بازدید 3320

ستاره ملی پوش سایپا؛ هدف جدید تراکتور برای سربازکردن

کد خبر: ۷۴۶۴۰۷
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱ 11 November 2017
مهاجم ملی پوش سایپا به دنبال آن است تا بتواند کارت معافیت از خدمت سربازی بگیرد اما اگر این اتفاق نیفتد تراکتورسازی او را جذب خواهد کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، مهدی ترابی یکی از ستاره های جوان فوتبال ایران است که در یکی، دو سال گذشته عملکرد خوبی در ترکیب سایپا ارائه داده و همین مساله اعتماد کارلوس کی روش به او را در پی داشته است. او به واسطه عملکرد خوبش در سال های گذشته پیشنهاد های زیادی از تیم های مطرح داخلی داشته اما قرارداد بلند مدت با سایپا همیشه کار را برای جدایی او سخت کرده و در نهایت هم در جمع نارنجی پوشان ماندگار شده است.

با وجود اینکه ترابی با سایپا قرارداد دارد اما مشکلات مربوط به نرفتن خدمت سربازی برای او دردسرهایی ایجاد کرده که احتمال جدایی اش از جمع شاگردان علی دایی را در نیم فصل افزایش داده است. ترابی اما حالا به خاطر نداشتن کارت پایان خدمت با مشکل خروجی مواجه شده و به همین خاطر نتوانست همراه ملی پوشان به اتریش سفر کند تا به جای بازی برابر پاناما و ونزوئلا در ترکیب سایپا در جام شهدا به میدان برود. در این شرایط او باید هرچه سریعتر تکلیف خدمت سربازی اش را مشخص کند که اگر این اتفاق رخ ندهد، چه بسا با مشکلات بعدی مواجه شود و نتواند در نیم فصل دوم دیگر پیراهن سایپا را بپوشد.

ترابی این روزها به دنبال گرفتن معافیت از خدمت سربازی است و تلاش هایی برای این منظور انجام داده است. او بسیار امیدوار است تا بتواند معافیتش را بگیرد و گفته می شود احتمال معاف شدن او از سربازی هم زیاد است؛ اما اگر نتواند معافیت بگیرد، چون سرباز است نمی تواند برای سایپا در نیم فصل دوم به میدان برود. به همین خاطر مجبور خواهد شد به یک تیم نظامی برود و خدمت سربازی اش را بگذراند.

مسئولان تراکتورسازی در این باره بسیار راغب هستند تا با توجه به جدایی مهدی شریفی در نیم فصل ترابی را به جمع نفرات خود اضافه کنند. تراکتورسازان که سال گذشته نیز در ازای پرداخت 600 میلیون تومان به ترابی پیشنهاد همکاری داده بودند، حالا بار دیگر با او مذاکره کرده اند تا به عنوان یار سرباز به تبریز برود. ترابی سال قبل با درخواست تراکتورسازان مخالفت کرد و ترجیح داد در سایپا به فوتبالش ادامه دهد اما حالا شرایط برای او متفاوت است.

او اگر طی یکی، دو هفته آینده نتوانند معافیتش از خدمت سربازی را بگیرد، راهی جز حضور در تراکتورسازی ندارد. حضور ترابی در جمع شاگردان گل محمدی برای تراکتورسازی بسیار مهم است و به همین منظور آنها نهایت تلاششان را خواهند کرد تا بتوانند زمینه را برای چنین انتقالی فراهم کنند. برای مشخص شدن تکلیف ترابی باید تا نیم فصل صبر کرد و متوجه شد او با دریافت معافیت در سایپا به فوتبالش ادامه می دهد یا اینکه برای گذراندن خدمت سربازی راهی تراکتورسازی خواهد شد.
تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم