بازدید 31884

نصب فضاهای جداکننده راننده در تاکسی‌های پایتخت

مدیرعامل سازمان تاکسی رانی شهر تهران از آغاز فضاهای جداکننده در تاکسی‌ها خبر داد.
کد خبر: ۹۷۰۸۷۶
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶ 08 April 2020

به گزارش «تابناک»، علیرضا قنادان در گفت وگو با ایسنا، با اعلام خبر اجرای طرح فاصله گذاری در تاکسی‌های پایتخت گفت: در راستای حفظ سلامت مسافران و رانندگان تاکسی از روز گذشته اقدام به نصب طلق‌هایی برای ایجاد فاصله میان رانندگان و مسافران کردیم.

وی با بیان اینکه این طرح در سایر کشورها نیز در حال انجام است، گفت: ما نیز با کمک تولیدکنندگان داخلی اقدام به طراحی و نصب این جداکننده‌ها در تاکسی کردیم.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه در مرحله اول این جداکننده‌ها بروی 3000 دستگاه تاکسی نصب می‌شود، گفت: این طرح در خطوط پرتقاضا اجرایی می‌شود و بعد از آن این طرح در مابقی تاکسی‌ها نیز اجرایی می شود.

قنادان با تاکید بر اینکه این فضاهای جداکننده برای همه نوع تاکسی اعم از ون، پژو و... طراحی شده است؛ گفت: جنس این طلق‌ها بگونه‌ای است که ماندگاری بالایی دارد و رانندگان می‌بایست تا زمانی که ریسک بیماری کرونا بالا است از آنها استفاده کنند اما بعد از عبور از بیماری کرونا، رانندگان خودشان تصمیم می‌گیرند که آیا این طلق‌ها را برداشته یا استفاده کنند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه فضایی برای رد و بدل کردن پول تعبیه شده، اما ترجیح ما پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی است، گفت: از چندی پیش نیز طرح پایش سلامت رانندگان تاکسی آغاز شده است و امید است با اجرای این طرح بتوانیم وضعیت سلامت رانندگان را بسنجیم.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۲
انتشار یافته: ۱۱
ویروسی که چندین ساعت زنده در هواست این دکور بازی ها چیست یا ویروس کرونا رو نمی شناسید یا ...
برای شروع خوبه
یه فکری به حال پول نقدم بکنن عالیه
کار خوبی هست. همین کار رو در صندلی عقب هم انجام بدید وقتی قراره صندلی عقب فقط دو نفر سوار شوند این کار برای صندلی عقب هم انجام شدنی هست
لامصب عجب آب بندی کرده بگو سر سوزن راه در رو گذاشته نذاشته. البته در همین حد که دنده و ترمز دستی سمت شاگرد نمونده خودش کلی ارزش داره. چون از اینا بعید نبود یه جوری عایق کنن که کشیدن ترمز دستی و عوض کردن دنده بیفته گردن مسافر
براي مسافرا پس چي
رد و بدل پول یعنی کل این کاری که انجام دادین الکیه
طرح جالبیه
آفرین.
آخرشه!!! پول رو چطوری میگیره؟ لابد صلواتیه
لامصب یعنی انیشتین هم فکرش به این روغن بنفشه و این لایه کاری نمیرفت
این احتمالا راننده رو حفظ کنه مسافرا چی؟
خیلی از مسافرکش ها تاکسی نیستند اونا چی؟
رد و بدل کردن پول اگه طرف از اپلیکیشن استفاده نکنه چی؟
تقلا کردن بی خودیه این کارا
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو