بازدید 2789
سخنگوی ستاد تنظیم بازار خبر داد:

ضرورت رعایت ضوابط بهداشتی در نانوایی‌ها

کد خبر: ۹۶۵۹۱۳
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۸ 14 March 2020

سخنگوی ستاد تنظیم بازار گفت: اتحادیه‌های نانوایی نسبت به اطلاع رسانی ضوابط بهداشتی به نانوایی‌ها، الصاق این ضوابط و رعایت اجباری موارد مدنظر در محل نانوایی ها اقدام کنند.

به گزارش مهر به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، محمدرضا کلامی در جلسه ستاد تنظیم بازار، گفت: رعایت اصول بهداشتی در نانوایی‌ها با توجه به دغدغه‌های مردم در این روزها ونگرانی آنها از شیوع بیماری کرونا ضرورت دارد.

وی در ادامه افزود: ماسک و شوینده و ضدعفونی مورد نیاز خبازی‌ها و نانوایی‌ها باید تأمین شود و در این راستا اتحادیه‌ها همکاری‌ها و هماهنگی‌های لازم را با مسئولین وزارت بهداشت به عمل آورند.

گفتنی است؛ بازرس ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز در این جلسه با اشاره به تدابیر اتخاذ شده در راستای تأمین اقلام اساسی در سطح کشور، گفت: تأمین اقلام بهداشتی برای خبازی‌ها جزو اولویت‌ها به شمار می می آید و اتحادیه‌های این رسته شغلی در سطح کشور باید این مهم را در دستور کار ویژه خود قرار دهند.

جواد کلاهدوزان تصریح کرد: همه ظرفیت‌های تولیدی، صنفی و صنعتی کشور برای تأمین اقلام بهداشتی مرتبط با کرونا فعال شده است و وزارت صمت تمام توان خود را برای پشتیبانی کامل وزارت بهداشت در مفابله با این بیماری به کار بسته است.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم