بازدید 10150

10 دلیل برای استفاده از سامانه حضور و غیاب ابری

امروزه در راستای تسهیل کاربری و کاهش هزینه ها وهمچنین دسترسی به اطلاعات‌ در نقاط مختلف و با وجود ابزارهای جدید و متنوعی همچون لپ تاپ و تلفن های هوشمند ، استفاده از سامانه اتوماسیون ابری به شدت مورد اسقبال سازمانها و شرکتها پیشرو قرارگرفته است.
کد خبر: ۶۶۸۷۸۱
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۷ 18 February 2017
امروزه در راستای  تسهیل کاربری و  کاهش هزینه ها وهمچنین دسترسی به اطلاعات‌ در نقاط مختلف و با وجود  ابزارهای  جدید و متنوعی همچون لپ تاپ و تلفن های هوشمند ، استفاده از سامانه اتوماسیون ابری  به شدت مورد اسقبال  سازمانها و شرکتها پیشرو قرارگرفته است. 

شرکت دانش بنیان کارا دوهزار  برای اولین بار در ایران اقدام به تولید سخت افزار و نرم افزار سازگار با تکنولوژی  محاسبات ابری نموده  و نهایتا موفق به ارایه سامانه پیشرفته حضور غیاب ابری سحاب گردیده است.

10 دلیل برای استفاده از سامانه حضور و غیاب ابری

سامانه این شرکت علی رغم نوپا بودن آن به علت کارایی بالای آن ،توسط مشتریان گوناگون مورد استقبال و استفاده  قرار گرفته است و طبق نظر سنجی ها  توانسته است رضایت اکثر کارشناسان و مشتریان را تامین نماید.

این سامانه در حال حاضر  قابلیت سازگاری با اکثر دستگاه های حضور و غیاب تولید داخلی و خارجی را دارد

به طور کلی استفاده از این روش به دلایل زیر مقرون به صرفه تر و کارآمد تر از روش های دیگر است :

دسترسی امن از همه جا با هر ابزار:

سازمان می تواند با توجه به چارت سازمانی امکان دسترسی مدیران و پرسنل به اطلاعات مجاز را از طریق کامپیوتر، نوت بوک و  تلفن همراه را  در تمامی نقاط کشور و حتی خارج کشور فراهم سازد.

عدم نیاز به سرور و مرکز کامپیوتر :

پیاده سازی نرم افزارهای حضور و غیاب پیشرفته که تامین کننده نیازهای امروزی سازمان ها وکارخانه ها است مستلزم وجود واحد کامپیوتر و سرور های پیشرفته است .کارادوهزار با تامین زیر ساختهای لازم و ارائه حضور و غیاب ابری شما را از این هزینه قابل توجه بی نیاز می نماید.

کاهش هزینه ها با توجه به  عدم نیاز به نگهداری سرور و پشتیبانی نرم افزار :

سیستم حضور غیاب ابری سحاب که توسط شرکت کارادوهزار ارائه و نگهداری می‌شود. این امر پر چالش را کم هزینه و تسهیل    می نماید.

دسترسی آنلاین به تردد و وضعیت حضور کارکنان:

مدیران فعال نیاز  دارند به صورت لحظه ای از آخرین تردد کارکنان خود از طریق کامپیوتر و حتی تلفن همراه مطلع شود که این مهم توسط حضور و غیاب ابری سحاب ممکن می‌شود.

صرفه جویی قابل توجه در هزینه حدود ده برابر روشهای مرسوم : 

با توجه عدم نیاز به خرید نرم افزار حضور و غیاب تحت وب و مرکز کامپیوتر و بی نیازی از پشتیبانی امکان استفاده از نرم افزار پیشرفته حضور غیاب ابری سحاب از  هرنقطه به سهولت و با کاهش هزینه قابل توجه امکان پذیر است.

سفارشی سازی :

امکان سفارشی سازشی گزارشها و پیاده سازی نیازها ی هر سازمان به تفکیک وجود دارد.

ارایه شده توسط شرکت دانش بنیان کارا :

به عنوان شرکت دانش بنیان و با بیش از ربع قرن تجربه موفق در صنعت فن آوری اطلاعات تضمین کننده پایداری کارایی سیستم می باشد.

عدم نیاز به شبکه و سایر زیر ساختها :

با استفاده از حضور و غیاب ابری کارا دیگر نیازی به پیاده سازی شبکه و سایر زیر ساختها ندارید متعاقبا هزینه قابل توجه اجرا و نگهداری  آن  را حذف می نمایید.

استمرار در ارایه سرویس :

سابقه شرکت کارادوهزار با بیش از ریع قرن تجربه مستمر و موفق و ارایه خدمت به مشتریان متعدد در این حوزه تضمین کننده  دغدغه  مهم در استمرار ارایه سرویس در این زمینه می باشد.

حرکت همسو با روند تکنولوژی :

امروزه نیل به اهداف اقتصادی و استراتژیک بدون در نظر گرفتن و هم راستا شدن با حرکت شتابان تکنولوژی غیر ممکن و یا بسیار پر هزینه خواهد بود


اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه