بازدید 41204
پایان جام سیزدهم با لبخند خوزستان
لیگ برتر فوتبال ایران با قهرمانی تیم فوتبال فولاد خوزستان به پایان رسید تا سرانجام جام قهرمانی از میان پنج مدعی به سرخپوشان خوزستانی برسد. شاگردان فرکی با پیروزی برابر تیم گسترش فولاد و به مدد ناکامی نفت برابر سپاهان توانستد دومین قهرمانی تاریخ خود را در لیگ برتر کسب کند.
کد خبر: ۳۹۲۱۲۲
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۰ 11 April 2014
پخش مستقیم رقابت‌های حساس هفته پایانی لیگ برتر فوتبال ایران
لیگ برتر فوتبال ایران با قهرمانی تیم فوتبال فولاد خوزستان به پایان رسید تا سرانجام جام قهرمانی از میان پنج مدعی به سرخپوشان خوزستانی برسد. شاگردان فرکی با پیروزی برابر تیم گسترش فولاد و به مدد ناکامی نفت برابر سپاهان توانستد دومین قهرمانی تاریخ خود را در لیگ برتر کسب کند. فولاد خورستان یکی از تیم‌هایی است که در سال‌های اخیر فوتبال ایران نماد بازی پاک و جوانمردانه بوده و به جوانگرایی و بازیکن سازی معروف است و این در لیگی که اخبار حاشیه‌ای فراوانی از پرداخت‌های میلیاردی به بازیکنان تیم‌های پرحاشیه نقل محافل است اندک امیدواری را در دل هواداران ایجاد می‌کند.

به گزارش تابناک،سرانجام نود دقیقه حساس هفته سی‌ام لیگ برتر به پایان رسید و جام قهرمانی به فولاد لبخند زد تا خوزستان غرق در شادی شود. شاگردان حسین فرکی که سال خوبی را پشت سر گذاشته بودند سرانجام مزد بازی های خوبشان را گرفتند و با پیروزی در تبریز قهرمانی را در خارج از خانه جشن گرفتند. این در حالی بود که در اهواز، پرسپولیسی ها که با یک گل برتری برابر استقلال صنعتی خوزستان امیدوار ودند تا با لغزش فولاد در تبریز بتوانند خیلی دراماتیک به صدر بنشینند و قهرمان شوند اما جایگاه دوم جدول و سهمیه آسیا بعد از چند سال تنها پاداش شاگردان علی دایی بود که فصل پرحاشیه‌اس را پشت سر گذاشته بودند.

شاگردان یحیی گل‌محمدی که در یک هفته مانده به پایان لیگ با صدرنشینی‌شان شانس بزرگ قهرمانی بودند با شکست برابر سپاهان در فولاد شهر به رده سوم جدول رسیدند تا نیم‌نگاهی به آسیا داشته باشند و سپاهانی‌ها هم به مدد این پیروزی جایگاه چهارم جدول را از آن خود کردند. اما ناکام بزرگ هفته پایانی آبی‌پوشان پایتخت بودند که که در خانه با نتیجه سه بر یک برابر تراکتورسازی شکست خوردند.

استقلالی‌ها که با پیروزی هفته گذشته خود برابر فولاد صدرنشین بار دیگر به جمع مدعان بازگشته بودند در یک روز ضعیف بازی را به حریف سرخپوش خود واگذار کردند تا بعد از سال‌‌ها سهمیه آسیا را کسب نکنند و بدتر از آن رقیب دیرینه خود را بالاتر از خود در جدول ببیند.

در انتهای جدول هم داماشی‌ها با تساوی برابر ذوب‌آهن اصفهان به همراه مس به لیگ یک سقوط کردند و فجر هم علی رغم پیروزی برابر ملوان به مرحله پلی‌آف رفت تا با برنده دیدار دو تیم سیاه‌جامگان و پیکان برود.

قهرمانی فولاد خوزستان را شاید بتوان اتفاق مهمی در فوتبال ایران دانست. چه اینکه برخلاف رخدادهای خوب فوتبال ایران در سال‌‌های اخیر اما بیماری فوتبال ایران در چند وقت اخیر علاقه‌مندان را آزرده بود و در میان همه این هیاهوها قهرمانی تیمی که به بازیکنان جوان، فوتبال پاک و بازیکن‌سازی اهمیت می‌دهد را می‌توان اتفاق مهمی دانست. قهرمانی امروز فولاد اگرچه خوزستان را غرق در شادی کرد اما بیشتر از آن علاقه‌مندان فوتبال را در سرتاسر ایران خوشحال و امدوار کرد.

جشن قهرمانی خوزستانی‌ها در تبریز

گسترش فولاد تبریز ۰ – فولاد خوزستان ۱
تیم فوتبال فولاد خوزستان با 57 امتیاز قهرمان سیزدهمین دوره لیگ برتر شد. تیم فولاد در هفته سی‌ام رقابت‌های لیگ برتر موفق شد با نتیجه یک بر صفر میزبانش گسترش فولاد تبریز را شکست دهد و به دومین قهرمانی‌اش در تاریخ رقابت‌های لیگ برتر برسد. تک‌گل تیم فولاد را مهرداد جماعتی در دقیقه 37 به ثمر رساند.

ترکیب فولاد خوزستان: 
 سوشا مکانی، ایوب والی، پاد وانی، مهرداد جماعتی،‌ امید خالدی،‌شهاب کرمی، مهدی بدرلو، غلامرضا رضایی، اسماعیل شریفات، سروش رفیعی و لوسیانو پریرا.

سرمربی: حسین فرکی

ترکیب گسترش فولاد تبریز:

 محسن فروزان، محمود خمیسی، علیرضا نقی‌زاده، بهنام داداش‌وند، سیدمرتضی محبوسی، میثم نقی‌زاده، سامان نریمان جهان، فردین عابدینی، مهرداد بایرامی، رسول پیرزاده و سیدامید نظامی‌پور.

سرمربی: مهدی تار‌تار

گزارش بازی:

۳۷:۰۰  مهرداد جماعتی در دقیقه ۳۷:۰۰ ای بازی با یک حرکت تکنیکی و جا گذاشتن چند بازیکن دروازه گسترش فولاد را باز کرد.

پایان نیمه نخست بازی با برتری یک بر صفر فولاد خوزستان و صدر نشینی ان تیم در پایان نیمه نخست بازی


محرومیت از آسیا پس از شش سال

استقلال تهران ۱ – تراکتورسازی تبریز ۳

استقلال با پذیرفتن شکست سه بر یک برابر تراکتورسازی از رسیدن به سهمیه لیگ قهرمانان آسیا بازماند. دیدار استقلال و تراکتورسازی با برتری سه بر یک تراکتورسازان به پایان رسید. گل های این دیدار را برای تراکتورسازی فرشاد احمدزاده، محمد نصرتی و کریم انصاری فرد در دقایق 30، 52 و 74 و برای استقلال عمران زاده در دقیقه 43 به ثمر رساندند.

آبی پوشان از فصل 85-86 که با چهارم شدن از آسیایی شدن باز ماندند، همواره در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته اند. به این ترتیب این تیم بعد از شش دوره حضور متوالی در لیگ قهرمانان آسیا از دوره بعدی این رقابت ها بازماند.


ترکیب استقلال تهران:

 سیدمهدی رحمتی، خسرو حیدری، جی‌لوید ساموئل، حنیف عمران‌زاده، امیرحسین صادقی، هاشم بیگ‌زاده، علی واحدی‌نیکبخت، تونی‌ کاروالیو، محمد قاضی، آرش برهانی و پژمان نوری

سرمربی: امیر قلعه‌نویی

ترکیب تراکتورسازی تبریز:
حامد لک، مرتضی اسدی ، محمد نصرتی ، حبیب گردانی ، میلاد فخر الدینی ، مهدی کیانی ، مهدی کریمیان ، علی کریمی ، سعید دقیقی، کریم انصاری فرد ، فرشاد احمدزاده 

سرمربی: تونی اولیویرا

گزارش بازی:

۱۴:۰۰  مهدی کیانی بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی با یک ضربه از پشت محوطه جرمه دروازه سید مهدی رحمتی را تهدید کرد. اما ضربه او با فاصله اندکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

۲۷:۰۰  بعد از چند دقیقه پیگیری بازی در میانه میدان و انجام بازی کسل‌کننده توسط هر دو تیم محمد قاضی مهم ترین موقعیت استقلال را در محوطه جریمه با ضربه آرام خود از دست داد.

۳۰:۰۰ روی یک ضربه آزاد غیر مستقیم که پشت محوطه جریمه استقلال اعلام شده بود علی کریمی با زیرکی پاس غافلگر کننده‌ای را در اختیار فرشاد احمدزاده قرار داد و بازیکن جوان تراکتورسازی با یک ضربه خوب دروازه سید مهدی رحمتی را باز کرد.

۳۲:۰۰  استقلال می توانست با ضربه تونی بازی را به تساوی بکشاند که حامد لک با واکنش خود مانع این اتفاق شد.

۴۴:۰۰  بعد از چند حمله گسترده از سوی استقلالی‌ها و از سمت راست این تیم، جایی که بیگ‌زاده و حیدری همکاری خوبی باهم داشتند، یک ضربه کرنر برای استقلال ایجاد شد تا حنیف عمران‌زاده در یک رفت و برگشت با پای چپ گل تساوی بازی را ثمر برساند.

پایان نیمه نخست بازی با تساوی یک بر یک دو تیم

۵۳:۰۰  محمد نصرتی مدافع تیم تراکتور سازی روی یک ضربه کاشته و از پشت محوطه جرمه دروازه تیم استقلال را گشود تا استقلال بار دیگر از حریف خود در ورزشگاه آزادی عقب بیفتد.

۶۸:۰۰ اشتباه حنیف عمران‌زاده توپ را پشت محوطه جریمه پیش پای ابراهیم‌زاده قرار داد تا ضربه سرکش این بازیکن به تیر دروازه رحمتی برخورد کند.

۷۴:۰۰  کریم انصاری فرد، از روی نقطه پنالتی سومین گل تراکتورسازی را به ثمر می‌رساند تا با چهارده گل زده در آستانه کسب عنوان آقای گلی لیگ هم قرار بگیرد.

پرسپولیس بعد از سه سال آسیایی شد

استقلال صنعتی خوزستان ۰ – پرسپولیس تهران ۱

پرسپولیس در دیدار حساس خود در هفته پایانی لیگ برتر مقابل استقلال خوزستان به پیروزی رسید و 55 امتیازی شد تا علاوه بر کسب نایب قهرمانی به لیگ قهرمانان آسیا نیز صعود کند. دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و پرسپولیس در هفته بیست و نهم لیگ برتر، از ساعت 19 در ورزشگاه غدیر اهواز آغاز شد که در پایان شاگردان علی دایی با تک گل عباس زاده به پیروزی رسیدند و سهمیه آسیا را کسب کردند.

ترکیب پرسپولیس تهران:
نیلسون، سیدجلال حسینی، محسن بنگر، مهرداد پولادی، حسین ماهینی، رضا حقیقی، محسن مسلمان، امید عالیشاه، مهرداد کفشگری، پیام صادقیان و محمد عباس‌زاده 

سرمربی: علی دایی

گزارش بازی:

۰۳:۰۰  ضربه سرکش میلاد میداوودی با اختلاف اندکی از کنار دروازه نیلسون به بیرون رفت.

۰۷:۰۰ پرسپولیسی‌ها که کمی بر بازی مسلط شده بودند، صاحب یک ضربه کرنر شدند که پس از پاس رو به بیرون، مسلمان پشت محوطه یک شوت محکم را شلیک کرد که توپ بعد از برخورد با دغاه تیم میزبان برگشت داده شد.

۰۸:۰۰ شاگردان ویسی باز هم از سمت راست دفاع پرسپولیس با شوت سنگین کلاه‌کج خطرساز شدند که این توپ را نیلسون به کرنر فرستاد.

۲۸:۰۰ پیام صادقیان با یک استارت تند و تیز از "کولی‌بالی" مدافع اهل مالی استقلال خوزستان رد شد که با خطای این بازیکن متوقف شد اما زمانی که در حال افتادن روی زمین بود به مانند دفعات گذشته از کوره در رفت و پای خود را به سمت این بازیکن پرتاب کرد اما پایش به زمین خورد تا خطر اخراج از بیخ گوشش رد شود.

۳۱:۰۰  محمد عباس‌زاده مهاجم جوان و گلزن تیم فوتبال فوتبال پرسپولیس از روی نقطه پنالتی گل نخست این بازی را به ثمر رساند.

پایان نیمه نخست بازی با برتری یک بر صفر پرسپولیس تهران برابر استقلال خوزستان

۶۷:۰۰ ارسال خطرناک آبی‌پوشان میزبان به روی دروازه پرسپولیس نزدیک بود که به موقعیتی خطرناک تبدیل شود. میداوودی ر موقعیتی تقریبا تک به تک با نیلسون قرار گرفت اما با جلو آمدن دروازه‌بان برزیلی کارش سخت شد و در برگشت هم تعادل خود را از دست داد.

۷۲:۰۰ کرنر امید عالیشاه از سمت راست دروازه میزبان به تیر دو فرستاده شد و در حالی که پرویز کریمی به اشتباه خروج کرده بود بنگر فرصت داشت تا دروازه خالی را باز کند اما ضربه او در حالتی نامتعادل از کنار دروازه به اوت رفت.

از صدر نشینی تا سهمیه نصفه و نیمه آسیایی

سپاهان اصفهان ۱- نفت تهران ۰
صدر نشین هفته بیست‌ونهم لیگ برتر در یک قدمی جام کم آورد و با شکست برابر سپاهان به به رده سوم جدول سقوط کرد تا به بازی پلی‌آف آسیا برای کسب سهمیه برود.

ترکیب سپاهان اصفهان:

شهاب گردان، هادی عقیلی، علی حمودی، شجاع خلیل زاده، احسان حاج صفی، امید ابراهیمی، اروین بولکو، محرم نویدکیا، حسین پاپی، مهدی شریفی، سرجیو فن دیک

سرمربی: زلاتکو کرانچار

ترکیب نفت تهران:

علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، حاج محمدی، ووریا غفوری، کمال کامیابی نیا، وحید حمدی نژاد،  علیرضا عزت کرامت، رسول نویدکیا، هادی نوروزی، آرش رضاوند و رضا نوروزی 

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

گزارش بازی:

۳۷:۰۰  هادی عقیلی ضربه پنالتی حساس این تیم را از دست داد و علیرضا بیرانوند به خوبی این ضربه دفع کرد.

پایان بازی با نتیجه تساوی بدون گل

۵۳:۰۰  سرانجام مهدی شریفی، پدیده این فصل تیم سپاهان توانست قفل ذروازه نفا اهران را باز کند تا صدر نشین هفته بیست و نهم لیگ برتر جام هر لحظه دورتر از قبل ببیند.

نتایج سایر بازی‌ها

راه آهن صفر- ذوب آهن یک
گل: اسماعیل فرهادی (62)

صبا صفر - سایپا صفر

داماش یک - مس یک
گل: احمد حسن‌زاده (43) برای مس، مسعود حسن‌زاده (82) برای داماش

فجرسپاسی 2- ملوان یک
گل: سیامک کوهنورد (9) و سمیر بکریچ (66) برای فجر، امیر حسین فشنگچی (80) برای ملوان

برای دیدن جدول کامل رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران اینجا را کلیک کنید.


دانلود نیمه اول

دانلود نیمه دوم
اشتراک گذاری
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۴
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۴۴۱
از اسکو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
نتایج استقلال1 - 1 تراکتور
سپاهان 1 - 1 نفت
پاسخ ها
فرهاداز تبریز
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
هیچ کدوم از فوتبالیستهالیاقت قهرمانی ندارن فقط قهرمانان واقعی سیامند رحمان وسایر عزیزان تیم ملی وزنه برداران معلول هستند.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
حق فولاد قهرمانی بود که بهش رسید نه پرسپولیس.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
تبریک به فولاد و خوزستانی های عزیز که با شایستگی قهرمان شدند.همچنین تبریک به پرسپولیس بابت کسب سهمیه و نایب قهرمانی.حیف که بخت با شما در بازی راه آهئیار نبود وگرنه الان قهرمان بودین.امیدوارم به جای تیم محبوب من استقلال بتونید نماینده خوبی برای ایران در آسیا باشید.امیرخان قلعه نویی ما ازت دلگیر نیستیم.دستت خالی بود.امیدوارم بمونی و یه تیم پرقدرت بسازی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
پرسپولیس آسیایی شده ،خدا میدونه که حقشه....
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
دو تیم با این همه بازیکن میلیاردی و این همه هوادار... یکی پنجم میشه یکی هم قهرمانی رو با دستای خودش به فولاد تقدیم میکنه و نایب قهرمان میشه و بابت حضور در آسیا که کمترین انتظار از یه تیم پرطرفدار و پرخرج هست به خودش افتخار میکنه... گل بگیرید در این فوتبال رو ....
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
تابناک مارو مسخره کرده.نظر بذار دیگه.حالا آسیایی نشدید که نشدید .امسال چه گلی زدید مگه......
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
انصافا50درصد قهرمانی های لیگ در ایران توسط داوران رقم می خورد.قهرمان این لیگ افتخار نیست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
ولی استقلال اهواز همیشه ناجی پرسپولیس بوده ولی امتیازها از استقلال تهران رو کامل میبره.کاش میرفت دسته یک
استقلالی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
خوب شد سپاهان سهمیه ی آسیا نگرفت والا آبروی فوتبال ایران در آسیا ریخته میشد4با 4تا از یه تیم عربی بخوری باید بری لیگ محلی بازی کنی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
مطمئن باشید پرسپولیس تو آسیا هیچی نمیشه.باز استقلال یه بار تا چهار تیم رفت و سپاهان نایب قهرمان شد.حیف این سهمیه ها که به تیم های نالایق میرسه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
استقلالی بد جوری داری میسوزی که تو جدول زیر سپاهانی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
پرسپولیسیها تا میتونید از این حضورتون در آسیا که امسال استقلال لطف کرده بهتون لذت ببرید که قراره تا 6-7 سال دیگه رنگ آسیا رو نبینید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
بضاعت استقلال در همین حد بود و نه بیشتر!
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
پول در فوتبال موفقیت می آورد و پولهای بابک زنجانی و هدایتی در پرسپولس سهمیه آسیایی آورد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
Foulad Fc قهرمانه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
به لطف سپاهان و اصفهانیها شما قهرمان شدید چون جوانمردانه نفت را شکست دادند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
فولاد از سپاهان تقدیر کنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
شما فولاد نیستید.سپاهان نوین اصفهانید.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
این سه ناشناس اولی معلومه از قهرمانی فولاد خیلی ناراحت هستند.
آب رو بریز همون جایی که ....
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
ناشناس اولی!
سپاهان هم به لطف گل به خودی بازیکن نفت بازی رو برد.
بی آشیانه
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
چرا بعضیا زورشون میاد قهرمانی فولاد رو ببینن؟؟
چرا بعضیا چشم دیدن بردهای فولاد رو ندارن؟؟؟
چی ازتون گرفته ک اینقده زورتون میاد؟؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
بی آشیانه جان کاملا واضحه شما فولاد خوزستان نیستید.شما هویتتون رو از سپاهان نوین اصفهان گرفتید
محسن
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
خب دادا پولش رو دادیم خریدیمش
یا نکنه پولش رو دادیم ولی تیم هنوز مال شما اصفهانی هاست
داود
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
اصفهانیها سوختنا....بوش بلند شده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
براستی فولاد شایسته قهرمانی بود. تیمی باشخصیت، بی ادعا، قلیان نکش، پورشه و مازراتی سوار نشو، مربی و بازیکنان با ادب ( غیر از دروازه بان جوانشان که انشائالله خوب بشه) و خلاصه تیمی فوتبال بازیکن. چرا قهرمانی این تیم بی ادعا عجثیه ؟ لابد استقلال و پرسپولیس با یک دنیاتی سوار ا ادعا شایسته بودن ؟ نخیر برادر دور تیمهای پول جرام کن و بازیکنان پر مدعا و پورشه و مازراتی سوار شو و پنت هاوس های متری 25 میلیون تومن و در عوض از نظر فنی صفر و صفر و صفر، گذشته. فولاد ثابت کرد که فوتبال باید منحل و از نو با بازیمنان جوان ساخته بشه. همین
ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
همه شاهد بودن که این فصل تنها تیمی که تونست با جوونای خودش بازی مدرن رو به نمایش بذاره همین فولاد بوده ولاغیر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
این همه سال حق خوزستانیه میریزه تو حلقوم اصفهانیه مگه خوزستانی های بدبخت حرفی زدند که منت سر فولاد میذارین
اهوازی
| United States |
۰۳:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
آب بریز اصفهانی داره میسوزی
کاروشنلی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
سپاهانی ها و استقلالی ها این در این چند سال گذشته با وجود دستهای کثیف پشت پرده قهرمان می شدند چرا اسال که مشت داوران خود فروش وا شد قهرمان نشدند...
عسل
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
خوب بازی کردن بازیکنان خوب خوزستان از اول فصل تا بحال بخاطر اصفهان بوده ، بهترین تیم سال فولاد بوده چون خوووووووووووووووب بازی کرده.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
سپاهان سرور فوتبال ایرانه. از این میسوزین که هیچوقت رنگ جام بین قاره ای رو نخواهید دید. فقط سپاهان
ناشناس
| United Kingdom |
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
کلا از اهوازیا خوشم نمیاد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
کاروشلنی امسال مشت کسی وا نشد پول و قدرت کارشو کرد اگه می دونستم یه روزی این روزگار میبینم اون موقع که معلم انشا موضوع میداد علم بهتر است یا ثروت غلط می کردم بگم علم چرا نذاشتن اون بدبخت از خودش دفاع کنه چرا در نظر نگرفتن همین اقای دایی تا وقتی تو راه اهن بود هر موقع این اقا داوری می کرد ایشون ناراحت که هیچ بال در می اوردن چرا ایشون مسئله حساب بانکی رو مطرح کردن لابد در جریان بودن اونی که خودشون پیشنهاد دادن کمتر از تیم حریف بوده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
ان شا ا..
پرسپولیس55
بقیه 54
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
زرشک
مجد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
زنبور هم برای شما دوست اس دق لالی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
من ناشناس 19 09 ام.خدا نخواست.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
نه برادر ، دوره بازیکنان پر مدعا و میلیارد حرام کن و بی ارزش که شاید لایق 20-30 میلیون باشن نه بیشتر گذشته. استقلال و پرسپولیس و دیگرانی چون اینها باید برن دنبال قلیان کشی. پورشه میخوان سوار شن آستین بالا بزنن و از عرق جبین بخرن. مبارکشون. اما بیت المال حرام است حرام. دور بعد باز هم فولاد و یا نفت و یا داماش و یا مسجد سلیمان، باید قهرمان بشن نه بازیکنان زمین خاکی.
پرسپولیسی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
تیم فقط پرسپولیس حامی فقط بابک زنجانی لابی فقط علی دایی مقام کمتر از دومی یا دومی
رستمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
من می دونم استقلال قهرمون میشه این خط اینم نشونه(بیچاره پرسپولیس)
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
چه خبر از مافیا و فتل خان ؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
به کوری ... ها فقط قرمزها به آسیا رقتند
ناشناس
| Netherlands |
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
ژنرالتون فکر میکرد قهرمان میشه که بیاد ادعا کنه با نیمکت خالی همه کار کرده، درحالی که میتونست نمیکتش رو با جوونترها پر کنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
اسطوله شما خیلی هنر کرده با این همه بازیکن میلیاردی و از روی شانس و اقبال تیم رو دوم کرده؟ آبروی ایران رو در آسیا نبرید لطفا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
همین که پرسپولیس قهرمان نشد خوب سوختید.نایب قهرمانی افتخار داره؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
5امی حال میده آیا؟
ق
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
آمارها رو که ببینیم یکسال قرمزها پنجم بودند و آبی ها دوم حالا برعکس شده بیخود به هم بد و بیراه میگید -همان آبی هائیکه پز رفتن به آسیا رو میدادند دیدیم که گ... زدند باید امیدوار باشیم قرمزها در سال بعد مثل استقلال نشوند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
ناشناس جون مگه روت نیس
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
نه 12امی بیشتر حال میداد بعد 6سال دومی چه می چسبه براتون نه؟
سیروان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
قهرمان فولاد و تمام .

ببینید کی گفتم .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
گسترش 0 - 1 فولاد
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
ضمن تبریک به فولاد پنالتی های دیروز خیلی مشکوک بود
عسل
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
بهله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
قهرمانی تیم وزنه برداری رو تبریک میگم.
تابناک که تبریک نگفت.......چرا؟
استیو گیتس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
شماها دیگه چقد عتیقه تشریف دارید.هنوز فوتبال نگاه میکنید؟؟؟؟!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
ببخشید شما که نوین هستید اینجا چیکار دارید؟
استیو گیتس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
در حال وبگردی هستم.شما عتیقه اینجا چی کار می کنید؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
پسر خوب چند سالته و در چه جایگاه اجتماعی و تحصیلی و اقتصادی قرار داری که اینطور با دیگران حرف میزنی.! البته من ندید بهت میگم از من خیلی پایینتری از هر لحاظ و در جایگاهی نیستی که به امثال من که حتی یک علاقه و توجه معمولی به فوتبال و ورزش دارن توهین کنی. آفرین پسر خوب ، برو بخواب
ق
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
دیگه موقع تیل انگشتی و گردو بازی گذشته پس فقط فوتبال و والیبال و کشتی
یک غیرتی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
فولاد خوزستان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
داشتم از تلویزیون نگاه می کردم آنقدر تلویزیون آقای ضرغامی زیر نویس انصراف از یارانه گذاشت که تلویزیون را خاموش کردم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
خوب تو انصراف نده،تلویزیون هم زیاد تبلیغ خاصی نمیکنه فقط نوشته بود عده ای از مدیران فوتبال انصراف داده اند
یک غیرتی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
خوب تو انصراف نده،تلویزیون هم زیاد تبلیغ خاصی نمیکنه فقط نوشته بود عده ای از مدیران فوتبال انصراف داده اند
پاسخ:
دوست عزیزم شما یا مشکل بینایی داری زبونم لال یا ماهواره می بینی!
چون تلویزیون ما از 24 ساعت پخش، 23 ساعت از انصراف حرف میزنه
ناشناس
| - |
۰۷:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
چیه وجدان درد گرفتی
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
امیدوارم فولاد خوزستان قهرمان بشه
نه فقط به این دلیل که طرفدارشم
بلکه به این دلیل که بازیکن سازه و به تیمایی که میلیاردی دارن هزینه بازیکن میدن میفهمونه باخرج خیلی خیلی کمتر روی تیم های پایه میشه قهرمان شد
ناشناس
|
Switzerland
|
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
وای استقلال ۳-۱ عقبه! برو استقلال برو...
سهند تهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
کاری که تراکتور با استقلال کرد اتلتیکومادرید با بارسا نکرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
بی صبرانه منتظر بازی الغرافه و پرسپولیس هستیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
منم بی صبرانه منتظر بازی الکویت با پرس پول لیسم البته می دونم تیمای کویتی سهمیه ندارن ولی کاش داول سکته نکنه ولی بارسا تیمی که باید با استقلال مقایسه شه آره نه ذرت کاران
قادر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
از نظر بنده فوتبال یک سیاست کثیف از سوی دولت انگلستان براز استثمار روح و فکر ملت های جهان سوم بود. جالب اینجاست که دست اندرکاران مملکت نیز از این امر غافل هستند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
منم میام!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
الان با قهرمانی فولاد شما استثمار شدی؟!
ناشناس
| United Kingdom |
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
فوتبال کثیف نیست این ماییم که همه چیزو کثیف میکنیم. دست اندرکاران که شما مد نظرتونه خودشون بانی این کثیف بودن هستن
حبیب
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
قادر جان حرف شما متین دولت انگلیس در تمام زمینه هافتنه انگیزی میکنه پس باید از همه چی دل کند ؟
رضا
|
Sweden
|
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
قولاد قهرمان شد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
قولاد؟؟؟
این دیگه چه تیمیه ؟ قهرمان کدوم لیگ؟ افغانستان؟
:|
نکنه منظورت فولاده ؟؟ عایا
رضا
|
Sweden
|
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
قولاد قهرمان شد
مسیح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
استحقاقش رو داشت...
امیر احمد اکبری اسبق از تبریز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
تراکتور گل کاشت
به مردم اهواز این قهرمانی رو تبریک میگم
آقای فرکی مربی خوبی هستند
و البته تونی الیویرا محبوب قلب ما
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
باز این اسبق اومد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
محبوب قلب تو همه رو با خودت یکی نکن مایع شرم منه
آرما
|
United States
|
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
استقلولی کجای جدولی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
همون جا که چند ساله شما بودین.دیدیم خیلی حسرت به دل موندین طرفداراتون عقده ای شدن.به اعتیاد کشیده شدن.گفتیم یه امسال جاها عوض :))))
شوکا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
عوض هم نیس خیلی پایین تر بودن حالا اختلاف امتیاز ا هم قابل مقایسه اس
امین
|
Malaysia
|
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
مبارک فولاد باشه... درد و بلاشون بخوره تو سر این تیم های میلیاردی تهرانی!
پاسخ ها
ظرفدار سپاهان
| United States |
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
حق به حق دار رسيد. خوشحاليم از شادي خوزستاني هاي عزيز.مباركشون باشه.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
به عنوان پرسپولیسی خوزستانی
تبرییییییک میگم قهرمانی تیم استانم
و نایب قهرمانی پرسپولیس
صدر جدول قرمزززززززززززززززززززززززززززززززززز شد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
تو آلودگی هوا هم اینطوری شده بود این یه وضعیت گذراس
ناشناس
|
Sweden
|
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
احمدی نژاد رفت و استقلال و سپاهان حتی سهمیه هم نگرفتند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
آخه آدم !!!
چه ربطی داشت ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
خدا شفات بده
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
داوری ها همه به نفع پرسپولس بود.حداقل 12 امتیاز
ق
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
در بازی استقلال و تراکتور ما حق خوری به نفع تراکتور ندیدیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
میلیاردها تومان که خرج استقلال و پرسپولیس شد (اونهام از بیت المال!!) آخرش هم هیچکدوم قهرمان نشدند. فقت یک قلم دستمزدشون یک میلیارد و نهصد میلیون تومن!! اینها اگه از پول دولت قراره بهشون بدن باد ماهی یک میلیون بگیرن (که اونهم زیادشونه)
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
فقط
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
ببخشید پس تیمهای دیگه از کجا می خرجند؟نکنه فولاد وتراکتور جزو بیت المال نیستند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
یکی از دسیسه های استعماری کشور انگلستان اثتثمار ذهن و فکر ملت های جهان سوم بود که با به راه انداختن فوتبال این امر محقق شد جالب اینجاست تا به حال کسی هم از این دسیسه آگاه نشده است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
عقب موند تب فوتبال در اروپا بالاتر از اینجاست؟فوتبالیست ها ایرانی هم دلارهای خوبی از امارات به جیب زدند
ناشناس
| United States |
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
پس ورزش هایی مثل چوقان کشتی کبدی و نمایش های زورخانه ای که در ایران شکل گرفته اند دسیسه ایران علیه جهان برای استثمار ذهن و فکر مردم جهان هست!...
ق
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
اینارو خودمان میدانستیم و میدانیم و شما بهتره ادای روشنفکرها رو در نیاورید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
خوب شد که تو فهمیدی
هادی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۵
فکر مریض...
چنگولی
|
United States
|
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
یکی بهم بگه اشتقلال چی شد
پاسخ ها
ح
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
رفت به جایگاه سالهای قبل پرسپولیس
باقر عباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
استقلال با این دفاع سوراخش پدر همه رو در آورد
کی گفته رحمتی دروازه بان خوبیه؟
پاسخ ها
بختیاری
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
رحمتی عالیه....این قلعه نوعیه که به درد لای جرز هم نمیخوره..فقط یاد گرفته با 20ستاره اونم شانسی وبا دستای پشت پرده قهرمان بشه.فکرکرد فولاد بزن زیرش وعلی اصغری همیشه جواب میده.بهترین تیم تاریه ایران واس اس طی این دوسال دستش بود سال اول شانسی وبا کمک فولاد قهرمان شدیم امسال هم که افتضاح بودیم.ایکاش این مهره ها دست یه مربی معمولی بود راحت قهرمان بودیم.از فردا قلعه نوعی وباند مافیاییش شروع میکنن به تخریب اس اس .خودشو وفتل مافیایی طوری قرارداد بستن با بازیکنا که امسال با رفتن خودشون 17بازیکن اصلی اس اس قراردادشون تمومه.بخاطر همینه خودش وقلعه نوعی چپ وراست دارن میگن میخوایم بریم
بختیاری
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
اصلاح میکنم:فکرکرد فوتبال بزن زیرش وعلی اصغری همیشه جواب میده....
مجد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
شایستگی خندیدیم
سه امتیاز با دست به توپ زدن از پرسپولیس گرفتن بقیش پیشکش!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
تا همینجا هم به لطف فدراسیون و کمیته داوران اومدین بالا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
یه افتخار تو آسیا
حسرت پرس پولی سیا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
خجالت هم خوب چیزیه....وقتی میبازید تیمهای روبروتون با داوری بردن وقتی مساوی میکنید میگید در زدن ضربات اخر بد شانسین وقتی میبرین با بادی در غبغب میگید بدقت انالیزشون کردیم.....بابا کمی مسئولیت پذیر باشد
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
عشق است فولاد واقعا حقش بود
چنگولی
|
United States
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
یکی بهم بگه اشتقلال کجا رفت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
گفتم دیگه چنگول جون تو خودت کجایی بی هویت
سهیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
این قهرمانی حق سپاهان نوین بود!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
به نکته جالبی اشاره فرمودین
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
خیلی سوختی .اصفهانی
سیاوش
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
بعضی ها خیلی نادان هستند. آخه نادان اون سهمیه لیگ برتر که فولاد خریدش خب فقط یه ورق کاغذ بود که حاصل کار سپاهان نوین توی اون یه فصل بود. ولی فولاد هویت سپاهان نوین بازیکنای سپاهان نوین مدیریت سپاهان نوین رو که نخرید یا کپی نکرد که. فولاد از همان اولین سالهای حضورش تو لیگ ایران مبتنی بر فلسفه خودش کار کرد و الان هم همان راه را ادامه داده تا یکی مثه تو رو به یاوه سرایی کشونده. امثال تیمی قهرمان شده که هشت سال پیش قهرمان ایران بوده. سپاهان نوین کدوم ...یه؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
دمت گرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
خدا رو شکر نه پرسپولیس قهرمان شد نه استقلال. این طبلهای تو خالی و پول بیت المال حرام کن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
آره والا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
دقیقن
آرش آبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
قهرمانی فوالد مبارک .شانس پولیس هم به آرزوی دیرینه اش بابت حضور در آسیا رسید.امیدوارم در آسیا کیسه گل نشید و جانشین خوبی برای سرورتون استقلال باشید:)
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
کسی حرف از شانس میزنه که استقلالی نباشه
ناشناس
| Australia |
۰۷:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
کیسه کش آسیا نشویم؟!
عسل
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
باشه قول میدیم. حالا بیا چندتا روپایی بزن اوچولو
فولادی فولادین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
انشالله سال بعد از اسیا واستون سوغات میارم
ابوالفضل
| - |
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
آبرو ریزی می کنن و با ز دو سه سال قید آسیا را می زنن
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
قلعه نویی بایید بمونه و خودش این تیمه شل و کورو جمع و جور بکنه. امسال نیکبخت و اولادی و نوری و خیلی چک وچولای دیگه باید جمع کنند برند خونشون کوکو سبزی درست کنند. اعصاب استقلالی ها رو به بازی گرفتند
پاسخ ها
بختیاری
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
قلعه نوعی باید یکسال دیگه بمونه تا همه بدونن این باندباز مربی نیست بخاطر این میگم بمونه چون خودشو فتل طوری قرار داد بستن که به خیال خودشون اس اس رو قهرمان کنن وبرن وازاونطرف 17بازیکن اس اس هم قراردادشون تموم میشه وتیم وارد حاشیه میشه وتات تونستن تیم رو بدهکار کردن که مدیر عامل ومربی بعدی فلج بشن.اما خدا جای حق نشسته وامسال روشون سیاه شد البته با ناکامی اس اس.بعنوان کسی که بیش از 30ساله استقلالی هستم عقیده دارم قلعه نوعی باید بمونه وگندکاریاشو تکمیل کنه واین تیم ویران رو خودش تحویل بگیره.تیم باید جوون بشه وایشون هم فقط بلده با 20ستاره نخبه نتیج بگیره که البته امسال مشخص شد فوتبال علی اصغری وبزن زیرش قلعه تموم شد.
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
بختیاری عزیز؛ نظر و دیدگاه من هم همینه، گند زدن به تیم ، خودشون هم بابد جمع اش کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
الووووووووو آتش نشانی
آبی های ایران آتش گرفتند ههههههههه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
اتفاقا سپاهان و استقلال نیاز به یک استراحت داشتند ...از سوختن هم خبری نیست اتفاقا هوادارها ی این تیمها برای اینکه تیمهاشون بهتر بشن شکست را بد نمیدوننمثل مربی بی جنبه پرسپولیس که حتی وقتی میبره هم از زمین و زمان ظلبکاره .. ببینیم پرسپولیس چند مرده حلاجه ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
فعلا معلومه آتیشهای داعمی دشمنان استقلال بالا زده. یه سر به آفتابه قرمز بزن تا خنک بشی. قربونت برم.
ابوالفضل
| - |
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
لنگ و آسیا هههههههههههههههههههه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
وای بر قلعه نوعی
علی ک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
تبریک به همه خوزستانیهای عزیزعلی الخصوص بختیاریها
پاسخ ها
عامو علی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
خوزستانی چه ربطی به بختیاری داره عامو؟!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
شما نمیدونیدنصف بیشتر جمعیت خوزستان لر بختیاری است؟عامو علی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
عامو علی
کجایی؟؟؟؟؟؟؟؟ نصف خوزستان بختیارین
آب بدم بزنی صورتت؟
خوب خوابیدی عامو؟
ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
من خودم بختیاریم ولی بهتر بود میگفتی بختیاری، لر وعرب
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
و همینطور فارسها و عرب ها و بقیه
دانش فایقی فرد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
عامو علی،بختیاری خاکش خوزستانه.ربطش رو این جوری پبدا کن.نکنه دلخوش به عامار برخی برای عرب بودن خوزستانی؟!
بختیاری
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
خوزستان مال ایرانه و از هرنژاد وقوم همه دراون زندگی میکنن وهمه قابل احترام.البته اینو فراموش نکن اگه نمیدونی بدون 60درصد خوزستان بختیاری هستن.البته با احترام به همه قومیتهایی که در خوزستان هستن.اما این آماریه که دولت اعلام کرده.بعدشم چون گل قهرمانی رو یه بختیاری زد وازاونطرف هم تیم نفت مسجد سلیمان بختیاری هم اومد لیگ برتر ...حتما به این خاطر این تیتر نوشته شد .وگرنه قهرمانی فولاد وبختیاری مبارک همه خوزستانیهای غیرتمند
امین
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
خوزستان به بختیاریا,عربها,شوشتری ها, دزفولی ها,آبادانی ها,خرمشهری ها,ماهشهری ها,بهبهانی ها,رامهرمزی ها,باغملکی ها,ایذه ای ها,مسجد سلیمانی ها,هندیجانی ها,سربندری ها و... داره بابا چقدر زیادن
خوزستانی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۵
خوزستان یعنی عرب ، بختیاری و .....
همه همدیگر را دوست دارند
اکبر55
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
خدا رو شکر فولادیها خیلی زحمت کشیدن امسال
حسن امینی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
زنده باد فولاد خوزستان نماینده شایسته جنوبی ها
Masoud
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
تبریک به هوادارای فولاد واقعا مستحق قهرمانی بودن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
خدا رو شکر حق به حقدار رسید.تا لحظه آخر دعا میکردم پرسپولیس هم از روی شانس و اقبال قهرمان نشه.استقلال و پرسپولیس با این هزینه های میلیاردی از بیت المال به هیچ عنوان شایسته قهرمانی و حتی نایب قهرمانی نبودن.ایکاش فولاد و نفت و سپاهان آسیایی میشدن تا حال این تیم های میلیاردی مغرور حسابی جا میومد
پاسخ ها
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
یه جوری حرف می زنین انگار فولاد ونفت وسپاهان کلا خصوصین اتفاقا سرخابیها قرارداد میبندند به اسم میلیاردی ولی دست اخر خبری نیست ولی این سه تیم همون اول پولرو میدن پس همشون بدترن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
سپاهان بیشتر از استقلال و پرسپولیس خرج نکرده باشه کمتر نیست
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
اهواز بی قراره
قاسم دهنوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
درود بر شرف قاسم دهنوی که یک تنه پرسپولیس رو نایب قهرمان کرد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
البته با کمکهای شایان فدراسیون و کمیته داوران
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
درود بر اون شرفش انرژی بره طرفش پیشکسوتتون می گف قراره بهش جام بیریختارو بدن دادن؟
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
فولادا قهرمانش کردند.....تماشاچیاش همه کاری کردند اما دریغ از یه کسر امتیاز...به پرسپولیس با دست گل زدند ....تو بازی با تراکتور یه پنالتی اشتباه براشون گرفتن(به گفته کارشناسان) مدیونی اگه نظر و منتشار نکنی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
دستهای پشت پرده شانس پولیس را تا اینجا آوردن وگرنه رفته بود دسته پایینتر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
آب رو بریز اونجا که ...
آقا اصلا یه امتیاز اینا رو بدین ببینم به کجا میرسن؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
دسته پایین مخصوص شما و فهرمان پوشالیه
نه تیم بزرگی جون پرسپولیس
ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
آخه بدبخت کل فصل که دو بازی نیست! میخوای بترکی یه چنتا چوون گل با شایستگی یه تیم خوزستانی رو قهرمان کردن، جوری میگه تماشاچیاش همه کاری کردن انگار تماشاچیای فولاد جز ایران محسوب نمیشن! جواب موشک رو نباید با تیر داد.
امین
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
میگم سوختی بگو چرا دری وری میگی؟آخه مگه قهرمانی واسه یه بازی و 2 بازیه؟یا اصلا 10 بازی؟فولاد از پایه شروع کرده واسه همین نمودار رشد داشته از اول خوب بود بهتر و بهترم شد.تیمای دیگه و مخصوصا پرسپولیس که خودم طرفدارشم یه بار خوب بود 10 بار بد.استقلال همینطور.منطق داشته باش و حساد نکن.قهرمانی حق ما بود و بهش رسیدیم
چنگولی
|
United States
|
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
مبارک فولاد باشه ولی حیف سپاهان سوم نشد کیف کردم اشتقلال نتونست حتی سوم بشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
خوب مث لابی تون نمی تونی س رو تلفظ کنی
مراد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
زنده باد پرسپولیس زلزله
با این همه نامردی هایی که بر علیه این تیم انجام شد بالاخره حقشو گرفت
خدا اون بالاست
همیشه...
راستی اس دق لالی ها کجان؟
دارن چیکار میکنن؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
واقعا داورها نامردی نمی کردند باید پرسپولیس دهم میشد بازی با نفت مس ملوان تراکتور و...و...
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
آره حقش همون کمتر از دومیه دلم براتون کبابه طفلکیا چه ظلمی می شده بهتون اون پاینا
مرادقلی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۵
واقعاً زنده باد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
خخخخخخخخ استقلال 5ام شده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
استقلال نبود که تیمهای دیگه انگیزه ای برای خوب بازی کردن نداشتن چون ایران 1تیم داره اونم استقلاله.
ابوالفضل
| - |
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
نهم که نشده ، با دزدا دست به یکی که نکرده ، پورشه از مال مردم به بازیکناش که نداده و ...
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
فولادا قهرمانش کردند.....تماشاچیاش همه کاری کردند اما دریغ از یه کسر امتیاز...به پرسپولیس با دست گل زدند ....تو بازی با تراکتور یه پنالتی اشتباه براشون گرفتن(به گفته کارشناسان) مدیونی اگه نظر و منتشار نکنی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
دادا آب بدم بریزی اونجا که ...
خبه داور به سمت شوما غش کردا
ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
بدبخت کدوم کارشناس؟
استقلالی مفت خور
امیر زد فوتبال آره درست گفتن
مازیار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
ایول به خوزستان و فولاد و misنفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
لعنت ا... علی المسببین پنجم شدن الاستقلال
آبی سوراخ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
3 نماینده قرمز پوش ایران در لیگ آسیا : تراکتور- فولاد اهواز-پرسپولیس........................................................ایران در آسیا قرمز رنگ خواهد درخشید..........................................................
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
الهلال آبی همه تونو سوراخ میکنه حالا میبینیم...
ناشناس
| Netherlands |
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
نه که استقلالتون امسال توی اسیا درخشیده، ژنرال روووووووووووووووووووووووووو
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
خاک بر سر کسی که بخاطر استقلول از وهابی ها حمایت کنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
من از قطر کامت میزارم.الغرافه از حضور پرسپولیس در آسیا خیلی خوشحال شده.نمیدونید قطر چه جشنیه الان
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
این پرسپولیسی ها حسرت خیلی چیزا رو به دل دارن.یکیش همین لقب ژنرال.برادر آب رو بریز اونجا که میسوزه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
والله فعلا که هم گروهیای استقلول در جشن و سرورن.
ابوالفضل
| - |
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
سه لنگ و آبروریزی نیم دست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
تابی یه چیز میگم منتشرش کن:این دولت با قطع یارانه ها و افزایش قیمت ها اگه از گرسنگی تلفمون نکرد؟کافیه بنزین بالا1000بره موج گرونی میاد که آن سرش ناپیدا/قهرمانی فولاد هم مبارک خوزستانی ها خون گرم
چنگولی
|
United States
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
اشک اشتقلالیا در اومد سه تا خوردن جونم جونم گریه نکنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
مصرفت بالاست س را ش ميگويي
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
نه لابی نمی تونه بگه اینا هم از استولشون پیروی میکنن چن ساله چه دردی کشیدین وای بر ما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
دو تیم با این همه بازیکن میلیاردی و این همه هوادار... یکی پنجم میشه یکی هم قهرمانی رو با دستای خودش به فولاد تقدیم میکنه و نایب قهرمان میشه و بابت حضور در آسیا که کمترین انتظار از یه تیم پرطرفدار و پرخرج هست به خودش افتخار میکنه... گل بگیرید در این فوتبال رو ....
مسعود
|
United States
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
من يك سپاهانيم. قهرماني شايسته تيم خوب فولاد را با تمام وجود به تمام هموطنان و خصوصا" مردم خوب و خونگرم خوزستان تبريك ميگويم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
دادا معرفتتا
دادا شخصیتتا
دوس دارم دوس دارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
فولاد رفت و برگشت از استقلال شکست خورد
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
بسوز هموطن...... مبارک مردم خوب و عزیز خوزستان
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
البته اگر تیر دروازه را هم یک استقلالی حساب کنیم. آره فولاد شکست خورد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
آب آب!!!!!!!!!!
آتشنشانی کجایی
اسی رو خنک کنایی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
قطعا به استقلال فرمایش شده بود امسال بی خیال قهرمانی بشه تا سایر تیمها عرض اندام کنن و همین زورگویی ها از جمله در اجبار استقلال به نبردن پرسپلس باعث شد فرهاد تن به خفت نده و انصراف بده.
دانش فایقی فرد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
تیم بازیکن خراب کن استقلال.
xxx
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
تباني پرسپوليس با استقلال خوزستان كاملا مشخص بود... كافيه 15 دقيقه آخر بازي رو يكبار ديگه ببينيد...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
با این هوش سر شارت باید در وزارت نخبه گان جذب بشی
حد اقل یه تیم صدر جدولی بود باورم میشد
سپاهانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
از قهرمانی فولاد خوشحال شدم . حقش بود .... ولی دوست داشتم سپاهان به جای نفت میرفت اسیا ....... هر چند نفت برای لیگ ایران خوب بود ولی برای اسیا !
بهرحال از عملکرد سپاهان ناراضی نیستم .... باز هم یکی از بهترینهای ایرانه .و امیدوارم کرانچار را حفظ کنه
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
فولادا قهرمانش کردند.....تماشاچیاش همه کاری کردند اما دریغ از یه کسر امتیاز...به پرسپولیس با دست گل زدند ....تو بازی با تراکتور یه پنالتی اشتباه براشون گرفتن(به گفته کارشناسان) مدیونی اگه نظر و منتشار نکنی
پاسخ ها
پويا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
توي ايران قهرمانش كردن.توي آسيا چي؟اونجا چرا توي گروهش اوله؟عربها بهش فرجه دادن يا كنفدراسيون آسيا؟!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
کنفدراسیون آسیا که دست عرباست.فولاد هم که از یک استان عرب نشینه.پس معلوم شد چرا تو آسیا هم تو گروهش اوله:)) شوخی کردم.لیاقتش رو داشت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
جواد بوی سوختگی بدی میاد...
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
ناشناس65درصد جمعیت خوزستان لر است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
ای خفه نشی جوادی
20 تا کامنت بذاری
آب آب .....بدم بریزی اونجا....
فرید
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
تو خوزستان عرب ها و عجم ها کنار هم به خوبی کنار هم زندگی می کنند هموطن عرب به فارس زن می دهد یا از آنها زن میگیرد با هم خویش و قوم هستند و اصلا کاری به عجم و عرب بودن هم نداریم
دانش فایقی فرد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
خوزستان و استان عرب نشین؟!مرغ پخته تو قابلمه داره روده بر میشه.استان عرب نشین.70 درصد و بلکه بیشتر لر و کرد و پارسی دارد. بیشتر از 50 درصد بختیاری هستند و شما این آمار معتبر را از سایت العربیه آوردی "ناشناس" 22:54؟
بختیاری
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
کسی که گفتی خوزستان عرب نشینه ...اول برو اطلاعاتت رو زیاد کن بعد بیا نظر بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
لطفاً درِ این دو تا باشگاه پر مدعای بی محتوا ( استقلال و پرسپولیس ) رو ببندید که خیر دنیا و آخرت در آن است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
بیجا کردی که گفتی خوزستان عرب نشینه خوزست ان حداکثر30درصد عرب داره وباقیش لر لرستانی وبختیاریه
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
این پیروزی شیرین و پر افتخار رو به بازیکنان ، مربی و تمامی کادر فنی تیم فولاد خوزستان و نیز به همه خوزستانیهای عزیز و خونگرم تبریک میگم
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
از یه طرف ناراحتم که واقعا با اشتباه کوچیک جام از دست پرسپولیس که واقعا شایسته بود در رفت
از یه طرف خوشحالم و الا اگر پرسپولیس قهرمان می شد همه می گفتند
ولی به عنوان یه پرسپولیسی جام رو به فولاد تبریک میگم . نایب قهرمانی رو هم به قرمز دوست داشتنی خودم تبریک میگم.
ایشالا آسیایی میترکونیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
تابی و سانسور؟: دی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
این شایستگی من را کشته
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
استقلال قهرمان لیگ
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
شمالیم و طرفدار2اتیشه پرسپولیس اما قهرمانی فولادو به همه ی خوزستانیهاتبریک میگم.همچنین تبریک به کسایی که نمیخواستن پرسپولیس قهرمان شه...استقلالیای عزیز هم ناراحت نباشن فوتبال همینه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
حتی تهش هم نمیتونی ! میدونی ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
وای چقد تو خوبی گریه ام گرفت انصراف یارانه بده دیگه عالی میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
وای به حال من هوادار که بلند میشم میام بازی استقلال رو از نزدیک تماشا میکنم خدا را شکر که لیگ تمام شد بیشتر از این نتوانستند با احساساتمان بازی کنند بالاخره سریال هایر مدرسه پیرمردها ، بازیکنان پولکی، رفقای نیمه راه به اتمام رسید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
تیم خاله قورباغه اسم تیم استقلال بود بهتر بود با این بازیها
سپاهان
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
بازی برد و باخت داره . هوادار واقعی کسیه که اینجور مواقع تحمل هم داشته باشه .. سال دیگری هم هست ولیگی دوباره .
حامد
|
United States
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
آقای قلعه نویی انگار شماره نصرتی رو نداشتید نه؟
پاسخ ها
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
عالی بود.قلعه نوعی امسال مافیا رو به کار نبرد گند زد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
ولی امسال دایی هم از مافیا بهره برد و هم از بخشیدن از کیسه خلیفه هم از جارو جنجال و هم از... ولی نتونست قهرمان بشه !
ابوالفضل
| - |
۰۷:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
کارت به کارت بلد نیستند !
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
با شایستگی! هند افشین کسر امتیاز محسن قهرمانی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
احسان جون حرص نخور
یه کم آب بریز اونجا......
وقتی خنک شدی تبریک بگو
و الا میگن حسودی وا
دانش فایقی فرد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
آقای احسان،شما از چی ناراحتی؟ تیمتان خیلی شایسته بود؟! درباره هنرمندی بازیکنانتان که گوش فلک را کر کرده چه میشه گفت؟
باوان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
بسیار خوشحالم که جام رو بالای سر بختیار رحمانی دیدم
وبرای تیم اقای فرکی و خوزستانی های عزیز ارزوی شادکامی دارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
الووووووووو آتش نشانی
آبی های ایران آتش گرفتند ههههههههه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
شما لیاقت ندارید هر چقد فولادو بردیم وراه قهرمانی براتون هموار کردیم عرضه قهرمانی نداشتید.در بازی با نفت خوب سوختید
یک خوزستانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
هله ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه

خوزستان برزیلته


خدا اهواز عروسیه
علی شیرمحمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
واقعاً حق فولادخوزستان بود که قهرمان بشه
حامد
|
United States
|
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
بنده از آقای حسن زاده معذرت می خوام که آقای رحمتی از لطفتون استفاده نکردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
صعودمقتدرانه استقلال به آسیا را به هواداران ایشان و خانواده رجبی تبریک میگوییم!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
خانواده محترم رجبی!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
من استقلال رو تو جدرول نمیبینم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
منم ندیدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
من استقلال رو تو جدرول نمیبینم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
گویا دفترچه تلفن بعضیها دیگه براش مثمر ثمر نبود و تیمش ره بجایی نبرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
خدارو شکر که سال بعد دیگه اسدقلال میتونه آبروی ایرانو جلوی کشورای عربی ببره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
جاش یکی بهترشو برا این کار فرستادیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
نمیتونه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
اقا بیخیال ابن فوتبال کثیف
مواظب باشید یارانه نپره...
پويا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
تبريك ميگم به خوزستاني هاي عزيز.تيمشون واقعا خوب و بي حاشيه بود با بازيكنان كم ادعا.توي كل فصل يادم نمياد 1بار مربي يا مديرعاملشون وارد حاشيه اي شده باشن.اصلا نميدونم مديرعاملشون كي هست!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
خواهش می کنم هموطن عزیز
مدیر عامل فولاد آقای سیف الله دهکردی و سرپرست آقای مصطفی ابن قاسم هستن که قبلا خودشون دروازه بان تیمهای خوزستانی و نیز منتخب خوزستان در لیگ قدس بودن
کلا یه کادر فوتبالی و کار بلد دارن
سهند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
یاشاسین تراختور و فولاد دو قهرمان ایران
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
یاشاسین تراختور و فولاد
یاشاسین تبریز
یاشاسین اهواز
احسنت به هر دو دیار فوتبال خیز ایران
دانش فایقی فرد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
در ارزشمندی تیم شهرتان شکی نیست. ولی در
نوشتارتان نشان از غرور زیادتان هست.زنده باد تیم فولادخوزستان .تیم تراکتور هم موفق باشد.
اهوازی
| United States |
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
یاشاسین آذرباییجان
عاش خوزستان
پاینده ایییییییییییییران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
نمیتونه
سعيد از بوشهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
حقش بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
به عنوان یک استقلالی...
1- تبریک به خوزستانی های خونگرم...
2- دم پرسپولیسم گرم...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
بعنوان یک فولادی...
ایول....دم شما هم گرم
ایشالله استقلال هم توی آسیا قهرمان بشه و افتخار دیگه ای برای ایران عزیز کسب کنه
.
.
.
راستی...ما هم بابت مرام زیبای شما تبریک میگیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
نمیتونه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
مدیر عامل استقلال:ما در دقیقه 90 گل قهرمانی را به تراکتور خواهیم زد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
نمیتونه
تراختورچی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
تبریک میگم به تیم فولاد بخاطر قهرمانیش
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
یاشاسین تبریز
تبریک به همه با مرامها
حمید کلباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
امروز تونی مربی تراکتور سازی به قلعه نویی درس تاکتیک و فرکی مربی ارزشمند فولاد به وی درس تواضع دادند و بار دیگر
ثابت شد که به عمل کار بر آید به سخندانی نیست . هر چند صادقی
هم یک تنه اشک هواداران را در آورد!
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
طلا مال استق لال بودددد!!!!!!! تو مشتش بود!!!!!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
نه از اول لیگ معلوم بود به استقلال نمی رسه دست دایی بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
نمیتونه
پاسخ ها
ما میتوانیم
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
اگه اون نتونه . ما میتونیم . فقط نترس!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
نمیتونه
پاسخ ها
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
نمیشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
آقا ما هم از رایانه انسراف بدیم اسممون رو تو تلفزیون اعلام می کنن؟
پاسخ ها
آقا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
اولا انصراف نوشتن را یاد بگیر تا ببینم چی میشه!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
آسیا دیگر افتضاحی از تیمهای ایرانی را شاهد نخواهد بود. بله اس اس 6 تایی دیگه جایی در آسیا نداره خداروشکر.
پاسخ ها
ناشناس
| United Kingdom |
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
هی نگو 6تایی از بازی که وجود خارجی نداره حرف نزن اصن تو اون موفع کجا بوده؟سال54
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
الغرافه انتظار پرسپولیس را میکشد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
همونجایی بودم که تو نبودی-انقدر عصبی شدی که حروف رو اشتباه نوشتی بخاطر چیزی که وجود خارجی نداره انقدر اعصابتو بهم نریز ارزش نداره خخخخخخخخخخخخخخخخ
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
یارو رو تو ده راه نمیدادن سراغ خونه کدخدا رو میگرفت..بعد از سالها راهش دادن اما کدخدا مرده بود..استقلال سالها پیش جام قهرمانی رو برداشت آورد ایران..حالا شما تازه پی چی اومدین آسیا؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
حریفهای تمرینی استقلال کبیر به جز یکیش یعنی زردک سپاهان همه رفتند آسیا!!! مگه به جز استقلال تیم واقعی دیگه ای در ایران هست؟؟!!!! واقعا هست؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
1352
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
درود بر بازیکنان فولاد و تبریک به خوزستانی‌های عزیز و طرفداران تیم فولاد. باور کنید از یکشنبه تا حالا چقدر استرس و اضطراب تحمل کردیم. البته نتیجه بازی استقلال و تراکتور هم خوشحالی قهرمانی فولاد را چند برابر کرد!
جاوید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
داور بازی استقلال و تراکتور با زیر پا گذاشتن شرافت انسانی و شغلی تلاش کرد ، از پیروزی تراکتور جلو گیری کند ، که الحمد الله نتونست .حتی خطا های عمد بازیکنان استقلال از جمله بیک زاده را در فاصلهء حدود سه متری خود ندید !!! (هل دادن آشکار ) چراکه سه اخطاره میشد و اخراج
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
قهرمانی لیگ که از طرف یکم کمکاری پرسپولیس تقدیم فولاد شد مبارک باشه هرچند اون داوری مشکوک با بازی سپاهان اگه نبود الان جام تو دست پرسپولیس بود.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
پاشو.......صب شده
ناشناس
| United States |
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
بيچاره پرسپوليسي ها... هر شب كابوس سپاهانو مي بينن...
تراختورچی - تبریز
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
خوب این که سوختن نداره . بازی با تراکتور و مس و ... داور جونتون گل تقدیمتون کرد این یه دونه با همه اونا به در
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
ای ول توهم....، حق پرسپولیسبود؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
خوشمان امد مدیر عامل استقلال شما که می گفتین تیم دقیقه 90 گل میزنه و قهرمان می شه استقلال که پنجم شد
مجتبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
می دونین بیشتر از همه چی از اینکه سپاهان نه جام گرفت و نه رفت آسیا خوشحال شدم؟ طرفداران محترم سپاهان دیگه ادعای حالا حالا قهرمان بدن رو نداشته باشن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
ما سپاهانیم و حالا حالا قهرمان
رئال مادرید هم هر سال قهرمان نمیشه و حتما عقلا می فهمند مفهوم این شعار چیه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
به کوری چشم کسانی که نمیتونن ببینن سپاهان بهترین تیم ایرانه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
این عقده ای تابلوئه لنگیه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
شما خیلی عقده ای تشریف دارین
ناشناس
| United States |
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
چه ربطي داشت دانشمند؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
آقا مجتبی، اب را بریز اونجا که میسوزه...
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۵
اصفهان در فوتبال با اینکه همانند خوزستان و آزربایجان و تهران که دارای سابقه طولانی در فوتبال هستند نیست و عمری بیشتر از ده سال عمر فوتبال نداره ولی فوتبال را خوب شروع کرد . حتی اگر بگی پول خرج کرد میگم که خیلی از تبم ها با پول آمدن جلو ولی نتیجه نگرفتند
سهیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
قهرمانی فولاد با مربیگری حسین فرکی مربی ای که یکبار حاشیه نداره ،به داور اعتراض نمیکنه و اخلاق مداره با بازیکنان گمنام و بی ادعا یعنی قهرمانی اخلاق
من خودم پرسپولیسی ام اما خوشحال شدم که تیمی که بی ادعاست و توجه به جوانان میکنند موفق بشه
مطمئن باشید فوتبال ما خیلی براش خوب شد
اخلاق قهرمان شد
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
منم پرسپولیسیم اما خوشحال از قهرمانی فولاد اما انصاف با توجه به کسر امتیاز و تبانی سپاهان حق پرسپولیس خورده شد بازم تبریک به فولادیاااااااااا
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
حق؟؟؟؟ خندم میگیره.تا همینجاشم سردیتون نکنه خوبه.سال دیگه فقط جلو عربا لطفا گند نزنید 5 تا 5 تا بخورید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
شانس پولیس لیاقت قهرمانی نداره
ناشناس
| United States |
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
اشتباهي + دادم....
رشیدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
تیم فولاد دغدغه های مالی پرسپولیسی ها را نداشت و حاشیه هم درست نمی کردند.وضمنا مانند دوره های دوم و چهارم که وزیر صنعت دخالت کردند حالا هم بی تفاوت بازی کردن گسترش فولاد را نباید نادیده گرفت. تاریخ ثابت خواهدکرد. به هر حال فولادهم خودش خوب بود.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
آقای محترم همین گسترش فولاد 4 تا از نفت خورد هیچکس هیچی نگفت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
چند چندی با خودت
زلزله بم یادت رفت
البته بلندی دیوار چین هم بی تاثیر نبود
ولی خوشم اومد...آخرش برگشتی به جاده اصلی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
دغدغه بازی توی گرمای 50درجه و گرد و خاک پر از مواد شیمیایی و کثیف رو که داشت
دانش فایقی فرد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
گیرم،فولاد دغدغه مالی نداشت،ولی پولی که پرسپولیس داشت،فولاد نداشت.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
من استقلالیم ولی حقیقتا" بازی فولاد با گسترش از قبل نتیجه اش مشخص بود یک بخت خفیف باعث می شود کسی فکر تبانی هم نکند اما فولاد گسترش انگار یخ زده بود
بختیاری
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
درجواب ناشناس که گفته بود بازی فولاد وگسترش نتیجه ش مشخص بود باید بگم ...کافر همه را به کیش خود پندارد.این شگردا مختص قلعه مافیاییه.بعنوان یه استقلالی خوزستانی اینو عرض میکنم که بیش از 30ساله با اس اس هستم
فولاد قهرمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
تبریک میگم به تیم فولاد واقعاُ شایستگی قهرمانی رو داشت.
فولاد قهرمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
تبریک میگم به تیم فولاد واقعاُ شایستگی قهرمانی رو داشت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
آقا یه سوالی برام پیش اومد .الان به استوقلولیا مدال خمسون میدن؟
خوزستان مهد فوتبال ایران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
درود بر تمامی بازیکنان بی ادعا و کادرفنی و مسوولان فولاد خوزستان، مبارک همه ی خوزستانی ها باشه این قهرمانی !
VIVA FOOLAD
پاسخ ها
طرفدار تراکتور
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
مبارکتون باشه کور شه هر نبینی به خصوص 4 تایی و6 تایی ها
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
یدم میاد ازین سپاهان ده ساله اومده با پول همه کاری تو فوتبال بی دروپیکر میکنه اه اه اه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
سپاهان سرور سرخابیه
محمد حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
فعلا که همین سپاهان نصف تیمای امید و پایه ملی ایران را تشکیل داده که همه اش هم به خاطر ایجاد مدرسه های فوتبال و زحمات این شهر و استان هست
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
قابله توجه پرسپولیسی ها خوب که شما قهرمان نشدید البته دومی حکم قهرمانی برای شما رو داره باورتونم نمیشه که دوم شدید اینم باشانس. .. ما که پارسال این جام بردیم شماها حالا حالا باید بدوید که بتونید این جامو لمس کنید
پاسخ ها
ماریا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
قابله نیست بلکه قابل است. قابله به معنای ماما است!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
علی دایی رفت وسط زمین رو واسه نایب قهرمانی بوسید.لابد اگه قهرمان میشد لخت میشد دور زمین میدوید... واقعا که چقدر حسرت به دل بودن این لنگیا ما نمیدونستیم
توفان زرد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
برای من اول از همه قهرمان نشدن پرسپولیس مهم بود که خدا رو شکر نشد.
این قهرمانی را به تیم شایسته فولاد تبریک میگم
امسال فوتبال به افراد غیر فوتبالی و کثیف پیروز شد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
گل گفتی.بهتر که قهرمان نشدن پزشون به خاک مالیده شد.بچه پولدار های لعنتی
ر ئوف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
فولاد حقشه مبارک تمام مردم خوزستان ..راستی سال دیگه خوزستان سه تا تیم داره...مرسی مهد فوتبال
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
عجب تاثیر خفنی داشت این کسر امتیازها در رده بندی نهایی لیگ برتر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
از شمال ایران آمل ب همه جنوبیهای عزیز تبریک میکم ک با بازیکنان کمنام ملیادرر ها را بزانو دراوردن. افرین بر خوستان ک در اهواز فقط تیم خودشون را تشویق میکنن نه تهرانیها را .. ب امید صعود نساجی مازندران
پاسخ ها
بختیاری
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
درود بر شما آملیهای مهمان نواز....به امید صعود نساجی مازندران ....
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
خدا را شکر که سرخابی پر مدعا نتونستن قهرمان بشن. زنده باد فولاد قهرمان. تراکتور و سپاهان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
شعار یکی دوسال بعد هواداران اشتقلول در لیگ یک : اشتقلول میره لیگ برتر خدا میدونه که حقشه به لطف داور و مافیا اشتقلول میره لیگ برتر (دوبار تکرار کنید)
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
هیچ یادم نمی ره به خاطر این تیم زپرتی که توهم داشتن 35 میلیون هوادارو داره دو سال پیش تیم شهرم شهرداری تبریز رو قربونی کردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
باز هم حسرت جام به دل لنگیها موند. خوشحالم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
ما به اندازه کافی جام گرفتیم که حسرت به ل نمونیم فکر کنم 7-8 سالت باشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
منم خیلی خوشحالم.لیاقت نایب قهرمانی هم نداشتن.شانسی شانسی دوم شدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
حالا شعارشون سال بعد بدرد خودشون می خوره- بازی با توپ آسیا حسرت اسدقلولیا
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
نه عزیز.این شعاری که ما ساختیم تا ابد برازنده شما میمونه.این شعاری که شما کپی برداری کردین قافیش جور در نمیاد.آسیا ...پرسپولیسیا به واژه سیا دقت کن... حالا آسیا استقلالیا ... اصلا جور در نمیاد... خیالتون راحت سندش به نام خودتون زده شده... :)))
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
تیم شهر عزیزیمقهرمانیت مبارک ولک
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
طلا ماله پرسپولیس بود تو مشتش بود
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
سلام دوستان باور کنید در این چند سال اخیر قلعه نوعی و فتح الله زاده بزرگترین ظلم ها رو به استقلال کردند.(خریدن بازیکن های حریف و حاشیه درست کردن برای مربیان استقلال و رفتار غیر اخلاقی با بازیکنان بزرگ استقلال از جمله کارهای زشت قلعه نوعی است و من امیدوارم قلعه نوعی هرچه زودتر از استقلال بره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
پرسپولیسیا چرا از خودشون نمیپرسند چرا اینقدر مورد تنفر بقیه اند؟ شماها که موفقیتی نداشتید در طول این چند سال (هرچند در طول تاریخ هم موفقیت خاصی به دست نیاوردید) که فکر کنیم از حسادته؟
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
بنظر من استقلالی ها و پرسپولیسی ها بخاطر این ناکامی یارانه شون را ببخشند .
فولاد قهرمانی نوش جونتون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
خوزستان... برزیلته...
خوزستان... برزیلته...
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
یاشاسین تراختور.....
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
یاشاسین تراختور...... یاشاسین آذربایجان .....
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
فولاد بدون ادعا و با بازیکن های کم سن و سال و بومی قهرمان لیگ برتری شد که رسانه ها در اختیار تیم های استقلال و پرسپولیس بودند.. اقای دایی به اندازه کل تیم فولاد هزینه مربی گری میگیره
ایران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
امیدوارم که همه بچه های فوتبالی در جام جهانی برزیل بردپشت بردباشه....انشالله
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
یه پا به توپ تو آسیا حسرت اس دق لولیا!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
فعلا که چن روز دیگه ما تو آسیا بازی داریم شما برو تو توهم خودت خوش باش
ایمان
|
United States
|
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
آفرین بر دلاورمردان خوزستانی
زنده باد خوزستان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
سلام
لطفا کسانی که دنبال اهانت به سپاهان اند گوش کنند
سپاهان دراین بازی جوانمردانه بازی کرد هیچ تبانی هم نبود چون دنبال سهمیه بودو اگر یه گل دیگر به نفت زده بود الآن جای نفت ،سپاهان بود این مطلب اول
مطلب دوم اینکه به هواداران تیم فولاد خوزستان قهرمانی تیمشون را تبریک میگم استحقاقش را داشت
مطلب سوم اینکه کسانی که می گویند سپاهان تواین مدت همه کاری درآسیا کرد و گند زد خیلی بی انصافند
چون دو نائب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا مال اصفهان و ایرانه
سرخابی چه تاجی سرمون گذاشتند
تیم های شهرستانی شیر می باشند
بسیار خوشحالم که تیم شایسته ذوب آهن در لیگ باقیماند
امسال هم 4 تیم دیگر از ایران می روند انشالله موفق باشند
سعی کنید به همه تیم ها احترام بگذارید و الکی درباره هیچ تیمی مغلطه نکنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
از لنگیا و کیسه کشا چه انتظاری داری؟
خرد پیشه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
درود بر اهوازی ها...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
درود بر کل خوزستان
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
از شبکه 2بخاطر پخش بازی پرسپولیس تشکر می کنیم بخاطر شبکه 2 دوم شدیم اگه از شبکه 1 پخش میشد حتما اول می شدیم استقلال هم بخاطر علاقه شبکه 3 به او و پخش سومین بازی پی در پی بازیهاش 3گل خورد مبارک شبکه 3 باشه استقلال . امیدواریم بازی های پرسپولیس بخاطر بی عدالتی شبکه 3 از تلویزیون اسرائیل پخش بشه ولی از شبکه پخش3 نشه
چنگولی
|
United States
|
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
پرسپولیس قهرمان سرور اشتقلال سالمندان
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
عجب بیکاری هستی لابد زیادی کشیدی که اینقد شنگولی چنگولی
mori
|
Canada
|
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
لامصب قهرمانی تو مشت پرسپولیس بود
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
استقلال قهرمان واقعی لیگ خ خ خ خ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
من میگم چطوره پرسپولیس امتیاز فولاد خوزستان را بخره ! تا شاید اینجوری قهرمان نام بگیره !
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
خدا را شکر که استقلال سهمیه آسیا نگرفت تا باز هم با تحقیر جلوی تیمهای عربی باعث آبروریزی فوتبال ایران بشه. استقلال باید تو دسته دوم بازیکنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
معلومه از همه جا بی خبری اونی که پارسال جز4 تا شد استقلال بود نه پرس پول لیس
سفید
|
United States
|
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
ما خیلی خوشحالیم که لنگی ها و کیسه کشا قهرمان نشدند.......
ناشناس
|
Belgium
|
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
امسال رو من حال کردم 6 تا تیم اول خوب جنگیدند
به فولادی های چون فولاد شادباش می گم
همچنین به پرسپولیسی ها خوب
هم وطن آذربایجانی
|
United States
|
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
باسلامو من این قهرمانی رو به همه ملت ایران تبریک میگم. چراکه در سایه تلاش و زحمت و صبر و سازندگی یک باشگاه فعال در کشور بدست اومد و ثابت کرد که همیشه کار و برنامه ریزی و صبر میتونه محصول خوبی بده. به همه دست اندرکاران فولاد هم تبریک میگم که الگوی کار رو در جامعه ما زنده نگه داشتند. از تراکتوریها هم ممنونم که با شرف و عزت لیگ رو تموم کردند.
رحمت
|
United States
|
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
البته نمیشه از شایستگی های فولاد چشم پوشی کرد ولی در لیگهای بعد تیمهای تبریزی نباید در هفته ی آخر با تیمهای شهرستانی روبرو بشن!
باید یکی با استقلال تهران بازی داشته باشه و یکی با پرسپولیس!
هم وطن آذربایجانی
|
United States
|
۰۱:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
باسلامو من این قهرمانی رو به همه ملت ایران تبریک میگم. چراکه در سایه تلاش و زحمت و صبر و سازندگی یک باشگاه فعال در کشور بدست اومد و ثابت کرد که همیشه کار و برنامه ریزی و صبر میتونه محصول خوبی بده. به همه دست اندرکاران فولاد هم تبریک میگم که الگوی کار رو در جامعه ما زنده نگه داشتند. از تراکتوریها هم ممنونم که با شرف و عزت لیگ رو تموم کردند.
ابادانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
بنظرم اینکه میگن خوزستان برزیلته شعار مسخرهای است درستش اینست ..برزیل خوزستانته هاهاها درود بر همه فولاد مردان
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
خوزستان مهد نفت وفوتبال وشهادت وغیرت ودلیری وتشیع در ایران است (های الگاع کلها اسباع ماواحد یتدناها) فولاد فولاد مبارک باد .جالبه تیم ازبکستان 11بازیکنش از تیم بنیاد کار هست وأیران از ازبکستان در تهران باخت اما فولاد برد ولی کسی از فولاد دعوت نمیشه تیم ملی
mehrdad
|
United States
|
۰۳:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
اولا ک برید هرموقع2تا ستاره قهرمانی آسیا زدید رو پیرهن تون اونموقع بیاید درباره استقلال نظربدید_دوما قلعه نوعی بازیکن نداشت امسال وگرنه باز هم قهرمان لیگ تیم اسطوره ناصرحجازی بود....تموم
پاسخ ها
حیدر
| United States |
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
چقدر دیگه بازیکن میخواستی داشته باشه؟
بازی به آرش برهانی نمیرسید اونوقت میگی بازیکن نداشت؟!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
فولاد خوزستان و گسترش مال یه سیستمن مدیران میتونن به هم هماهنگ کنن کدوم ببره تا قهرمانی رو بگیرن برای گسترش فرقی میکرد نه می افتاد نه بالا میامد.
پاسخ ها
محمد د
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
تو یه نابغه ای !
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
از نفت که 4تا خورد چی اونجا تبانی بود اس خوزستان به تهران باخت تبانی بود
امیر
|
-
|
۰۷:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
قهرمانی حق پرسپولیس بود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
اگه فدراسیون و داوران پشتش نبودن احتمالا رفته بود دسته پایینتر
رحمت
| United States |
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
موافقم!
اما چه عجب در نامردیهای بعضی تیمهای لیگ!
لعیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
استقلالیم ولی امسال حقه استقلال نبود قهرمان شه بازیاش خوب نبود
و تبریک به فولاد و طرفداراش به خاطر یه فصل تلاششون
ahmad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
ابراهیم زاده(راه آهن) فیروز کریمی(ذوب آهن) تبانی بر علیه فجر شهید سپاسی(یاوری)
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
یاوری اصفهانیه ها ، نمیخواهی به اون هم تهمت بزنی؟
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
تمام تیمهای ابی پوش باختند وتیمهای قرمز پوش به اسیا رفتند امسال سال قرمزهاست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۵
فولاد نه قرمز نه آبی
فولاد قهرمان یعنی خوزستان
خوزستان هم برزیلته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
تبریک برای پرسپولیس به جهت آسیایی شدنش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
امسال فولاد شايسته قهرماني بود وپرسپوليس نيز خوب بود چون دايي از اول فصل فبل از اينكه استقلال از خواب بيدار شود تمرينات خود راشروع كرد وبا بازيكنان جوان خود خوب كار كرد استقلال امسال خيلي بد كار كرد حتي شايسته جايگاه پنجم هم نبودبهتر است در ليگ قهرمانان آسيا نيز ادامه ندهد وبيخودي اعصاب مردم را خورد نكند با اين تيم در پيت به جاي نمي رسد به فولاد وآقاي فركي به خاطر قهرماني تبريك مي گويم كه لياقت آن را داشت وبه آن نيز رسيد
تراختوريي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
تبريك به همه شهرستاني ها خصوصا" فولادیها كه دارن خط بطلان روی سوال کلیشه ای
" استقلالی یا پرسپولیسی؟ " می کشند این یعنی همیشه گزینه های دیگری هم هست که همیشه نادیده گرفته می شوند.
پاسخ ها
رحمت
| United States |
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
فقط پرسپولیس!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
تبریک به حامعه داوری که تعیین کننده سهمیه های اسیایی هستند
محمد علی از رشت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
تبریک به تمامی کسانی که با دسیسه داماش رو ساقط کردند. داماش در نیم فصل اول از مدعیان قهرمانی بود اما با تلاشهای گسترده و همه جانبه چه در بین اهالی فوتبالی و چه در بین اهالی بیرون مستطیل سبز، به دسته پایین تر کشیده شد و عشق تعداد زیادی از جوانانی گیلانی را به زوال کشانید. دست گل همگی درد نکنه. ما بازهم برادریمان را ثابت کردیم و شما باز هم...
پاسخ ها
سهیل
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
تیمی که آبی میپوشه حقش همینه
نقی معمولی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
نگه داشتند، داشتند تا نزدیک پایان رقابتها، یه امتیاز از داماش کسر کردند، توی هر بازی بلااستثناء داوریها به ضرر داماش شد. هیچ مقامی از داماش حمایت نکرد، در عین مدعی بودن برای قهرمانی در نیم فصل، نصف بازیکنان تیم، به دلیل عدم دریافت حقوق از تیم جدا شدند (علیرغم میل باطنی و عشق به گیلان و رشت) و داستانهای بی پایان دیگر و منفیهایی که دریافت می شود حتی از بیان واقعیت. به قول اخوان: نفس کز گرمگاه سینه می آید برون ابری شود تاریک، چون دیوار می ایستد پیش چشمانت ...........
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
فقط فولاد قهرمان .......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
به یه چیزم توجه کنین .قلعه نوعی میدونه که اگه یک امتیاز کسر شده رو هم بش برگردونن بازم پنجم میشد وتاثیری نداشت بخاطر همینم حرفی ازاون یک امتیاز نمیزنه اما تا هفته گذشته خودشو کشته بود مث بچه دوساله بهونه میگرفت وچپ وراست میگفت یه امتیازمو بدین.اما اس اس رو بدبخت کرد با این باند مافیاییش
ارس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
ما که فعلا تو اسیا هستیم. تاج کبیر آسیا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
تبریک که حق به حقدار رسید فولاد از لیگ ایران فراتر بود
پاسخ ها
رحمت
| United States |
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
شک دارم حق بحق دار رسیده باشه
سپاهانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
درود بر فولاد. قهرمانی گوارایتان که حق به حقدار رسید. آبی و قرمزهای پایتخت سیاه چاله های پول حرام کنی بیش نیستند.مارا هم در شادی خود شریک بدانید.
سما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
اینا همه رو بیخیال.مهم اینه که ایران تو آسیا قرمز قرمز.درود بر هرر چی قرمز و قرمز دوست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
البته بغیر از لنگیا
رحمت
| United States |
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
فقط یک قرمز!
قرمز پرسپولیس!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
به لطف قهرمانی فولاد همه خوزستانی ها از یارانه انصراف بدن
تراختورچی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
تبریک برای قهرمانی فولاد خوزستان نوش جانتان ، درضمن از اولش گفتم تیم های شهرستانی بهتر از تیم های پایتخت نشین و حرف آخر مزدک جان بگو استقلال زیر چرخ های تراکتور له شد
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
جادارد از هیئت مدیره بدون حاشیه این باشگاه خصوصا آقای صیاد نژاد رئیس هیئت مدیره نیز قدردانی ودر مناسب فوتبال کشورمان استفاده گردد بودجه تیمهای دولتی را به سایر تیمهای شهرستانی بدهید و به .....
ارس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
ما که فعلا تو اسیا هستیم. تاج کبیر آسیا
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
استقلال و پرسپولیس با این همه مدعی و حیف ومیل یاد بگیرن
eslam
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
ای کاش تیم گسترش فولاد یه کمی با تعصب بازی می کردند اون موقع قهرمان اصلی معلوم میشد تیم های اینچنینی واقعا.......
پاسخ ها
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
حرف بی اساس و بی پایه بزن .. کنتور که نمیندازه .. یه بار بازی رو ببین بعد بیا نظر بده
رحمت
| United States |
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
حرف حساب جواب نداره
رحمت
| United States |
۱۷:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
از اون گل مسخره تر جیگر تو کلاه قرمزی بود!
مردم فهیم کوچه بازار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
با سلام و خسته نباشید و ای ول به فولاد خوزستان.
پرسپولیس و استقلال باید جمع کنند و مربیاشون برن آشپزی.
پاسخ ها
رحمت
| United States |
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
فقط با استقلالش موافقم
ahmad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
از خوزستانیها فوتبال حرفی یاد بگیرید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
حرفی؟ یا حرفه ای!
معصومه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
هورااااااااااااااااااااااااااااااااا
اهوازیم .خدا قوت به همه بازیکنان تیممون
مبارک باشه جیغ دست هورا ............
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
مورد داشتیم تیمی هفته آخر یکی از شانسای قهرمانی بوده! خورده به تراختور سهمیه هم نگرفته!!!
خخخخخخ
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
قهرماني تيم فولاد خوزستان و راهيابي تيم نفت مسجد سليمان به ليگ و ماندن استقلال خوزستان در ليگ برتررا به تمام مردم خونگرم استان قهرمان پرور خوزستان تبريك ميگم
بابایی از تهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
قهرمانی رو به فولاد وآقای فرکی تبریک میگم . ولی قهرمان واقعی پرسپولیسه
ابوالفضل
|
-
|
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
این لنگ ها با دومیشون چقدر حال می کنن بیچاره ها ، در آسیا هم که با آبرو ریزی ها یتان به شکر خوری می افتین که کاش به آسیا نمی رفتیم
درزی استقلالی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
شایستگی میدونی چیه ؟؟؟ یعنی فولاد
شانس میدونیه چیه؟ یعنی پرسپولیس
ریحانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
ایووووووووووووووول قهرمان.فولاد برزیلته.عاشقتم به مولا.دنیا فقط خوزستان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
خوزستان برزیلته
ايذه اي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
سپاس فولاد،سپاس مهردادجماعتي، درود بر مردان دست خالي خوزستان
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
من استقلالی هستم امسال با توجه مسایل پیش آمده و رفتن بازیکنان شیرازه تیم از هم پاشید باید از این شکست برای فردای بهتر برنامه ریزی کرد و امسال قهرمانی حق فولاد بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
بنازم شیرمردان خوزستان ایران زمین را که با همه حمایتهای مختلفی که از تیمهای تهرانی میشه باز هم غیرت خود را در طبق اخلاص قرار دادند و مردم این دیار از وطن گرامیمان را خوشحال کردند .
اکنون همه ی ایرانیان میبایست دست در دست هم تیم فولاد خوزستان را بعنوان نماینده ی ایران در آسیا حمایت کنند تا هی نگوییم چرا در مقابل کشورهای زیر پونزی نتیجه نمیگیریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
آخ خاخاخاخاخا...
قهرمانی مال امیر بود تو مشتش بود. من نمی دونم چرا تو 4هفته آخر 3تا باخت بده...
آخ خاخاخاخاخاخاخا
mehdi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
امسال ، "فولاد خوزستان" قهرمان لیگ برتر فوتبال شد. طبیعتاً من که طرفدار تیم تراکتورسازی هستم، دوست داشتم این تیم برنده شود و جام قهرمانی به تبریز بیاید ولی اگر بخواهم منصفانه قضاوت کنم ، باید بگویم که قهرمانی ، حق خوزستانی هایی بود که در طول مسابقات، هم خوب بازی کردند و هم خوب همراهی و تشویق کردند.

دیروز که موج شادی را در خوزستان دیدم ، جدای از مسائل فوتبالی ، از این که مردم بخشی از کشورم شاد هستند ،واقعاً شاد شدم و خود را در این خوشحالی سهیم دانستم.

به نوبه خودم ، به تیم خوب فولاد خوزستان و مردم مهربان این استان ، تبریک می گویم و امیدوارم همه مردم ایران ، همیشه دلایل خوبی برای جشن و شاد بودن داشته باشند. یاشاسین ایران، یاشاسین آذربایجان ، یاشاسین خوزستان.
اهوازي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
حالا كه فولاد قهرمان شد ميخوام از يارانه انصراف بدم.... هورررررااااااااااا........ الكي ميگم :))
آراز جوشگون
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
ضمن تبریک به خوزستانیهای عزیز
اما من معتقدم قرمان واقعی لیگ با این بازی آخر تراختور بود
ما استقلال را در تهران با امیر خان قلعه نویی شان بدون کمک داور !!! بردیم
این برد تقدیم به مردم خوزستان باد
ضمنا فک میکنم دیگر طرفداران استقلال رویشان نشود اسم قلعه نویی را جلو ما ببرند
از آسیایی نشدن استقلال مانند قهرمانی تراختور در جام حذفی خوشحال شدم
علی افتخاری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
این پیروزی رو تبریک میگم به هوادارن فولاد و به ویژه بختیاریهای عزیز ((شیر زرد بختیاری مهرداد جماعتی))
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
من خودم استقلالی ام و قهرماني فولاد رو به همه مردم خونگرم و باصفای خوزستان ، مربیان و مدیران این تیم تبريك ميگم.
فولاد با این قهرمانی درس بزرگی به همه تیم های لیگ داد و نشون داد فقط ستاره داشتن در تیم و پرداخت های میلیاردی به بازیکن ها و نگهداری آنها به هر قیمت و جنجال آفرینی بعد از هر بازی و زمین و زمان رو مقصر جلوه دادن تضمین کننده قهرمانی نیست.!
جا داره که هوادارهای تیم های بزرگ (بخصوص استقلال و پرسپولیس) به این مسیله بدون تعصب نگاه کنند و از مسئولین تیم ها توضیح بخواهند که توضیح دهند مبنای این همه ریخت و پاش ها در فصل قبل چه بود و آیا دستاوردی که داشتید با هزینه های انجام شده برابری دارد.؟
به نظرم صرف هواداری و احساسی و فقط حمایت بی چون و چرا از عملکرد بازیکن ها و تیم فرجامی جز سرخوردگی در پایان کار نداره و همه نتیجه اش رو دیدیم.!
به نظرم اولین گام پرداختن به موضوع قراردادهای بی رویه ایی که بسته شده و در فصل آتی این مسئله رو باید به دقت مدنظر داشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
درود بر ژنرال آبی
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
فولاد ستاره ای درخشان ....از سمت جنوب خاک ایران

آمد کنون بسوی میدان.....لرزیده شده تن حریفان

تو مظهر قدرت جنوبی...آورده رقیب بر تو ایمان

برخیز و لباس قهرمانی....بر قامت خویشتن بپوشان

از بهر تو من همیشه گویم....فولاد طلای ناب ایران
دختر سپاهانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
من قهرمانی تیم فولاد خوزستان به همه ی خوزستانی های عزیز و هواداران خوزستان تبریک میگم
خواستم بگم ما سپاهانی ها عین بعضی از هوادارن تیم ها مثل پرسپولیس و استقلال نیستیم که چشم دیدن قهرمانی های سپاهان را ندارند وبرای هر قهرمانی سپاهانی به سپاهان توهین کردند و تهمت زدند هواداران این دوتیم خجالت هم خوب چیزیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
درود بر تمام خوزستانی های خونگرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
درود بر تمام خوزستانی های خونگرم
محمد موسوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
ای بنازم به فولاد شهرمون
خوزستان برزیلته
محمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
هاهاهاهاهاهاههههههههههههه.......استقلال سوراخ ميشه..خدا ميدونه ك حقشه..٣تا٣تا گل ميخوره..ب پنجم سقوط ميكنه..لالالاي لاي لالاي لالاي لالاي لالاي لالاي لالاي
قرمز چيكارش كرده سوراخ سوراخش كرده
محمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
ببييييييييييييييييين..ب قبلانا كار نداشته باش..اگه اينحوريه ٦تايي ها يادتونه؟؟؟؟؟رفتيد دسته ٣يادتونه؟؟تو ٨دقيقه ٣تا گل خورديد يادتونه؟؟؟؟؟اره يا ن؟؟مهم الانه ك پرسپوليس دوم شده استقلال سوراخ پنجمممممممممم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
استقلال قهرمان مي شد
نميدونم كه چه شد بهش
از اون بالا بالاافتاد پايين
زنرال هم كه ..............
علي مياحي اهواز