بازدید 3894

برانکو ادعای انصاریفرد و ماجرای تیم ملی را دروغ خواند

کد خبر: ۹۶۶۵۸۶
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴ 18 March 2020

سرمربی سابق پرسپولیس نسبت به صحبت‌های مدیرعامل مستعفی این باشگاه واکنش نشان داد و مدعی شد هیچ بحثی درباره تیم ملی با انصاریفرد نداشته است.

به گزارش تابناک ورزشی، بعد از جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس این مربی اکنون به دنبال طرح شکایت خود از این باشگاه برای دریافت مطالبات خود است. با این حال در آخرین صحبتی که محمدحسن انصاریفرد داشته، مدعی شد که وزیر به او برای مذاکره با برانکو در خصوص تیم ملی وظیفه محول کرده بود.

برانکو در این خصوص به خبرنگاران گفت: ابتدا باید بزرگترین آرزوی خودم را برای کشوری که قلبا دوست دارم داشته باشم. من کاملا به مردم ایران ایمان دارم و مطمئن هستم که آن‌ها قادر خواهند بود از این شرایط خارج شوند. همه کشور‌ها درگیر ویروس کرونا هستند و من آرزو می‌کنم مردم ایران بتوانند با قدرت و روحیه بالا از این شرایط عبور کنند.

سرمربی سابق پرسپولیس درباره صحبت‌های انصاریفرد که مدعی مذاکره برای تیم ملی شده بود نیز گفت: نه، نه، به هیچ وجه من صحبتی با هیچ کس از پرسپولیس درباره تیم ملی نداشتم. ما چندین جلسه داشتیم و اصلا آقای انصاریفرد هم در هیچ کدام حاضر نبود. یکی از جلسات ما (وکیل من) در ترکیه بود که حتی با هزینه شخصی خودم انجام شد. تمام مذاکرات من با مدیران و نمایندگان باشگاه پرسپولیس در خصوص مطالبات و شیوه توافق در زمینه قراردادم با پرسپولیس بود و هیچ کلمه‌ای از تیم ملی به میان نیامد. من نمی‌دانم چرا این بحث مطرح شده است. بحث حضورم در تیم ملی وجود داشت، اما اینکه نمایندگان پرسپولیس بخواهند آن را دنبال کنند به نظرم و به شکل حرفه‌ای در کلاس هیچ کدام از ما نبود. من با پرسپولیس تنها در خصوص مطالباتم بحث داشتم و آن را دنبال کردیم.

سرمربی حال حاضر عمان درباره وضعیت پرونده‌اش نیز گفت: باشگاه در جریان امور تمام مسائل است. آن‌ها می‌دانند شرایط به چه شکل بوده است و قبلا هم گفتم از طریق وکیلم پیگیر هستم. من بالاترین احترام خودم را برای هواداران پرسپولیس قائل هستم. چیزی که باعث شد چندین ماه از قرارداد مربوط به فصل پایانی‌ام را دریافت نکنم و با احساس مسوولیت کار را دنبال کردیم. من می‌توانستم در خصوص قرارداد برای باقی مانده قرارداد هم خسارت بگیرم، اما چیزی که مرا به این تیم و هوادارانش و به طور کلی مردم ایران وصل می‌کرد مانع از این شد. امیدوارم در پایان مردم ایران با قدرت و روحیه‌ای که دارند از پس این بیماری هم بربیایند و آرزوی سلامتی برای تک تک آن‌ها خواهم داشت.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم