بلیط پرواز عیدت رو با کمترین قیمت بخر
      
کد خبر: ۶۲۰۵۵۲
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۰ 05 September 2016
احسان حدادی ورزشکار دو میدانی و پرتاب دیسک که در المپیک 2012 لندن مدال نقره بدست آورد بعد از ناکامی و حذف از المپیک ریو در حالی که همه منتظر او بودند هنوز به ایران برنگشته است.

به گزارش جام جم آنلاین از رکنا، یک هفته دیگر هم گذشت ولی باز هم از احسان حدادی خبری نیست.

بعضی، از اجرای قطعی حکم او خبر می دهند و بعضی هم مصر هستند که حدادی برای فرار از اجرای حکم دیگر به ایران برنمی گردد. با توجه به حد 100 شلاقی که برای او در نظر گرفته شده، این احتمال دوم کم کم به واقعیت نزدیک تر می شود.

حدادی قبل از این که در بازی های المپیک شرکت کند، درگیر یک پرونده فساد اخلاقی شد. هر چند سعی مسئولان ورزش و خانواده او این بود که این موضوع رسانه ای نشود اما حضور او در دادگاه از چشم نمایندگان رسانه ها دور نماند.

همان قبل المپیک حکم صادر شد و قرار این بود که حدادی به یکی از شهرهای دورافتاده تبعید شود اما نزدیک بودن المپیک و این که حدادی شانس مدال است، کمیته ملی المپیک را مجاب کرد تا پادرمیانی کند و اجرای حکم به بعد از المپیک موکول شود.

اما حدادی در همان دور اول مسابقات پرتاب دیسک حذف شد و تنها بحثی که بعد از این شکست شد، بهانه ای بود که آورده بود:زانویش مصدوم بوده، یک روز در میان 65 آمپول تزریق می کرده و به خاطر همین نتوانسته پرتاب خوبی داشته باشد. چند روزی هم درگیری ها این بود که می شود به یک نفر این همه آمپول تزریق کرد یا نه که البته نظر پزشکی نه بود.

شاکی حدادی منتظر بود که او با ورزشکارانی که مسابقات شان در همان هفته اول به پایان رسیده بود، به ایران برگردد اما هنوز خبری از او نشده و به نظر می رسد شاکی او هم از بازگشت حدادی ناامید شده است.

صمد خرمشاهی، وکیل شاکی پرونده احسان حدادی می گوید، اگر او روزهای آینده به ایران نیاید، وثیقه سنگینی که دارد، ضبط می شود.

متن این پرسش و پاسخ در زیر می آید:

بازگشت احسان حدادی به ایران و اجرای حکمش با مشکل روبه رو شده، شما اقدامی کرده اید؟

این که او به ایران برمی گردد یا نه، من نمی دانم. این بستگی به تصمیم شخصی خودش دارد. از ابتدا که این موضوع پیش آمد ما دوست نداشتیم علنی شود. به هر حال این شخص قهرمان ملی است و مدال گرفته. شخصیت شناخته شده ای است و با وجود مسائلی که پیش آمده بود، نمی خواستیم اتفاقاتی بیفتد که شخصیتش خدشه دار شود اما متاسفانه با راهنمایی های غلطی که شد، ایشان مسائلی را عنوان کردند که با واقعیت یکی نبود. ما سفارش ها و توصیه هایی هم داشتیم که موضوع به نحو مطلوب حل و فصل شود ولی متاسفانه باز هم راهنمایی های غلط این اجازه را نداد و در نهایت ایشان محکوم شد.

بعضی ها نظرشان این بود که تبعید در مقابل جرمی که اتفاق افتاده، حکم خیلی سنگینی نیست.

نه اصلا این طور نیست. مجازات در ارتباط با افراد مختلف می تواند با برخوردهای مختلفی همراه باشد. برای یک فرد بزهکار یا بی نام و نشان تبعید می تواند حکم سبکی باشد و فرد بتواند 10 سال هم راحت در تبعید زندگی کند اما برای شخصی که نیاز دارد در محل اصلی زندگی اش باشد و فعالیت کند، یک روز تبعید هم سخت است. مراجعه روزانه به نیروی انتظامی و معرفی، برای کسی که مشغله و اسم و رسم مهمی دارد، سخت است.

می گویند جرم اصلی را دوست احسان مرتکب شده. متهم ردیف اول اوست و محکومیتش سنگین تر است.

نه. متهم ردیف اول احسان است و در شکایت اولیه هم شخص مورد نظر، او بوده. در دادنامه به عنوان متهم ردیف اول از او نام برده شد. البته محکومیت احسان و دوستش یکسان است.

محکومیت فقط تبعید است؟

نه 100 ضربه شلاق هم هست و مجازات حدی است.

این ضربات شلاق قابل تبدیل به پول هست؟

نه نیست. ضربات باید زده شود. البته خود تبعید هم حکم سبکی نیست. احسان با ضمانت آزاد شده و دستور موقت گرفته اند که حکم اجرا نشود. به نظر من او از نظر روحی به هم ریخته بود و به همین دلیل نتوانست در بازی های المپیک هم افتخارات گذشته را تکرار کند.

نگران اجرای حکم شلاق نیستید؟ همان طور که گفتید احسان چهره ملی است و خدشه دار شدن این چهره شاید به نفع شما و موکل تان نباشد. راه دیگری برای مجازات نبود؟

بحث این است که احساسات موکل من هم جریحه دار شده. کسانی که تجربه این اتفاق را داشته اند، می دانند که موکل من چه شرایطی را پشت سر گذاشته و چه وضعیت ناگواری داشته. در این جرائم حداکثر مجازات اعدام است. اگر مسائلی ثابت می شد، بعید نبود این پرونده هم حکم اعدام بگیرد. در این جرائم قانون گذار برای کسی تبعیض قائل نمی شود. شاید مجری قانون با توجه به شرایطی که جرم اتفاق افتاده و شخصیت مجرم تخفیفی داده باشد اما تبعیض وجود ندارد.

الان احسان نیست و اجرای حکم چه می شود؟

از لحاظ قانونی ضامن دارد. وثیقه سپرده اند. ضامن اخطار می گیرد و باید حاضر شود. اجرای احکام مقرراتی دارد. این طور نیست که نباشد و حکم اجرا نشود.

پدر احسان هفته پیش گفته بود حکم بدوی است و آنها فرصت تجدیدنظر دارند.

نه اصلا این طور نیست. حکم قطعی است و حتی تایید هم شده است.

با وکیلی هم صحبت کرده بود. نظر او این بود که با توجه به این که جرم اخلاقی است و حکم تبعید هم سنگین نیست، می شود از طریق مراجع بین المللی احسان را به ایران برگرداند. سخت گیری ها فقط روی حکم هایی مثل اعدام و شلاق است.

این یک حکم داخلی و مربوط به یک بحث خصوصی است. به نظر نمی آید که مراجع بین المللی بخواهند دخالت کنند. حتی برای برگرداندن احسان به ایران هم نیازی نیست از این مراجع کمک گرفت. وثیقه سنگینی گذاشته و این وثیقه ضبط می شود. احسان شرایطش را دارد و می تواند بدون مشکل در آمریکا زندگی کند.

وثیقه به نفع موکل شما ضبط می شود؟

نه به نفع دولت.

می توانید بگویید مبلغ وثیقه چقدر است؟

نه. ولی این را بدانید که مبلغ سنگینی است.

گفته شد که موکل شما برای حل موضوع پیشنهاد داده بود احسان مبلغی را پرداخت کند.

آدرس اشتباه همین است. موکل من به هیچ عنوان حاضر نبود پولی بگیرد. اطرافیان و دوستان ایشان مسائلی را مطرح کردند که با واقعیت منطبق نبود. موکل من هم به قدری ضربه روحی سنگینی خورده بود که حاضر نبود شکایت را با پول معاوضه کند. آنها حتی به موکل هم تهمت ناروا زدند و گفتند که او می خواسته اخاذی کند. اگر موکل من پیشنهاد پول داده بود و قصدش اخاذی بود، محکومیتی هم در کار نبود. موکل من نمی خواست این موضوع در این حد بازتاب داشته باشد و نظرش این بود که مساله بین خودمان حل و فصل شود ولی در شرایطی که وضعیت روحی خوبی نداشت، به او تهمت ناروا هم زدند.

شما می گویید پیشنهاد مالی در کار نبوده، نظر شما و موکلتان برای حل موضوع چه بود؟

مسائلی هست که نمی شود مطرح کرد. من یا هر وکیل دیگری وظیفه داریم در جهت احقاق حقوق موکل کار کنیم اما این را هم به یاد داریم که می شود بین دو طرف رفاقت و گذشت برقرار شود. معمولا قاضی دادگاه هم طرفین را به صلح دعوت می کند. به هر حال شخصیت ورزشی ایشان هم تاثیرگذار بود ولی متاسفانه در همان مراحل اولیه ذهن شان را خراب کردند و حتی حاضر نشدند اتهام را بپذیرند. الان هم دوست نداریم شخصیت ملی کشور تابعیت کشور دیگری را بگیرد و سرمایه ما از دست برود.

وظیفه اجرای احکام هم این است که حکم را اجرا کند. قانون برای همه یکسان صادر می شود. وقتی حکمی صادر می شود نباید تبعیضی قائل شوند و قوه قضاییه باید در اجرا قاطعیت داشته باشد. اگر خلاف این اتفاق بیافتد، قاطعیت قوه قضاییه زیر سوال می رود.خوشبختانه اجرای احکام تا به امروز اهمالی نکرده و بنده هم به عنوان وکیل تکلیف خودم می دانم که موضوع را پیگیری کنم.

وضعیت موکل تان چطور است؟

ضربه روحی سنگینی خورده. یک مدت تعادل روحی اش را از دست داده بود. از نظر روحی مشکلات زیادی داشت. شوک شده بود. به هر حال الان نمی توانم بگویم خوب است یا نه. هنوز مشکل دارد.

پشیمان نیست که چرا تحت تاثیر اسم احسان با او در ارتباط بوده؟

نمی دانم این را باید از خودش بپرسید.

می شود با خودش صحبت کرد؟

فعلا نمی تواند صحبت کند. شرایط خوبی ندارد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
روی خط سایت ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۹
انتشار یافته: ۳۶
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۵
شاکی اغفال شده .
پاسخ ها
سارا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۶
آقای خرمشاهی کاش وکیل مدافع پرونده کیارستمی میشدید. آخه به دکترش 3 ماه مرخصی تشویقی دادن. این خانوم خودش رفته منزل شخصی یک آقا که من یکی هرگز این کارو نمیکنم (امیدوارم که هرگز در آینده اینطور نشه. نه برای من نه برای هیچ خانوم دیگری که چنین اعتقاد یا باور ....هر چی...داره) ولی چند تا دکتر!!! زدن لوله حالب اون بنده خدا رو قطع کردن و الان هم دارن به همه میخندن. برای متشاکی پرونده ای که شاکی خودش رفته به منزل شخصی متشاکی، تبعید به شهر دورافتاده و 100 ضربه شلاق در نظر میگیرین اما ....چی بگم؟ آنچه به جایی نرسد فریاد است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۵
جالبه وقتی یک خانم که به سن قانونی 18 سال رسیده و با میل خودش به منزل ایشان رفته و رابطه داشته آیا نباید مسئولیت کارش رو قبول کنه؟اینجوری که همه رابطه ها میشه تجاوز و زنها به راحتی میتونن اخاذی کنن.اگه تو خیابون بود و به زور این میشد تجاوز به عنف ولی وقتی طرف باپای خودش رفته باید اون هم متقابلا به خاطر رابطه شلاق بخوره.سن قانونی 18 سال سن مسئولیت پذیریه و دیگه کسی نمیتونه بگه من رو گول زدن چون شخص به بلوغ جسمی و فکری رسیده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۵
جناب کارشناس مگه مملکت هرکی هرکیه هرکسی هرغلطی دلش خواست بکنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۷
جناب فوق کارشناس بله از اون چیزی که فکر میکنی هر کی هرکی تره والا اینهمه بخور بخورو اختلاس میشه هیشکی به هیشکی نی.طرف شال و کلاه کرده رفته خونه طرف عشق و حالشو کرده حالا مدعی شده.گوربابات میخواستی نری.حتما فکر کرده با رفتنش احسان باهاش ازدواج میکنه.این اشتباهیه که خیلی دخترا میکنن. پس پای اشتباهت وایسا.
هم میهن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۵
پس خبر تجاوز به دختر جوان که تو خبرگزاریها اسم متجاوز رو اعلام نکردن اما گفتن از ورزشکاران المپیکیه،مربوط به احسان حدادیه!!!!
واقعا تاسف تاسف.....تف به شرفش.حالم ازش به هم میخوره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۵
این دختران ساده لوح واقعا مثل پینوکیو هستند. تازه پینوکیو آدم شد ولی فکر نمی کنم اینها یاد بگیرند که اینجوری نشن. حقشونه. توی هر سنی این بلا سرشون میاد. بعد هم انتظار دارند مثل زنان غربی حقوق و آزادی برابر مردان داشته باشند. خوب خانم اینجا ایرانه نه امریکا اگه طرف واقعا بخواد باهات ازدواج کنه همون اولش معلومه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۵
مطمئناً احسان اون دختر رو ندزديده.حتما حضورش خودخواسته بوده. پس خودش زمينه سازه اتفاق بوده.
پاسخ ها
spss
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۵
شاید دختر با اراده و رضایت خودش رفته اما نه برای اینکه بهش تجاوز بشه. شاید با نیت دیگه رفته. افراد زیادی را میشناسم و در خبرها نیز هست که دختر حرف پسر را برای ازدواج قبول میکنه و بعد به دلایل مختلف مثلا رفتن به جشن تولد، یا دیدن دختر توسط مادر پسر به خونش میره و بعد ..........
قضاوت سخته. به نظر قاضی باید احترام گذاشت.
از طرفی خانم ها و پسر ها بیشتر مواظب باشند.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۵
اینم الگوی جامعه ورزشی ما.طرفدارانش کسانی هستند مثل خودش.
پاسخ ها
سارا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۶
طرفدارانش بد یا خوب، تو برو خود را باش (زاهد پاکیزه سرشت)که خطای دگری بر تو نخواهند نوشت. این رو نوشتم تا از این پس نقد کنید آقا نه اینکه به دیگران بپرید و بدونید در این صورت عین عمل خودتون رو دریافت خواهید کرد
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۵
خاک بر سر قهرمان به اصطلاح ملی!

خدا هم نذاشت بی جواب بمونه اونجور خفت بار تو المپیک ضایع شد!

شماها(احسان خان و امثالهم) چرا نمیرید ازدواج کنید و دنبال اینطور هوس بازی میرید!
اون خانم هم حماقت کرده وگرنه اگه لااقل به دینش عمل می کرد انقدر خسارت نمیدید
رابطه نامشروع برای جنس مونث نابود کننده ست مخصوصا روحی و روانی اما جنس مذکر لذت جو عین خیالش هم نیست و وقتی کامروایی کرد میره سراغ کس دیگه ای و فک میکنه همه چیز با پول حل میشه

اون ضد قهرمان گند زد به زندگی یه دختر امیدوارم تو نزدیکاش ببینه بلکه دلش بسوزه و بفهمه چکار کرده
پاسخ ها
سارا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۶
و خاک بر سر پزشک بی مسوولیت قاتل کیارستمی و مدیر/معلم متجاوز به بچه و اختلاسگر ...تمام حرف من (که بیربط به موضوع تابناک در این مجال هست) اینه که همه باید نزد قانون برابر باشن.دست مریزاد که احسان حدادی رو تنبیه کردن (اگر او این کار رو کرده) اما قاتل کیارستمی رو هم بدینگونه مجازات کنید. چرا پزشکان خاطی در مصونیت هستند؟
عبداله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۵
این افراد به اصطلاح قهرمان ازرذل ترین افراد جامعه هستند که متاسفانه دختر ای ایرانی هم عقل شان در چشمشان است وگول اینها را می خورند......
روح الله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۵
اینا همش حرف الکیه دختره خودش راضی بوده و چون احسان حاضر نبوده رابطش رو ادامه بده رفته شکایت.. بعد هم فقط تونسته رابطه رو ثابت کنه که همون حکمش شلاق هست... البته همه قهرمانان به نظرم بهتره به سمت تشکیل خانواده و زندگی پاک برن و دختر خانوما عزیز هم سریع کشته مرده یه قهرمان نشن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۵
شاید دختر با اراده و رضایت خودش رفته اما نه برای اینکه بهش تجاوز بشه. شاید با نیت دیگه رفته. افراد زیادی را میشناسم و در خبرها نیز هست که دختر حرف پسر را برای ازدواج قبول میکنه و بعد به دلایل مختلف مثلا رفتن به جشن تولد، یا دیدن دختر توسط مادر پسر به خونش میره و بعد ..........
قضاوت سخته. به نظر قاضی باید احترام گذاشت.
از طرفی خانم ها و پسر ها بیشتر مواظب باشند.
king
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۶
واقعا که ملت مارو ببین همشون دختر باز البته دختره هم بی تقصیر نبوده ها با میلخودش رفته اره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۶
خاک برسرش مغرورر پرادعا
بی طرف وعادل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۸
تاکی درعصرحجرباید زنگی کرد.اگردختروپسری بارضایت عملی انجام دهند جرمی انجام نشده چون هردوراضی بودن مثل دختر یاپسری بره کونوردی وبه خاطر بی احتیاطی بیفته وپاش بشکنه ایا باید کوه روشلاق زد.چون این شخص ازمسیری ناهموار بالا رفته حالا به خاطر اجرای قانون های که به روز نیست هرچند دنیا دهکده جهانی شده ماهنوزقوانینی دور ازعقل جمعی اجرا میکنیم وجای مظلوم نمای برای افراد چه خانم یااقا باز میزاریم.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۸
توروخدا اینقدر راحت با آبروی یه نفر بازی نکنید.به خدا جوابی که شما باید بدید اون دنیا سنگین تره.گیرم هم که این اتفاق افتاده باشه.که مطمئنم به این صورتی که همه دارن جار میزنن نبوده,بازهم مجاز نیستیم آبروی یه نفر اونم آدم آبروداری مثل این قهرمان عزیز رو ازبین ببریم.
بی نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۲
به شمام میگن ادم که واسه خودتون حرف میزنید..
این چیزی هست که امکان داره واسه هر کسی پیش بیاد و واسه خیلی هام پیش اومده .... حتی همونایی که بالا دارن فحش میدن فقط فرقشون اینه که توی دید نیستن تا ابروشون بره .

در ضمن قانون ما مشکل داره.اون دختر میتونست اصلا توی اون مهمونی نره... اون دخترم باید شلاق بخوره و تبعید بشه.

در ضمن اون افرادی که فحش میدن به قهرمان ملی همونایی هستند که اینقدر عقده دارن و توی اجتماع کوچیک اند که میان اینجا خالی میشن.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۵
شاید دختر با اراده و رضایت خودش رفته اما نه برای اینکه بهش تجاوز بشه.
بهنام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۹
بابا لامصب دختره با پای خودش رفته داده حالا چی شده که رفته شاکی شده خدا میدونه تویی که الگو الگو میکنی خدایی خودت به بچه ده ساله رحم نمیکنی چه برسه هجده به بالا...در کل دمت گرم احسان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۹
چندی پیش خونده بودم ولی اسم ورزشکار ذکر نشده بود من فکرم به چند ورزشکار دیگه منحرف شد خدامنو ببخشه
سمانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۳
واقعا برای بعضی از افراد که میگن دختر نباید میرفته مهمونی متاسفم!!!
یعنی زندانی خونه باید باشن دخترا و اگه جایی هم برن دیگه...
پس شرف و غیرت چی میشه? اون دختر بیچاره اونارو آدم حساب کرده نه گرگ!!
متاسفم متاسفم متاسفم
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۷
احسان الان داره خودش رو اماده می کنه که دوباره برای ملت ایران مدال بیاره واسم ایران را تو جهان دوباره نمایش بده براش دعا کنید. قانون کارخودشو می کنه لطفا مواظب حرفاتون باشید
سید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۹
فاصله بین ایمان و کفر 4 انگشته....حضرت علی گفته...
به خاطر ی خبر گناه الکی نکنین...
خدا رحمت و گذشتش بیش از این حرفاس...
یا حق
كاوه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۹/۳۰
به عقيده من اين به اصطلاح ورزشكار،چرا بايد فرار كنه؟اصلا چه ربطي به كميته ملي المپيك داره پادرميوني كنه؟قهرمان ملي تو سرش خورد...مردك هرزه
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۹
گیرم که دختره راضی بود چراباید این ورزشکار ملی قبول کنه کسی که پیراهن تیم ملی رامیپوشه نماینده کل مردم ایرانه وبایداز خیلی چیزها که باعث خدشه دارکردن غرور ملی میشه پرهیز کنه اون یه فرد معمولی نبوده.
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۹
گیرم که دختره راضی بود چراباید این ورزشکار ملی قبول کنه کسی که پیراهن تیم ملی رامیپوشه نماینده کل مردم ایرانه وبایداز خیلی چیزها که باعث خدشه دارکردن غرور ملی میشه پرهیز کنه اون یه فرد معمولی نبوده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۹
گیرم که دختره راضی بود چراباید این ورزشکار ملی قبول کنه کسی که پیراهن تیم ملی رامیپوشه نماینده کل مردم ایرانه وبایداز خیلی چیزها که باعث خدشه دارکردن غرور ملی میشه پرهیز کنه اون یه فرد معمولی نبوده.
سمانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
دختره با پاي خودش رفته خودش خواسته پس تجاوز نيست بعضي از دخترا خودشونو اينجوري وبال پسرا مي دازن الانم دختره حالش خيلي خوبه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۶
همه اشتباه می کنن همه فرصت توبه دارن مراقب خودمان باشیم تو این روزگار
بهمن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۲
واقعابرای کسانی که از این آقا طرف داری میکنن متاسفم اینم بدونید که هم احسان وهم دوستش به دختره تجاوز کردن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۲
هیچ مردی نمی تونه خطا کنه اگر دخترها عفت . وحیا داشته باشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۲
دختر عوضی
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: