بازدید 3186
حرف مردم
در این بخش از صفحه انتخابات سایت تابناک بنا داریم نظرات، دیدگاه ها، انتقادات و در مجموع حرف مردم در ارتباط با انتخابات، افراد، کاندیداها و گروه های سیاسی را بدون دخل و تصرف منتشر کنیم. لذا نظراتی که به صورت کارشناسانه، منطقی و به دور از توهین به افراد و گروه های سیاسی باشد، عینا در این بخش منتشر خواهد شد.
کد خبر: ۶۸۷۶۰۷
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۰ 23 April 2017
در این بخش از صفحه انتخابات سایت تابناک بنا داریم نظرات، دیدگاه ها، انتقادات و در مجموع حرف مردم در ارتباط با انتخابات، افراد، کاندیداها و گروه های سیاسی را بدون دخل و تصرف منتشر کنیم. لذا نظراتی که به صورت کارشناسانه، منطقی و به دور از توهین به افراد و گروه های سیاسی باشد، عینا در این بخش منتشر خواهد شد.
یکی از مخاطبان تابناک نظر خود را درباره شاخصه های رئیس جمهور چنین بیان کرده است و در پایان نوشته من اگر رئیس جمهور بودم چه کارهایی می کردم.

نبایستی هرکسی با هر گروه سنی بدون مدرک عملی دانشگاهی بدون مقالات علمی ، تدریس دانشگاهی ، بدون محقق بودن ، بدون پژوهش و تحقیق و بدون دانستن با علم اقتصادی کلان ، خرد ، تجارت بین المللی ، سیاست پولی و مالی ، بدون داشتن تجربه و دانش روز پا به بالاترین اجرایی کشور بگذارد. رئیس جمهور باید محقق ، کارآفرین ، مدیر و مدبر باشد. صرفا لباس فرم  پوشیدن که نمی شود مملکت اداره کرد. 
بنده اگر کاندیدا ریاست جمهوری بودم و قبل از آن بصورت مکتوب با ارائه کتبی و کتاب برنامه هر بخش اقتصاد را به تحریر در می آورم به اختیار ملت قرار می دادم . مردم به توجه به نوشته و برنامه بنده رای می دادند. شرح برنامه باید در بخش های کشاورزی: سطح تولید ، سیاست تعرفه وارداتی محصولات کشاورزی  ، در زمینه آب ، نهاده های کشاورزی ، سیاست ایجاد افزایش درآمدی کشاورزان با تاکید بر ماندگاری  بهره برداران کشاورزی بر شغل کشاورزی : بخش صنعت : سیاست بهره وری تولید ، افزایش تولید داخلی با کفیت ، اشتغال بر صنایع مواد غذایی و صنایع پیشرفته و تاکید بر همگنی صنایع تولیدی . بخش معدن : سیاست استخراج نفت بدون خام فورشی آن ، لینک صنایع صنعت معادن با صنایع کانی ها غیرفلزی در راستای اقتصاد مقاومتی متکی بر تولید داخلی . بخش ساختمان : سیات ه از ظرفیت بهینه از ساختمان مسکونی ، گسترش راه های کشور به منظور ارتباطات جاده ای . بخش حمل و نقل : تجهیز نوگان حمل و نقل ریلی ، آبی ، هوایی و جاده ای و ایمن سازی جاده ها ، کانال های ابرفتی ، ایجاد سد برای مهار آب های سطحی و ذخیره سازی دائمی آب : بخش هتل و رستوران ، تعطیلی رستوران و هتل های بی کیفیت و گسترش رستوران با امنیت غذایی و بهداشتی و اقامتگاه های ارزان قیمت سیرو سیاحت 
بخش واسطه گرهای مالی :جمع آوری موسسه های اعتباری و گسترش بانک ها جهت اجرای سیاست پولی به منظور تولیدات و خدمات در خدمت تولید .
بخش امور عمومی ، خدف دستگاه های دولتی بودجه بر  که خدمات عمومی ارائه نمی دهند. واگذاری بخش های دولتی خدماتی به سازمان های خصوصی NGO بخش خدمات کسب و کار ، آموزش ، بهداشت ، تفریحی و فرهنگی ورزشی ، بخش بازرگانی عمده فروشی و خرده فروشی و تمامی بخش های اقتصادی با برنامه و سیاست گذاری با رقم اعتبار و منابع آنرا پیش بینی و حتی اعمال تغییرات این سیاست روی کل بخش های اقتصادی اندازه گیری می کردم .
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
سیروس عسگری بیماری کاوازاکی طرح شفافیت آراء مینیاپولیس اعتراض به کشته شدن جورج فلوید
آخرین اخبار