بازدید 3538

حذف فولاد درپنالتی ها مقابل فجرسپاسی در جام حذفی

در ضربات پنالتی لوسیانو پریرا، عارف آغاسی و میثم دورقی برای فولاد پنالتی‌های شان را از دست دادند. همچنین ایوب کلانتری و احمدی برای فجر پنالتی‌های شان را هدر دادند.
کد خبر: ۹۲۶۸۳۴
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۵ 30 September 2019

تیم فوتبال فجرسپاسی توانست با برتری برابر نماینده خوزستان، جواز حضور در مرحله یک هشتم نهایی را بگیرد.

به گزارش تابناک ورزشی، دو تیم فجرسپاسی و فولاد خوزستان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی از ساعت ۱۵ در ورزشگاه پارس شیراز به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان وقت قانونی با تساوی ۲ بر ۲ خاتمه یافت. پس از این تلاش‌های دو تیم در وقت اضافه نتیجه نداشت و در پنالتی تیم فوتبال فجرسپاسی موفق شد با نتیجه ۳ بر ۲ برنده شود و به یک هشتم صعود کند.

در این دیدار ابتدا امیرحسین باقرپور در دقیقه ۲۵ فولاد را پیش انداخت، اما یک دقیقه بعد محمدحسین کریم‌زاده بازی را به تساوی کشاند. پس از آن دوباره فولاد توسط حسن بیت سعید در دقیقه ۳۵ جلو افتاد، اما این پایان کار نبود و میلاد غریبی در دقیقه ۵۵ باز هم بازی را به تساوی کشاند.

در ضربات پنالتی لوسیانو پریرا، عارف آغاسی و میثم دورقی برای فولاد پنالتی‌های شان را از دست دادند. همچنین ایوب کلانتری و احمدی برای فجر پنالتی‌های شان را هدر دادند. در دیگر دیدار‌های امروز، پرسپولیس با گل دقیقه ۱۰۰ وحید امیری ماشین سازی را شکست داد.

دیدار تیم‌های فجر سپاسی و شهرداری تبریز لیگ دسته یک فوتبال

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # مجلس خبرگان
آخرین اخبار
وب گردی