بازدید 6324
دوره نخبگان وبمستر با تدریس احمد کلاته
کد خبر: ۸۲۰۹۹۷
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰ 30 July 2018

با توجه به شرایط فعلی در ایران، راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی بهترین و مطمئن‌ترین گزینه است. لذا دوره‌های آموزش راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی که واقعا به دور از هرگونه شعار، به صورت کاربردی و تخصصی افراد را در رسیدن به درآمد اینترنتی مطلوب کمک کند، بسیار ارزشمند است.

به گزارش تابناک، در این زمینه کلاس‌ها و دوره‌های زیادی وجود دارد که اگر قرار باشد از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید، ممکن است سردرگم شوید. به همین دلیل به بررسی کلاس‌های آموزشی مختلفی که در این حوزه برگزار می‌شود پرداخته شد. واقعیت این است که دوره‌ای که با شرکت کردن در آن بشود تمام مهارت‌های لازم را کسب کرد بسیار کم بود.

در نهایت با تحقیقات بسیار و مقایسه کلاس‌های مختلف، دوره‌ای با نام «دوره جامع نخبگان وبمستر» را برگزیده شد. انتخاب این دوره دلایل زیادی داشت که پس از مصاحبه با طراح آن، «احمد کلاته»، متوجه آن شدیم.

در ادامه پیشنهاد می‌شود این مصاحبه جذاب را بخوانید:

در مورد سوابق کاری خود به ما توضیح می‌دهید؟

من از سال 88 کسب و کار اینترنتی خودم را راه‌اندازی کردم. اولین سایت فروش تجهیزات هیدرولیک در ایران.محصولاتم را به صورت مشارکت در فروش می‌فروختم. واردکننده و فروشنده اصلی را پیدا کرده بودم و محصولات مورد نظرم را از آن‌ها می‌گرفتم.

از آنجایی که کسب درآمد اینترنتی با فروش تجهیزات هیدرولیک برای من بازدهی زیادی داشت، به این حوزه علاقه‌مند شدم و به صورت تخصصی روی آن کار کردم. من در این راه آزمون‌ و خطاهای بسیاری انجام دادم. به دلیل عدم آگاهی کافی میلیون‌ها تومان برای طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی ضرر کردم.

به همین دلیل سایت آکادمی کسب و کار اینترنتی را راه‌اندازی کردم. در این سایت تمام تجربیات 9 سال گذشته خود را با کاربران به اشتراک می‌گذارم.

مهترین دوره‌ای که دارید نخبگان وبمستر است. در مورد آن توضیح می‌دهید؟

«نخبگان وبمستر» دو ورژن دارد. دوره رایگان نخبگان وبمستر و دوره جامع نخبگان وبمستر.

تا بحال بیش از 12000 نفر در دوره رایگان نخبگان وبمستر شرکت کرده‌اند و بیش از 1200 نفر با همین دوره رایگان کسب و کار اینترنتی خود را راه‌اندازی کرده‌اند.

در این دوره که به صورت آنلاین برگزار می‌شود، دانشجویان یاد می‌گیرند وب‌سایت و فروشگاه اینترنتی خود را بدون کدنویسی و تقریبا به صورت رایگان در کمتر از یک روز راه‌اندازی کنند.

سپس به آن‌ها آموزش می‌دهیم چطور برای محصولات و خدمات خود متن تبلیغاتی بنویسند. در مرحله بعد راهکارها و ترفندهای ایمیل مارکتینگ را به طور کامل یاد می‌گیرند.

در نهایت به آن‌ها تکنیک‌های سئو را یاد می‌دهیم که به صورت رایگان سایت خود را با هر کلمه کلیدی که خواستند به صفحه اول گوگل برسانند.

در مورد «دوره جامع نخبگان وبمستر» توضیح دهید

دوره جامع نخبگان وبمستر با توجه به تحقیقاتی که در بین دوره‌های مختلف در ایران و دنیا داشته‌ایم، کامل‌ترین آموزش و خدمات را به دانشجویان خود ارائه می‌دهد.

این دوره در حال حاضر شامل 4 مرحله است.

مرحله اول

ابتدا دانشجو یک مشاوره رایگان اولیه دریافت می‌کند. در این مشاوره در مورد شرایط کاری و ایده‌ای که دارد برای ما توضیح می‌دهد. برای شرکت در این دوره پیش‌نیازهایی وجود دارد که اگر دانشجو آن‌ها را داشته باشد، می‌تواند وارد مرحله بعد شود.

مرحله دوم

در صورتی که توانایی‌ها و ایده دانشجو مورد تایید قرار گرفت، یک پکیج آموزش غیرحضوری شامل جلسات 4 ساعته دریافت می‌کند.

این پکیج شامل موارد زیر است:

5 جلسه آموزش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

در این 5 جلسه دانشجویان یاد می‌گیرند در کمتر از 1 روز، بدون نیاز به کدنویسی و تقریبا بصورت رایگان، یک سایت حرفه با تمامی امکانات و با زیباترین ظاهر ممکن راه اندازی کنند.

یک جلسه آموزش تبلیغ نویسی حرفه‌ای

در این جلسه دانشجویان در نوشتن متن‌های تبلیغاتی برای خدمات و محصولات خود متخصص می‌شوند.

دو جلسه ایمیل مارکتینگ حرفه‌ای

پس از طراحی سایت معرفی محصول، نیاز است یک سیستم ایمیل مارکتینگ حرفه‌ای در سایت ایجاد شود. با این کار، کسانی را که وارد سایت می‌شوند می‌توان به مشتری وفادار تبدیل کرد.

سه جلسه سئو فوق حرفه‌ای

سئویی که در این 3 جلسه از دوره نخبگان وبمستر آموزش داده می‌شود، در سطح ایران بی نظیر است. در این 3 جلسه دانشجویان تکنیک‌هایی یاد می‌گیرند که با هر کلمه کلیدی که خواستند در کوتاه‌ترین زمان به صفحه اول گوگل می‌رسند.

دو جلسه ابزارهای گوگل

تحلیل وب‌سایت یکی از مهمترین کارهایی است که باید توسط صاحب کسب و کار انجام شود. در این قسمت گوگل آنالیتیکس برای آنالیز بازدید سایت و اینکه این بازدید از کجا می‌آید و همچنین چه رفتاری در سایت دارند، به طور کامل آموزش داده می‌شود.

گوگل وبمستر نیز برای معرفی سایت به گوگل و همچنین برای اینکه بفهمیم کدامیک از صفحات سایت، با چه کلمه کلیدی در چه صفحه‌ای است، بطور جامع آموزش داده می‌شود.

در نهایت دانشجویان نحوه ایجاد تبلیغات هدفمند در گوگل را یاد می‌گیرند که دیگر برای اینکار نیازمند به شرکت‌های دیگر نباشند.

دو جلسه شبکه‌های اجتماعی

در این 2 جلسه دانشجویان به طور کامل بازاریابی با اینستاگرام و تلگرام را یاد می‌گیرند.

آموزش شبکه‌های اجتماعی در 3 سطح انجام می‌شود. اول جذب فالورر یا عضو، دوم تبدیل آن‌ها به علاقه‌مند و سوم انواع روش‌های کسب درآمد اینترنتی از شبکه‌های اجتماعی.

یک جلسه برندسازی در وب

در جلسه آخر نیز راهکارها و ابزارهای برندسازی در وب به طور کامل به دانشجویان آموزش داده می‌شود به طوری که بتوانند در مدت زمان کوتاه خودشان را برند کنند و از این طریق فروش عالی را تجربه کنند.

مرحله سوم

برای دانشجویان نخبگان وبمستر جلسات حضوری هفتگی با تدریس حرفه‌ای‌ترین اساتید ایران در نظر گرفته شده است. در این جلسات دانشجویان اطلاعات تکمیلی را برای موفقیت هرچه بیشتر در کسب‌وکار اینترنتی خود دریافت خواهند کرد.

برخی از موضوعاتی که در جلسات حضوری آموزش داده می‌شود:

  1. تحلیل کسب و کارهای اینترنتی موفق در ایران
  2. استراتژی‌های ویدئو مارکتینگ
  3. استراتژی تولید محتوای پولساز در وبسایت
  4. کمپین‌های تبلیغاتی پولساز در ایران
  5. بازی‌سازی در کسب و کار اینترنتی
  6. مالیات و حقوق کسب‌وکارهای اینترنتی

نکته مهم اینکه، آموزش‌هایی که به صورت حضوری یا غیرحضوری در دوره نخبگان وبمستر آموزش داده می‌شود آنقدر کامل و جامع هستند که دانشجویان در تمام این حوزه‌ها متخصص خواهند شد.

مرحله چهارم

یکی دیگر از نقاط قوت و بسیار برجسته دوره نخبگان وبمستر سیستم کوچینگ است. درست است که در این دوره اطلاعات فوق‌العاده ارزشمند و کاربردی ارائه می‌شود. اما بحث اینجا است که چطور این اطلاعات را در کسب‌وکار اینترنتی پیاده‌سازی کنیم.

کسانی که در دوره نخبگان وبمستر شرکت می‌کنند به صورت هفتگی از خدمات کوچینگ ما بهره‌مند می‌شوند. به این معنی که هر هفته با آن‌ها تماس گرفته می‌شود و اگر مشکلی داشته باشند، بازاریابی، انگیزشی، فروش و ... به طور کامل با همفکری هم برطرف می‌کنیم.

در پایان دوره، دانشجویان شما چه شرایطی خواهند داشت؟

چند حالت وجود دارد.

کسانی که می‌خواهند کسب‌وکار اینترنتی خود را راه‌اندازی کنند یا کار در منزل اینترنتی داشته باشند، هر ایده‌ای که داشته باشند در عرض یک روز می‌توانند آن را اجرایی کنند و در کمتر از 6 ماه به درآمد میلیونی برسند.

کسانی که می‌خواهند کارمند شوند، در پایان این دوره به یک پکیج کامل از مهارت‌های کاربردی تبدیل شده‌اند که هر شرکتی برای استخدام آن‌ها التماس خواهد کرد. کسانی هم که از طرف یک شرکت در این دوره حضور دارد، با توجه به مهارت‌های ارزشمندی که کسب کرده اند، افزایش حقوق بسیار قابل توجهی را تجربه خواهند کرد.

بسیار عالی. و اما حرف آخرتان با مخاطبان چیست؟

راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی در شرایط فعلی در ایران غیرقابل اجتناب است. از طرفی با توجه به  استراتژی‌های مختلف در بازاریابی اینترنتی، برای موفقیت در آن باید آموزش دید. آموزش با کاهش اشتباهات و آزمون و خطاها، چندین سال و چن ده میلیون شما را جلو خواهند انداخت.

به هیچ عنوان به این فکر نکنید که شاید من نتوانم موفق شوم. تمام دانشجویان نخبگان وبمستر که در حال حاضر درآمدهای عالی دارند، توانایی‌ها و استعدادهای بسیار معمولی داشته‌اند.

 

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
گروه های شغلی ماه رمضان غنی سازی اورانیوم سردار حجازی دعای روز دهم رمضان رستم قاسمی