بازدید 4812
گزارش

کار برگشت روزبه چشمی به استقلال تمام شد

شایعاتی در مورد پیوستن این بازیکن به تراکتور مطرح شد که فتحی بعد از اعلام خبر بازگشت وی به استقلال عملا خبر تراکتوری شدن چشمی را تکذیب کرد. باید منتظر ماند و دید قرارداد کتبی طرفین چه زمانی امضا می شود؟
کد خبر: ۹۲۱۷۱۷
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸ 03 September 2019

مدافع فصل گذشته استقلال که مدتها دنبال انتقال به یک تیم اروپایی بود، سرانجام بعد از نداشتن یک مشتری مطلوب از قاره سبز، به ناچار طی چند روز آینده به این تیم بازخواهد گشت.

به گزارش تابناک ورزشی، در حالی که گفته می شد چشمی به تراکتور نزدیک شده است، اما با اعلام امیر حسین فتحی مذاکرات با روزبه به صورت جدی از طریق مدیر برنامه این بازیکن صورت گرفته و این بازیکن طی روز‌های آتی به جمع آبی پوشان اضافه خواهد شد.

فتحی با اعلام این خبر گفت: با چشمی و مدیر برنامه هایش مذاکرات خوبی انجام دادم و فکر می‌کنم مانعی برای حضور چشمی به استقلال وجود نداشته باشد. این بازیکن با درخواست استراماچونی به تیم استقلال بازخواهد گشت.

پیش از این پیراهن چشمی برای این بازیکن توسط باشگاه حفظ شد و سیاوش یزدانی شماره این بازیکن را به باشگاه تحویل داد. طی روز‌های گذشته شایعاتی در مورد پیوستن این بازیکن به تراکتور مطرح شد که فتحی بعد از اعلام خبر بازگشت وی به استقلال عملا خبر تراکتوری شدن چشمی را تکذیب کرد. باید منتظر ماند و دید قرارداد کتبی طرفین چه زمانی امضا می شود؟

کار برگشت روزبه چشمی به استقلال تمام شد

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم