بازدید 19065

پایان فرار مدیرعامل شرکت لیزینگ خودرو

مدیر این شرکت با انتشار آگهی اقدام به پیش فروش خودروهای تولید داخل کرده است. با توجه به حساسیت موضوع تحقیقات به صورت نامحسوس در این زمینه ادامه یافت.
کد خبر: ۴۳۲۴۷۶
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۳ 06 September 2014
فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری مدیر عامل فراری یک شرکت لیزینگ خودرو و اعتراف متهم به جرایمش خبر داد.

به گزارش مهر، سردار محمدرضا میرحیدری گفت: در ماه رمضان امسال ماموران پلیس آگاهی در جریان فعالیت مشکوک یک شرکت لیزینگ خودرو در منطقه «امامزاده حسین» قرار گرفتند. در ادامه بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و تحقیقات نشان داد مدیر این شرکت با انتشار آگهی اقدام به پیش فروش خودروهای تولید داخل کرده است. با توجه به حساسیت موضوع تحقیقات به صورت نامحسوس در این زمینه ادامه یافت.

وی افزود: همزمان با آغاز تحقیقات ماموران اداره اماکن نیز در جریان بررسی های خود پی بردند این شرکت بدون مجوز اقدام به فعالیت می کند. با کشف سرنخ هایی از اقدامات مجرمانه مدیر شرکت کارآگاهان وارد عمل شده و متوجه شدند مدیر عامل این شرکت بدون واگذاری خودرو اقدام به فرار کرده است.

فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: کارآگاهان با ردیابی های تخصصی موفق شدند متهم 35 ساله را در شهر کرج شناسایی کرده و او را قبل از اینکه موفق به فرار شود، دستگیر کنند.

سردار میرحیدری افزود: متهم در بازجویی های مقدماتی به 120 میلیون تومان کلاهبرداری در قزوین اعتراف کرده که تحقیقات پلیسی در خصوص ارتکاب جرائم متهم در استانهای دیگر ادامه دارد.

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # یارانه تشویقی # پردیس افکاری
آخرین اخبار
وب گردی