بازدید 15572
شمخانی:

جنگ هیبریدی آمریکا علیه ایران محکوم به شکست است

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: ملت ایران جنگ هیبریدی و شاخه ادراکی آن را به شکست خواهد کشاند و مثلث عبری، عربی، غربی در این کارزار نیز، چون گذشته، شکست خواهد خورد.
کد خبر: ۹۵۷۴۵۰
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۰ 07 February 2020
به گزارش تابناک به نقل از فارس، دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی در آستانه ۱۹ بهمن روز نیروی هوایی در مراسم یادبود شهید جاوید الاثر سرلشکر خلبان محمد رضا آذرفر که در فرهنگستان هنر تهران برگزار شد؛ طی سخنانی با تشریح ابعاد توطئه‌های متعددی که از سوی آمریکا علیه ایران در جریان است، گفت: جنگ هیبریدی آمریکا بر علیه ایران که با هدف تسلیم سازی و فروپاشی دنبال می‌شود با دانش، علم، مسئولیت پذیری، هوشیاری، آمادگی و انسجام ملی محکوم به شکست است.

شمخانی افزود: جنگ ادراکی بعنوان یکی از ابعاد جنگ هیبریدی درصدد القاء این پیام است که آنگونه فکر کن و رفتار کن که من دیکته می‌کنم.

وی، کوچک و نادیده گرفتن واقعیت، قلب آن، بزرگنمایی تهدیدات موهوم و جا اندازی آن بعنوان واقعیت را از دیگر شگرد‌های جنگ ادراکی برشمرد.

شمخانی با بیان اینکه ورود به هر میدانی نیازمند شناخت کامل از محیط و مجهز بودن به ابزار آن میدان است و ورود به بستر اصلی جنگ ادراکی بدون آمادگی منجر به خسارت‌های جبران ناپذیر می‌شود، افزود: فضای مجازی و رسانه که عناصر واسط بین پدیده و مخاطب است میدان نبرد قتل عام کنونی و ابزار به تسلیم کشاندن ملت‌ها است.

وی خاطر نشان کرد: صدام و حامیانش با تصور عدم آمادگی نیرو‌های مسلح کشور و برای فروپاشی ایران، جنگ را تحمیل کردند و ملت ایران و نیرو‌های مسلح با انسجام و رهبری امام اثبات کردند که عاقبت متوهمین شکست و مرگ است.

دبیر شورای عالی امنیت ملی تصریح کرد: ملت ایران با تاسی به تدابیر مقام معظم رهبری و راه و منش شهیدان، جنگ هیبریدی و شاخه ادراکی آن را به شکست خواهد کشاند و بدون شک مثلث عبری، عربی، غربی در این کارزار نیز، چون گذشته، مجددا شکست خواهند خورد.

شمخانی گفت: همه ما وظیفه داریم، چون شهید آذرفر‌ها که متناسب با جنگ تحمیلی هشت ساله لباس رزم بر تن کردند؛ با اندیشه و ابزار متناسب، به مقابله با جنگ هیبریدی دشمن برخیزیم.

نماینده مقام معظم رهبری در پایان تصریح کرد: با بهره گیری از پشتوانه‌های تمدنی، دینی و انقلابی و فعال سازی ظرفیت‌های عمیق و نهفته خویش قادر خواهیم بود بر تهدیدات نوین نیز غلبه کنیم و مسیر پیشرفت و تعالی نظام اسلامی را با اقتدار ادامه دهیم.
سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # پردیس افکاری # مجلس خبرگان
وب گردی