بازدید 16049

شرکت ابراهیم،‌ ارائه دهنده راهکارهای نظافت صنعتی

اسکرابر‌ ، سوییپر صنعتی، واترجت صنعتی و جاروبرقی صنعتی از پرکاربردترین این ماشین آلات هستند که شرکت ابراهیم برای بخش های مختلف اقتصادی کشور، فراهم می نماید
کد خبر: ۹۸۸۹۶۴
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰ 07 July 2020

شرکت توسعه صنعتی و بازرگانی ابراهیم از سال ۱۳۷۰ تاکنون در زمینه ارائه انواع دستگاه های مکانیزه نظافت صنعتی فعالیت دارد. این شرکت در طی این سال ها تجهیزات نظافتی را از برندهای معتبر دنیا تأمین نموده است. اسکرابر‌ ، سوییپر صنعتی، واترجت صنعتی و جاروبرقی صنعتی از پرکاربردترین این ماشین آلات هستند که شرکت ابراهیم برای بخش های مختلف اقتصادی کشور، فراهم می نماید. البته با حمایت شرکت ابراهیم از تولید ملی‌، دستگاه های نظافتی صنعتی در برخی مدل ها همانند اسکرابر در داخل کشور نیز تولید شده و در دسترس هستند. محصولات تولیدی و تأمین شده از برندهای اروپایی، کیفیت ساخت بالایی داشته و به همین جهت دارای طول عمر زیادی هستند. بخش دیگر فعالیت شرکت ابراهیم تمرکز بر روی تأمین قطعات یدکی و ارائه خدمات پس از فروش به منظور ارج نهادن به حقوق مشتریان می باشد و بنابراین مشتریان گرامی پس از خرید محصولات نگرانی برای تهیه قطعات و تجهیزات مورد نظر نخواهند داشت.

مروری بر فعالیت شرکت ابراهیم

سه دهه فعالیت شرکت ابراهیم در صنف تجهیزات نظافتی شامل حجم گسترده ای از تجربیات فنی و تخصصی و تعداد قابل توجهی مشتری از صنوف مختلف می باشد. در طی سالیان گذشته این شرکت، تجهیزات نظافتی مکانیزه را به بیش از ۱۵۰۰۰ مشتری ارائه نموده است. ارائه خدمات پس از فروش به این مشتریان بعد از سال ها خرید دستگاه به ‌صورت تأمین قطعات و مشاوره های جدید در جهت بهبود وضعیت نظافتی مجموعه آن ها، همچنان ادامه دارد. بخش دیگری از فعالیت شرکت ابراهیم، ارائه خدمات در سرتاسر کشور به کمک دفاتر نمایندگی و شعب در استان های مختلف است. در بخش ارسال دستگاه ها و قطعات یدکی نیز این مجموعه با ارسال حدود ۲۵۰۰۰ کالا در سال به دیگر نقاط کشور فعالیت وسیع داشته که در راستای خدمت رسانی به جامعه صنعتی و تجاری عملکردی موفق داشته است. مشتریان شرکت ابراهیم از دیرباز تاکنون زمینه های گوناگونی را هم چون واحدهای صنعتی، مجتمع های تجاری، مراکز درمانی و پزشکی، اماکن مذهبی و زیارتی، رستوران ها، هتل ها، مراکز آموزشی و ... در بر می گیرد.

نظافت صنعتی چیست؟

همان‌طور که بیان شد، شرکت ابراهیم در حوزه نظافت صنعتی مشغول به فعالیت است، اما نظافت صنعتی چه معنایی می تواند داشته باشد؟ بحث نظافت یکی از مهم ترین مباحث در هر محیط خانگی، اداری، شهری و عمومی به حساب می آید. متصدیان هریک از این بخش ها برای حفظ پاکیزگی و بهداشت محیط، ایجاد فضایی ایمن و استاندارد و زیبا سازی محیط اطراف، باید از ابزارهای نظافتی و تجهیزات کاربردی استفاده نمایند. بدون تردید نوع و شدت آلودگی در محیط های صنعتی و کارخانه ها، مراکز درمانی و اماکن عمومی با آلاینده های خانگی تفاوت دارد. بنابراین نظافت چنین فضاهایی که به صورت تخصصی و با تجهیزات مکانیزه نظافتی انجام می گیرد، به نظافت صنعتی معروف می باشد. در فرآیند پاکسازی یک محیط، با توجه به متفاوت بودن آلودگی ها، حجم بالای آن ها و وسعت زیاد، استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی مانند اسکرابر ، واترجت صنعتی، سوییپر و جاروبرقی صنعتی می تواند راهگشای بسیاری از نیازهای نظافتی مجموعه باشد. به کمک این دستگاه ها، مدت زمان صرف شده برای نظافت به میزان قابل توجهی کاهش یافته و کیفیت آن نیز چند برابر می شود. کارایی بالای دستگاه های نظافتی موجب شده در دراز مدت هزینه های نظافتی با استفاده از تجهیزات نظافتی کاهش یابد و تفاوت چشم گیر کیفیت بهداشت و پاکیزگی مجموعه قبل و بعد از تهیه این تجهیزات کاملاً محسوس خواهد بود.

معرفی اسکرابر

در بین ماشین آلات مکانیزه نظافتی، دستگاه اسکرابر یا زمین شوی صنعتی پرکاربرد ترین و متداول ترین آن ها برای شستشوی سطوح کف در مراکز صنعتی، تجاری و ... به شمار می آید که فرآیند شستشو و خشک نمودن سطح زمین را هم زمان به انجام می رساند. این دستگاه مجهز به سامانه برس زنی، سامانه خشک کن و مخازن جداگانه آب تمیز و آب کثیف بوده و اجازه نمی دهد آب آلوده جمع آوری شده دوباره به چرخه شستشو بازگردد. وقتی سطوح کف مجموعه با دستگاه اسکرابر شستشو و سپس خشک می شود، رد پای افراد بر روی سطح نظافت شده بر جای نمی ماند. علاوه بر آن نیازی نیست تا شستشوی سطح حتماً در زمان های بعد از پایان ساعت کاری مجموعه انجام شود چرا که عملکرد کف شوی صنعتی اختلالی در امور معمول و رفت و آمد ها ایجاد نمی کند. اسکرابر صنعتی در یک مجتمع تجاری تمیزی و زیبایی خاصی به محیط می بخشد، در یک واحد صنعتی آلودگی های سخت را از سطوح می زداید و در یک محیط درمانی بهداشت محیط را بهبود می بخشد و این ویژگی نشان دهنده انعطاف پذیری و کارایی بی نقص دستگاه باشد.

معرفی جاروبرقی صنعتی

شاید دستگاه جاروبرقی شناخته شده ترین ابزار نظافتی در میان افراد مختلف باشد. جاروبرقی صنعتی با ساختاری بسیار قوی تر و مستحکم تر از جاروهای خانگی، آلاینده ها و پسماندهای سخت صنعتی را جمع آوری می کند. جاروهای صنعتی خود در مدل ها و ظرفیت های متفاوتی طراحی و تولید شده اند که متناسب با کارایی که دارند، جهت نظافت کارخانه ها و دیگر محیط های صنعتی و نیمه صنعتی انتخاب شده و مورد استفاده قرار می گیرند. جاروبرقی صنعتی یا مکنده صنعتی می تواند مواد سنگین و با چگالی بالا، گرد و غبار سبک، مواد پودری، آب و مایعات روغنی و دیگر مواد را به راحتی مکش و در مخزن خود نگه دارد. جاروبرقی صنعتی علاوه بر نظافت عمومی و تخصصی برای بازیابی مواد قابل استفاده دوباره نیز کاربرد دارد. بدنه و شاسی فولادی، رنگ بدنه ضدخش، چرخ های روان، سامانه فیلتراسیون قوی و باکیفیت، لوازم جانبی کارآمد و طراحی کاربر پسند، جاروهای صنعتی را به عناصر کلیدی و جدایی ناپذیر صنایع تبدیل نموده است.

معرفی واترجت صنعتی

دستگاه واترجت صنعتی که در میان بسیاری از عموم مردم با نام کارواش صنعتی یا دستگاه کارواش شناخته می شود، از دیگر تجهیزات نظافت صنعتی حرفه ای و پیشرفته با کارایی فوق العاده است. واترجت جریان آب با فشار معمولی را دریافت کرده و آن را به آب تحت فشار تبدیل می نماید که این کار بر عهده یک پمپ قدرتمند است. واترجت صنعتی کاربردهای بسیار فراوانی دارد و بخش زیادی از چالش های نظافتی صنایع را از پیش رو بر می دارد. این دستگاه در مدل های الکتریکی تک فاز و سه فاز و مدل های بنزینی و دیزلی قابل ارائه می باشد که هر یک دارای ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی هستند. هم چنین به دسته آب سرد و آب گرم تقسیم بندی می شوند که انواع آب گرم برای شستشوی آلودگی های چرب و روغنی به کار می روند. هر کارواش صنعتی دو مولفه اصلی با عنوان های فشار و دبی (نرخ جریان) دارد که بیانگر رده و کارایی دستگاه هستند. هر چه فشار واترجت بیشتر باشد از قدرت پاک کنندگی بالاتری برخوردار است و هر چه میزان دبی بالاتر باشد، شستشو با سرعت بیشتری انجام می پذیرد.

انتهای رپرتاژ آگهی/

اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

برچسب منتخب
# عادی سازی روابط ایران و عربستان # عید نوروز # سال 1402 # سال مهار تورم و رشد تولید # دعای روز اول رمضان