بازدید 8200

افشای راز قتل زن ساوجی با دستگیری همسرش

کد خبر: ۹۵۹۲۰۲
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱ 15 February 2020

مردی که به علت برخی اختلافات خانوادگی، همسرش را به قتل رسانیده بود، در عملیات کارآگاهان پلیس شهرستان ساوه دستگیر شد.

به گزارش ایسنا، براساس اعلام پلیس، سرهنگ "علی اکبر عیسی آبادی" فرمانده انتظامی شهرستان ساوه در اینباره گفت: در روزهای پایانی آذرماه امسال گزارشی از وقوع یک مورد خودکشی در منزلی مسکونی در یکی از محله های شهرستان به مرکز فوریت های پلیس 110 اعلام شد و بلافاصله تیمی از کارآگاهان پلیس شهرستان برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: بررسی های مقدماتی صحنه این مرگ نشان از خودکشی خانمی 29 ساله داشت که با توجه به ظن کارآگاهان پلیس، تحقیقات تخصصی برای بررسی موضوع آغاز شد.

این مقام انتظامی اضافه کرد: در اقدامات کارشناسی پلیس مشخص شد که این فرد به قتل رسیده است و با آغاز بازجویی از بستگان این فرد، ظن کارآگاهان به همسر این فرد که در زندان به سر می برد، بیشتر شد.

سرهنگ عیسی آبادی ادامه داد: با تکمیل تحقیقات اسناد و مدارک لازم از ارتکاب قتل توسط همسر مقتول به دست آمد و با هماهنگی مرجع قضائی این فرد دستگیر شد.

وی خاطرنشان کرد: در بازجویی های انجام شده، فرد دستگیر شده به ارتکاب قتل همسرش در دوران مرخصی از زندان به علت برخی اختلافات خانوادگی اعتراف کرد که در این خصوص پرونده ای تشکیل و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی ارسال شد.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات ریاست جمهوری # انتخابات # رفح # حج