بازدید 6283

۵ نکته عالی برای صرفه‌جویی در هزینه‌های تعطیلات

کد خبر: ۷۴۷۷۴۷
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۵ 15 November 2017
اغلب در تعطیلات های کوتاه مدت و یا بلند مدت مانند عید نوروز و تعطیلات تابستانی، اکثر خانواده ها و افراد تصمیم می گیرند که برای خوشگذرانی به نقاط دور و نزدیک دنیا سفر کنند. اما سفر نیز ملزومات خاص خود را دارد، و یکی از مهمترین ملزومات آن پول است، هزینه های سفر بسته به مقصد و مدت زمان آن می تواند متفاوت باشد، اما با برنامه ریزی با دقت و حساب و کتاب درست، شما به راحتی می توانید در هزینه های سفر صرفه جویی کنید، راه های بسیار زیادی برای صرفه جویی در هزینه های سفر وجود دارد، و ما در این مقاله برای شما 5 نکته مهم که می تواند در صرفه جویی هزینه های سفر کمک شایانی به شما نماید، با ما همراه باشید.
 

1. بلیط ارزان هواپیما و هتل ارزان پیدا کنید!

بدون شک این دو مورد خود به تنهایی می توانند میزان بسیار زیادی از هزینه های سفر را کاهش دهند، اگر بتوانید یک هفته زودتر از روز سفر بلیط هواپیما خریداری کرده و رزرو هتل خود را انجام دهید، می توانید در هزینه های سفر خود صرفه جویی نمایید. ویگو این دو سرویس مسافرتی را از طریق وبسایت wego.ir به ایرانیان عزیز ارائه می دهد، شما می توانید خرید بلیط ارزان هواپیما و رزرو هتل ارزان را از طریق این وبسایت در کمتر از چند دقیقه به صورت آنلاین انجام دهید.

 
 2. مکان هایی با اینترنت رایگان در مقصد مسافرتی خود پیدا کنید.

اینترنت یکی از ملزوماتی است که در هر سفر و در هر جای دنیا به آن احتیاج خواهید داشت، اما اگر بتوانید با کمی تحقیق و پرس و جو در فضای مجازی، مکان هایی که در مقصد مسافرتی شما اینترنت رایگان ارائه می دهند را پیدا کنید، به راحتی می توانید هزینه های اینترنت را از لیست هزینه ها خط بزنید.


 

3. غذاسراهای ارزان و مقرون به صرفه پیدا کنید!

غذا یکی از مهمترین هزینه های سفر است و حساب کردن هزینه های آن می تواند کمک شایانی به شما بکند.اگر در طول سفر خودتان غذا تهیه نمی کنید، بهتر است که قبل از سفر، غذاسراها و اغذیه فروشی های ارزان پیدا کنید و آدرس و شماره تماس آنها را داشته باشید.


 

4. در فصل زمستان سفر کنید!

در فصل زمستان معمولا هزینه های سفر نسبت به زمان تعطیلات تابستانی و عید نوروز کمتر است. همچنین توریست ها و گردشگران کمتری به سفر می روند، و این فرصتی برای یک سفر کم هزینه تر است.


 

5. وزن چمدان خود را بررسی کنید!

در تمام فرودگاه ها وزن چمدان و بار شما اندازه گیری می شود و اگر وزن بار شما بیش از اندازه ای که ایرلاین تعیین کرده است، باشد، شما می بایست هزینه بیشتری برای حمل بار خود پرداخت کنید، پس وسایل اضافی و غیرضروری همراه خود نداشته باشید.

 
 
تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم