بازدید 3451
تمدید قرارداد آموزش و پرورش و بیمه معلم برای ششمین سال متوالی
کد خبر: ۹۲۵۶۵۸
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲ 24 September 2019

قرارداد آموزش و پرورش با شرکت بیمه معلم در راستای پوشش بیمه‌ای بیش از ۱۴ میلیون دانش آموز و فرهنگی در سراسر کشور برای ششمین سال متوالی و در پی رضایت آموزش و پرورش از این شرکت بیمه‌ای تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه معلم، عباس معینی معاونت فنی بیمه اشخاص بیمه معلم ضمن اعلام این خبر گفت: تمدید این قرارداد در پی رضایت وزارت آموزش و پرورش از پوشش بیمه‌ای دانش آموزان سراسر کشور و اقشار فرهنگی صورت پذیرفت و در این جهت خدمت گذاری بیمه معلم در سال ۹۸ نیز به جامعه بزرگ فرهنگیان تداوم خواهد بخشید.

وی با بیان اینکه رضایت بیمه گذار از بیمه گر مهم‌ترین عامل تمدید قرارداد‌های بیمه‌ای محسوب می‌شود، گفت: بازخورد‌های مطلوب ادارات گسترده آموزش و پرورش از خدمات بیمه معلم به دلیل سرویس دهی مطلوب در استان‌های مختلف کشور، مهمترین عامل تصمیم گیری وزارت آموزش و پرورش در تداوم این قرارداد بود.

عباس معینی با اشاره به افزایش برخی تعهدات بیمه معلم در سال جدید گفت: در سال جدید با عنایت به تصمیمات بیمه گذار و تعاملاتی که با شرکت بیمه معلم صورت گرفت و با توجه به افزایش هزینه‌های بیمارستانی مقرر شد در میزان تعهدات، بازبینی صورت گیرد.

بر اساس تعاملات دو جانبه، معاونت فنی بیمه اشخاص بیمه معلم تصریح کرد: غرامت فوت ناشی از حادثه که سال قبل ۷۰ میلیون ریال بوده به ۱۰۰ میلیون ریال ارتقا یافته است.
در مباحث درمانی هزینه درمانی ناشی از حادثه که در سال گذشته ۱۵ میلیون ریال بوده در سال جاری به رقم ۲۰ میلیون ریال افزایش یافته است.
بر همین اساس هزینه اعمال جراحی بیمارستانی که سال قبل هفت میلیون و ۵۰۰ هزار ریال بوده امسال به ۲۰ میلیون ریال افزایش یافته است.

به گفته معاونت فنی بیمه اشخاص بیمه معلم، عمده‌ترین تغییرات در این سه بخش صورت گرفته و در سایر زمینه‌ها تغییرات محسوسی ایجاد نشده است.

عباس معینی معاونت فنی بیمه اشخاص بیمه معلم در ادامه به اطلاع رسانی‌های این شرکت به بیمه گذاران برای آشنایی با حقوق و مفاد قرارداد اشاره کرد و گفت: در نشریات و جراید وزارتخانه و بروشور‌های توزیعی در ادارات اموزش و پرورش، تلاش می‌کنیم بیمه شدگان هر چه بیشتر به حقوق خود واقف شوند.

در این جهت امسال هم در قالب اطلاع رسانی‌های گسترده در مدارس در خصوص شرایط قرارداد و چگونگی دریافت خسارت و ... فعالیت‌های جدیدی را در دستور کار قرار داده ایم و برای تک تک دانش اموزان کارت شناسایی منتشر می‌کنیم.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
ونزوئلا فطریه غیزانیه نفت ونزوئلا صدیقه کیانفر دریای کارائیب قتل رومینا اشرفی
آخرین اخبار