بازدید 4982

داماد ترامپ اطلاعات جدید از معامله قرن ارائه می‌دهد

کد خبر: ۸۷۶۳۳۱
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۹ 06 February 2019

در حالی که رئیس‌جمهوری آمریکا رونمایی از طرح موسوم به معامله قرن را تا بعد از انتخابات صهیونیست‌ها به تعویق انداخته، گفته می‌شود که داماد وی اطلاعات جدیدی را در این خصوص ارائه خواهد داد.

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، «جرد کوشنر» مشاور ارشد و داماد رئیس‌جمهوری آمریکا قرار است هفته آینده در جریان نشست ضد ایرانی «ورشو»، اطلاعاتی را در راستای طرح موسوم به «معامله قرن» ارائه کند.

یک مقام کاخ سفید به خبرنگار شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت که کوشنر در جریان کنفرانس لهستان با موضوع غرب آسیا، یک سخنرانی عمومی خواهد داشت و به سوالات درباره طرح «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا موسوم به معامله قرن پاسخ می‌دهد.

به نوشته وبگاه نشریه «آکسیوس» وی هچنین قرار است در نشستی در خصوص مسئله فلسطین به میزبانی «بورگه بِرنده» وزیر خارجه پیشین نروژ در حاشیه کنفرانس ورشو شرکت کند.

البته قرار نیست که کوشنر در این کنفرانس جزئیاتی درباره مفاد طرح ترامپ موسوم به معامله قرن، ارائه کند اما اطلاعات تازه‌ای را درباره وضعیت این طرح و نحوه رونمایی از آن توسط کاخ سفید طی ماه‌های آینده بیان خواهد کرد.

این در حالی است که ترامپ رونمایی از طرح معامله قرن را به دلیل انحلال کابینه رژیم صهیونیستی و برگزاری انتخابات زودهنگام در فلسطین اشغالی در نیمه آوریل ۲۰۱۹، تا بعد از انتخابات به تعویق انداخته است.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # قیام 15 خرداد # ناهید کیانی
وب گردی