4857بازدید
کد خبر: ۳۸۰۳۳۴
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۹ 19 February 2014
 کمیته جوانان فدراسیون فوتبال اسامی 89 بازیکن دعوت شده به سه مرحله اردوی تیم فوتبال المپیک (زیر 21 سال) را اعلام کرد.

به گزارش فدراسیون فوتبال، کمیته جوانان فدراسیون فوتبال با توجه برنامه زمان بندی طراحی شده، اسامی بازیکنان دعوت شده را در سه اردوی شناسایی و انتخابی و در سه گروه برای بازیکنان شاغل در لیگ برتر، لیگ یک و لیگ دو اعلام کرد.

بازیکنان به سه گروه تقسیم شده اند که در گروه اول 30 بازیکن دعوت شده اند و از عصر چهارشنبه هفتم اسفند 92 وارد اردو می شوند و بعدازظهر روز شنبه دهم اسفند اردویشان به پایان می رسد.

گروه دوم شامل 29 بازیکن بعد از ظهر سه شنبه 13 اسفند 92 وارد اردوی تیم ملی المپیک خواهند شد و بعدازظهر شنبه 17 اسفند از اردو خارج می شوند و گروه سوم هم شامل 30 بازیکن عصر پنجشنبه 22 اسفند 92 وارد اردو می شود و بعدازظهر یکشنبه 25 اسفند از اردو خارج می شوند.



* اسامی بازیکنان به شرح زیر است:

گروه اول: علیرضا حجازی، مهدی پرور(گهر درود)، محمد امین درویشی ( البدر)، رحیم دهیادگاری، بهرام احمدی (گل گهرسیرجان)، امین فسخودی، دانیال عامری، سعید کهالی پور(شهرداری بندرعباس)، شاهین سلیمانی ، کیا سلیمی، میلاد صالحی (پاس همدان)، جواد رمضانی، مهران غریبی (مس رفسنجان)، محمد فتحی،علی مقتدایی، سجاد کرمان (نساجی مازندران)، سید جلال عبدی (فولاد یزد)، دانیال ماهینی (ایران جوان بوشهر)، الیاس صالحی، مرتضی صالح آبادی، الیاس صالحی، رضا اطاقی فریمانی (ابومسلم خراسان)، پوریا افشاریان (شهرداری یاسوج)، علیرضا رمضانی ( نفت و گاز گچساران)، سیامک درگاهی، میلاد ربانی فر،سعید صادقی(نیروی زمینی)، محمد زبیر نیک نفس(صنعت نفت آبادان) وآرش اسدی، شکیب سروری (گیتی پسند) 



گروه دوم: محمد کریم نیا، علی وزیری (مس رفسنجان)، رضا عرب پور، معین امیر محمودی (مس کرمان)، احمد اسکندری (سپاهان اصفهان)، میرو آرتونیان (گیتی پسند)، محمد رضا قدرتی پور (سپاهان اصفهان)، محمد علی فرامرزی، احمد مهرابی، علی مردانی (فجر سپاسی شیراز)، میلاد همایونی، علی اکبر آهکی (استقلال خوزستان)،وحید مرادی، شهریار خویش وند (پاس همدان)، سعید فلاحی (گهر درود)، فرشید فکر نیک، احسان کیانی (نفت و گاز گچساران)، مرتضی صالح آبادی (ابومسلم خراسان)، داود بهادری (صبای قم)، علی مومن زاده، عباس چاپی (ایران جوان بوشهر)،احمد نوراللهی، بابک مرادی ( فولاد یزد)، محمد حسین پور (راه آهن)، میرامین کاظم، مرتضی آقاخان(پیکان)، آرش رضاوند (نفت تهران)، حسن رضایی(پرسپولیس شمال) و ساسان رجب زاده (ملوان بندر انزلی)



گروه سوم: میلاد احمدیان، مبین میردورقی، فراز امام علی( پیکان)، محمد رضا اخباری، فریور محبی، علیرضا علیزاده، مهدی ترابی (سایپا)، علی محسن زاده، علی نوریان، میلاد نوری، وحید ذوالقدر،احمد فیروز صمدی (نفت تهران)، عباس بختیاری (مقاومت)، صائب یونسی (نیروی زمینی)، محمد حسین کنعانی نژاد، فرشاد قاسمی (پرسپولیس)، محمد علی رحیمی، کیارش حسینی، علیرضا کریمی (داماش ایرانیان)، مهدی مهدی پور (راه آهن)، آرام عباسی (فجر سپاسی)، 

احسان سخندان (فجر شیراز)، احسان احمدنیا، حجت حق وردی (ابومسلم خراسان)، سید مهدی حسینی (صبای قم)، سید محمد ابوالحسنی (پرسپولیس شمال)، محمد مد لیسی ،احسان علوان زاده (استقلال خوزستان)، محسن لطفی (الوند همدان) و

سعید آقایی (تراکتور سازی تبریز)
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: