۲:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۹
رو که نیست، سنگ پای قزوین است!!
من در مورد خالی کردن خرانه کشور و کلیه خیانت ها و ایران فروشی های آقایان ظریف زنگنه روحانی پاسخی نخواهم داد.
آقای توکلی تنها صدای رسانه ایست که بدون وابستگی هایی چون روزنامه کیهان و اطلاعات، واضح و روش موقعیت اقتصادی و رضایت و عدم رضایت مردم را بخوبی بیان کرده است
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
اشتباه اقای زاکانی را خیلی ها می گفتند،ایشان نمی پذیرفتند و چنان ب حرف خودشان پافشاری می کردند که حالا جالبه پس از چندسال ضربه وزیان کشور پذیرفتند،که جای قدردانی دارد،به امید اینکه اشتباهات با تعصب تکرار نشوند
naser
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
اگر جلوی بد دهنی مسئولین کشور گرفته نشود این امر به سایرین نیز منتقل یافته و عفت کلام در کل کشور از بین خواهد رفت. باید و باید مسئولین رده بالای کشوری از قبیل آقایان کیانوش جهانپور، نمکی، توکلی و... که کنترلی بر رفتار و گفتار خود ندارند و به راحتی به دیگران توهین می کنند بسیار شدید تر از مردم عادی محاکمه، مجازات و از سمت خود عزل شوند تا درس عبرتی بشود برای هتاکان دیگر.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۹
تعجب میکنم از دولتی که ۸سال کشور دستش بوده و ساختار نظام را هم میدانسته و وعده داده حالا میگه مشکلات را حل کردن.متاسفم برای حامیان دولت.خجالت خوب چیزیه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۹
آقای عبدی موضوع را خیلی فلسفی کردی ! آیا شما نمیدانی که همه ی چیزهای آبکی در اینجا جزو خط قرمز حساب می شوند حتی خوده خط قرمز هم از این قانون مستثنی نیست .
درآمدهای میلیاردی کیش برای از ما بهترون و غصه بی حجابی آن برای ما . اصلاً کیش رو برای کیش مات کردن و تقابل با دنیای سرمایه داری بوچود آوردند حالا همان ضد شده معضل و ضد ارزش . تقابل و تضاد میان سیاست های اقتصادی با ریا کاری فرهنگی نتیجه اش همین میشود .
بي نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۹
اگر عبارت حرف مفت ازدهان يكي ازجناج مخالف بيرون آمده بود....
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۹
آقای امام جمعه رو بکنین سفیر ایران در کره شمالی اگه به لباس متحد ال شکل علاقه دارن تابناک جان شما لطفا این مطالب حضرات رو پوشش نده هر حرفی رو منتشر نمیکنن
اسدی-یک بازنشسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۹
"تبلت لاکچری سعید جلیلی خبرساز شد" این ها جلوی دوربین ادای کارتن خوابها در می آورند وبرایه چند میلیون هزینه انتخاباتی گریه میکنند ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۹
یکی از کاندیداهای دوره سیزدهم ریاست جمهوری که آدم را یاد احمدی نژاد می اندازد در برنامه مناظره گفت : من آمده ام با دروغ مبارزه کنم و ریشه دروغ را خشک کنم ! ولی بزرگترین دروغ ایشان این بود که ناصادقانه آمد و انصراف داد . اگه احمدی نژاد می گفت بگم بگم بگم ، ایشون علیه هر چیزی که مخالف سلیقه اش بود حکم و رأی قطعی صادر می کرد . حالا نگران مشکل آب مردم شده ! ! !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۹
توکلی اینقدر حرف مفت زده که حرفای مفتو خوب تشخیص میده
همه حرف های شمایانی که 43 سال اداره کردید به قول خودتون مفته
این ثمره مدیریت شماست اقای توکلی
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
اربعین 1400 اعمال ماه صفر سازمان همکاری شانگهای هفته دفاع مقدس اربعین