بازدید 2725

عنایتی: روز خوبمان باشد استقلال را می بریم

کد خبر: ۷۴۸۷۲۰
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۹ 20 November 2017
دستیار سرمربی سیاه‌جامگان ابراز امیدواری کرد که در بازی امروز با استقلال تیمش سه امتیاز کامل بازی را کسب کند.

به گزارش تابناک ورزشی، رضا عنایتی که به جای علیرضا مرزبان در نشست خبری پیش از بازی سیاه‌جامگان - استقلال، حضور یافته بود، گفت: بازی فردا به لحاظ جدولی و امتیازی برای ما حساس است. امیدوارم بازی به‌نوعی پیش برود که سه امتیاز را بگیریم و یک بازی خوب انجام بدهیم. بازیکنان ما خیلی مصمم هستند و انگیزه دارند. دو بازیکن جوان هم داریم که بازی خواهند کرد. امیدوارم تیم بعد از تعطیلات شرایط خوبی داشته باشد. مطمئن باشید که سیاه‌جامگان در نیم‌فصل دوم فوق‌العاده بهتر خواهد شد. در نیم فصل یک تغییر بزرگ داریم و تیم‌مان را تقویت می‌کنیم. ۷، ۶ بازیکن اضافه می‌شوند تا در نیم فصل دوم که شرایط به‌مراتب سخت‌تری داریم، تیم بهتری داشته باشیم.

مربی سیاه‌جامگان در مورد لیست خرید تیمش برای نیم‌فصل دوم سکوت کرد و گفت: تمام تفکر ما این است که در بازی‌های باقیمانده امتیاز بگیریم، چون این بازی‌ها اهمیت زیادی برای ما دارند و حساس هستند. اینکه ما بیاییم و نام بازیکنان مدنظرمان را رسانه‌ای کنیم، آن هم در شرایط فعلی، روی روحیه بازیکن تاثیر می‌گذارد. بگذارید ما چراغ خاموش جلو برویم. انشالله فصل نقل‌وانتقالات مشخص می‌شود که چه بازیکنانی جدا و چه بازیکنانی به جمع ما اضافه می‌شوند.

عنایتی در پاسخ به این سوال که «آنالیز استقلال راحت‌ است یا پرسپولیس؟»، گفت: هم استقلال و هم پرسپولیس آنالیزشان به‌مراتب راحت‌تر از سایر تیم‌هاست، چون بازی‌های‌شان پخش مستقیم می‌شود و خبرنگاران هم راجع‌به آنها تحلیل می‌کنند. ما هم در این مدت بیکار نبودیم و بنا بر فرصتی که داشتیم، استقلال را آنالیز کردیم. تلاش می‌کنیم نقاط قوت‌شان را خنثی کنیم. اگر روز خوب‌مان باشد، مطمئناً نتیجه می‌گیریم.

عنایتی در مواجه شدن با سوال خبرنگاری که از او پرسید «آیا بهتر نبود بازی در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار شود؟»، تصریح کرد: صددرصد بهتر است. هواداران ما به یک بلوغ فکری رسیدند، اما اینکه ما بیاییم جریان را عوض و حساسیت ایجاد کنیم، همه‌چیز خراب می‌شود. اگر قرار بود اتفاقی بیفتد، در بازی‌های قبلی هم می‌افتاد. مقابل صنعت نفت ما بازی را واگذار کردیم، اما جو آرام و بسیار خوبی در استادیوم بود. امیدوارم به شرایط آرمانی برسیم که همه بازی‌های‌مان را در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار کنیم تا هم برای هواداران و هم بازیکنانی که بازی می‌کنند، جذاب باشد. اگر این اتفاق رخ بدهد، با توجه به دوری راه و مشکلات ورزشگاه ثامن فکر می‌کنم وقت هواداران هم کمتر گرفته می‌شود. امیدوارم به جمع بندی برسیم که همه بازی‌ها را در آنجا برگزار کنیم. امیدوارم یاد بگیریم که به هواداران احترام بگذاریم، همه جذابیت فوتبال به هواداران است و هواداران مشهدی از همه بهتر.


تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم