بازدید 27126
در پی اعطای نشان ذوالفقار به فرمانده نیروی قدس سپاه صورت گرفت؛

پیام تبریک فرماندهان ارتش به سرلشکر سلیمانی

کد خبر: ۸۸۵۰۶۳
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۶ 11 March 2019

فرمانده کل، رئیس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش دریافت نشان ذوالفقار را به سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی تبریک گفتند.

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران طی پیامی اعطای نشان ذوالفقار از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرماندهی معظم کل قوا، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) به سردار سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی را، به وی تبریک گفت و آن را نشانه لیاقت و شایستگی آن سردار سرافراز سپاه اسلام دانست.

در پیام سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند سردار سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی

فرمانده محترم نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

ضمن ارج نهادن به همت و دلیرمردی رزمندگان غیور جبهه مقاومت و خلق حماسه‌ای تا ابد ماندگار در تاریخِ سرافرازی و عزت مسلمین و مستضعفین جهان که منجر به حفظ قلمرو امت اسلامی در برابر استکبار شد؛ اِعطای نشان ذوالفقار از سوی فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) را به جناب‌عالی، فرماندهان و رزمندگان نیروی قدس، مجموعه ولایت‌مدار و جان برکف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت تبریک گفته و آن را نشانِ لیاقت جناب‌عالی و رضایت فرمانده و مقتدای‌مان حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مد ظله العالی) می دانم.

از خداوند متعال تداوم توفیق و سربلندی شما و کارکنان غیور و ولایی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در پناه ایزد منان و در پرتو توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) مسئلت می‌نمایم.

امیر دریادار سیاری رئیس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش و حجت‌الاسلام و المسلمین محمد حسنی نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش نیز با صدور پیام‌هایی جداگانه، دریافت نشان ذوالفقار را به فرمانده نیروی قدس سپاه تبریک گفتند.»

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# قره باغ # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022