بازدید 1810
سرپرست فدراسیون شنا:
ما فدراسيوني هستيم كه علاوه بر رشته شنا، بايد حواسمان به مربيان و ورزشكاران رشته‌هاي شيرجه و واترپلو نيز باشد و در اين راستا مهم است كه بين ورزشكاران شاغل در پايتخت با ساير استان‌ها تفاوتي قائل نشويم.
کد خبر: ۷۸۷۳۲
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۸۸ - ۲۲:۰۷ 25 December 2009
سرپرست فدراسيون شنا گفت: هدف ما در فدراسيون جديد اين است كه با استفاده از تجربيات و توانمندي‌هاي افراد صاحب نظر پيش برويم، اما در اين راه كساني را كه دلسوز شنا نيستند به راحتي كنار مي‌گذارم.

به گزارش فارس، محمدحسين آيت‌اللهي پنج‌شنبه شب در مجمع سالانه هيئت شناي استان قم كه در سالن همايش‌هاي تبليغات اسلامي قم برگزار شد، تصريح كرد: كساني كه براي اين ورزش مفيد باشند حتي اگر از عملكرد فدراسيون انتقاد كنند و به كار ما خرده بگيرند را با كمال ميل مي‌پذيرم، اما در مقابل افراد ناكارآمد خواهم ايستاد.

وي ادامه داد: كساني كه دلسوز هستند را مي‌پذيريم زيرا قصد داريم از نظر و پيشنهاد آنها براي برطرف كردن نقاط ضعف فدراسيون استفاده كنيم، اما اگر احساس كنم كسي دلش با فدارسيون نيست، با وي قطع همكاري خواهيم كرد.

سرپرست فدراسيون شنا اضافه كرد: متاسفانه در شناي كشور شرايطي وجود دارد كه اين رشته پايه و پرمدال كه مي‌تواند در ميادين معتبر ورزشي از نظر تعدد مدال و تاثيرگذاري در سطح بين‌المللي براي ورزش كشور مفيد باشد، به دليل برخي بي توجهي‌ها مهجور واقع شده است.

وي اظهار داشت: در گذشته مديريت غيراصولي و غير منطقي بر شنا كشور حاكم بوده است كه تنها ياس، ركود و عقب ماندگي شناي كشور را به دنبال داشته است و بررسي وضعيت امروز شنا كشور نشان مي‌دهد كه در بسياري از امور عقب هستيم.

آيت‌اللهي بيان داشت: امكانات و فضاهاي ورزشي رشته شنا در كشور بسيار ضعيف است و متاسفانه اين مشكل از بي‌توجهي و ارتباط بسيار ضعيف فدراسيون شنا به هيئت‌هاي استان‌ها سراسر كشور سرچشمه مي‌گيرد.

وي افزود: متاسفانه از نظر سطح علمي روز، اين رشته در مقايسه با كشورهاي صاحب شناي آسيا عقب مانده‌ است و اين عقب ماندگي در مقايسه با شناي روز دنيا نيز فاصله ما كشورهاي پيشرفته را بيش از پيش دورتر كرده است.

سرپرست فدراسيون شنا اظهار داشت: براي رفع اين معضلات در فدراسيون شنا يكي از مهم‌ترين اهداف ما در مديريت جديد فدراسيون اين است كه محيطي فراهم شود تا تمامي دلسوزان اين ورزش از سراسر كشور به ما بپيوندند و با استفاده از نظرات و راهنمايي‌هاي دلسوزانه بتوانيم به سوي توسعه برنامه‌هاي فدراسيون حركت كنيم.

وي خاطرنشان كرد: پيش از اين تصميمات مهم در خصوص رشته‌هاي مختلف زير مجموعه فدراسيون شنا به صورت ارباب و رعيت اتخاذ مي‌شد و در اين شرايط هر كس كه خدمتگزار فدراسيون شنا بود به خدمت مي‌گرفتند و آنهايي كه انتقاد مي‌كردند، مجازات مي‌شدند و اين مواضع مورد تاييد ما نيست.

آيت‌اللهي تصريح كرد: ما فدراسيوني هستيم كه علاوه بر رشته شنا، بايد حواسمان به مربيان و ورزشكاران رشته‌هاي شيرجه و واترپلو نيز باشد و در اين راستا مهم است كه بين ورزشكاران شاغل در پايتخت با ساير استان‌ها تفاوتي قائل نشويم.

وي اظهار داشت: هيچ تفاوتي بين هيئت‌هاي شناي استان‌هاي كشور وجود نخواهد داشت و در سفرهاي استاني نيز تمامي نيازهاي هيئت‌ها، ورزشكاران و مربيان اين رشته ورزشي را بررسي كرده و براي رفع نيازها اقدام خواهيم كرد.

سرپرست فدراسيون شنا بيان داشت: براي اتخاذ مهم‌ترين تصميمات فدراسيون شنا قطعا از روساي هيئت‌ها و مربيان صاحب نظر آنها نيز مشورت خواهيم گرفت تا به اين شكل تمامي دلسوزان اين رشته در پيشبرد اهداف شنا كشور دخيل باشند.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
محمد باقر قالیباف مجلس یازدهم دریای کارائیب منطقه حفاظت شده خاییز سیروس مشفقی