بازدید 16546

پاسخ ضرغامی به سخنان لاریجانی

رئیس اسبق سازمان صداوسیما گفت: حداقل اعتبار مورد نیاز رسانه ملی برای انجام فعالیت‌های ابلاغی 3260 میلیارد تومان و 162میلیون یورو است.
کد خبر: ۵۹۶۳۸۲
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۹ 10 June 2016
رئیس اسبق سازمان صداوسیما گفت: حداقل اعتبار مورد نیاز رسانه ملی برای انجام فعالیت‌های ابلاغی 3260 میلیارد تومان و 162میلیون یورو است.

به گزارش خبرگزاری فارس، هفته گذشته علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری نکاتی درباره سازمان صداوسیما در دوران ریاست سید عزت الله ضرغامی بیان کرده بود که ضرغامی به این موارد پاسخ گفت.

بنا بر این گزارش، متن منتشر شده با عنوان «پاسخ عزت الله ضرغامی به ادعای لاریجانی» به طور کامل در ادامه می‌آید: طظ

جناب آقای دکتر لاریجانی

رئیس محترم مجلس شورای اسلامی

باسلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات؛

مصاحبه جنابعالی با برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما نکاتی را متوجه مدیریت گذشته سازمان کرد که لازم است برای روشن شدن افکار عمومی توضیح داده شود.

1- سازمان ایده‌آلی که به اعتقاد شما باید با 12-10هزار کارمند اداره شود، با 28هزار کارمند در سال 83 تحویل شد (به اعتقاد برخی مدیران 30هزار نفر)؛ امروز تعداد کارمندان سازمان 33.600نفر است.

2- اگر منظور شما تعداد کارمندان رسمی است؛ لازم است اشاره شود که این رقم در سال83 (اتمام مدیریت جنابعالی) 14.400نفر بود که در سال 93 به 13.640نفر کاهش یافت.

3- اقدامات گسترده و فراوان در طول دهه 83 تا 93؛ از قبیل افزایش ایستگاه‌های فرستنده‌های تلویزیونی از 2500 به 7500 ایستگاه؛ تکمیل شبکه‌های استانی سیما؛ راه اندازی شبکه‌های جدید پرس‌تی‌وی؛ هیسپان‌تی‌وی؛ آی‌فیلم و شبکه‌‌های نسل دوم قرآن؛ مستند؛ ورزش؛ نمایش؛ پویا؛ تماشا؛ بازار؛ سلامت، نسیم و HD، نیاز به جذب و آموزش نیروی انسانی ماهر داشت.

4- اصلاح پایه حقوق کارمندان بر اساس ضوابط و مقررات قانونی و از محل اعتبار اضافه‌کار و رشد سالیانه ضریب حقوق کارکنان دولت و عادلانه شدن دریافتی بدنه‌ی کارکنان به ویژه در استانها و بازنشستگان عزیز سازمان، اقدام به تأخیر افتاده و لازمی بود که با مطالعه و مقایسه با سایر دستگاهها انجام گرفت.

از شما انتظار می‌رفت با شناختی که از سازمان صداوسیما دارید؛ پشتیبان کارمندان سازمان باشید و از حقوق حقه‌ی آنان دفاع نمایید.

با توجه به اینکه بخش اعظم تولید سازمان، مستقیماً توسط بدنه‌ی کارکنان انجام می‌گیرد؛ هنوز جای توجه بیشتری به این موضوع وجود دارد.

5- بر اساس نامه‌ی رسمی جناب آقای تاج گردون رئیس محترم کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در سال 93؛ حداقل اعتبار موردنیاز رسانه ملی برای انجام فعالیت‌های ابلاغی 3260میلیارد تومان و 162میلیون یورو است. متأسفانه با احتساب درآمدهای سازمان فقط نیمی از این اعتبار تأیید شده، محقق شده است.

انتظار می‌رود با توجه به تأکیدات رهبر معظم انقلاب در مورد اهمیت فرهنگ، مجلس دهم بتواند جبران مافات مجالس هشتم و نهم را در مورد بودجه صداوسیما انجام دهد.

بندهای دیگر این نامه به دلیل امکان سوء استفاده مخالفین، عنداللزوم به صورت مستقیم ارائه خواهد شد.

از خداوند متعال توفیقات روزافزون شما در خدمت به مردم را خواهانم.

با احترام

سید عزت الله ضرغامی
تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۲۳
نگفتي اگر منظور كارمندان رسمي و غيررسمي باشد چه؟!!! جا افتاد!!!!

يعني حتما با اين توصيفات بهترين سازمان صدا و سيما را تحويل داده اي !!!

مرد حسابي ! در دنياي امروز و در مقايسه با سازمانهاي مشابه و با بررسي تعداد پرسنل و بودجه آنها حتما ميگويي صدا و سيماي تحويلي جنابعالي در صدر جدول است!!!!
بررسی کنید
یکدهم بی بی سی هم خبر ندارید و سه برابر اون کارمند . برا چی اونوقت؟؟؟؟؟؟
در زمان هر دو تلويزيون از اعتبار افتاد وفقط بيت المال هدر شد حالا ببينيم چى ميشه دعواى اندو چيزى رو عوض نميكنه
از هزینه های فرهنگی که در بوجه به ارگان های فرهنگی مختلف ، متاسفانه بدون نتیجه ، پرداخت میشود کسر و به بوجه صدا و سیما اضافه شود . بشرطی که صداو سیما در جهت خواست اکثریت مردم عمل کند .
بالاترين حقوق را دارند بازم ناك ميزنند!
یک پستِ نون و آب دار به این ضرغامیرفیق احمدی نژاد بدهید، مگر نه هر روزیک طومارصادر میکند
بازم بازیهای پشت پرده رو نمیتونید علنی بگید!؟؟
کما فی السابق !!!!!!!!
یک شبکه پربیننده ماهواره ای با ماهیانه صد هزار دلار هزینه بیشترین مخاطب را دارا میباشد از مدیریت انها استفاده شود تا هزینه کاهش یابد عجب بخور بخوریه
این چند بند جا افتاده :

اول نامه:

رئیس سابق محترم سازمان صدا و سیما

آخر نامه :

رئیس سابق سازمان صدا و سیما و معاون سابق شما در آن نهاد عریض و طویل آفتابه و لگن هفت دست شام و ناهار هیچی
صدا و سیما تعطیل بشه مبت راحتترند
ولله با وجود اینترنت و خصوصا تلگرام نیازی به صدا و سیما نیست
جناب ضرغامی در مورد اصل نامه ابراز نظرنفرموند که چرا دستگاهی که با 12 تا13 هزار نیروبهخوبیقابلاداره شدنهستالان 33 هزار نیرو داره وتقریبا تمام عرصه ها روبهماهواره انترنت باخته ؟
وقتی ملتی به تلویزیون ملی اش اعتماد نداشته باشد باید ان را تعطیل کرد
صدا و سیما به جای اینکه هزینه بر باشند با خصوصی سازی و کسر انحصار و افتتاح کانالهای خصوصی میتواند سود آور باشد
بهتر بود يا واكنش نشان نميدادً يا اينكه با قاطعيت و صراحت تقريبا بهتري پاسخ ميداد
یک سازمان عریض و طویل بیهوده و غیر مردمی
آقای محترم هنوز صدا وسیمارا ول نکردی
دمش گرم هوای مخالفان رو هم داره بابا زمان تو بود که ماهواره اینقدر زیاد شد اونم با افزایش شبکه های بی کیفیت داخل که برنامه های آبکی شون حال آدمو به هم می زد .
آیا مخاطبان صدا و سیما به اندازه تعداد کارمندانش هستند؟!!! لطفا این را بحث کنید و پاسخ دهید. به بیراهه نروید!!!!!!!!!!!!
ما هم باورمون شد ؟؟؟؟؟؟؟ بابا ولمووون کن تو رو قران داش عززززززت
یعنی هم این همه شبکه اضافه کردی هم از کارمندان صدا و سیما کم کردی؟ خخخخخ
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری
آخرین اخبار