بازدید 4314
۱

بیانیه تند باشگاه فولاد خوزستان علیه علی دایی

کد خبر: ۸۸۴۲۵۲
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶ 09 March 2019

باشگاه فولاد خوزستان به حواشی دیدار این‌تیم و سایپا واکنش نشان داد و طبق معمول این روزهای فولاد ایران بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، در بیانیه باشگاه فولاد خوزستان درباره اتفاقات بازی با سایپا آمده است: «متأسفانه در جریان دیدار تیم‌های سایپا و فولاد خوزستان از هفته بیست و یکم لیگ برتر شاهد آن بودیم که علی دایی، سرمربی تیم سایپا و دیگر عوامل این تیم پس از این دیدار به صورت گروهی سخنانی نامربوط در خصوص آقای افشین قطبی سرمربی محترم تیم فولاد خوزستان به زبان آورده اند که با فرهنگ ایرانی-اسلامی و ذات ورزش به هیچ وجه همخوانی ندارد.

با توجه به لزوم احترام متقابل ورزشکاران و کادرهای فنی و سرپرستی تیم‌ها به رقبا، باشگاه فولاد خوزستان و هواداران بیشمار آن ضمن تقبیح رفتار نامناسب کادر فنی و عوامل تیم سایپا و بی احترامی به عوامل تیم میهمان خواهان برخورد مناسب دستگاه‌های ذیربط با افراد دخیل در به وجود آوردن فضای غیرورزشی و غیرحرفه‌ای می‌باشند.

لذا نظر به اینکه باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان با سرمایه گذاری کلان بر مقوله فرهنگ حرفه ای و باشگاهی آکادمیک در کلیه رده‌های سنی فوتبال سالیان سال است که فعالیت می‌نماید، اکیداً نسبت به رواج فرهنگ غیر ورزشی در فوتبال کشور مخالف بوده و ترویج آن را شدیداً تقبیح می‌نماید.»

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
هر جا سخن از بدخلاقی هست نام اسطور علی دایی در آنجا می درخشد
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # مجلس خبرگان
وب گردی