بازدید 6024

توضیح نماینده اصلاح‌طلب درباره رفع‌حصر زهرا رهنورد

من صرفاً تاکید کردم که امکان تردد و رفت و آمد برای خانم رهنورد فراهم شده است.
کد خبر: ۷۹۶۸۸۶
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۱ 07 May 2018

عضو کمیته رفع حضر درباره خبر رفع محدودیت‌ها رهنورد توضیح داد.

به گزارش ایلنا، قاسم میرزایی‌نیکو با اشاره به انتشار اخباری درمورد رفع حصر زهرا رهنورد اظهار داشت: متاسفانه اخباری در رابطه رفع حصر خانم زهرا رهنورد منتشر شده که دقیق نبوده است.

وی با اشاره به این‌که صحبتی درمورد صدور حکم رسمی رفع حصر با هیچ رسانه‌ای نداشته است، گفت: اخیراً خبرنگاری از بنده سوال کرد که آیا اخبار مربوط به رفع حصر خانم رهنورد صحت دارد که بنده توضیح دادم از پیش از عید که امکان رفت و آمد دختران مهندس موسوی و اعضای خانواده درجه یک ایشان محقق شده بود، این مسئله را اعلام کردیم که خانم رهنورد هم هر زمان که تمایل داشته باشند، می‌توانند از منزل خارج شوند.

نماینده اصلاح‌طلب مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: همان زمان همچنین تاکید شد که خروج خانم رهنورد از منزل مستلزم طی شدن تمهیداتی است و خود ایشان هم حاضر نیست، بدون رفع حصر آقای موسوی، از منزل خارج شود.

این عضو کمیته رفع حصر فراکسیون امید مجلس در عین حال تصریح کرد: من صرفاً تاکید کردم که امکان تردد و رفت و آمد برای خانم رهنورد فراهم شده است.

میرزایی‌نیکو در پایان تصریح کرد: نکته دیگر این‌که تاکید من بر اعلام شفاهی این مسئله بوده و این‌که آیا واقعاً چنین اتفاقی خواهد افتاد یا خیر، مشخص نیست.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم