بازدید 2947

ممنوعیت برپایی چادر در فضاهای باز

کد خبر: ۹۶۴۳۳۵
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۲ 07 March 2020

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران گفت: عید امسال در تمامی کشور ادارات دولتی که مهمانسرا یا زائرسرا دارند پذیرش مسافر نداشته باشند و چادرهای اسکان در پارک‌ها و فضاهای دیگر برپا نخواهد شد.

به گزارش فارس،‌ پرهام جانفشان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران درباره اعتبار پروانه دفاتر خدمات مسافرتی تا فروردین ماه اظهار داشت: به دلیل اینکه خیلی از شرکت‌های خدمات مسافرتی نیاز به تمدید مجوزها داشتند و به دلیل شرایط پیش آمده ناشی از بیماری کرونا مطابق دستور دولت نسبت به کاهش مراجعات مردم و اقدامات لازم به صورت دورکاری این تصمیم گرفته شد تا پایان فروردین‌ ماه اعتبار پروانه دفاتر خدمات مسافرتی تمدید شود.

وی افزود: البته افرادی که اعتبارنامه‌شان مهلتش تا آن موقع به پایان می‌رسد باید مدارک لازم را در سایت ارائه بدهند و گواهی فیزیکی آنها پایان فروردین ماه ارائه خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران درباره اقدامات صورت گرفته در خصوص شیوع بیماری کرونا اظهار داشت: ما تابع تصمیمات ستاد کرونا هستیم و تا این لحظه خیلی از استان‌های کشور ورود مسافر را ممنوع اعلام کردند ولی هنوز چنین تصمیمی در خصوص استان تهران گرفته نشده است.

جانفشان خاطرنشان کرد: دستورالعملی را وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران که به عنوان رئیس گردشگری ستاد مبارزه با کرونا محسوب می‌شود ارسال کرده است که در عید امسال در تمامی کشور ادارات دولتی که مهمانسرا یا زائرسرا دارند پذیرش مسافر نداشته باشند و چادرهای اسکان در پارک‌ها و فضاهای دیگر برپا نخواهد شد و از برپایی چادر در پارک‌ها و فضاهای باز برای اسکان جلوگیری خواهد شد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم