بازدید 43555
کد خبر: ۸۵۲۲۴۹
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۸ 17 November 2018

میلیون‌ها بیننده ناگهان در شبکه‌های مجازی با چهره جنون‌آمیز مرد غول‌آسایی روبه‌رو شدند که در صحنه‌هایی هولناک پسربچه‌هایی را در چنگ خود اسیر کرده بود و اعمال وحشیانه‌اش با این کودکان چنان هراسناک و تکان‌دهنده بود که بسیاری از اعضای خانواده‌ها از جمله زنان و دختران تاب تماشای چنین صحنه‌های شنیعی را نداشتند.

به گزارش روزنامه ایران، در پیگیری ماجرا روشن شد سه مرد در شوشتر پسربچه‌ها را می‌ربودند و هنگام تعرض به آنها از صحنه‌های این جنایت سیاه فیلمبرداری می‌کردند.

چهارشنبه گذشته بود که تصویر و فیلم‌های این صحنه‌های تکان‌دهنده از شبکه‌های مجازی پخش شد. صحنه‌ها نشان می‌داد که مرد تنومندی مغرور از وحشیگری‌اش پسربچه‌ای را به چنگ آورده و چشم به دوربین فیلمبرداری دارد.

فیلم‌ها و تصاویر مربوط به این جنایت در عرض چند لحظه فضای مجازی را پر کرد و صحنه‌هایی که اعضای خانواده‌ها را تکان می‌داد. با انتشار این صحنه‌های فجیع اعلام شد که مرد جنایتکار به‌نام احمد تن‌تن و دوستانش با اجرای نقشه‌های سیاهشان، از پسران نوجوان عکس و فیلم می‌گرفتند و برای خانواده‌های کودکان می‌فرستادند و بعد والدین آنها را تهدید می‌کردند که اگر شکایتی صورت گیرد این فیلم‌ها منتشر می‌شود و از آنها انتقام گرفته خواهد شد. ترس و وحشت ساکنان محلات فقیرنشین شوشتر هم باعث شده بود تا از شکایت خود دست بکشند. آنها هراس داشتند که اگر از احمد تن‌تن و همدستانش شکایت کنند او که مردی تبهکار و سابقه‌دار است و توانسته با تأیید مشکل روانی‌اش از زندان آزاد شود دوباره به سراغ قربانیان این جنایت سیاه برود. سرانجام انتشار تصاویر هولناک و تکان‌دهنده این تبهکار با سابقه سبب شد که راز جنایت سیاه او و همدستانش برملا شود و پلیس بلافاصله وارد عمل شد و با تلاش کارآگاهان پلیس فتا پس‌از 6 ساعت جست‌وجو عاملان جنایت دستگیر شدند.

اما این پایان ماجرا نبود، چرا که بعداز دستگیری این سه متهم، افرادی هم در شبکه‌های مجازی اقدام به باز نشر این تصاویر کردند. پس از گذشت یک هفته از این ماجرا و بازداشت متهمان، برخی افراد اقدام به انتشار تصاویر اعمال منافی عفت این افراد کرده‌اند که در این زمینه پلیس فتا هشدار داد با عاملان انتشار این تصاویر در شبکه‌های اجتماعی برخورد قانونی خواهد شد.

حسین پنبه‌دانه‌پور، فرماندار شوشتر درباره انتشار فیلم‌های تجاوز یک مجرم سابقه‌دار در این شهر به چند کودک و نوجوان به ایرنا گفت: زمانی که این فیلم‌ها منتشرشد، هم توزیع‌کننده، هم فیلمبردار و هم مرد تبهکار متجاوز بازداشت شدند و در حال حاضر متهمان در اختیار مقام قضایی قرار گرفته‌اند.

تکذیب تهدید خانواده قربانیان

فرماندار شوشتر گفت: برخی رسانه‌های خارجی مدعی شده‌اند، خانواده‌های کودکان تهدید شده‌اند اما چنین چیزی اصلاً صحت ندارد و دادستان از خانواده‌های این کودکان خواسته‌است، شکایت خود را در مراجع قضایی مطرح کنند که در حال حاضر شکایات‌شان را مطرح کرده‌اند تا به اعمال قانون از سوی قوه قضائیه کمک کنند.وی ادامه داد: ان‌شاءالله قوه قضائیه با اشد مجازات با متهمان برخورد خواهد کرد. ما با جدیت در شورای تأمین پیگیر این ماجرا هستیم، چرا که آبروی شهرستان و استان را به‌مخاطره انداخته‌اند.

پنبه‌دانه‌پور در پاسخ به اینکه چرا این فرد متجاوز با وجود سابقه و حکم سنگینی که دریافت کرده، از زندان آزاد شده و به حال خود رهایش کرده‌بودند،تصریح کرد: البته این موضوع را مسئولان قوه قضائیه با توجه به قانون باید پاسخ دهند اما براساس پیگیری‌هایی که انجام داده‌ام، گفتند این فرد بیماری روانی دارد و طبعاً به‌دلیل تأیید این موضوع آزاد شده است. باید این را در نظر بگیریم که ما در کشور قانون داریم و چیزی فراتر از قانون وجود ندارد و حتماً دوستان‌ما در قوه قضائیه براساس قانون عمل کرده‌اند.دادستان شهرستان شوشتر نیز در تشریح جزئیات جنایات‌ این مرد گفت: در پی انتشار فیلم در فضای مجازی و اطلاع دادستانی از موضوع، فوراً و قبل از شکایت شاکی‌خصوصی دستگاه قضا به موضوع ورود کرد و این فرد دستگیر و با قرار بازداشت موقت، روانه زندان شد.

دادستان شوشتر افزود: تحقیقات تکمیلی در حال انجام است و در مجموع سه نفر در رابطه با این پرونده دستگیر شده‌اند که دو نفرشان به عمل شنیع اقدام می‌کردند و یک نفر هم از آنها هنگام اعمال شنیع فیلمبرداری می‌کرد.موسوی با تأکید بر رسیدگی سریع به این پرونده با توجه به حساسیت موضوع، گفت: برخی از خانواده‌های این نوجوانان در دادسرا حضور یافته‌اند و تاکنون دو خانواده، به طرح شکایت اقدام کرده‌اند.

گشت فضای مجازی

انتشار فیلم‌های مستهجن در فضای مجازی از سوی افراد این ماجرا بی‌شک جرم محسوب می‌شود و پلیس با انتشاردهندگان فیلم‌ها برخورد می‌کند. سرهنگ تورج کاظمی، رئیس پلیس فتای تهران‌بزرگ در این رابطه به خبرنگار «ایران» گفت: قسمتی در پلیس فتا هست که کارشناسان به‌رصد و پایش فضای مجازی می‌پردازند که گشت اینترنتی نام دارد. همکارانم با گشت‌زنی در فضای مجازی هرگونه تخلف یا مورد سوئی را که پیدا کنند ضمن جست‌وجو به شناسایی عاملان نشر و حتی بازنشر دهنده‌ها می‌پردازند و برخورد با این گروه‌ها و افراد انجام می‌گیرد. به‌هرحال کسانی که پس‌از دریافت و مشاهده یک فیلم یا تصویر مستهجن اقدام به انتشار می‌کنند و به اصطلاح آن را بازنشر می‌دهند نیز شناسایی می‌شوند. بعد از شناسایی این موضوع به مراجع قضایی گزارش می‌شود و اگر از سوی مراجع قضایی این اعمال مجرمانه تشخیص داده شود، دستور برخورد با متهمان صادر می‌شود.

کاظمی می‌گوید: فضای مجازی بسیار گسترده است و با اینکه پلیس فتا مدام در حال رصد این فضا است اما گسترده بودن آن باعث می‌شود که بعضی از موارد از دید ما مخفی بماند. این موضوع برای تمامی کشورها و حتی تخصصی‌ترین پلیس‌های فضای مجازی هم صدق می‌کند.

برخی از خانواده‌ها هم از این گله داشتند که چرا به محض انتشار صحنه‌های فیلمبرداری شده در شبکه‌های مجازی پلیس فتا وارد عمل نشده و به شبکه‌های ماهواره‌ای خارج و تلویزیون‌های بیگانه فرصت داده شده صحنه‌های مستهجن تعرض به کودکان را پخش کنند. به‌گفته خانواده‌ها، پلیس فتا می‌باید به‌محض انتشار چنین فیلم‌هایی وارد عمل می‌شد و بسرعت به حذف این صحنه‌های غیر اخلاقی می‌پرداخت.

رهایی مبتلایان به جنون در شهر

به تأیید مسئولان قضایی و پلیس عامل اصلی این جنایت سیاه که پس از ربودن کودکان به آنها به طور وحشیانه‌ای تعرض می‌کرد، مرد جنایتکاری است که مدت‌ها پیش به‌جرم ارتکاب جنایاتی محاکمه شده و پس از محکومیت روانه زندان شده بود اما پزشکان قانونی پس از معاینه این مرد تشخیص داده‌اند وی مبتلا به بیماری روانی است و مسئولان نیز برای جلوگیری از خطراتی که این مرد در زندان برای سایر زندانیان پیش می‌آورد او را از مجازات معاف کرده‌اند و به این ترتیب آزادانه در جامعه‌ رها شده است.آیا حضورش در جامعه و در میان شهروندان چند میلیونی، خطرناک نخواهد بود. تأکید خانواده‌ها بر این نکته است که باید این‌گونه بیماران خطرناک در بیمارستان‌های روانی تحت نظر قرار گیرند نه اینکه همچون خطری متحرک جان مردم شهر را تهدید کنند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۷۱
انتشار یافته: ۴۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
تلگرام و فضای مجازی با گروههای چند ده هزار نفری پر از کلیپ هایی است که آزادانه تجاوز به کودک و خردسال را ترویج می کند.
با ین همه تبلیغات این فجایع اتفاق می افتد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
نه بابا !! اونوقت اگر این جرایم قبلاً نبود چطور در احکام اسلام برایش مجازات تعیین شده ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
تلگرام که فیلتره . شما هم بهتره این فیلم هارو نگاه نکنی . جهت اطلاع همه این جرائم قبلاً هم بوده ولی رسانه ای نمی شده . پرونده های موجود در قوه قضائیه را مطالعه بفرمایید .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
داداش من اگه همین تلگرام نبود این جنایت لو نمی رفت
ناشناس
|
-
|
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
تهدید یعنی چی.با وجود اینکه زنم اگه میفهمیدم چنین چیزی رخ میده خودم دست بکار میشدم و پوست همچین ادمهایی رو میکندم مردهای بی غیرتی که فهمیدن و کاری نکردن.واقعا متاسفم
پاسخ ها
دانا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
خانم محترم الان همه خانمها توی بوق و کرنا کردن که مرد و زن با هم برابرند.پس توی این جور موارد هم صدق میکنه، خودتون برید جانی ها رو سر جاشون بنشونید از مردها انتظار نداشته باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
برخلاف حقوق بشر غربی، در اسلام دارندگان جنون جنسی حکمشان اعدام است و حق حیات در جامعه را ندارند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
چرا همیشه یک طرف این گونه جرایم و آزادی مجرمان قوه قضائیه است .
آرش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
فقط اعدام.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
این جانیه روانی جاش کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خدا لعنتتون کنه
هم وطن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
اين چه حرف مسخره و بي خودي هست .اگر روانيه چرا در جامعه رها شده . چرا ديوانه خانه نفرستادنش . اگر ديوانه است خودشو از پشت بام پايين بيندازه . اگر ديوانه است ..........
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
این نوشته حاوی این مطلب است که "در پی انتشار فیلم در فضای مجازی و اطلاع دادستانی از موضوع، فوراً و قبل از شکایت شاکی‌خصوصی دستگاه قضا به موضوع ورود کرد و این فرد دستگیر و با قرار بازداشت موقت، روانه زندان شد." پس انتشار موضوع منجر به آگاهی دادستان شده است و اگر منتشر نمی شد شاید تعداد این اعمال خیلی بیشتر از این می شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
در کدام کشوری بیمار روانی رو در جامعه رها میکنند؟....همه شهرها پره از این روانیها که در خیابان پرسه میزنند و مردم رو دچار مشگل میکنند.متاسفانه قانون کشور ما....
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
ایران ! دلبندم . همه چیز های باور نکردنی را می توانی در ایران ببینی .
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
اگر روانی بودن فرد هم اثبات بشه اینجور نیست که ولش کنن تو جامعه.ایشون اگه محکوم بوده و تشخیص داده باشن روانیه به جای زندان به تیمارستان منقتل میشه نه اینکه تو جامعه رها بشه و چنین جنایتی رو مرتکب بشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
منتظر اعدام این موجودات هستیم
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
واقعاجای تاسفه ایابفرض بیمارروانی بودن یک بزهکاربایداورادرسطح شهررهاکرد تاچنین جنایات شنیعی راانجام دهد؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
باید این وحشی ها سریعا اعدام شوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
ترس و وحشت ساکنان محلات فقیرنشین شوشتر هم باعث شده بود تا از شکایت خود دست بکشند. آنها هراس داشتند که اگر از احمد تن‌تن و همدستانش شکایت کنند او که مردی تبهکار و سابقه‌دار است و توانسته با تأیید مشکل روانی‌اش از زندان آزاد شود دوباره به سراغ قربانیان این جنایت سیاه برود.

مسئولان نیز برای جلوگیری از خطراتی که این مرد در زندان برای سایر زندانیان پیش می‌آورد او را از مجازات معاف کرده‌اند و به این ترتیب آزادانه در جامعه‌ رها شده است.


چه جالب یعنی هر کی مشکل روانی داشت هر غلطی میتونه بکنه
علی
|
Russian Federation
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
فرض کنیم که این فرد واقعا بیمار روانی است. آیا اینطور بیماری باید آزاد شود و آزادانه در شهر بگردد و هر جنایتی خواست مرتکب شود وبعد پلیس وارد ماجرا شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
واقعا ترسناک است همچین افرادی آزاد در بین مردم هستند.
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
باتوجه احکام شرعی اسلام حکم شرعی لواط مشخص است نظر باینکه سه نفری اقدام بلواط کرده اند حکم برای هرسه نفر باید اجرا شود اگر یکی بیمار روانی بوده است دلیلی اجرا نکردن حکم شرکای وی که روانی نبوده اند دستگاه های مربوطه باید بطریقی حسب وظیفه بیمار را تحت نظر میگرفتند
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
بیمار روانی نیست این حرفها رو می زنند تا دوباره تبرئه اش کنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
اگه روانی بود نمیرفت سراغ خانواده هایی که فقیر هستند و جرات شکایت ندارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
این یک اقدام سازمان یافته است که چند نفر با مشرکت هم آن را انجام می دهند . لذا گفتن اینکه اینکار توسط یک فرد روانی انجام شده است کاملا بیهوده است.
رویا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
این شد حرف؟کدوم روانی به این خوبی نقشه میکشه،و کودکان را اغفال میکند،اگه شرور سابقه دار میگویید هست چرا سقطش نکردنثکه هر غلطی دلش بخواد بکند،به خدا دیگه از بس خبر در مورد تجاوز شنیدیم،از زندگی بیزار شدیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
خواهشا فقط اعدام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
میگن روانیه برای سایر زندانیها مشکل ایجاد می کنه ولی برای مردم عادی مشکلی نداره!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
تو زندان و زیر نظر مامورا قابل کنترل نبوده، اونوقت با چه منطقی قرار بوده تو جامعه آزاد و بدون کنترل آدم بشه؟ واقعا که!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
آقا با ادعای جنون قضیه را فیصله ندید این سه نفر هر سه باید به دار آویخته شوند
. کدام دیوانه و مجنون با حساب و کتاب دقیق برای ارعاب و وادار ساختن دیگران به سکوت در مقابل جنایت دست به فیلمبرداری و استفاده از ان به عنوان اهرم فشار می کند. چنین کسی یک انسان کثیف ولی دارای سلامت عقل و محاسبه گری است. هر روان شناسی که به جنون چنین اشخاصی رای دهد در مقابل وجدان بشری و بویژه حقوق تضییع شده قربانیان و خانواده آنها مسئول است. هر چند که اساس علم روان شناسی جدید متاسفانه بر ادعاهای غیر قابل رد یا قبول استوار است و این دست روان شناسان را در مبری ساختن متجاوزین باز می کند. ولی اگر این متجاوزان به خانواده و آشنایان همین روان شناسان تجاوز می کردند، در این صورت این آقایان دانشمند بازهم با استدلالهای پیچیده روان شناسی سعی در تبرئه متجاوزین می کردند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
اها خیلی رو روانی بودنش تاکید کرده.....چون روانی بوده این جوری شده.....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
جالبه خیلی
میگن چون به خاطر جنون و خطراتی که واسه زندانیان داشت ازاد شد
یعنی سلامت و امنیت زندانیان مهم تر از کل جامعه است؟
یا سلامت جامعه مهم نیست؟
من که نفهمیدم
ناش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
باید فیلمش بیرون می آمد تا قوه قضائیه اقدام می کرد؟

بالاخره برای آزادی این افراد مریض باید تدابیری اتخاذ شود تا آزادانه هر جرمی رو مرتکب نشوند، زخمی که به روح و روان اون بچه ها وارد شده با دستگیری و اعدام این روانی ها هم تسکین پیدا نمی کنه.
مهران
|
United States
|
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
مسئولان نیز برای جلوگیری از خطراتی که این مرد در زندان برای سایر زندانیان پیش می‌آورد او را از مجازات معاف کرده‌اند و به این ترتیب آزادانه در جامعه‌ رها شده است.?????????????????
آرش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
خوبی تلگرام اینه که میشه مجرمین رو با این وسیله لو داد مثل همین مورد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
بيمار رواني متجاوز باید معدوم می شد نه اینکه آزادانه رها می شد.
ناشناس
|
France
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
چرا فردی که آنقدر خطرناک بوده برای عدم صدمه به زندانیان از ادامه حبس او جلوگیری شده و آزاد شده و در جامعه رها شده ؟چرا به یک مرکز بیماری روانی سپرده نشده ؟اگر او آزاد نمیشد امکان یک چنین جنایت فجیعی وجود داشت ؟دادگستری باید پاسخگو باشه
محمد.س
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
واقعا باعث تأسفه
توی هر شهری دهها نفر از اراذل و اوباشی هستند که سالهاست شرارت و جنایت میکنن و هر وقت دستگیر می شن چند روز بعد آزادن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
الهی خدا لعنت شون کنه اگر بیمار چطور میتوانن این کارهای شیطانی انجام بدن اگر بیماری دارن بیمارستان روانیها ببرند طفلی بچه های مردم تا یک عمر از نظر روحی در عذاب هستن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
دلیل این نتاقض که اینبار به جرمش رسیدگی میشه چیه!!!

با فرض روانی بودن پس دز حال حاضر هم روانی ست ؟!!!!
پس مجازات ندارد...

بقول اون دوستمون برای زندان خطر ناک بود اما برای جامعه نداشته؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
طبق گفته های مقامات اسبق نیروی انتظامی نسبت تجاوز به مردان و پسر بچه ها تقریبا دو برابر زن ها و دخترهاست! تو جامعه ما یه دختر از وقتی به دنیا میاد پدر مادرش با ده تا چشم مواظبشن که یه وقتی کسی ازش سو استفاده نکنه چه تو مهمونی چه وقتی از خونه بیرون میره واسه خرید چه وقتی با کسی تو خونه تنها می مونه چه موقع بازی تو کوچه و...اما پسر بچه ها ندیده گرفته شدن و محافظت نشدن و اینم شد نتیجه اش . قباحت تجاوز جنسی به یه دختر بچه یا یه زن به قدری در جامعه زیاده که افراد بیمار و وحشی مثل این میرن سراغ پسربچه ها که طعمه راحتتری برای شکار هستن اما جای تلخ داستان اینجاست که در قانون صراحتی در مورد تجاوز جنسی به پسر بچه ها وجود نداره ینی حتی اگه شما تابو های موجود در جامعه رو بشکنید و برای تن دستمالی شده پسرتون یا عزیزتون که مذکره فریاد دادخواهی سربدید از همون حمایت حداقلی که دولت برای زنان در اینجور مواقع قائله هم برخوردار نخواهید شد ! با اعدام این شخص عدالتی اتفاق نمی افته ! اون پسربچه ها یه روزی قراره مرد بشن و تا اخر عمر این اتفاق یادشون می مونه و با هربار یاد آوری دیوانه میشن و شاید هم خودشون تبدیل بشن به یه احمد تن تن دیگه. باید با فرهنگ سازی یا هرچیزی که متخصصین و جامعه شناس ها صلاح می دونن از این تراژدی ها پیشگیری بشه و در درجه دوم باید بلایی سر این شخص آورد که سر تیتر خبرهای جهان بشه و نگران کشورک های غربی مدعی حقوق بشر هم نباشن ! نه اینکه راحت با اعدام کردن خلاصش کنن!
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۷
فقط و سریعا اعدام و در ملع عام
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
الهام چرخنده نادر مختاری مکانیسم ماشه علیرضا رزم حسینی هفته دفاع مقدس