بازدید 5851
۱
نشست خبری

شفر:وقت‌جواب به قلعه‌نویی را نداریم/داور عالی بود

شخصیت تیم من، روحیه تیم من و روح تیمی. من در خیلی باشگاه‌ها کار کرده‌ام، اما چنین چیزی را در هیچ تیمی ندیدم.
کد خبر: ۷۹۹۵۷۹
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۵ 16 May 2018

سرمربی استقلال پس از صعود تیمش به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با تشبیه گل این بازیکن به گل محمد صلاح به تمجید از مهاجم سنگالی تیمش پرداخت.

به گزارش تابناک ورزشی، وینفرد شفر پس از برتری 3 بر یک تیمش مقابل ذوب‌آهن در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: بعد از این بازی من چه چیزی می‌توانم بگویم؟ چیزی که می‌خواهم بگویم، همان است که قبل از بازی، یک ماه پیش، دو ماه پیش زدم. شخصیت تیم من، روحیه تیم من و روح تیمی. من در خیلی باشگاه‌ها کار کرده‌ام، اما چنین چیزی را در هیچ تیمی ندیدم.

شفر:وقت‌جواب به قلعه‌نویی را نداریم/داور عالی بود

وی افزود: متأسفانه دو بازیکن‌مان را از دست دادیم. در جلسه قبل از بازی متوجه قدرت تیم حریف شدم. باید از هواداران‌مان هم تشکر کنم. با داشتن این هواداران سخت است که ببازید، چون آنها به شما قدرت می‌دهند. همینطور از کادر پزشکی‌مان تشکر می‌کنم، چون مشخص نبود که تیام امروز بازی می‌کند یا نه، اما آنها خیلی خوب روز و شب تلاش کردند.

شفر عنوان کرد: درباره تیم ذوب‌آهن هم باید بگویم، آنها خوب بازی کردند و بازی اصلاً راحت نبود. می‌خواهم بگویم همه ما از درون زمین تا روی نیمکت با فکر بازی کردیم و این کار خیلی راحت نیست. ما یک صحنه توپ را بیرون زدیم، اما ذوبی‌ها بازی جوانمردانه را رعایت نکردند و شوت زدند به سمت دروازه ما. منصفانه نبود که آنطور گل بزنند. چه می‌توان گفت؟ اکنون همه خسته هستند و باید بگویم که بازیکنان ما به خانه می‌روند و ملی‌پوشان باید به اردوی تیم ملی بروند، اما من وقت استراحت ندارم و باید برای آینده کار کنم و با باشگاه صحبت خواهم کرد.

شفر ادامه داد: باید در مسیری حرکت کنیم که می‌خواهیم. ما تا به اینجا در مسیری که می‌خواستیم حرکت کردیم و به مرحله بعدی آسیا رسیده‌ایم و اکنون باید ستاره سوم را کسب کنیم. تیام، امید ابراهیمی، وریا، جپاروف و... بازیکنانی هستند که باید بمانند و باشگاه باید شرایط آنها را برای ماندن فراهم کند. ما باید با این بازیکنان به مسیرمان ادامه بدهیم.

ما یک تیم هستیم و یک تیم در زمین تلاش می‌کنیم و شخصیت بزرگی داریم. ما در بازی رفت مقابل ذوب‌آهن هم خوب بازی کردیم و می‌توانستیم برنده شویم، اما گفتم که آنها تیم قدرتمندی هستند. امروز دو تیم از ایران مقابل هم بازی کردند و یک تیم از ایران صعود کرد. چرا این اتفاق برای عربستان یا قطر رخ نداد؟ به نظرم اگر ذوب‌آهن مقابل یک تیم دیگر بازی می‌کرد، اکنون ایران سه نماینده در مرحله بعدی داشت.

سرمربی استقلال با اشاره به عملکرد تیم داوری خاطرنشان کرد: من به تیم داوری که از عمان آمده بود، تبریک می‌گویم. آنها قبلاً مقابل هزار نفر سوت زده بودند، اما امشب مقابل 80 هزار نفر به خوبی سوت زدند.وی در خصوص صحبت‌های قلعه‌نویی در ارتباط با داوری و متهم کردن استقلال به بازی بحرینی، گفت: ما به اندازه کافی اینجا شاهد داریم. شما همه سرمربی ذوب‌آهن را می‌شناسید و می‌خواهم یک چیز درباره او بگویم. وقت ما کمتر از آن است که بخواهیم به صحبت‌های او پاسخ بدهیم.

سلام پرواز
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
داور بازی برای استقلال خوب سوت زد
برچسب منتخب
# جیش العدل # حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل