بازدید 2072
کد خبر: ۸۲۴۶۱۲
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵ 12 August 2018

بر اساس تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۸-۹۷ دانشگاه تربیت مدرس، کلاس‌های نیمسال اول این دانشگاه ۳۱ شهریور ماه آغاز می‌شود.

به گزارش ایسنا، بر اساس این تقویم، اخذ برنامه های درسی و تاریخ امتحانات از گروه‌های آموزشی و ثبت در سامانه گلستان در نیمسال دوم طی روزهای ۳ تا ۲۱ آذرماه خواهد بود.

انتخاب واحد نیمسال اول برای دانشجویان دکتری ۷ -۳ شهریورماه و برای دانشجویان کارشناسی ارشد ۷-۵شهریورماه و در نیمسال دوم در تاریخ ۱۹ -۱۵ دی ماه انجام می‌شود.

شروع کلاس ها در نیمسال اول ۳۱ شهریورماه و در نیمسال دوم ۲۳ بهمن ماه، حذف و تعویض دروس در نیمسال اول ۱۶-۱۵ مهرماه و در نیمسال دوم ۶-۵ اسفندماه است.

پایان کلاس ها در نیمسال اول ۱۹ دی ماه و در نیمسال دوم ۲۲خرداد ماه، ارزشیابی دروس در نیمسال اول۱۲-۱دی ماه و در نیمسال دوم۲۰-۴ خردادماه، امتحانات دروس مدرسی در نیمسال اول۲۷-۲۲ دی ماه و در نیمسال دوم۳۰-۲۵ خرداد ماه و امتحانات دروس تخصصی در نیمسال اول۲۹ دی ماه تا ۱۱ بهمن ماه و در نیمسال دوم ۱۳-۱ تیرماه است.

همچنین ثبت اولیه نمرات در سامانه گلستان توسط استاد درس در نیمسال اول ۲۲ دی ماه تا ۱۸ بهمن ماه و در نیمسال دوم ۲۵ خرداد ماه تا۲۰ تیرماه انجام می‌شود.

مهلت اعتراض دانشجویان در نیمسال اول۲۳-۱۹ بهمن ماه و در نیمسال دوم ۲۵-۲۱ تیرماه و ثبت نهایی نمرات و قفل توسط استاد درس در نیمسال اول ۲۹-۲۴ بهمن ماه و در نیمسال دوم۳۱-۲۶ تیرماه است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس، دانشجویانی که در زمان معین شده در این تقویم ، ارزشیابی آموزشی دروس اخذ شده خود را انجام نداده باشند مجاز به شرکت درامتحانات پایان ترم نخواهند بود.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
جشنواره موسیقی فجر دادگاه روح الله زم آزادراه تهران شمال احمد صمدی انتخابات مجلس یازدهم شورای ائتلاف نیروهای انقلاب