بازدید 3769
کد خبر: ۹۷۰۹۴۳
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۸ 08 April 2020

سرپرست معاونت حمل ونقل ترافیک از احتمال از سرگیری اجرای طرح‌های ترافیکی از شنبه و مدیر واحد ساماندهی طرح ترافیک، از تمدید مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران تا پایان فروردین خبر دادند.

به گزارش میزان، سرپرست معاونت حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران از احتمال از سرگیری اجرای طرح‌های ترافیکی از شنبه ۲۳ فروردین ماه و مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح ترافیک، از تمدید مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران تا پایان فروردین ماه خبر دادند.

احتمال از سرگیری اجرای طرح ترافیک از شنبه

یوسف حجت سرپرست معاونت حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران، در مورد وضعیت اجرای طرح‌های ترافیکی از آغاز هفته جدید گفت: تصمیم گیری در مورد نحوه اجرای طرح‌های ترافیکی می‌بایست در جلسه شورای ترافیک مطرح شود.

وی با بیان اینکه در یک هفته جاری که طرح‌های ترافیکی اجرایی نمی‌شد، شاهد افزایش تردد در شهر بودیم گفت: نظر ما این است که عدم اجرای طرح‌های ترافیکی در پایتخت موجب تشویق مردم به بیرون آمدن از خانه می‌کند، اما این نظر ما است و باید نظرات کارشناسی پلیس و سایر دستگاه‌های اجرایی در این زمینه اخذ شود، اما احتمال دارد در صورت نظر مثبت سایر دستگاه‌های دخیل طرح‌های ترافیکی در پایتخت از ۲۳ فرودین ماه اجرایی شود.

تمدید مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران تا ٣١ فروردین

عمار سعیدیان فر با اعلام خبر تمدید مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاری گفت: با توجه به شرایط به وجود آمده و نظر به اینکه بسیاری از خبرنگاران در شرایط موجود (شیوع ویروس کرونا) دورکار شده اند و نتوانسته اند برای دریافت معرفی نامه و مدارک مورد نیاز خود به محل کار، مراجعه کنند، درخواست زمان بیشتری برای ثبت نام داشتند، از این رو خبرنگاران تا پایان ٣١ فروردین ماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک خبرنگاری خود در سامانه "تهران من" اقدام کنند.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح ترافیک گفت: تاکنون حدود پنج هزار خبرنگار برای دریافت طرح ترافیک و کارت بلیط، در سامانه تهران من، ثبت نام کرده اند.

سعیدیان فر بار دیگر تاکید کرد: خبرنگاران متقاضی کارت بلیط مترو نیز، دقت داشته باشند که باید در سامانه تهران من در مهلت تعیین شده (٣١ فروردین ماه) ثبت نام کنند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
نحوه برگزاری امتحانات مدارس 1399 1400 فطریه نشست وین انتخابات 1400 عید فطر