بازدید 3650

آخرین اخبار از اسکان موقت زلزله‌زدگان

فرمانده کل سپاه با تاکید بر این‌که به خادمی ملت افتخار کرده و بر عهدمان در کمک به زلزله‌زدگان پایبندیم، خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی‌های به‌عمل آمده، اسکان موقت زلزله‌زدگان روستاهای غرب کشور به زودی آغاز می‌شود.
کد خبر: ۷۴۸۶۷۴
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۶ 19 November 2017
فرمانده کل سپاه با تاکید بر این‌که به خادمی ملت افتخار کرده و بر عهدمان در کمک به زلزله‌زدگان پایبندیم، خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی‌های به‌عمل آمده، اسکان موقت زلزله‌زدگان روستاهای غرب کشور به زودی آغاز می‌شود.

به گزارش ایسنا، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازدید از مناطق زلزله‌زده غرب کشور، روند اقدامات امدادرسانی یگان‌های بسیج و سپاه را مورد پیگیری و ارزیابی قرار داد.

سرلشکر جعفری در نشست فرماندهان و مسئولین یگان‌ها و رده‌های سپاه، با اشاره به اهمیت تمرکز تلاش‌ها و اقدامات به اولویت نیاز هموطنان زلزله‌زده، اظهار کرد: بحمدالله با همت فراوان مردم و همه دستگاه‌ها و نهادها از مرحله بحران و اضطرار  عبور کرده‌ایم و با تامین نیازهای اولیه مانند خوراک، پوشاک و چادر، با جدیت بایستی مراحل بعدی را با هماهنگی و هم‌افزایی سپری کنیم.

وی افزود: با توجه به تقسیم کار صورت‌پذیرفته و توافق ارتش و سپاه و سپردن امر مهم اسکان موقت زلزله‌زدگان روستاها به قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص)، امیدواریم با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فرآیند ساخت و آماده‌سازی و استقرار کانکس‌های مسکونی بر حسب اسکان موقت مردم عزیز، عملیاتی کنیم و با توجه به فصل سرما و بارندگی، دغدغه مردم عزیز را در این زمینه ظرف یکی دو ماه آینده مرتفع سازیم.

فرمانده کل سپاه در ادامه با اشاره به عزم همه نیروها و رده‌های سپاه برای کمک به مردم زلزله‌زده از همان ساعات اولیه، خاطرنشان کرد: سپاه به خادمی ملت ایران به ویژه هموطنان زلزله‌زده افتخار می‌کند و به فضل الهی همراه با همه دستگاه‌ها و سازمان ها و سایر نیروها و به ویژه آحاد مردم تا بازگشت وضعیت عادی به زندگی زلزله‌زدگان، در کنار آن‌ها خواهد بود.

سرلشکر جعفری با بیان این‌که سپاه بر عهد خود در کمک به زلزله‌زدگان پایبند است، تصریح کرد: بر اساس سازماندهی و برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده و با احصای نیازمندی‌ها و اولویت‌های منطقه تحت تاثیر زلزله بین ۳۱ رده سپاه و با تقسیم و همکاری قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) و سایر نیروها، مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت و به یاری خدا با کمک دولت و ارتش بتوان با آورابرداری، زمینه‌های اسکان دائمی زلزله‌زدگان را نیز فراهم کرد.
تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم