بازدید 15991
۲

جانشین فرمانده ناجا: هزینه جرم در کشور پائین است

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه هزینه جرم در کشور ما پایین است گفت: نیروی انتظامی سخنگوی مطالبات مردم از مسئولان است.
کد خبر: ۹۸۱۶۸۵
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۳ 31 May 2020


به گزارش تابناک به نقل از تسنیم، سردار قاسم رضایی امروز در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در گیلان از نظرات ارزشمند اجتماعی و فقهی آیت‌الله فلاحتی تقدیر کرد و اظهار داشت: نیروی انتظامی نقش بسیار مؤثری در تأمین امنیت جامعه و نظام را برعهده دارد و نیروهای ما با تلاش شبانه‌روزی امنیت جامعه را تامین می‌کنند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه نیروی انتظامی برآمده از دل جامعه و مردم است بیان کرد: مردم برای رفع مشکلات خود به نیروی انتظامی مراجعه می‌کنند از این رو در راستای عمل به وظایف ذاتی خود مطالبات و خواسته‌های مردم را به دستگاه‌های مختلف می‌رسانیم.

وی با اشاره به رضایتمندی مردم از عملکرد نیروی انتظامی تصریح کرد: نیروی انتظامی با بهره‌گیری از تجربیات گذشته در گام دوم انقلاب به‌عنوان سخنگوی مطالبات مردم مشکلات جامعه را به مسئولان می‌‌رساند و با تمام توان برای حل معضلات گام برمی‌داریم.

سردار رضایی علت رشد تصاعدی جرم در کشور را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: هزینه وقوع جرم در کشور ما پایین است و از این رو توان بازدارندگی ندارد و رشد جرم به‌صورت تصاعدی بالا می‌رود.

جانشین فرمانده ناجا از نمایندگان مجلس یازدهم خواست که جهت تحقق خواسته‌های مردم، مطالبات آنها را از نیروی انتظامی استعلام کرده و در صدد پیگیری و رفع آن باشند افزود: برای تحقق اهداف و عمل به وظایف تعیین شده دست کمک به سوی علمای بزرگ دراز می‌کنیم.

وی با بیان اینکه تأمین امنیت اخلاقی در جامعه یکی از وظایف اصلی نیروی انتظامی است گفت: از بین بردن بستر گناه در سواحل نیازمند استفاده درست از این موهبت الهی است و نیروی انتظامی در راستای عمل به وظایف و تکالیف خود درصدد آن است که جرم اخلاقی در جامعه کاهش یابد.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۶
انتشار یافته: ۲
حتما هینطوره و هزینه جرم در کشور پایینه و گرنه سقف اختلاس ها به بیش از 15000میلیارد نمیرسید.

دوما ب توجه به حدود اختیارات و تکالیف قانونی- لطفا مستند سخنگویی مردم توسط ناجا را ارائه بفرماید.
و عفی عنه
کاملا درست است هزینه جرم برای مجرمان در کشورپایین است
چرا چون پلیس دستگیر می کند و آن یکی قوه با اقتدار تمام آزاد می کند!!!
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # عبدالعلی قوام # ارتحال امام خمینی
آخرین اخبار
وب گردی