بازدید 15329
۸

سهمیه بنزین اسنپ و تپسی قطعی شده است

مشاور رئیس اتاق اصناف ایران گفت: تاکسی‌های اینترنتی بر اساس میزان پیمایشی که دارند، ما به التفاوت افزایش قیمت بنزین با بنزین سهمیه‌ای به حساب آن‌ها واریز می‌شود.
کد خبر: ۹۳۸۲۸۰
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲ 19 November 2019

مشاور رئیس اتاق اصناف ایران گفت: تاکسی‌های اینترنتی بر اساس میزان پیمایشی که دارند، ما به التفاوت افزایش قیمت بنزین با بنزین سهمیه‌ای به حساب آن‌ها واریز می‌شود.

به گزارش «تابناک»، علی عوض‌پور در گفتگو با تسنیم با بیان اینکه کارگروه تنظیم بازار در روز‌های اخیر به صورت روزانه جلسه دارد اظهار کرد: در این جلسه دستگاه‌های مختلف اعلام کردند که کالا‌های مورد نیاز مردم را تامین کرده اند و هیچ مشکلی در رابطه با تامین و توزیعکالا‌ها در کشور وجود ندارد.

وی با بیان اینکه سیاست‌هایی برای تسهیل شرایط حمل و نقل در نظر گرفته شده است افزود: مشکل خاصی برای تامین و توزیع کالا وجود ندارد به همین منظور افزایش قیمتی نیز در نرخ کالا و خدمات نخواهیم داشت.
مشاور رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه بازرسی در بازار بعد از افزایش قیمت بنزین افزایش می‌یابد ادامه داد: در جلسات تنظیم بازار نیز تاکید شده است که با هیچ مصوبه تنظیم بازاری موافقت نمی‌شود.

وی تصریح کرد: بعد از افزایش قیمت بنزین اتاق اصناف همراه با سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت و خود تشکل‌های صنفی، نظارت‌ها را بر بازار افزایش می‌دهد.

عوض‌پور گفت: بر اساس پیشنهاد اتاق اصناف ایران، سهیمه بنزین تاکسی تلفنی‌ها نیز اختصاص یافته است و مورد تایید کمیته سه نفره با حضور نمایندگان وزارت نفت، وزارت کشور و سازمان برنامه و بودجه قرار گرفت.

وی افزود: تاکسی‌های اینترنتی نیز بر اساس میزان پیمایشی که دارند ما به التفاوت افزایش قیمت بنزین با بنزین سهمیه‌ای به حساب آن‌ها واریز می‌شود.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۲
انتشار یافته: ۸
همه این داستانها مثل گول زدن بچه هاست
بعد از چند ماه فراموش میشه و گرانی استخون مردم را میشکنه و آقایان دوباره به چپاول مشغول میشن
حالا ببین
به خاطر قطعی اینترنت مردم و کشور از کار و زندگی افتادند ....
چرا حرف بیهوده و بدون مبنا می زنید
تاکسی که ماهانه تا 1000 لیتر مصرف دارد واکنون شما مثلا 400 لیتر بهش سهمیه می دید و اون 400 لیتر هم 50 درصد افزایش یافته مگر میتونه افزایش قیمت نده
میوه فروشی که همیشه یه وانت کرایه می کرد و حالا باید هزینه بیشتری بده یقینا میوه اش را گرون میکنه
سرویس بچه مدرسه ای ها یقینا کرایه اش را گرون میکنه
و...........
گرانی در راه است حتی اگر شما قسم هم بخورید گرانی در راه است
دروغ و ریا بیداد می کند در همه جای کشور
ما مردم ایران عاشق کارگروه تنظیم بازار هستیم. عملا هیچی کاری از دستش بر نمیاد فقط حرف میزنه
دیگه این مردم بچه نیستن گول بخورن
پس چرا اسنپ قيمتهايشان را افزايش دادن؟
اینطوری آمار راننده ها رو درمیارن و فردا ازشون مالیات درخواست میکنن...
برچسب منتخب
# قره باغ # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022